Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiks ar Euro cenu?

Grēča

Lata kurss pret eiro tika fiksēts pēc situācijas uz 2004. gada 31. decembri. Viss.


Ja vajag, sieviete var visu - gan ātri braucošu taxi apturēt, gan karstā solārijā ieiet.

Veikalam grantija nekaadus zaudeejumus nesagaada. Veikals preci atgriezh preces piegaadaataajam un dabuu naudu. Ja garantijas laikaa paardeveejs likvideejas, tad gan pagruuti laikam dabuut naudu atpakalj. Bet laikam vienalga iespeejams.

[b]ggf1[/b] nepiekritu. esmu dzivojusi un stradajusi 3 eiropas valstiis pagajuso gadu - taa sanaca. partika maksaa nedaudz dargak kaa latvijaa visaas trijaas, bet smotkas - lupatas, sadzives tehnika un tmldz. lietas, letaakas bija sajaas 3 valstiis. pakalpojumi visur, cik esmu celojusi pa Eiropu, ir dargaki nekaa latvijaa - frizieri, juristi, macibas utt. komunalie pakalpojumi ari.

Speciālists
[b]ggf1[/b] nesagaadaa, ja ievests caur oficiaalo importeetaaju. a ja negrib treknus durnjus barot, tad ved pashi. pa taisno no kjiinas (taalie austrumi prieksh manis visa ir kjiina ;) ) araabu emiraatiem, vai tml. vaacija, lietuva un cita eirsavieniiba jau ir kaa maajas.


[b]Tomb raider[/b] tas nozīmē, ka tad, kad LV pievienosies eirozonai, latu pret eiro mainīs pēc tā 31.12.04. fiksētā kursa 0.71 cik tur? tiesi jau domāju, kaut ko vienā decembrī fiksēja, bet kāda tam īsti jēga bij???? tagad par to neviens nerunā....

Ja pashi ved no kiinas, tad lai pashi ved uz kiinu atpakalj un prasa naudu. Kam par suudu paardeveeju labklaajiibu galva saap?

Speciālists
[b]ggf1[/b] pirceejam saap :) jo ne jau paardeveejam sapliist mantinja, bet pirceejam. un taa ir pirceeja probleema. lai ko neteiktu likums :)

Tam kursh neciinaas - vienmeer saap. Tur nav nekas daraams.

[i]un nav pieļaujams, ka Latvijas iedzīvotāji ciestu, valsts politikas dēļ daļēji zaudējot savu ietaupījumu vērtību.[/i] Izklausās jau labi, bet ko par to saka Kalvītis?;)


Kalvītim nospļauties uz Latvijas iedzīvotājiem. Viņam jāpilda savu maizes tēvu rīkojumi. Ja būs lēmums - devalvēt, tad tā arī tam būs būt. Drīzāk jau jāprasa, ko par to saka Šķēle & Co.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7456570