Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvokļu cenas

Okta72

Kas notiks ar dzīvokļu cenām? Kādas prognozes?


Un cik reiz dots ir domu smagu grūtu, tik gaiša prieka vasara sniedz man. http://tickers.baby-gaga.com/p/dev285pf___.png

gaidam, gaidam, kad plīsīs burbulis. pēc nekustamo īpašumu firmu datiem -pieprasījums krasi rucis..:rolleyes:

Domāju, ka būs tieši tas, ko apkārt tauta čivina - jaunajiem projektiem cenas paliks +/- tādas pašas, bet sērijveida dzīvokļiem kritīs. Kaut arī saka, ka, piem., Tallinā šobrīd arī jaunos projektus bez maz vai pakaļ met pa ļoti pieņemamām naudiņām. :rolleyes:

cenas sāk krist - vismaz tiem dzīvokļiem, kurus patiešām vēlas pārdod nevis uzvārīties šai ķipišā :gigi:


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного [img]http://foolstown.com/sm/smile.gif[/img]

sau
Cenas krīt, jo vairs nav pircēju, kas tik vienkārši tiek pie kredītiem.


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
ja būtu sabriedis dzīvokļa pirkumam, noteikti vēl pagaidītu rudeni. visdrīzāk, noīrētu dzīvokli uz kādu gadu un "turētu roku uz pulsa", kā arī naudu gatavībā + paralēli vāktu info par jaunajiem projektiem. ja zeme, tad atkarībā no vietas - ja kaut kur dziļos laukos, iespējams, ka tur cenas nav astronomiski augstas, ja 'krutajās vietās', droši vien pagaidītu cerībā, ka paliek nedaudz lētāk, bet nu tas tā - riskanti, imho.

[i]pēc nekustamo īpašumu firmu datiem -pieprasījums krasi rucis..[/i] NU bet viņi tak arī vēl cenu pa virsu uzliek. :spy: Olainē, kur pārdod dzīvokļa īpašnieki pa tiešo, dzīvokļus ātri nopērk (jo viņi pārdod lētāk kā nek.īp. firmas).


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]spd[/b] [i]tad atkarībā no vietas - ja kaut kur dziļos laukos, iespējams, ka tur cenas nav astronomiski augstas[/i] tur jau tā lieta - ka visi dziļie lauki ir sacēlūsī par savām halupām tik astronomiskas cenas, tiecoties pēc Rīgas cenām - ka nelabi paliek :dontlike: Lielpilsētā vēl ieguldītu tai īpašūmā, bet tajās mazpilsētas - nav par ko maksāt!!!


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного [img]http://foolstown.com/sm/smile.gif[/img]
[b] aardilaa [/b] nu, vēl jo vairāk tāpēc ir jāpagaida - kad pilsētā NĪ speciālisti ar 7 kalšu izglītību sāks tirgot nost savas kartona kastes, tad arī laucinieku speciālisti ar 3 klašu izglītību sajutīs, ka naudas vairs nav un beidzot ir jāiet strādāt. :gigi: ok, megakritumu negaidītu, bet ir cerība, ka kāds no tiem pievienotās vērtības radītājiem tiks pataisīts par plikadīdu - un gan jau tad arī daļa pārējo nobīsies. :gigi:


piem, Ķekavā zemes kadastrālā vērtība augs, tas no neofic. avotiem, jo grib apvienoties ar Rīgu. Daudzi šeit nesteidzas notirgot dzīvokļus.


velies, Kunkulīt!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7603047