Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiroloģiskās problēmas

BB

[b]BB[/b] Kādas tieši zāles vai vitamīnus lietojam? Mums pagaidām ģimenes ārsts ieteica padzert MagneB6, nākamnedēļ tiksim pie neirologa tad redzēs ko teiks. Bet man ir sajūta, ka mazliet labāk ir....nezinu varbūt man tikai rādās un gribās tā domāt :(


[b]zich[/b] [i]varbūt ir kāds saits, kur par šito var palasīties?[/i] Atvainojos par vēlo atbildi, nesanāk visam izsekot.. Vari krievu googlē uzspiest: - sensomotorā korekcija; - neiropsiholoģiskās metodes; - neiropsiholoģija, neiropsihologs.. Es pati piedalījos šais Krievijas vieslektoru kursos savas specialitātes ietvaros. Mans iespaids, ka pie prasmīga šīs metodes trenera un cītīgas šo vingrinājumu piekopšanas rezultāti var būt ļoti iedvesmojoši! Vismaz piepūle tur vajadzīga kārtīga, bet tā kā šādiem bērniem pat dikti patīk kustības /aktīva rosīšanās (un viņi citādi nemaz nespēj koncentrēties) - šī metode ir ideāla.

lauvux
[b]Fanija[/b] manai lika dzert noofenu. Biju to lekciju paklausīties, man bija interesanti - stāstīja, kurā brīdī kura smadzeņu daļa attīstās, kā izpaužas traucējumi darbībā. Veica arī manam bērnam diagnostiku, neteikšu, ka bija sarežģīti uzdevumi, bet šis tas tā neko. Par lami, manējā putrojās ļoti minimāli, vecuma normas robežās. Viņi pārsvarā strādā ar cilvēkiem pēc insulta, vai citādiem smadzeņu bojājumiem.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img] nebarot un nekaitināt
Ak dies, biju uzrakstījusi jums tādu palagu, bet visu pazaudēju:weep: Īsumā, neko ieteikt īpaši nevaru, varu tikai pievienoties. Man vienam dēlam tiešām bija tādi tiki, kas pārgāja - dzērām neirologa izrakstītās drapes ar baldriāņiem un vitamīnus, vedām pie bērnu terapeita uz individuālo terapiju - neilgi. Pārgāja. Otram dēlam sākās ar valodas raustīšanu, pēc tam pa vidu ir bijis viss kas sākot ar acu mirkšņināšanu un beidzot ar iespaidīgu kakla un plecu rausti. Jau labu laiku mēģinām ar homeopātiju. Nesen aizgājām pie psihologa - pirmajā nodarbībā visi, tad teica nākt tikai mums ar vīru. Kas man neliekas tas īstais variants, jo mēs jau tāpat ejam katrs pie sava terapeita, ar sevi strādājam un to, ka bērniem vajadzīgi laimīgi vecāki, kas velta viņiem uzmanību, mīlestību, laiku, mēs tāpat uzskatām par pašsaprotamu. Gribas, lai neiet to apkārtceļu, bet darbojas tieši ar bērnu, palīdz viņam pašam risināt tos iekšējos konfliktus. Šodien iesim un aprunāsimies, varbūt dēlam derētu kāda smilšu terapija vai kas tāds..:rolleyes: Ā, un dēlu stipri sakoda suns 1.5 g. vec. - vajadzēja šūt aci, špricēt - tāda stresaina epopeja. Homeopāte uzskata, ka tas arī spēlē savu lomu. [s][Papildināts: 15:09:2007 14:21:39][/s] Noteikti iesim peldēt. Bet gribētu vest arī uz kādu fizioterapiju, vingrošanu - tikai nezinu, kur tādu var dabūt.


