Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārteikšanās brīnumi!

petitte orange

he. a vēl incanti - braucām jaunībā ziemā ar ragavām. Priekšā jauns, straujš zirgs,m lēkšiem nesas, es grožoju, bet ceļu nezinu. Aiz muguras sēž māsīca, kura zina. Nu kustceles, es brēcu8 - kur griezt. Māsīca no aizmugures "TUR!!"un rāda ar roku...ko es neredzu. Bet vot nezkādā vīzē telepātiski sapratu...pēc tam ilgi smējāmies par "Tur!"


[i]pēc tam ilgi smējāmies par "Tur!"[/i] Tas kaukas liidziigs kaa mums maajaas. Padod to! - Ko tieshi? - Nu TO! Sen gadus atpakalj viirs reiz precizeeja - vispaar es gribu nevis to, bet nu to tur. :D Bez zhestikulaacijas.

Sēžu pie stūres, blakus draudzene. Braucam abas. Grūti pārredzams krustojums. Draudzene: "Brauc!!!" Es nu spiežu grīdā ...un pēdējā brīdi gar degunu bembis "laipni'' žestikulēdams.... Lieki piebilst, kas ar draudzenes "brauc" bija domāts...... :dontlike: :gigi:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2483.gif[/img] arī ar muti braucot jāievēro ceļazīmes...!
bijām ar vīru par vedējiem. pēc pasākuma jaunā vīra tēvs pienāk pateikties, sniedz puķu pušķi un saka - tas par labo izvadīšanu:D


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1824.gif[/img] http://b3.lilypie.com/f6-wp2.png http://b1.lilypie.com/F8vqp2.png

Es, kad man bija apmeram 10 gadi iegāju veikalā un parasu pārdevējai (toreiz vel nebija pašapkalpošanas veikali) - Man lūdzu ribju pīrkstiņus! :laugh: T.i. nevis zivju... :) Sajauca kopā man 2 valodas... :)

Diamante
man regulāri sanāk pateikt- pāreju gājēja :D domāta, protams, ir gājēju pāreja.


http://b1.lilypie.com/pVHjp3.png
aizbraucu ciemos pie vecākiem, sēžam, runājamies, tētis stāsta, ka atkal saķēris iesnas un klepu...no manis atskan atbilde- tad nu tevgan nav stiprs orgasms (domāts organisms) :D nezinu, laikam gribēju to vārdu "organisms" kkā saīsināt :rolleyes::gigi:


Probably the best woman in the world http://b2.lilypie.com/Uvfnp3.png
[i]pāreju gājēja [/i] Man muuzhiig sanaak gaajeeju paarbrauktuve, kas jau ieviesies kaa sugasvaards taam neveiksmiigaak izpildiitajaam.

Vāciens uz brauciju (bija domāts, brauciens uz Vāciju)


Не могу пройти мимо безобразия. Так и хочется принять участие!

"Baznīcai izgaismots krusts" vietā sanāca "Grabnīcai izbaismots krusts"


Sopor fratrem mortis est.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7679835