Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

diivaina situaacija

odeta-odiilija

tikko dzirdeeju par diivainu situaaciju. taatad. viena privaatpersona kljuudas-neuzmaniibas deelj paarskaitiijusi uz otras privaatpersonas kontu 230 latu. otra privaatpersona tikpat neuzmaniigi - neiedziljinoties konta raadiitaajos - izteereejusi so nejausi paarskaitiito naudu kopaa ar saveejo, iegaadaajoties lielaaku pirkumu. jautaajums - vai un kaa pirmajai privaatpersonai iespeejams atguut savu naudu.

Pirmais, kas ienāk prātā - pieklājīgi paprasīt tai otrajai personai naudu atpakaļ.

jaa, bet taa otra persona nedod. saka, ka ir nezinaadama izteereejusi un nu vinjai vairs neesot.

hmzis
civilprasība tiesā. ar izskatīšanas termiņu pēc 2 gadiem :D par kļūdām jāmaksā ...

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

Dodies uz banku un raksti iesniegumu.

Krizdole
tas neattiecas uz mani personiski. tomeer skar sameeraa tuvus cilveekus, taadeelj intereseejos, vai ir reaalas iespeejas saadu naudu dabuut atpakalj. drosi vien taadi precedenti ir bijusi.

sau
hmz, kā nez šajā gadījumā var pierādīt, ka pārskaitījums bijis [i]kljuudas-neuzmaniibas deelj [/i] :confused: Varbūt es kā apmāta katru mēnesi Lattelekomam maksāju [i][i]kljuudas-neuzmaniibas deelj [/i][/i]

[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
[b]odeta-odiilija[/b] Varbūt "otrā persona" var atdot pa daļām - atbilstoši tam, kā ir? No otras puses ja jau persona tik ļoti ir iekrampējusies 230,- Ls, par kuriem skaidri zina, ka tie nav viņas, tad pārāk gudra gan nebūs. Varbūt var ierasties pie personas iespaidīga eskorta ("advokāta" vai "bandīta") pavadībā un brīvprātīgā kārtā piedzīt piedzenamo. :) Vai es pareizi sapratu, ka tā "otra persona" nav pilnīgi nepiederoša, bet kaut kādā veidā tomēr zināma? Bankai var rakstīt iesniegumu, ja ir cerība pierādīt, ka kļūdainajā pārskaitījumā ir vainīga pati banka.

Var mēģināt rakstīt iesniegumu bankai ar prasību atsaukt maksājumu, par to atiecīgi būs jāsamaksā komisija, bet, ja banka to varēs izdarīt, tad tas ir vieglākais variants ;) Es tikai nesaprotu, kur viņi bija ātrāk :confused:

[b]Tequila[/b] [i]Var mēģināt rakstīt iesniegumu bankai ar prasību atsaukt maksājumu, par to atiecīgi būs jāsamaksā komisija, bet, ja banka to varēs izdarīt [/i] Banka to varēs izdarīt tikai tad, ja cilvēks, kuram nauda ir pārskaitīta, dos savu piekrišanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7453588