Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IeN atmaksa no noguldījumiem fondos

Gigucis

[b] webbz2 [/b] cik zinu, ideju likumā iebīdija, bet īsti līdz galam nav izdomāta realizācija. tavs piemērs ir ļoti labs - droši vien vecais stāsts, ka tev pašam būs jāglabā izdrukas un notariāli apliecināti dokumenti, ka fondi patiešām apvienojušies :) vēl jau interesanti, ka teorētiski (neesmu pētījis) varētu saņemt maržinālo kredītu pret ieguldījumiem fondu daļās un, tādējādi turpināt pelnīt īstermiņā, kamēr vēl papildus tam uzkrājas ilgtermiņa kapitāls ar IIN atlaidīti... mazliet sviestaini, bet tā nu tas ir. vēl jau murgaini ir tas, ka nav ierobežots, kādos fondos var ieguldīt. manuprāt, akciju un finanšu instrumentu proporcijai tur vajadzēja būt visai zemai. citādi, valsts paglauda tev galviņu, ka tu ieliec kaut kādos mistiskos hedžfondos naudu. tas jau apmēram tas pats, kas iedot 'veiksmīgam' kazino spēlētājam naudu un pateikt - pēc 5 gadiem atnes atpakaļ visu, ko esi nopelnījis, paturot sev komisiju, protams... :nono:


[b]purka[/b] Kada veida var dabut to soc iemaksu atlaidi? Ja es pati veicu iemaksas dzīvības apdrošināšanas fondā, kādā veidā varu panākt to, ka šos manus izdevumus skaita ārā no soc. iemaksu objekta?

[b]zitcis[/b] te ir metodika: http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/ieien/met_iein_apdr_premijas&priv.pens_f.doc , bet ka isti ir ar pasnodarbinatajiem x vinu zin.

[b]zitcis[/b] Minēto nosacījumu varētu piemērot tikai tajā gadījumā, ja dzīvības apdrošināšanas līdzekļu uzkrāšanu par labu darbiniekam noslēgtu darba devējs. Tajā pašā laikā kā privātpersona var izmantot IIN atvieglojumus. Ja samaksāta apdrošināšanas prēmiju summa kalendārajā gadā nepārsniedz 20% no bruto darba samaksas, var no valsts atgūt atpakaļ 25% no veiktajām iemaksām.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7374758