Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts auto iegādei

Inga23

[b]brumuce[/b] Ja algu neskaita bankas kontā, tad VID izziņu ir jāizņem visos gadījumos, ja grib noformēt auto līzingu vai saņemt kredītu pret nekustāmā īpašuma ķīlu. Ja algu skaita kontā, tad kredītam līdz 12000LVL VID izziņa nav nepieciešama. Ja bankā ir kredīts, tad auto līzingu var noformēt ja ir pietiekami ienākumi. Kredītam un līzinga maksājumam kopā var atvelēt 30-40% no ikmēneša ienākumiem. Ja visi 30-40% tiek novirzīti kredīta dzēšanai, tad auto līzingu var noformēt piesaistot galvotāju ar pieradāmiem ienākumiem, bez lielām saistībām. [s][Papildināts: 25:07:2007 14:44:58][/s] Attiecībā uz automašīnu ņemšanu līzingā, to var izdarīt ļooooti vienkārši. Te ir viss, kas jaadara: 1) Vispirms jāsameklē savs sapņu auto (jauns vai lietots). 2) Ja ir vēlme pirkt, tad auto ir jānovērtē. Ieteicams BRC vērtējums. 3) kopā ar pasi, vērtējumu un VID izziņu (nevajag izziņu, ja algu skaita bankas kontā un līzinga summa līdz 12000LVL) jādodas uz banku aizpildīt līzinga pieteikumu. Jāņem vērā, ka jābūt pietiekamiem pierādāmiem ienākumiem. Līzinga maksājumam var atvēlēt 30-40% no ienākumiem. Tas nozīmē, ja redzat reklāmā auto līzinga piedāvājumu ar ikmēneša līzinga maksājumu ….LVL, tad algai jābūt aptuveni 3 reizes lielākai. Ja nepietiek ienākumu, var, protams, līzingu ņemt kopā ar kādu citu.

[b]smirnoff[/b] [i]masiina (7100 eiro)[/i] un cik beigās pārmaksā?! :spy: Saktos maksājuma grafikā- auto 3000 lati un pēc pieciem gadiem būtu samaksāts 4500 :rolleyes: tad tu pārmaksā vispār ap trīs tūkstoši ne?! :spy: [s][Papildināts: 25:07:2007 15:30:09][/s] [b]Hansabanka[/b] [i]tad algai jābūt aptuveni 3 reizes lielākai[/i] ja man alga ir 300 uz rokas, tad es varētu rēķināties, ka 100 mēnesī maksājot man dotu kredītu autolīzingam?! un neskatoties, ka man vēl ir hipotekārais mēnesī 60 lati un divi bērni!!! [i]Ieteicams BRC vērtējums.[/i] :spy: kas tas ir un kur to var dabūt?! Tas nozīmē, ja esmu noskatījusi auto, tad man tas BRC jāvelk uz placi, lai novērtē un tad tik ar dokumentiem varu griezties bankā?!

[b]Ingacka[/b] BRC ir autocentrs uz Maskavas ielas blakus citiem autoplachiem, pie viniem javed auto un vini noverte. iecheko majaslapu: www.brc.lv

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka vairāk negriezīšos pie tādas firmas, kā BRC, kas ar slinkumu knapi pieceļ savu pēcpusi, lai novērtētu, un pie tam neobjektīvi zemu novērtētu automašīnu... Nezinu gan kāpēc šis misters X....Hansabankas pārstāvis neiesaka arī otru kompāniju ar , ko HANSABANKA strādā...., laikam personīgi ieinteresēts... Lai gan nācās otreiz maksāt par vērtējumu, bet griezos pie otras firmas OBJEKTSLV...paldies šiem vērtētājiem par pozitīvu attieksmi pret klientu un objektīvu vērtējumu!!! Ja nu jums noder, tad tel nr. ir 29760702:):ok::girl: [s][Papildināts: 26:07:2007 21:39:49][/s] PS...auto nekur nav jāved, jo OBVJEKTSLV, ja nepieciešams atbrauc paši pie automašīnas:):)

[i]ja nepieciešams atbrauc paši pie automašīnas[/i] Un cik tāds prieks maksātu?!:spy:

Cena uz vietas, vai Rīgas robežās ir nemainīga 29,50...tai skaitā ar pvn...:)

[i] Nezinu gan kāpēc šis misters X....Hansabankas pārstāvis neiesaka arī otru kompāniju[/i] ja pareizi atceros, BRC bija Hanza Līzings meitas uzņēmums, līdz to pirms kadiem 2-3 pārdeva. Varbūt tur ir kāds līgums, kas nosaka 'reklamēt' BRC priekšā-pakaļā :rolleyes: Lai nu kā, ir nācies saskarties pirms 2 gadiem - diezgan līdzīga pieredze tam, ko [b] Patiesā [/b] rakstīja.

[b]Ingacka[/b] BRC vērtējumu dod SIA „Baltijas Realizācijas Centrs", kas atrodas Rīga, Maskavas iela 463 (tel. 7317524) strādā darba dienās no 9.00-19.00 un arī sestdienās. Pie šādiem nosacījumiem (2bērni un kredīts) auto līzings bez galvotāja nesanāks. Uz katru ģimenes locekļiem ir jāpaliek iztikas minimums (130Ls).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7320424