Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājnoguldījums

skaa

skaa
vai kādam ir krājnoguldījums Krājbankā? skatos, tur ir palieli procenti, salīdzinot ar citām bankām, bet.. procentu likme ir mainīga. sakiet, kā ir, vai šī likme ir tik pat strauji mainīga, kā Hansabankā? man nepieciešams sakrāt naudu, tāpēc cenšos izskatīt visas iespējas...

save the planet, kill yourself!

Es izmantoju LKB 3 meneshu krajnoguldijumus. % piesaistiti 3 menesu rigibidam. Likme mainas 4xgadaa.

skaa
[b]purka[/b] kā tu dari? ieliec 3 mēnešiem, tad liec atkal? kā ar tiem %, tā atšķirība ir liela? vai mēdz krasi nokristies? un, lūdzu, izskaidrojiet, kas ir rigibid?

[b]purka[/b] a tur reāli arī kaut kas sakrājas?! :spy: kādi ir tie procenti?!

[b]Inguniite[/b] 3men likme Q2 bija 6.55, tagad 6.28. Uzskatu ka ta ir labak neka vienkarsi stav konta uz 0.01% gada [b]skaa[/b] es daru dazadi, garsh stasts. [i]vai mēdz krasi nokristies?[/i] 2. janvari 3m rigibid bija 3.67% 2.aprili 6.55% 2.julija 6.33%, sodien 5.05%, ta ka visai mainigs lielums. Par rigibid: http://www.bank.lv/lat/main/all/noract/banku-tirgus/

skaa
[b]purka[/b] tad it kā nav tik traki.

Nesaprotu, ko nozīmē [i]3men likme Q2 [/i] ja [i]6.55, tagad 6.28[/i] ir procenti, tad tik uzkrājas no ieguldītās summas pa trīs mēnešiem?! :spy: Ja es ielieku 100 latus, tad man pa trīs mēnešiem nāks klāt?!

[b]skaa[/b] Hansabanka piedāvā tādu noguldījumu kā Mērķa krājkonts. Procentu likme ir augsta, noguldījuma termiņa laikā nemainīga. Noguldījumu var atvērt ar nelielām starta summām (25LVL, 50EUR, 50USD), tomēr mērķa krājkontu nepieciešams regulāri ik mēnesi papildināt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7458087