Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiks ar Euro cenu?

Grēča

pa ausu galam dzirdēju, ka drīz (septembrī) LS:EUR būšot 1:1? vai tam ir kāds pamats un vai vēl kāds to ir dzeirdējis un vai tas nozīmē, ka jau tagad iekrājumi jāpārvērš eur?


Vai tik kāds atkala nav palaidis "pīli"?!:confused::)

Ar laiku lats tikšot pielīdzināts eiriķim. Tādēļ tagad arī spiediens latus paņēmušajiem kredītos, lai spiestu tos pāriet uz eiro. Tā vismaz bankā strādājošs cilvis man stāstīja. [i]Vai tik kāds atkala nav palaidis "pīli"?![/i] Par šo pīli jau vairāki banku darbinieki savstarpēji sačukstās.

sau
[i]LS:EUR būšot 1:1[/i] vot neticu. Svārstību koridora papalašināšanai gan ticu diezgan droši


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]

[i]vot neticu.[/i] es arī sākumā neticēju, bet....kā izskatās tas nebūs ne rīt, ne parīt, bet uz to tiek mērķēts.

Banku darbinieks banku darbiniekam darbinieks. Vairums ir apmēram tikpat informēti kā ierindas publika, taču gatavi iztaisīties par sazin kādiem finanšu aizkulišu ekspertiem.

[b]Benway[/b] [i]Banku darbinieks banku darbiniekam darbinieks. Vairums ir apmēram tikpat informēti kā ierindas publika, taču gatavi iztaisīties par sazin kādiem finanšu aizkulišu ekspertiem[/i] Pati esmu bankas darbinieks un pilnībā tev piekrītu ;):D

sau
[b]Tequila[/b] Tad varbūt kā [i]bankas darbinieks[/i] vari pamodelēt EUR/LVL nākotni?


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
Oficiālais bankas viedoklis ir šāds: [i]Banka ir pret lata devalvāciju un šādu nostāju pauž arī visām valsts vērtību. Tas uz ļoti ilgu laiku sagrautu vēlmi veidot ietaupījumus, kas ir tik nepieciešami ilgtermiņa attīstības finansēšanai. Ir pilnīgi skaidrs, ka lata devalvācijas gadījumā inflācija pieaugtu vēl vairāk. Banka ir pret lata devalvāciju un šādu nostāju pauž arī visām valsts institūcijām un saviem klientiem. Mūsuprāt, devalvācija kā ekonomiskās politikas instrumenta lietošana būtu neprātīgs solis. Devalvācijas gadījumā inflācija pieaugtu vēl vairāk un nav pieļaujams, ka Latvijas iedzīvotāji ciestu, valsts politikas dēļ daļēji zaudējot savu ietaupījumu vērtību. Tas uz ļoti ilgu laiku sagrautu vēlmi veidot ietaupījumus, kas ir tik nepieciešami ilgtermiņa attīstības finansēšanai. Ir pilnīgi skaidrs, ka lata devalvācijas gadījumā inflācija pieaugtu vēl vairāk.[/i] Laikā, kad strādāju filiālē, bija vairāki viļņi, kad cilvēki kā traki skrēja savus LS mainīt pret EUR, jo dzirdējuši, ka pāris dienu laikā LS devalvēšot. Vienmēr šie paši cilvēki ir prasījuši arī to, ko banka par šo lietu domā. Kad atbildēju, ka tās ir muļķības, neviens nekad neticēja :laugh: Bet vienmēr ir izrādījies, ka tās ir tikai baumas un rezultātā nākamajās dienās šie cilvēki atkal nāca uz banku konvertēt savus EUR atpakaļ uz LS, zaudējot kursu starpību :(


Vispār jau pie patreizējās inflācijas lata devalvācija varētu būt loģisks solis, bet vispār jau arī mani šis jautājums interesē. Žēl, ka neviens bankas eksperts te neatbild uz šo jautājumu. Stabilitātes garanta Kalvīša viedokli jau esam dzirdējuši, aizkulišu eksperta Šķēles viedokli arī, arī Rimševičs par šo tēmu ir teicis, ka nekādas lata devalvācijas nebūs, bet kas to lai sazin.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7456570