Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārteikšanās brīnumi!

petitte orange

Paviesīgs sasākums(saviesīgs pasākums) Sekojums turpināsies(turpinajums sekos):D

Ir tāda Maestro dziesma "Kā caur pelniem". Reiz kādā ļoti svinīgā pasākumā pieteicējs piesaka: Raimonds Pauls, "Kā pa celmiem":D

viss uz labu!
kulifāna celīte (celofāna kulīte)

Šī gan jau ir klasika, nu bet tomēr: Subaga nanītis (Nabaga sunītis) Sūdeļu punītis (Pūdeļu sunītis) - šitas mans mīļākais :laugh::laugh: Rāpiņš tārpo (Tārpiņš rāpo)

Es esmu mamma vissuperīgākajai[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1162.gif[/img]visā pasaulē!!!

Esmu dažas reizes pavisam neapzināti "paldies" vietā pateikusi "labdien". Piemēram, veikalā pie kases, kad viss tur jau saskaitīts un man izdod atlikumu, vai savulaik, kad braukāju ar mikriņiem pilsētā, kāpju ārā no mikriņa un tad pasaku...atkal!

Не могу пройти мимо безобразия. Так и хочется принять участие!
Nažiņa un daksītis

nāšokais caumurs(nu tas jau normāli)) un viens kas nekādīgi "nepārlec" savās vietās - Adalins ar burvju lampu

Gālītie surķīši un garinēti murķīši... Bet Māris Rīmenis pārtapa par Rāmi Mīreni tiešā ētera laikā :rolleyes: :laugh: :weep:

Nako lagus pirināt kurti skrienam, skrienam mums jānokavē autobuss a nu ka fiksi iekšā, mēteļus ledusskapī, paši zem gultām! :Dmanas māmiņas teksts

aizkraukliite
burņi ar zirkāniem (ņammm - sautējums bērnu dienās) krokomots un begedīlis

"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7679835