Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kada valuta njemt kreditu?

ligucis28

Jaanjem latos un ar fikseetu likmi. Vai arii dolaaros ar fikseetu likmi. Tie kljuust leetaaki. Tugrikos neviena banka krediitu nedos. Ja ir fikseeta likme, tad nekaadas devalvaacijas tev nevar kaiteet. Var tikai paliidzeet. Procentu likme vairs mazaaka palikt nevar un arii Eiro un pilniigi visu citu valuutu veertiiba attieciibaa pret zeltu kriitas, kas noziimee pieaugoshu inflaaciju visaam valuutaam.

Man domāt, tomēr stabilāk ir šveices frankos vai japāņu jenās. Ja Hansene iesaka jevrikus, vērts padomāt trīsreiz - kāpēc? Banka taču zina galu galā, ka cilvēkiem Latvijā ienākumi ir latos. Vienmēr taču bankas iesaka ņemt kredītus tajā valūtā, kādā ir ienākumi, ne tā?

sau
[b]warde[/b] [i]Vienmēr taču bankas iesaka ņemt kredītus tajā valūtā, kādā ir ienākumi, ne tā?[/i] Tā tas bija, kamēr da pret jebkuru valūtu pastāvēja FX risks. Kopš LVL piesaistes EUR, nu kāda starpība kādā ņemt

[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
[b]warde[/b] [i]Ja Hansene iesaka jevrikus, vērts padomāt trīsreiz - kāpēc? [/i] nu es negribētu piekrist, ka Hansene noteikti iesaka kaut ko sliktu, kad ņēmu kredītu vēl visas šīs ziepes ar Ls nebija un man jau tad Hansene ieteica Eirikus un fiksēto likmi, paklausīju un jūtos konfortabli.

Cik tagad ir tā FIKSĒTĀ likme eurikiem??

Es te isti nezinu vai sveices frankam var nofikset likmi... Bet shodien aprunajos ar vienu cilveku un veljoprojam tiri labi ir njemt tajos sveices frankos, jo procentu likme ir ljoti zema un divus gadus jau nav bijusi neviena svarstiba.Mes vel lemjam.

http://line.romanticcollection.ru/ba/16_49b_456DF4D0_LKLaLmLiLlLlLa_16.gif[/img][/url]
Speciālists
[b]ligucis28[/b] vot, vistas :) krediits jaanjem peec iespeejas nestabilaakaa valuutaa. tik jaanjem veeraa, ka bankaas ari neseezh chainjiki, nestabilo valuutu procentos ir iereekjinaats risks. ar domu - ja nolaidiis (latu), tad taa arii tik vien buus. ja nenolaizh - tad sanaak papildus varka. protams, ja krediitnjeemeejs gadienaa zina lietas, par ko bankjieris nezina, tad citaadi ;) tai pat laikaa - jaanogulda - peec iespeejas stabilaakaa.

Nu es tik mazu pārdomu iemetīšu sagremošanai :))) Starpība manam kredītam ja tas ir EUR vai CHF ir 200Ls/mēn... katru mēnesi uzvāros šos 200Ls... Situācija - katastrofāli sakāpj man tā likme (pieaug 2% mēneša laikā - samaksāju analogi, cik EUR = tātad par 200Ls vairāk + aiz bailēm pārkreditējos uz EUR nedēļas laikā). Kur es zaudēju??? To vienu mēnesi samaksāšu vairāk par drausmīgi strauji pieaugušo franku un pārkreditēšu uz citu valūtu jeb katru mēnesi maksāšu šos 200Ls... Gada laikā vinne jau ir 2400Ls... tā kā katrs, protams, baidās un dara kā grib, bet es domāju, ka, ja ir iespēja paņemt kredītu uz 3% gadā, tad ir jābūt d*****, lai ņemtu 5-6%!!!!!!!!

[b]Amorciks[/b] - mēs arī funktierējam uz CHF. Lai gan Šveicē nu ir plūdi parādījušies, valstij un ražai zaudējumi..:(

[i]tiri labi ir njemt tajos sveices frankos, jo procentu likme ir ljoti zema un divus gadus jau nav bijusi neviena svarstiba [/i] Dīvaini teikt, ka nav bijusi neviena svārstība. CHF likme aug diezgan progresīvi (līdzīgi kā EUR), piemēram, 2006.g.augustā 3mēn.likme bija ~1,55-1,68 kamēr šobrīd ir jau ~2,7. Protams, tas ir mazāk nekā EUR 3mēn. likme(2006.aug.~3,2 kamēr šobrīd ~4.3), taču nejau bez svārstībām. Turklāt arī val.maiņas kurss CHF nav stāvējis uz vietas, kamēr EUR kurss +/- 1% no 0.702804 ir vēljoprojām spēkā. Tātad vismaz EUR kursa svārstības ir ierobežotas ko nevar teikt par CHF. LVL devalvācijas gadījumā valūtu risks būs visās valūtās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7534702