Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiroloģiskās problēmas

BB

murkas

nevarešu tev dod atbildi, jo par Encefabolu neko nezinu, šeit ir vajadzigs kadas gudrakas mamiņas padoms.

piedod.....varbut lady_sofi dos tev izsmeļošu atbildi.

Par Cerebrum Compositum - varam teikt tikai pozitīvu, tieši lietošanas kursa laikā varbūt ir it kā saasinājums (biežāki krampīši, nogurums utml), bet pēc kursa pabeigšanas ir rezultāts - it kā pat neliels lēciens attīstībā. Un pie homeopātijas jau tas ir labi, ka ir saasinājums, tas nozīmē, ka zāles darbojas un der. Lai arī šis ir homeo preperāts, tomēr tas ir diezgan spēcīgs, tāpēc vismaz man pat homeo aptiekā prasīja recepti.

ina32

murkas
Man jau škiet , ka Encefabols nav slikts medikaments.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Vai lūdzu kāds varētu apskaidrot, kas tas Encefabols ir un ko viņš ārstē, ko viņš dod, jo pirmo reizi tādu dzirdu. Vai tā ir ķīmija vai kā vitamīni, vai recepšu medikaments, vai to drīkst lietot, ja ir krampju sindroms? Dakterei paprasīšu, bet tas nebūs tik drīz, varbūt padalīsieties ar savu pieredzi????

ina32

Niķis
Internetā nevar info atrast? Nu vienkāršā valodā dakteri šīs zāles sauc par "smadzeņu vitamīniem" , kas nav vitamīni. Nu - zāles , kas pabaro smadzenes.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Sveiki!

Atradu šo tēmiņu un saprotu, ka manai drīz jau septiņgadīgajai meitiņai arī ir šī slimība - actiņas raustās jau no 3 gadu vecuma, ir bijusi arī kaklā tāda skaņa kā urkšķēšana un visu laiku "ko" teikšana. Uz šo brīdi pēdējie divi tiki nav, bet ik pa laikam atgriežas. Actiņas ļoti stipri raustās visu laiku. Tam visam klāt vēl, kad satraucas uznāk kliegšanas lēkmes - vienkārši skaļi bļauj, ar kājām sit pa grīdu, sienām; sit pati sev pa galvu un saka, ka visus ienīst... arī sevi.

Piebildīšu, ka pārējā laikā viņa ir ļoti dzīvespriecīgs un sirsnīgs bērns. Pati arī saprot, ka ir slima, bet nezinam kā cīnīties... Domāju, ka tās ir sekas no augsta kritiena gada vecumā, vai arī no nomierinošajām zālēm (kaut kāds pulverīts), ko ģ.ā. izrakstīja, kad bija tikai 1 mēnesītis. Tas pulverīts bij domāts, lai bērns vakaros varētu iemigt, bet parasti stundām ilgi histēriski raudāja, tādēļ domāju, ka jau kopš viena mēneša vecuma mana bērna nervu sistēma ir bojāta.

Pats trakākais, ka ģim. ārsts tam netic un uzskata, ka tā bērns grib izvairīties no skolas. Esam nomainījušas pa šo laiku 3 ģim ā. Bet nekādas pretimnākšanas. Kur griezties un meklēt palīdzību?

Mainīja Cikiņa, 09.04.2009 15:17:38

lauvux

Cikiņa

domāju, ka jāatrod neirologs, kuram tu uzticies. Ja nedod nosūtījumu, ej pie maksas ārsta. Bērns arī no tā visa ir nelaimīgs. Laikam esmu šeit jau rakstījusi, ka manai meitai arī bija neizskaidrojamas histērijas lēkmes, bet, pateicotis ārstam, kuru esma atraduši, ar visām problēmām pamazām tiekam galā. Vēl, lai cik tas dīvaini neizklausītos (esmu to dzirdējusi no vairākiem avotiem, bat kamēr pati nepārliecinājos, neticēju), ļoti palīdz dejošana. Kopš bērns dejo, es viņu vairs nepazīstu. Iemācījusies sevi savaldīt, kontrolēt, izkopta stāja, kustības, kļuvusi pārliecināta par sevi, turklāt viņai ir talants. Kamēr mūsu finanses to atļaus, atbalstīsim, jo sporta dejas nav lēts prieks, bet bērna dēļ ir vērts.

Par to pulverīti - vai tad tu neatcerie, kas tas bija par medikamentu? Jeb kārtējais, ko ģā izplata?

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif
nebarot un nekaitināt

lauvux Paldies, par atbildi. Drīkst zināt pie kāda ārsta jūs ejat? Mums ar teica, ka varot palīdzēt dejošana - kaut kā neticējās... Vai tautiskās dejas arī palīdzētu? Ir arī kaut kāda ārstnieciskā vingrošana?

Tiešām neatceros, kas par pulverīšiem - tas bij pirms gandrīz 7 gadiem, aptiekā taisīts. Vēlāk tik uzzināju, ka nervu un nomierinošās zāles zīdaiņiem iedarbojas pretēji. :(

lauvux

Mēs ejam pie Kovaldina VG. Iespējams, arī tautiskās, bet tur tās kustības nav tik līganas, savāktas, jo visa tā lēkāšana utt. Par tik specifisku ārstniecisko vingrošanu nezinu, bet esmu dzirdējusi, par tādu organizāciju? pat nezinu, kā nosaukt - Renesance, kas nodarbojas ar smadzeņu traumu utt sekām, pameklē, šeit pāris lapas atpakaļ ieliku nr. . man bērna skolā lasīja lekciju šīs organizācijas dibinātāja. vienīgi, tas ir mežonīgs darbs 9m garumā un dāgi.

Papildināts 09.04.2009 19:34:23:

2lpp ir tel.nr

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif
nebarot un nekaitināt

Varu ieteikt Liepājā vienu ārstu ļoti laba dr. Benderska homeopāte adatu terapeite viņa ir metalurgā izārstēju pateicoties viņai epilepsiju, domaju, ka situācijas kā rauste un tamlīdzīgas lietās viņa arī specializējas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7688986