Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pirkt vai nepirkt

Nīna

Vai būtu prāta darbs tagad ņemt kredītu un pirkt māju? It kā ienākumi ir stabili ap 1000ls, a par māju būtu jāmaksā 450ls mēnesī. Biedē pašreizējā situācija valstī. Jūsu ieteikumi un domas? Kādi prognozējamie varianti kas varētu notikt ar valsti un ar kredītņēmējiem?


Nīna

tīri personīgi mani biedē vārdi 'pirkt māju' - tad jau labāk celt. nopirkt kvalitatīvi uzceltu māju - tas ir baigi grūti, man domāt... ja ir 'gali' jaunajos projektos, kas var normāli izstāstīt + un -, tad jau vismaz var novērtēt, kādi būs papildus izdevumi pēc X gadiem, kad sienas sāks plaisāt utt :)

Nu jā, es jau ar gribētu jaunu un izremontētu, tāču tāda ir 2x dārgāka. Tā māja ko taisamies pirkt ir 80 gados celta, ir remontēta, tikai jāpieremontē šis tas. Ir protams arī dzīvoklis, bet to gribam izīrēt, un līdz ar to daļa trešā no kredīta maksājumiem nāks no dzīvokļa īres. Pašlaik esmu stāvoklī un ļoti ceru, ka nepliksim uz ielas.


Nīna
Speciālists
ar valsti var notikt tas, uz ko shitais viss jau 17 gadus velk. bankrots. valsti, kas neko nerazho eksportam (iznjemot beernus - leeto darbaspeeku) , nekas labs negaida. protams, veel viens scenaarijs - visus, km iipashumaa maaja, aizsuuta uz sibiiriju.


Tagad nepirktu. Igaunijā jaunos projektus tagad sviež pakaļ pa labām cenām.. Ir liela iespēja, ka tā notiks arī pie mums. Pagaidi, ja ir kur dzīvot.

[b]Nīna[/b], kādā ziņā tevi [i]Biedē pašreizējā situācija valstī[/i] ? Kas tad tāds notiek? kara stāvoklis? Kāpēc lai nepirktu sev mājokli? Domā - vēlāk būs lētāk? Jā, moška dzīvoklis lietuviešu projektā Ķengaragā nākotnē maksās smieklīgi maz, bet vai tad to tu vēlies??? :confused:

[b]Gepards[/b] Cik tas ir labas cenas Igaunijā? Nav jau tā, ka nav kur dzīvot, bet gribas māju, kur bērniem skraidīt... Var jau pagaidīt tas kredīts, bet vai nepaliks vēl dārgākas mājas? Nezinu kā būtu pareizāk...


Nīna
Tik leeti maaja izmaksaa, ka jaamaksaa tikai 450ls meenesii?:eek:


Lexusi... saveejie sapratiis.. [b]http://lost-sofia.ru/[/b]
sau
[b]Signija[/b] [i]Tik leeti maaja izmaksaa, ka jaamaksaa tikai 450ls meenesii?[/i] vovo, es arī par šito ciparu pabrīnījos [s][Papildināts: 11:08:2007 12:55:13][/s] [b]Nīna[/b] [i]ienākumi ir stabili ap 1000ls, a par māju būtu jāmaksā 450ls mēnesī.[/i] [i]Pašlaik esmu stāvoklī [/i] Vēl neaizmirsti, ka BKP ir ierobežots, bet vajadzības ar bērnu pieaug


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]

[b]Signija[/b] [b]sau[/b] ja uz 40 gadiem nem tad taa apmeeram sanaak, ka 450 meen. nju labi veel arii avr atrast pa zemaakaam cenaam.Ka 300 ls meenesii:D[b]Nīna[/b] Cik zinu ja gaida beebi ir atliktais maksaajums uz 2 gadiem- tikai tur jaanoskaidro, vai uzreiz nemot, vai peec tam, bet zinu ka taads ir.


Arī ar muti braucot jāievēro ceļa zīmes[img]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/img] [img]http://foolstown.com/sm/girl.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7577694