Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiks ar Euro cenu?

Grēča

Jautājums Hansabankai: Hansabanka ir pret lata devalvāciju, bet Jūsu krājkontam kopš 27. jūlija EUR ir augstāka procentu likme nekā latiem. Jau tas vien ir signāls ieslēgt smadzenes un padomāt - kāpēc? Otrs jautājums - vai komercbankai ir kaut kāda ietekme uz valdību un valsts politiku?


Neviens bankas eksperts shito neapstiprinaas, jo negrib tikt cietumaa. Ja latu devalvees, tad devalvees arii visus krediitus latos. Bankas no devalvaacijas nevar zaudeet, jo bankas krediitos driikst izsniegt summu ne lielaaku kaa piesaistiitie noguldiijumi. Tas ir krediitu devalvaaciju kompensee noguldiijumu devalvaacija. Tas buus vai nebuus devalvaacija, tiks lemts kaut kur aarpus Latvijas un banku lobijs neko nenoteiks. Protams ka latvijas tautsaimnieciibai lata devalvaacija nav izdeviiga. Un tur jau ir tas aakis.

Speciālists
tepat konfaas var palasiities, kaa vaacijaa paika jevrikos maksaa tikpat, cik pie mums latos. par lupataam nemaz nerunaajot. taatad? man domaat, ka kaukaad briidii TAM ir jaanotiek. vot tik momentu njkert ;) lai nav kaa ar tiem, kas dziivokljus sapritkaas, bet tagad... pljukt.

Vaacijaa paika ir daargaaka nekaa Latvijaa.


Nu, varbūt par maz vazājos pa pasauli riņķī un nezinu, cik maksā kur paika, bet līdz šim vēl nav gadījies būt nevienā Eiropas valstī (vecajā), kur paika būtu lētāka kā Latvijā. Dārgāka gan, vietām stipri dārgāka kā Latvijā. Par jaunajām dalībvalstīm godīgi saku - nezinu. Bet tas neattiecas uz tēmu. Jautājums šajā tēmā ir par lata devalvāciju. Un jautājums ir Hamletisks - būs vai nebūs. Viss velk domāt, ka būs, lai arī tad ir skaidrs, ka inflācija būs uzreiz stipri augšā un tas varētu būt liels krahs. No otras puses tas loģiski varētu palielināt Latvijas eksporta konkurētspēju.

Speciālists
[b]ggf1[/b] [b]warde[/b] es neesu gadu bijis _aarpusee_ - tepat konfaas salasos. bet lupatas un paareeja draza - taa sen jau ir daargaaka.

AArzemees arii sadziives tehnika ir daargaaka nekaa Latvijaa. Var buut Vaacija vieniigaa izceljas ar leetaakaam preceem. Lupatas var buut arii ir leetaakas. Bet ja pameklee, var atrast arii daargaakas. Ar muusu humpalaam taapat neviens aarzemju veikals nevar sacensties cenu zinjaa.

Speciālists
[b]ggf1[/b] zini, kaapeec pie mums datori un paareejee fignja (telefoni, fotoaparaati, utt) ir leetaaki? - taapeec, ka kontrabanda. tai pat laikaa no-name dvd pleijeri ar mpeg4 iespeeju vaacijaa par 30-35 eur var lielveikalaa nopirkt. pie mums lieveikalaa ap 30Ls.

Visai muusu fignjai ir valsts noteikta 2 gadu garantija. Pie mums viss ir leetaaks, jo paardeveejiem mazaakas algas un mazaaka telpu iire. Vaacijaa leetaaks, taapeec ka tur cilveeki vairaak peerk. Tai skaitaa arii latvieshi. Aizbrauc uz kaadu citu valsti un redzeesi ka cenas buus vai nu lielaakas, vai nu mazaakas uz paaris latiem, kas nenosedz muusu prechu garantijas priekshrociibas. Bet par leetajiem 30 EUR suudiem, vispaar nebuutu jaarunaa. Leetajaam preceem cenas var atshkirties lielaa procentuaalajaa diapazonaa, atkariibaa no veikala iipashnieka garastaavoklja.


Speciālists
[b]ggf1[/b] telpu noma pie mums mazāka? labrīt! valsts noteiktā (pieprasītā ;) ) garantija :) tu pats tam tici? te pat oficiālos telefonus visādi izdara, lai tikai nebūtu jānodrošina garantija, neskatoties uz to, ka ražotājs šiem maksā. un ne jau drusku. kur nu vēl ievestos. piemet pie deguna, kā internetveikals var nodrošināt 2 gadu garantiju 200latīgam mobitelam (neoficiāljam), ja uzliek uz vairumcenas kādus 3Ls. šie pārdod un pēc katra darījuma iet uz baznīcu nolikt svecīti, lai tik klients nomestu zemē jau pirmajā dienā vai , ejot peldēties, aizmirstu telefonu no kabatas izņemt :gigi:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7456570