Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kredits

Ciemins

sakiet ja es nemu banka naudu prieks dzivokla remonta un labiekartosanas, bet isteniba negrasos vinu taisit vai bankas parbaud vai tu esi uztaisiis remontu.


:D Iekš pieredzes... 2 gadi atpakaļ ņēmu Unibankā kredītu ieķīlājot vienu dzīvokli tipa "dzīvokļa remonts", bet faktiski izmantoju cita dzīvokļa iegādei (trūka naudiņas), visu savlaicīgi maksāju un nekādu problēmu nebija...;)


Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!
Ar iekš pieredzes strādājot kreditēšanā, vienīgais veids, kad banka pārbauda vai nauda izlietota dzīvokļa remontam, ir pieprasot fotogrāfijas/čekus par paveikto, bet tas gan ir pie lielām summām, un ja naudu izsniedz pa daļām, un jāpārliecinās, ka iepriekš izsniegtā daļa ir izlietota atbilstoši mērķim. Bet vai tad mūsdienās grūti foto un čekus dabūt :gigi: Reāli neviens uz dzīvokli nebrauc un neko nepārbauda. Bet līgumos tomēr ir punkts par līguma laušanu, ja kredīts izmantots neatbilstoši mērķim.

[b]Pūkainais[/b] 4 gadus atpakaļ no nordlb bankas, pie manis reāli brauca un pārbaudīja :D salīdzināja sākotnējās bidles ar reālo situāciju pēc remonta!


domāju, ka viss būs atkarīgs no tā, cik liela summa un kas par klientu esi - ja esi pastāvīgais, maksā labi utt utjp un kredīta cipars ir 'normāls', tad visdrīzāk bankas alkatība būs pietiekama, lai tu kredītu dabūtu :gigi: ja ir normāls klientu menedžeris, var jau tiešā tekstā paprasīt un pateikt, ko darīsi ar naudu - ja vien nebūs kaut kādi megariskantie dīli (iesi spēlēt kazino... :gigi:) un ienākumi ir pietiekami, iedos ;) bet risks ir, ka iedos, bet ar lielāku % likmi nekā hipo kredītam.

man ari vajag otram dzivokla iegadaj ,bet naudu pardevejam vajag uzreiz vinam nau laiak gaidit kamer es vina dzivokli iekilaju un tad vinam atdodu! [b]Adatiņa[/b] cik lielu summu jus niemat!?? [s][Papildināts: 07:08:2007 15:18:44][/s] [b]Pūkainais[/b] bet tas gan ir pie lielām summām, saki vai 15 tukstusi tas liela summa??

[b]Ciemins[/b] 7 000 Ls... ;) Tā laikam skaitās kā maza summa, nu ko ta par tadu naudu var atremontēt :gigi: [s][Papildināts: 07:08:2007 16:28:47][/s] ui, nu jau 4 gadi tas bij atpakaļ :gigi: tikko ieskatījos savos "papīros" :gigi:


Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!
mēs ar pirms kāda 1,5 gada ņēmām Hansa bankā kredītu dzīvokļa remontam, (bet īstenībā auto iegādei) neviens neko nenāca un nepārbaudīja, un nefočēja ar! :)


nekļūdās tikai tie, kas neko nedara :) [img]http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/105142.gif[/img]
[b]Ciemins[/b] Tas atkarīgs no kredīta veida. Ja Hansabankā tiek ņemts iespēju kredīts, tad līdz noteiktai summai nav obligāta stingra atskaites forma. Labāk informāciju iegūt pie sava kredītu menedžera.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7551980