Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts auto iegādei

Inga23

[b]Siipoliite[/b] Un kā tas viss process notika?Ar ko sākt? :confused: es pilnīgs lunis šajā pasākumā :D


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2136.gif[/img] Esmu kūlais zaķis :D

[b]Gufijs[/b] mums bija noskatīts auto un toreiz bija 400 ls uz rokas, ko iemaksāt! aizbraucām (es un pārdevējs) uz Tukumu, jo uz Rīgu spērties negribējām:D pateicām, ko vēlamies, aizpildīju iesniegumu un pieprasījumu nosūtīja uz Rīgu! Atbilde tajā dienā neatnāca, jo liels noslogojums bijis, apstirpinājums bija nākamajā dienā. Tad no tiem 400 ls atvilka kaut kādu tur nodevu ( :confused: jāskatās mājās papīros), tad pie notāra Ķīlas zīmi (:confused: neatceros konkrētus nosaukumus:D) taisīt vajadzēja, nu kaut kā tā, man liekas, ka diezgan ērti, sanāk, ka uz 3 gadiem ņemot kredītu, pārmaksāju nedaudz vairāk kā 100 ls, šķiet, ka nav daudz;)


[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]
[b]Siipoliite[/b] Tad sanāk ka ķīlāt vajag kaut ko ja?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2136.gif[/img] Esmu kūlais zaķis :D
[b]Gufijs[/b] sanāk, ka mašīna uz mana vārda, bet kamēr nav izmaksāts kredīts, tikmēr kā ķīla GE money :rolleyes: [sup]ceru, ka neesmu sajaukusiterminus, jo es par to principā nedomāju, tikai maksāju ik mēnesi un miers mājās:D [/sup] tāpat GE Money piedāvāja man uz cik gadiem vēlos kredītu, tad arī pateica, cik lielā mērā maksājumi mainās utt. :)


[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]

[i] pārmaksāju nedaudz vairāk kā 100 ls[/i] :eek::eek: Es pirms mēnešiem diviem biju iegājusi un man izprintēja maksāšanas grafiku, īsti neatceros, bet ja mašīna bija uz 4000 lati, tad pārmaksa bija pie 2 tūkstoši :( uz pieciem gadiem. Un tā pirmā komisijas nauda ir uz katriem tūkstots latiem 50 lati komisija :rolleyes:

[b]Ingacka[/b] nu, mašīna laikam 2000 (vai 2100) eiro, reāli nedaudz vairāk kā 300 iemaksāju, jo no tiem 400 jau sedza kaut kādas izmaksas! paskatoties maksājumu grafikā tā arī sanāk, nu, max 150 ls pārmaksāju:yes::rolleyes: varbūt tev tas cipars augstāks, jo dārgāks pirkums:confused::rolleyes:


[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]
[b]Siipoliite[/b] [i]auto es pirms gada GE Money paņēmu[/i] pirms gada jau arī tie procenti bija savādāki :rolleyes: Es pie viņiem visu laiku biju ņēmusi visādus sīkumus un nekad nekādas lielās pārmaksas nebij, bet paņēmu datoru pa 500 lati pirms diviem gadiem un sanāk pārmaksāt vēl 200 :(

[b]Ingacka[/b] es biju ledusskapi pirms tam ņēmusi, vairs neko:rolleyes: [i]paņēmu datoru pa 500 lati pirms diviem gadiem un sanāk pārmaksāt vēl 200 [/i] :eek::eek::down::dontlike: grabjož...:mad:


[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]
[b]Siipoliite[/b] [i]grabjož...[/i] :yes::yes: ot pašai tagat uzrāva interesi cik īsti tā pārmaksa, tulīt braukšu uz mājām pusdienās ta paskatīšos, kā viņi man par to auto tur piedāvāja. Bet nu ērtuma ziņā un ātruma tas GE Maney nekāda vaina, kaut ko sirde sakāro un stundas laikā bez maz vai tiec pie lietiņas :ok:


Pa GE Money tikai vislabaako:ok: Man gandriiz viss, kas maajaa, laika gaitaa caur GE Money nacis:D Arii tagadeejaa masiina (7100 eiro). Esmu ljoooti apmierinaata:ok: Bet, ja tev mazaku summu vajag, iesaku griesties NELSS liizingaa. Tur masiina pilniibaa tava (bez kadam kiilaam utt.) Kad gribi pardod, paarraksti, tikai atmaksaa naudu un O.K. Man pirms gada tur bija kredits (2500 eiro)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7320424