Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārteikšanās brīnumi!

petitte orange

Saguruma, nesadzirdēšanas, valodas zināšanu dēļ.... Piemēram, mana vīra izteiciens ir "Mnje nravicsa Roža!"- uzsvars uz ROžA - domāts, roze! (krievu val.) Man pašai - bieži - domāju vienu, pasaku ko citu! [b]Atver skapi, padod suni džemperī [/b] - padod džemperi, jāizved suns laukā! [b]trīs bundžiņas sunīšu [/b] - veikalā, domāta suņu barība [b] praķbikses[/b] - saruna ar vīratēvu par praķīsiem, kad ir jādomā par samirkušajām zeķbiksēm [b]Saslauki puiku![/b] - domāts, saslauki aiz puikas, kad viņš piečurāja grīdu [b]Gribu vienu ašo sesku (seksu) [/b] [b]Bērnu pakārsi? [/b] - jautājums vīram, lai pakar bērna jaciņu!:gigi:

Smieklos ir daudz Cē vitamīna.

tikko sezham ar mammu, deram kafiju, japamozhas tak, es saku; tev vajag matu saknes apgriezt:laugh: ar domu matu galinus nolidzinaat:D

Bezpeņa pankūkas.

Kefīrs ar augiem un ogļām

Pakar luudzu mani! - tjipa jacinju uz pakaramaa.. Tas pat vairs nau paarteikshanaas, tas taa speciaali muusmaajaas. A kaapeec jauna teema, nevis vecaa labaa?

Vakar stāstu vīram: darbā baigi pagulēju. Bet gribēju teikt ka darbā nāca miegs.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2243.gif[/img]
Pieber man sāli !! :D (pieber maniem salātiem, kartupeļiem u.t.t.t uz šķīvja sāli) un tas ka putroju vārdus teikumā jau ir maniem tuvajiem norma, bet galbenais jau ka saprot :D..

http://foto.inbox.lv/ssssss2 - adījumi un pērlītes
Manam bērnības draugam ome mēdza teikt, kad viņš gāja ar draugiem laukā spēlēties: NEDZĪVO ILGI! :D Baisa mīlestība pret mazdēlu, bet nu...

Ja pie tās drusciņas, kas jau IR, pieliek vēl vienu drusciņu, tad iznāk par drusciņu vairāk.
oi, es tagad nesenajā braucienā izpildījos..zāles bija jādzer un galva reiba. Visādi jaunvārdi nāca ārā, tagad atceros, ka kondicionieri nosaucu par rotveileru. [b] ieslēdz tak to rotveileru[/b], vārdsakot

[b]Zaļā pļava (ar puķi)[/b] [i]ieslēdz tak to rotveileru[/i] Es meedzu teikt - pagriez klusaak (skaljaak). Kaadreiz viirs jautaaja, kas tieshi jaagriezh klusaak, tagad jau iemaaciijies, ka klusaak - pagriezt klimu taa, ka mazaak puush, skaljaak - lai vairaak puush. Ziemaa un vasaraa grieshanas virzieni atshkjiras :D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7679835