Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

tame

Ciemins

sakiet ludzu biju sodien banka gribas paniem kreditu, vini prasa tami kur es liksu naudu varbut kadam ir paraugs?? un otrs jautajums gribas paniem otru dzivokli kredita bet es vinu nevaru uz reiz iekilat jo pardevejs ir irija!un vinam uzreiz vajag naudu ar kadu iemeslu man jaiet uz banku lai dabut naudu!??

tāme? nu, ja viņi neprasa nekādu inženiera apstiprināto variantu, tad taču vienkārši liec uz papīra visus sadomātos darbus (flīzes, flīžu līme, darbs utt) un raksti pretī ciparu, tad visam pieliec 10% un uztaisi vēl beigās ailīti 'neparedzēti izdevumi', kur cipars ir 10% no visiem pārējiem. Visdrīzāk, būsi tuvu reālajam :) kā tu iedomājies veikt īpašuma tiesību reģistrāciju tajā Īrijas gadījumā - skaitīsi naudu un tad cerēsi, ka tas cilvēks pārreģistrēs dzīvokli ZG uz tava vārda? :rolleyes: deņgi utrom, stuļja večerom... nu, nu... lai pārdevējs atdziest - gan jau pagaidīs, ja naudu vajadzēs.

[b]spd[/b] vins atbrauc uz divam dienam!

Mazā Raganiņa
[b]Ciemins[/b] A tu to dzivokļa pārdevēju, kas mitinās īrijā labi pazīsti ??? Ieteiktu visu labi pārdomāt un kārtīgi nodrošināties ar visiem pareizi noformētiem papīriem un nekādā gadījumā naudu nedod kešā, bet tikai ar pārskaitījumu. Savādā var sanākt, ka nauda atdota un dzīvoklis ķuķū. Meklē vēju Īrijā.

Nesaki HOP, pirms neesi pārlecis

[b]Mazā Raganiņa[/b] protams bus sastadid pirksanas pardosanas akts!

[b]Ciemins[/b] Tāmei nav nekādas standarta formas. Uz lapas Jūs vienkārši sarakstiet kur naudu paredzēts tērēt un cik daudz. Piemēram, tapetes 100LVL utt.. Ja remontu taisa noteikta firma, celtnieku grupa, tad iespējams no viņiem var saņemt plānotos izdevumus (tāmi). Ja nama īpašnieks ir Īrijā, tad lai ieķīlātu dzīvokli jābūt īpašnieka pilnvarotai personai, ja arī tādas nav, tad jālūdz saimnieks atgriezties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7549728