Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

valsts nodevas

linda2007

ierakstīšu arī šeit, cerot uz Hansabankas eksperta atbildi: ja īpašums pirkts kā otrais(2.hipotēka), tagad ir vēlme paņemt naudiņu klāt pie tā paša 2.kredīta, bet pa šo laiku iepirkts vēl 3.īpašums (3.hipotēka) (viss noticis līdz 16.aprīlim), vai maksājot valsts nodevu par hipotēku tas otrais vēl joprojām tiek uzksatīts kā otrais (attiecīgi 0,1%) jeb nu jau esmu spekulante un viss cauri - 3%..

nu, man ir smagas aizdomas, ka Hansabanka nezina, ka viņiem ir šāds forums :D ieteiktu tev zvanīt savam kredītspeciālistam - būs ātrāk ;)

[b]spd[/b] aizdomas reizēm ir vērts paturēt pie sevis un, ja ir kādas aizdomas par Cālis darbību, vajag pajautāt tehniskajā forumā,

Liepa
[b] Liepiņa kungs [/b] 'nepaturēju pie sevis', jo nemaz ar' neredzu, ka kāds ar palamu 'Hansabanka' būtu iesaistījies diskusijās vai atbildējis uz jautājumiem, kas uzdoti. es kļūdos? :spy: es nebūt neagalvoju, ka Cālis pats uz savu galvu ir izdomājis, ka no hanzenes būs kāds, kas atbild uz jautājumiem...

:twak:

mīlu savu mazo junkuriņu... [img]http://foolstown.com/sm/zha.gif[/img]
[b]spd[/b] [i] jo nemaz ar' neredzu, ka kāds ar palamu 'Hansabanka' būtu iesaistījies diskusijās vai atbildējis uz jautājumiem, kas uzdoti. es kļūdos? [/i] Vot šitais mani arī interesē, kur tad ir tas Hansabankas speciālists, kurš atbild uz jautājumiem?:confused:

[b]spd[/b] [b]mežaoga[/b] Ja kas, 1. lapā ir informācija par šo sadaļu: [i]Profesionālas un izsmeļošas atbildes par budžeta plānošanu, uzkrājumiem, kredītiem, līzingu un citiem finanšu pakalpojumiem šajā sadaļā jums sniegs Hansabankas eksperts [/i] Reizēm noder arī izlasīt to, kas ir rakstīts, nevis sprēgāt ar savām "zināšanām".

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_752.gif[/img] Smaidīga un laimīga Pūķīte-mamma. http://www.youtube.com/watch?v=aXXXJrlsnwI
[b]Pūķīte[/b] Ja es izlasu šo [ Naudas lietas Profesionālas un izsmeļošas atbildes par budžeta plānošanu, uzkrājumiem, kredītiem, līzingu un citiem finanšu pakalpojumiem šajā sadaļā jums sniegs Hansabankas eksperts] pie konferencēm, tad to ceru arī sagaidīt pašā konferencē, nevis [i]1. lapā [/i] [i]Reizēm noder arī izlasīt to, kas ir rakstīts, nevis sprēgāt ar savām "zināšanām".[/i] Nu tieši to arī izdarīju - izlasīju. Nekur nebija rakstīts par kaut kādu mistisko 1. lapu. P.S. Mūsu bariņā varēji ierakstīt arī [b]linda2007[/b], jo arī viņa ,nabags, cerēja sagaidīt Hansabankas speciālista atbildi šeit forumā. [i]nevis sprēgāt ar savām "zināšanām".[/i]Nu pasprēgāji ,tu. Man vienkārši bija interese, kur tad ir tas Hansabankas speciālists, a tu redz biji tik gudra, ka sameklēji viņu 1. lapā.:laugh:

[b] Puķīte [/b] Paldies vecākiem un skolotājiem - lasīt es māku! BET KUR TAD IR KĀDS HANSABANKAS SPECIĀLISTS, KAS ATBILD UZ CILVĒKU JAUTĀJUMIEM? kas te nav skaidrs? :rolleyes: ir visādi spd, puķītes, mežaogas, bet diskusiju dalībnieku 'Hansabanka' es neesmu redzējis atbildam un konsultējot šī portāla lietotājus. :spy:

Vispār jau var apskatīties lapas moderatora vārdu...

Vesela cilvēka trīs pazīmes - gribu ēst, gribu gulēt, negribu strādāt.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7291099