Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

noguldījumi

see

[b]Hansabanka[/b] Lielākas? Nu vienīgi lielākas par iepriekšējām, nevis citām bankām... Var man paskaidrot kapēc tā? Es saprastu, ja kredītu likmes būtu zemākās, bet tās ar tādas pašas kā citur.


Bet tad jau sanāk, ka naudu var noguldīt arī uz mēnesi-saņemt 5 Ls, tad atkal, tā visu gadu un tie paši 60 Ls galā vien sanāks?!? Tikai būs lielāka drošība, ka gadījumā, ja kas...es tai naudai tieku klāt:)

To see: Nu nē tak. Bieži vien bankas nosaka likmi, kas ir lielāka, ja depozits ir uz ilgāku termiņu. Piem, HB 1 mēnesis 4.9 proc.gada likme 1 gads 6 procenti gada likme. (mājas lapa var paskatīties) Citām bankām tāpat. Un naudai jau klāt tikt var vienmēr- tikai ir soda procenti par depozīta laušanu .

visādā ziņā pie pašreizējās gandrīz 9 % inflācijas kaut ko uzkrāt ar 6% gada likmi laikam ir muļķīgi........


sirsnums
[b]Hansabanka[/b] Bet iešām, kādēļ tā.....Jūs rakstāt, ka [i]Dažus gadus atpakaļ noguldījuma procenti bija niecīgi ap 3-4% gadā, tāpēc nopelnīt no depozītiem neko nevarēja. Šobrīd likmes ir ievērojami lielkākas.[/i] Bet Krājkontam tiešām .......likmi nomainija no 4.52 uz 3.45. Lūdzu paskaidrojiet....vai nu es ko nesaprotu, vai tiešām sanāk maldināšana. [b]see[/b] [i]visādā ziņā pie pašreizējās gandrīz 9 % inflācijas kaut ko uzkrāt ar 6% gada likmi laikam ir muļķīgi[/i] Var paskatīties no otras puses........ja ir brīva naudiņa, bet nav konkrētu ideju kā to ieguldīt savādāk, tad labāk zaudēt 3% gadā noguldot, nevis visus 9% turot mājās. :rolleyes:


Un nevajag nemaz tik daudz - pavisam nieku, lai mirdzošs mirklis nestu prieku.......
sau
[i]ja ir brīva naudiņa, bet nav konkrētu ideju kā to ieguldīt savādāk, tad labāk zaudēt 3% gadā noguldot, nevis visus 9% turot mājās[/i] Tad ieguldi labāk fondos nevis depozītā;)


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
[b]see[/b] Katram noguldījuma termiņam banka nosaka savu gada likmi. Vienīgais, aprēķinot cik sanāk nopelnīt, jāņem vērā, ka likme ir dota noguldījumam uz gadu. Piemēram, 1000LVL depozītam uz 9 mēnešiem gada likme ir 5.90%. Tas nozīmē, ka Depozīta laikā nopelnīt sanāk 1000*0.059*9/12=44.25LVL, nevis 1000*0.059=59LVL [s][Papildināts: 13:07:2007 16:44:47][/s] [b]sirsnums[/b] Visu noguldījumu likmes tiek pieskaņotas TIRGUS LIKMĒM (Rigibid, Euribor, Libor) ATTIECĪGAJĀ TERMIŅĀ. Tirgus likmes parāda,kādu procentu bankai būtu jāmaksā, ja noguldījumu banka pieņem nevis no klienta, bet aizņemas tirgū (no citas bankas). Tā kā šobrīd likmes ļoti svārstās, banka regulāri (parasti reizi mēnesī) pārskata likmes visiem noguldījumiem. Latu krājkontam tiešām likmes ir kļuvušas mazākas, jo likmes naudas ieguldījumiem ĪSTREMIŅĀ(līdz 1mēnesim)latos ir nokrītušas. Piemēram, 24.maijā Rigibid likme 1 nedēļas ieguldījumam bija 7.70% gadā, šodien 13.jūlijā ši pati likme ir tikai 2.10%. savukārt EUR un USD krājkontu likmes Hansabankā ir kļuvušas lielākas(EUR no 2.96% uz 3.45%, USD 4.18% uz 4.85%), jo arī tirgū likmes ir piaugušas.

[b]sau[/b] a cik tad sanāk peļņas % ieguldot fondos? (nu tā aptuveni), varbūt ir kādai jau reāla pieredze ar fondiem, kuri ir izdevīgākie, labāki utt?

Mēs ar vīru esam ieguldījuši Mulbery Group - Amerikas investīciju kompānija un Norde fondos, iesnesīgums vidēji 30% esam apmierināti :)


[i] Mulbery Group - Amerikas investīciju kompānija [/i] http://www.financenet.lv/board/?parentid=45603&id=159467

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7305582