Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiroloģiskās problēmas

BB

Cikiņa
Tas pulverītis izklausās pēc fenobarbitāla. Vismaz es tā domāju. Mana meitiņa pirms 7 gadiem arī tādu lietoja un arī kļuva nemierīgāka. Es ātri pārtaucu dot. Pāris reizes tik iedevu un pasūtīju neirologu.

Papildināts 26.05.2009 09:23:45:

lauvux
off topic - Cik izmaksā sporta dejas mēnesī? Laikam tērpi visdārgākie. Manai meitai arī labi padodas.

lauvux

pecina

konkrēti mums kopējie treniņi 25Ls mēnesī + individuālie 30, sacensības (iesācējiem) - vidēji 4Ls par reizi 1 cilvēkam, kurpes - 30, kleita no 60 uz augšu. Sacensību biežums 2-3x mēnesī, bet piedalīties vai nē izvēlas paši. Maz nav, gadā sanāk smuks cipars. Šeit vēl nav minēti degvielas izdevumi, vecākiem ieeja, nometne. Kurpes apm 3 pāri gadā. nu tā.

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif
nebarot un nekaitināt

PAceļu tēmu

Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav

“Redzēt - nozīmē zināt; gribēt - nozīmē varēt; uzdrošināties - nozīmē dabūt.“/A. de Mišē/

Vienu un to pašu muļķību divreiz nevajag atkārtot. Izvēle taču ir tik liela. /P. Sartrs./

Cik man nācies saskarties, bērniem ar neiroloģiskām problēmām, ļoti efektīva ir neiropsiholoģiskā sensomotorā korekcija, sevišķi, ja ir vēlēšanās izvairīties no smadzeņu darbību koriģējošiem medikamentiem. Protams, ir situācijas, kad bez zālēm nevar iztikt, bet nereti gadās, ka var. Katrs gadījums ir individuāls, bet der pamēģināt, tomēr ir dabiski attīstīt smadzeņu funkcijas izmantojot savu ķermeni un resursus.
Sīkāka informācija par neiropsiholoģisko sensomotoro korekciju "lvacentrs" mājas lapā sadaļā psiholoģija/ konsultācijas

Mainīja Liepaskalna, 14.06.2010 22:28:59

Labdien!

Varbūt kāda no šīs diskusijas dalībniecēm var pastāstīt, kā nu jau lielajiem bērniem ir ar tikiem.

Man bērnam līdzīgas problēmas.

Paldies!

Sveiki, visiem!
Sakarā ar vēlmi integrēt sabiedrībā un parādīt citiem, kā citi cilvēki dzīvo par spīti veselības problēmām.
Meklēju cilvēku/-us, kas slimo ar Tureta (Tourette) sindromu, lai izveidotu dokumentālu sižetu par viņu ikdienas dzīvi un ar ko nākas saskarties ikdienā.
Latvijā šis sindroms nav plaši pazīstams, par to netiek runāts.
Ja ir kāds, kam ir šis sindroms un nebaidās pastāstīt plašākai sabiedrības daļai, kas nebaidās kameras priekšā stāstīt par savu ikdienu, droši rakstiet!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7688986