Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

diivaina situaacija

odeta-odiilija

[b]Lacoste[/b] [i]Banka to varēs izdarīt tikai tad, ja cilvēks, kuram nauda ir pārskaitīta, dos savu piekrišanu[/i] Nu tad, attiecīgi, šis variants atkrīt :( Tad [b]odeta-odiilija[/b] tuvajiem cilvēkiem ir jāmēģina pašiem ar attiecīgo personu vienoties, banka neko vairs palīdzēt nevarēs, tikai policija :( Vismaz labi, ka tāpersona atzīst, ka naudu ir saņēmusi, ir bijis arī trakāks gadījums, kad cilvēks saka, ka neko nav saņēmis, bet reāli visu naudu uzreiz ir izņēmis un iztērējis!

skaa
es tikai nesaprotu, kā var nejauši pārskaitīt citam? ja tā persona pazīstamā, tad vēl jā, bet ja sveša... es vienmērs trīsreiz pārlasu, ko esmu sarakstījusi, kad veicu kādu rēķinu apmaksu vai pārskaitu naudu.

save the planet, kill yourself!
[i] hmz, kā nez šajā gadījumā var pierādīt, ka pārskaitījums bijis kljuudas-neuzmaniibas deelj Varbūt es kā apmāta katru mēnesi Lattelekomam maksāju kljuudas-neuzmaniibas deelj [/i] Lattelekomam nebūs problēma pierādīt, ka ta nauda viņiem pienākas, bet ja tiešām kļūdas dēļ pārskaitīts, tad saņēmejam būs grūti pierādīt, ka tā viņa nauda. [i]tikai policija [/i] pri čom te policija, ar varu tak nespieda maksāt, tikai civiltiesiskā kārtībā

paldies visiem, kas atbildeeja, situaacija ir atrisinaajusies pozitiivi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7453588