Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tabulas vegāniem

maikls

Uzturvielu diennakts devas tajā failā ir norādītas divos stabiņos. Otrajā stabiņā ir norādīts ieteicamās devas maksimums. Tas pārsvarā atbilst devām, kuras noteiktas grūtniecēm. Devas sievietēm, kas bērnu baro ar krūti, gan nav iekļautas, bet tās īpaši neatšķiras no devām grūtniecēm, cik man zināms. Vajag vismaz 300 papildu kalorijas. Uzmanība galvenokārt jāpievērš kalcijam, dzelzim, vitamīnam D un B12.

[b]maikls[/b] ņemšu vērā man tagad jāizgudro kā apreķināt riekstu/sēklu pieniem uzturvērtību sāku domāt formulu, bet pārāk daudz vērā ņemamo faktoru :confused:

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12
[b]summer rain[/b] [i] nutritiondata[/i] jau izmantojam gandrīz trīs gadus, kopš gatavojam atskaites par Dāga ēšanu Amerikas institūtam :) Tiešām laba programma! [b]maikls[/b] Kā gan Tu vari iedomāties, ka kāds pasaulē, kur kaloriju vienmēr ir par daudz, uztrauktos, ka viņam to trūkst?! Varbūt mans mērķis ir pirkt apģērbu bērnu veikalos? ;):D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7341885