Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

noguldījumi

see

..nu jaa par tām finansu piramīdām dauzkur diskutē, dzirdēts daudz laba un slikta. Bet paldies nav priekš manis :rolleyes: Ir vēl kādai pieredze ar fondiem un fondu fondiem?? cik % gadā? Guldīt vai neguldīt? Ko mums par to saka HansaBanka??

[i] Bet paldies nav priekš manis [/i] Es pat nemēģināju ieteikt. Tikai informācija.

[b]~savannna~[/b] Ja vēlies ieguldīt fondos, labāk sarunā kādā bankā tikšanos ar privāto baņķieri - viņš tev palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko fondu. Vispār visās investīcijās darbojas likums - jo lielāks risks, jo lielāks ienesīgums. Tā kā vispirms izdomā, vai vēlies ieguldīt augsta riska fondos ar lielāku ienesīgumu, taču tanī pašā laikā ar lielu risku daļu savas naudas pazaudēt vai dabūt minimālu peļņu, vai arī ieguldīt fondos ar vidēju risku/ienesīgumu, vai zemu risku/ienesīgumu.

[b]Pindzele[/b] paldies par info! :) tā vienmēr ir noderīga! ;)

par fondiem - sākot ar kadām summām tur vispār ir vērts iesaistīties? un ar kadam summām var sākt domāt par fondiem, kā ieguldījuma veidu?

[b]~savannna~[/b] pieredzes ir samērā maz. Man visizdevīgākais ieguldījums ir sanācis Franklin Templeton India Fund - pa 2iem mēnešiem ~10%. Citos esmu pārāk īsu laiku, lai varētu spriest par panākumiem, tos 1,5% ko banka paņem kā komisiju esmu dabūjis atpakaļ, bet tas arī viss pagaidām =)

[b]jogijs[/b] Fondus iegādāties ir izdevīgi, ja summa ir vismaz 300-500LVL. Ja ir pārāk maza summa, tad izmaksas tik ātri neatmaksājas, jo par iegādi tiek ieturēta komisija. Papildus informācija par fondiem ir pieejama bankas mājas lapā (https://www.hanzanet.lv/hanzaLV/hanzanetLV)

[b]Hansabanka[/b] paldies, tagad skaidrs!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7305582