Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts auto iegādei

Inga23

es vēlos iegādāties auto apmēram 1997.g., jautājums vai man hansabanka dos kredītu? un kāda kredīta veidu man jāprasa? summa varētu būt ap 2000 euro un uz cik gadiem vidēji varētu rēķināties uz atmaksu? kādi dokumeni nepieciešami, ja es neesmu Hansabankas patstāvīgais klients?


[b]Inga23[/b], es shodien ieshu uz Nordea banku ar shaadu pashu jautaajumu, bet, visticamaak, naaksies atdurties pret GE Money piedaavaajumu, jo chakars iespeejams lielaaks nekaa 5.gadaa. Tad zinjoshu, kaa man gaaja.

Mēs arī pirms gandrīz gada paņēmām mašīnas kredītu HB. Mašīnas izlaiduma gads 1992.g. ,paņēmām kā patēriņa kredītu uz 2 gadiem, patstāvīgiem klientiem tur ir mazāka procentu likme. Uz šo kredītu var pieteikties HB mājas lapā un tiklīdz viss būs apstiprināts, tā banka dos ziņu un ejot uz banku jāņem līdzi pase. Aizmirsu piebilst, naudiņa bija 1800 EUR.

[b]Inga23[/b] Domāju, ka nekādām problēmām nevajadzētu būt, maksimālais termiņš līzingam Tev varētu būt 4 gadi - finansu līzings ;) Kā minēja [b]exet[/b], protams, ir iespēja ņemt arī patēriņa kredītu, bet % likme būs daudz augstāka nekā auto līzingam un max termiņš - 3 gadi ;) Toties noformēšana vienkāršāka - ej uz jebkuru filiāli, līdzi pase un darba algas izziņa, dienas laikā būs atbilde :ok: Ja tomēr izšķiries par auto līzingu, būs jātaisa mašīnai novērtējums un tad ar šo novērtējumu, pasi un algas izziņu jādodas uz bankas filiāli vai pa taisno uz Saules Akmeni ;) Lai veicas ;) Te ir auto līzinga kalkulators http://www.hansabanka.lv/docs/kalkulatori-auto-pr.php Un te ir patēriņa kredīta kalkulators http://www.hansabanka.lv/docs/kalkulatori-pat_ikm.php


paldies par komentāriem meitenes.... vēl jautājums, cik lielu finanšu līzingu var dabūt? var nosegt pilnu mašīnas summu? no kā tas ir atkarīgs no algas? cik lielu mēneša algu skatās? pēdējos 3 vai 6 mēnešus?

[b]Inga23[/b] Summa ir atkarīga no auto novērtējuma ;) Labāk būtu paņemt izziņu par pēdējiem 6 mēnešiem ;)

[b]Inga23[/b] Jā, Jums ir iespēja saņemt auto līzingu. Mēs piedāvājam finanšu līzingu un aizdevumu auto iegādei. Ja automašīnas izlaiduma gads ir 1997.gads, tad maksimālais finansēšanas termiņš var būt 7 gadi. Lai noskaidrotu Jums piemērotāko finansēšanas veidu un nosacījumiem, iesakām konsultēties ar līzinga speciālistu jebkurā Hansabankas filiālē vai zvanot pa tālruni 7444445. Nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu auto līzingu: 1) līzinga pieteikumu; 2) pase; 3) ienākumu apliecinošs dokuments; 4) vērtējums (vērtējums nav nepieciešams, ja Jūs automašīnu iegādājaties pie kāda no Hansa Līzings sadarbības partnera). 5) citi dokumenti pēc līzinga speciālista pieprasījuma. Sīkāka informācija par auto līzingu ir pieejama www.lizings.lv sadaļā Līzings.

Es ar pašlaik apsveru iespēju paņemt ko braucamu uz kredīta.Bet skatos auto kas nav pārāk dārgs.mērkēju uz 3golfu :rolleyes: .Kādi ir nosacījumi tad?Ja skatos auto kas nepārsniedz 1500EUR?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2136.gif[/img] Esmu kūlais zaķis :D
[b]Hansabanka[/b] Man jautājums- un kā ir ar līzingu jauna auto iegādei ja bankā jau ir kredīts ? Kad un kādos gadījumos ir jāizņem tā VID izziņa par algu???


[b]Gufijs[/b] tādu auto es pirms gada GE Money paņēmu, neesmu nožēlojusi ne mirkli un pārmaksa ar nav liela ;)


[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7320424