Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kredītu vai noguldījumu?

Siena Guba

[b]idealiste[/b] Patreiz esmu BKA, bet mana darbavieta ir saistīta ar tirdzniecības nozari, esmu vid.līmeņa vadošā amatā un tad tādas algas arī ir, ka var iekrāt. (No visas algas arī nodokļus maksāju) Un ja abi ģimenē pelna normāli, tad var iekrāt arī vairāk (ja to dara mērķtiecīgi - es domāju krāj) Mēs speciāli nekrājam, tērējam diezgan ceļojumiem, arī šopingam. Ja dzīvotu taupīgāk, varātu iekrāt vairāk. Bet nu dzīvo tak vienreiz :) [s][Papildināts: 26:07:2007 14:42:06][/s] [b]Gicis[/b] Mans vīrs biki pamēģināja. Daudz jāzin. Nekas labs tur nesanāca :D


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_412.gif[/img] Dīva

[b]Dīva[/b] Tad tev ir noveicies, jo man ar savu skolotajas aldzinu, viram bik lielaku, nesanak iekrat. Pasi protams vainigi, bet nezinu nevienu realu cilveku, kam alga butu lielaka pa 400-500 latiem. Laikam ne taja-pareizaja sabiedriba apgrozos:D KA reiz gribas mainit darbibas jomu, soreiz vadoties pec algas lieluma, ne sirds aicinajuma, bet nezinu, uz kuru pusi skriet.

[b]Dīva[/b] Mans viirs veel joprojaam meegjina, ir kaapumi, ir kritumi, bet visaa visumaa iet normaali. Tikai shis pasaakums ljoti daudz laika prasa, kura nav, ja grib straadaat un maaciities, lai nopietni ar to nodarbotos.

[b]Gicis[/b] Man vīram ar gāja caurmērā plusos, bet finālā nekas nesanāca tieši laika trūkuma dēļ. Neizdarāmi nav, bet jādarbojas neatlaidīgi un visu laiku jāmācās :yes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_412.gif[/img] Dīva

[b]Dīva[/b] Kamēr mācās, ir jālieto tikai demo konts ;)

[b]emilia[/b] Bet kad ar demo kontu jau labu laiku viss sanāk, tad jau gribas pa īstam :) Cits asums uzreiz ;)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_412.gif[/img] Dīva
man tomēr jautājums sekojošs, kas tad ir izdevīgāk-drošāk depozītkonts EUR vai LVL ?

ja vajag 'drošāk', tad droši vien EUR, bet tas nozīmē arī dārgāk (konvertācijas maksa no LVL uz EUR, ja nav EUR ienākumu + zemākas % likmes)

Paldies par diskusiju, bet izskatās, ka augstāk par savu dibenu nepārlēkšu.:D


Hansabankai, piemēram, sākot ar 27. jūliju krājkontā EUR procents ir 3.21, bet LVL 3%. Pirms tam bija LVL kontam lielāks procents. Unibankai vēl pagaidām EUR procents ir zemāks par LVL.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7376521