Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apdrošināšana

Prikala

Vēlējos uzzināt cik aptuveni varētu izmaksāt dzīvokļa apdrošināšana, ja dzīvokļa tirgus vērtība aptuveni ir 71000 EUR?

Nu es ielīdu dažu apdrošinātāju majas lapā, tur ir kalkulatori, BTA apmēram 56 lati, If arī kaut kur tā.

tur nav norā'diti cik procentuaali no vertiibas ir taa apdrošināšana, jo zinu ka baltas maajas lapaa vareeja apreekjinaat tikai dziiviibas un OCTA apdrošināšanu.

Ā cenrādis.Nav gan. Domāju tāpēc, ka ir daudz un dažādi nosacījumi - riski, kas katram klientam atšķiras. Mājas uzcelšanas gads,koka vai mūra, vai jaukta vai ir dūmu detektori, signalizācija, kādas ārdurvis kurš stāvs u.c.

~0.12% Seesam, BTA pēc HB informācijas

[b]orchidee[/b] paldies!!!

[b]Prikala[/b] Hansabanka vairāk piedāvā BTA īpašuma apdrošināšanu. Tā maksā 0.10%-0.12%. Šajā gadījumā tas sanāk no 71EUR līdz 85,20EUR. Seesam un Balta polišu izmaksas ir līdzīgas.

[b]Hansabanka[/b] vai BTA apdrošina arī lauku viensētas?

Piezvani un pajautā apdrošināšanas kompānijai. Pati nesen zvanīju uz Baltu un viņi aprēķināja un telefoniski pateica apdrošināšana summu. Un pēc mana izbrīna par summas apmēru iedeva atlaidi :D Un šito - [i]Mājas uzcelšanas gads,koka vai mūra, vai jaukta vai ir dūmu detektori, signalizācija, kurš stāvs u.c.[/i] - man arī noprasīja.

izvēle ir vienmēr :)

[b]Maiju-Puķe[/b] kruta ka var tikai pazvaniit un uzzinaat summas, baigi labs....laikam peec 2 nedeeljaam buus jaasaak sastaadiit sarakstu un zvaniities apkaart...:):)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7377948