Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiroloģiskās problēmas

BB

pinus ponderosa

Jap. Bet nekas - mums doks 1/3-1/2 porciju špricēja, otru pusi nākamajā dienā iedeva vnk mutē ar karotīti. Tā kā, principā jau var arī dzert, tikai var neuzsūkties visa deva. Bet tur laikam ar ārstu jārunā.

Nav pasaules lielas, nav pasaules mazas...
Ir tikai MŪSĒJĀ.. - B Ē R N I
Lūdzu palīdzi māsiņam - Zanei un Gunai Pelšām!!!

ina32

Biju vakar ar meitu uz vingrošanu. Bija vingrojumi , kas patika , bija , kas nepatika. Bet nu pirmajai reizei tā raudāšana bija pat pieļaujama. Tomēr sveša vieta. Drusku satraucos kā ies pie osteopāta , jo meita ļoti grūti pieņem svešas lietas un vietas.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

ina32

paceļu.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

ina32
Drusku satraucos kā ies pie osteopāta , jo meita ļoti grūti pieņem svešas lietas un vietas

mans beerns gan osteopaatu pieneema pat loti labi, guleeja mieriigi, kaut gan parasti tik mieriigs nav.

ina32

lauvmutīte
Gāja var teikt ka ideāli. Ja sākumā kautko čīkstēja , ka grib ar mantām spēlēties , tad kā viņš viņu paņēma , tā nomierinājās. Es varu teikt tikai to labāko!

ina32

Meitenes! CIk ļoti var ticēt EEG rezultātiem? Kāda ir Jūsu pieredze?

Pie neirologa gan vēl tik iesim ar atbildēm , bet pazīstams dakteris iztulkoja , ka nekas labs nav.

lady_sofi

sveikiņi izlasiju jusu informaciju par labu iespaidu atstāja Gunai homeopātiskais Cerebrum Corpositum kurss, mums ari ir izrakstitas šis zales bet izlasot anotaciju ieraudziju vienu teikumu nervozitate, pateikšu godigi palika mazliet bail jo mums sakas atistibas faze un ja nu berns paliek parlieku mierigs , ludzu uzrakstiet ka jusu bernuķiem bija, vai nepalika parak mierigi?

staar
Nepalika pārāk mierīga, neko tādu nenovēroju Gunai. Vienīgā mums blakne bija nedaudz palielinājās ikdienas krampīšu skaits, bet tas pie jaunām funcijām ir iespējams. Tā vnk ir mūsu slimības specifika.

Bet no izturēšanās - tieši kumikablāka, kā minēju, sāka veidot skaņas kā vārdiņus veidot, guldzināt, smaidīt vairāk.

lady_sofi

paldies par atbildi , man uzreiz vel viens jautajums ka izpaušas jusu krampīši? mums sakas šis lietas pec vakcinacijas tagad it ka nomierinajas bet lidzko uzsakam fiz. kursu saka atkartošanās ( kermenitis it ka saraujas ) .

staar
lady_sofi
sveikiņi izlasiju jusu informaciju par labu iespaidu atstāja Gunai homeopātiskais Cerebrum Corpositum kurss

Lūdzu apgaismojiet mani, vai'šo līdzekli lieto 'tādos pašos gadījumos kā Encefabolu? Manam bērnam izrakstīja Encefabolu runas paatrināšanai,bet tomēr tas ir ķīmisms un gribētos kaut ko dabiskāku. Kur man jāgriežas,lai tādu izrakstītu, jo mūsu daktere Lindenberga šķiet šo homeopātijas līdzekli neatzīst.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7688986