Dzemdes kakla vēzis?!?

krenķis

Slēdza diagnoze.

Princa

Man pat pie CINII nebija nekāda satraukuma (jo diemžēl paļāvos uz savu dakteri), kā rezlutātā papildus informāciju nemeklēju. Tagad gan pārsteidz tas, ka LV lapās par CIN un visām tām stadijām pat ļoti kategoriska ir nostāja, ka tas jau nekas traks nav, galvenais, ka tas nav vēzis un viss jau būs labi. Pareizi jau tas ir, taču tas, ka diagnozi CIN var atstāt novārtā un gaidīt, ka tas pats pāries, man šķiet nevietā. Arī par šim onkocitoloģiskajām analizēm iepriekš nebiju dzirdējusi, pat nezinu, vai man tās veica iepriekš, vai nē. Tāpēc endera un visām pārējām, kas saņēmušas uzaicinājumus bez maksas pārbaudīt savu veselību, iesaku to izmantot.

endera

diemžēl, bet ir arī ļoti negatīva pieredze saistībā ar analīžu rezultātiem, kas ņemti kārtējā apskatē pie ginekologa un piemēram biopsijas, vai skrīninga. Vienā no vizītēm LOC pirms manis bija 28 g. jauna meitene, kurai vēl janvārī ikgadējā pārbaudē viss bija kārtībā, taču aprīlī bija asiņošana starp MR, tāpēc atnāca uz LOC uz biopsiju. Rezultātā 2.stadijas vēzis. Es vizītē biju nākamā un ar visu savu pieredzi dakteris izskatījās satriekts par notiekošo. Nevienu negribu biedēt ar šausmu stāstiem, taču par sevi ir jārūpējas un ja valsts uzaicina un apmaksā izmeklējumus, tad noteikti jāizmanto.

Šito uzaicinājumu valsts tagad sūta VISĀM sievietēm uz DEKLERĒTAJĀM adresēm, jo tā ir ārzemēs, kur pat zvana un atgādina, lai nāk uz pārbaudēm un tagad arī mūsu valsts to dara. Ja nemaldos to sūtīs trijos gados reizi un to analīzi apmaksā valsts. Tāpat kā tagad sūta sievietēm no attiecīga vecuma, no 45 divos gados reizi un pēc 50 gadiem gadā reizi uzaicinajumu pārbaudīt kŗūtis.

Princa pareizi teica, tā ir dzemdes kakla citologiskā analīze, kuru vajag veikt reizi gadā, trijos gados reizi apmaksā valsts. Arī man un manām draudzenei atnāca šis uzaicinājums.

In situ

nu jā es jau biju, tāpēc jau arī minu, ka man daktere izskaidroja, ka reti, kad pēc šīm analžēm viss ir ok. Bet septenmbī, ka biju ikgadējā vizītē, tad man pēc analīzēm ar veselību bija viss kārtībā. Tāpēc sanāk tā jocīgi, ka pēc vienām un tām pašām analīzēm, ir dažādi rezultāti, jo vienas veic rūpīgāk. Jāteic gan, ka šoreiz izmeklējum;a, man atkl;aja cistu oln;ic;a, kura nebija septembrī.

Meitenes sakiet, lūdzu, tik tagad aptuveni maksā vizīte pie ginekologa? Ar cik lielu naudas summu jārēķinās?

fischere

kā pie kura doka. Man sanāca kopā 20. Citur par analīzēm jāpiemaksā. Draudzene Rīgā ap 40 samaksāja par visu, bet viņa vēl paņēma analīzes uz visām zarazām :)

Princa! un visas meitenes!

Atbildot uz tevis minēto:Tava daktere ir vienkārši unikāla,ka pie CIN II var nesūtit uz LOC ??? Tā ir Rigas daktere vai no perifērijas?

Mana ārste (Arsā) pie CIN II ari nesutija uz LOC! Tiesa nosūtīja pie onko tur pat Arsaa. Nesapratu,kāpēc, bet biju no tam,kuram pie sim analizem tika dots parbaudes-ceribas laiks,ka CIN II varētu neprogresēt.

Tad nu varu visas uzmundrināt un teikt, ka IR iespējams, ka CIN II izzud pats no sevis!

Četrus mēnešus (max laiks,ko deva onko) nebiju pie ārstes, bez kadas pardabiskas vitaminu programmas, tomer pasarstejos. Un šoden saņēmu savus analīzu rezultātus. Iekaisums gan ir II līmenī - tātad diezgan stiprs. Bet CIN vairs neuzrādās!

Princa, vai varu potēties, ja sis CIN II ir izzudis? Man uztaisija arii HPV - pozitiivs ir 16.tipa viiruss.

Arste gan ieteica atradities pec pusgada (iesu pec 3 menesiem) un tad, ja sis CIN atkal neuzradas, tad esot jega poteeties..

Laikam taa ir? Svarīgi tagad celt imunitati un maksimali novajinat so virusu pasai? Ir vasara, daudz vitaminu, pozitivu domu un svaiga gaisa.

Princa, vai, kad vakcinejies, biji no si virusa jau izarstejusies - pasas spekiem?

Paldies! un veiksmes visām!!!

Princa
Visdrīzak tava daktere runaja par divām dažādām analīzēm.

Nē runāja par tieši vienām un tām pašām, jo paskatīujās spetembŗi vanalīžu rezultātus un teica, ka tur viss ir ok. Bet tkā kā atnākusi esmu, tad paņems vēlreiz. Tā, ka laikam, valsts apmaksātās veic rūpīgāk!!! Tāpat par rezultātiem jāinteresējas pēc trīs nedēļām, ka iepriekšējā reizē. Tāpēc es tā arī es izbrīnījos!!! Nu jā, kā jau minēju, labi, ka aizgāju arī pēc pusgada, jo ';sobrīd atklāja cistu!!! Skaitās dermioma. Aiziešu uz rezonansi, lai paskatītos no kā sastāv (taukiem, vai šķidruma), tad runāsim tālāk par LA, jo plānoju uz septembri otro mazuli.

Mainīja endera, 26.05.2009 16:18:43

Austrumniece

Super, ka tev izdevās tik galā ar CIN II pašas spēkiem! Man diemžēl nesanāca un beigās sanāca, ka ir vēl sliktāk.

Cik esmu lasījusi par vakcināciju, tad HPV ir jābūt negatīvam. Īsti droša par to gan neesmu. Manā gadījumā pēc konizācijas ir uzskatāms, ka HPV vīruss reizē ar "sliktajām" šūnām ir izgriezts, tāpēc arī vakcinējos. Tagad gan nekāda seksiņa līdz otrajai potei un līdz trešajai tikai ar prezervatīviem, lai līdz pilnīgai imunitātei no vīra nedabūtu šo vīrus no jauna.

endera

tā atšķirība analīžu rezultātos varētu būt dēļ tā, ar ko paņem materiālu analīzēm un kādā veidā. Cik es sapratu no sava LOC daktera, tad man ir svarīgi uz pārbaudi iet tieši uz LOC (var jau iet citur, kur to veic), nevis pie sava ginekologa dēļ tā, ka LOCā viņi izmantojot tādu kā birstīti, ar kuru paņem paraugu nevis no paša dzemdes kakla virsmas kā to parasti dara, bet dziļāk no dzemdes kakla iekšienes.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
7639950