Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kopējs konts

Diāna24

Man ir pašai savi 2 konti un kodu karte rūpīgi noslēpta. 5 lati par ko vīrs nezin man ir vērtīgāki par 20, par ko viņš zin:gigi:

skaa
[b]Sheldona[/b] un kas tur tik briesmīgs? tas bija viņa lēmums, kad vēra sev kontu bankā. lielus pirkumus plānojam kopā, rēķinus caur viņa interneta banku arī maksāju es, jo viņš ir pārāk slinks. ja es kam prasu, tad dusmojas un saka: tā ir MŪSU nauda.. mums nav noslēpumu attiecībā uz naudas lietām. viens par otra finansēm esa informēti. uzticēšanās...

save the planet, kill yourself!
[b]Sheldona[/b] [i]Jums gan baigi labi, vīram ieskaita naudu, bet jūs tik izņemat[/i] A kāpēc gan, jo īpaši, kamēr esmu bez darba (jo meita tik sāks bd gaitas). Tad tas nozīmē, ka man neko nevajag, kamēr nestrādāju :spy: jo ienākumu man tak nav. Un kāpēc man no sava salgas atkal būtu tikai jāpērk pārtika :rolleyes: [b]Miaux[/b] [i]ir pieejama vīrieša Internetbankas kodu karte... [/i] Man ar

[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]skaa[/b] [i]un kas tur tik briesmīgs?[/i] Es jau nesaku, ka briesmīgs, vienkārši man personīgi tā nepatiktu:no:, es piemēram precīzi nezinu cik manam vīram kontā ir nauda un nemaz negribu zināt, savukārt viņš nezin par manu naudiņu:gigi: [b]Ivchiks[/b] [i]Un kāpēc man no sava salgas atkal būtu tikai jāpērk pārtika [/i] Nu mums abiem konti ir Hansenē un vīrs reizi vai divas mēnesī ieskaita caur internetbanku naudiņu manā kontā (tas nemaksā neko), jo rēķinus un paiku mēs pērkam/apmaksājam uz pusēm. Mani šis variants apmierina:ok:, bet nu katram jau savs;)

Visvairāk par visu Mīlu Mīlestību...

skaa
[b]Sheldona[/b] es pelnu mazāk... krietni. tāpēc pagaidām nesanāk pusi apmaksāt. savus rēķinus apmaksāju pati. paiku arī pērku. nav jau tik traki.:)

Mums ir AMEX konts, pieder vinjsh draugam, bet man ir papildkarte. Izmantojam kontu, lai iepirktu paartiku, sadziives preces - visu meenesi abi teerejam, meenesha beigaas izdalam uz divi, un no sava konta nomaksaajam..

http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png
Ja ir naudas nedaudz vairāk kā tikai paikai+komunālie, tad arī nav vajadzības pārzināt otra kontu. Lai arī mums visu sedz vīrs, man tāpat nav vajadzīga pieeja viņa kontam (fiziski pārskaitu es), jo mums šķiet, ka atbildīgais ir viens, citādi tik ņemtu un ņemtu un abi pēc tam brīnītos. Bet citādi katram savs konts un naudu var gan sadalīt, gan pārskaitīt kā vajag.

[b]Diāna24[/b] mums arī pabalsts uz tēti. mēs atvērām bankā jaunu kontu, kur ir tikai bērna nauda un karte ir pie manis ;)

http://line.world-of-love.ru/38_25_1165352400_1_meiti%26%23326%3Bai_1_0_3.gif http://line.world-of-love.ru/39_94_962913600_1_d%26%23275%3Blam_1_0_15.gif
[b]bantengs[/b] [i]Ja ir naudas nedaudz vairāk kā tikai paikai+komunālie, tad arī nav vajadzības pārzināt otra kontu. Lai arī mums visu sedz vīrs, man tāpat nav vajadzīga pieeja viņa kontam (fiziski pārskaitu es), jo mums šķiet, ka atbildīgais ir viens, citādi tik ņemtu un ņemtu un abi pēc tam brīnītos.[/i] Pilnīgi piekrītu:yes: [i]Bet citādi katram savs konts un naudu var gan sadalīt, gan pārskaitīt kā vajag.[/i] Mēs arī tā daram, katram savs konts, bet vīrs man ieskaita pusi no rēķinu apmaksai vajadzīgās naudas. Mums ir tā, ka komunālos, hipokredītu un pārtiku pērkam uz pusēm, vīrs man katru mēnesi ieskaita pusi un es internetb. apmaksāju visus rēķinus, otru pusi pieliekot no sevis. Bet man galīgi negribētos, ka mums būtu viens konts un vīrs redzētu, cik es tērēju :gigi:, jo man tomēr patīk iepirkties, patīk atļauties labas smaržas u.t.t., bet viņš man ir tāds pieticīgs, tāpēc uzskatu, ka vīrietim nav jāzin, cik man naudas un cik es tērēju.

Long Way to Happy...

skaa
es parasti informēju par savām darbībām ap viņa kontu. par rēķinu nomaksām. citreiz pat konsultējis, ko maksāt tagad, ko mēneša otrā pusē (viņa alga dalās divos maksājumos). ja es sev gribēšu smaržas, pirkšu pa savu naudu:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7393244