Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzivokla krediti

jule

velejos uzzinat vai arzemes stradajosam cilvekam ir iespeja sanjemt kreditu? un cik menesiem ir jabut ofocialai darba vietai lai dabutu krditu! paldies:)


Man pazīstami cilvēki strādājot ārzemēs dabūja kreditu Nordea, ar citām bankām esot bijušas problēmas.

paldies..varbut kads zina cik ilgi ir jabut oficialai darba vietai?:)

tagad jau vajag tās VID izziņas, tā kā visādi var būt ar tā kredīta saņemšanu. Uzzvani uz kaut kādiem info telefoniem lielākajām bankām - gan jau izstāstīts uzreiz. parasti skatās pēdejo 6 mēnešu vidējos ienākumus + ja grib piekasīties, paskatās iepriekšējās darbavietas un stāžu.


oooiijj.. tik traki tagad ir!! :)

[b]jule[/b] Arii aarzemees stradajosam cilveekam ir tikpat vienkaarsi panemt hipo krediitu kaa seit stradajosiem, ar, nosaciijumu,ka aarzemees tu maksaa nodoklus...viniem ir taadas P60 nodoklu lapas( taa kaa aptuveni mums algas pazinojuma lapa par iepr.gada nomaksaatajiem nodokliem, kuru tavs darba deveejs katru gadu sniedz VIDaa). Un Nordea joprojaam var sanemt normaali krediitu:) Naac tik ciemos:)

[b]jule[/b] Lai ārzemēs strādājošais varētu saņemt kredītu jārēķinās ar šādiem nosacījumiem: 1) jāiesniedz ienākumus apliecinošus dokumentus (bankas konta izraksti, darba līgumi). Vienā darba vietā jānostrādā vismaz 3 mēnešus. 2) nodrošinājums nekustāmais īpašums, kurš noteikti atrodas Latvijā 3) finansējuma apmērs 70% no īpašuma ķīlas, ja ir piesaistīts Galvotājs, kurš 100% apmērā var uzņemties klienta kredītsaistību maksājumu 4) finansējuma apmērs 60% no īpašuma ķīlas, ja ir piesaistīts Galvotājs tikai kā kontaktpersona Latvijā (kāds no ģim.locekļiem, piem.vecāki)

[b]Hansabanka[/b] jaa jaa jaa - la la la. stradaju arzemees. alga, protams, normala, pec Eiropas standartiem. algu parskaita uz ne-hansabankas kontu - uzskatu, ka tas tikai normali. gribeju palielinaat kreditlimitu savam Ego kartes kontam - pat ne kadu nopietnu kreditu. iesniedzu pat savas algas bankas izdrukas, ka tiesam es savu algu nopelnu godigi un tik, cik uzradu. hansene man kreditlimita paaugstinajumu atteica. nu manis pec - ja vajadzees, dabusu nopietnu kreditu citaa bankaa, bet smiekligi vienalga. banka tak uzvaraas ne pa jokam, iekasejot lielu procentu par ego kartes izmantosanu un sito mazo kreditinu. bet lai jau hansabankiesiem laba veseliba!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7511933