[b]zbriedis[/b] [i]Noteikti iesim peldēt. Bet gribētu vest arī uz kādu fizioterapiju, vingrošanu - tikai nezinu, kur tādu var dabūt.[/i] painteresējies, kur ir tev tuvākās bobata terapijas - viņi jau patiesībā strādā ar visāda vecuma bērniem un pieaugušajiem arī (nu ne visi protams, bet pārsvarā) [i]bērniem vajadzīgi laimīgi vecāki, kas velta viņiem uzmanību, mīlestību, laiku, mēs tāpat uzskatām par pašsaprotamu[/i] jā tikai kā lai atrod to laiku katram, ja katrs no viņiem pieprasa visu uzmanību sev un tikai sev, rezultātā ir 3 kliedzoši/bubinoši bērni, stresaini vecāki un visi ir neapmierināti :( vai arī tikai man bērni tādi greizsirdīgi un ar mammu dalīties negriboši :confused:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]Fanija[/b] Mums ir izrakstīts Noofens, Magne, Calcigran. Tagad pēc 3 nedēļām nevaru teikt, ka būtu ievērojami uzlabojumu, jo līdz ko atkal ir jākoncentrējas, tā viss atsākas. [b]zbriedis[/b] Mēs gājām uz smilšu terapiju un manuprāt tas neko nedeva, bet varbūt tā liekas tikai man. :rolleyes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_401.gif[/img] http://by.lilypie.com/BBT9p3.png http://b2.lilypie.com/uPxtp2.png
Gribu nedaudz pastāstīt, kā mums gāja ar to psihologu. Ar dēlu bijām 2x - pirmajā reizē un pēdējā, pa vidu vēl laikam 2 reizes ar vīru. Pēdējo reizi riktīgi izspēlējāmies pa smiltīm, nopratināja puiku no visām pusēm - mūsu ģimenē [sub]paldiesdievam[/sub] :) nekādas baigās kļūmes neatrada. Teica, ka vairs mūs nepierakstīšot, un lai mēs beidzam analizēt un beidzam klausīties, ko citi saka, lai atpūšamies :D Konstatēja tikai, ka puika uzņēmies līdera lomu, konkurē ar brāli, ir liela emocionāla slodze bērnu dārzā - tas tāds labs fons tikiem. Dēls tiešām arī baigi jēdzīgi tajā vizītē uzvedās, varēja visu ko pastāstīt, briesmīgi neraustījās.. It kā jau viņam vispār laikam šobrīd ir drusku labāk nekā pirms kādām nedēļām, bet nu uz to es īpaši nepaļaujos:spy: Arvienvārdsakot tagad nodarbosimies kādu brīdi ar homeopātiju un peldēšanu, skatīsimies, kas būs. Ja nebūs labi, iesim pie kādiem vingrinātājiem vai osteopātiem. Bet nu mierina jau tas vien, ka varbūt mēs nemaz neesam šausmīgi vecāki, ka dēlam tas nav tāpēc, ka mēs esam visu galīgi salaiduši dēlī:rolleyes: :) [b]zich[/b] [i]jā tikai kā lai atrod to laiku katram, ja katrs no viņiem pieprasa visu uzmanību sev un tikai sev, rezultātā ir 3 kliedzoši/bubinoši bērni, stresaini vecāki un visi ir neapmierināti vai arī tikai man bērni tādi greizsirdīgi un ar mammu dalīties negriboši [/i] No sirds jūtu līdzi, zinu, par ko Tu runā.. No psihologu padomu vācelītes:gigi: - 1) 50% no visa - negruzīties, ka nevari izdarīt pietiekami labi. Tu vari tik, cik vari. Labā griba ir tas, kas skaitās, nav jābūt pārcilvēkam; 2) puslīdz lielajiem vajagot tikai 10 min nedalītas uzmanības dienā. Nu, tipa vismaz 10, bet ar to arī pietiek. Svarīgi tikai, lai tas tobrīd būtu tieši tam vienam nevis visiem 2-4 uzreiz.. Bet nu vispār skaidrs, ka grūti. Tāpēc jau es visu laiku vazājos pa smadzeņu bojājumu u.c. lapām, lai saprastu, ka cilvēka spēkos ir tikt galā vēl ar daudz daudz lielākām grūtībām :) [s][Papildināts: 21:09:2007 00:19:20][/s] [b]BB[/b] [i]Mēs gājām uz smilšu terapiju[/i] Tomēr - negribi pastāstīt mazliet vairāk? Bērns labprāt darbojās? Vai tas vairāk bija tā, ka psihologs skaļi interpretēja, ko viņš tur ir sabūvējis, vai arī viņš strādāja tieši viens pret vienu ar bērnu?

[b]zbriedis[/b] Pirmajā reizē bijām kopā, tad pratināja mūs, nākamās 10 reizes gāja bērns viens pats, bet pēdējā reizē atkal bijām visi kopā un tad mums stāstīja par visu, ko atklājuši viņa darbiņi. Jāsaka, ka skaidrāks man no tā nepalika praktiski nekas :(


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_401.gif[/img] http://by.lilypie.com/BBT9p3.png http://b2.lilypie.com/uPxtp2.png
Meitenes, man izrakstīja meitai Noofēnu. Gribētu dzirdēt atsauksmes par šīm zālēm pirms viņas lietoju (apsveru iespēju vispār nezāļot bērnu). Man teica, ka jālieto 6 nedēļas, tad vajadzētu samazināties bērna agresivitātei, bet: 1) Kas notiek pēc tām 6 nedēļām - vai agresivitāte atjaunojas? 2) Cik ļoti tās ietekmē bērnu (nu viņa rīcību, vai neuzdzen miegainību utt.)? 3) Kam viņas vispār ir domātas? Būšu ļoti priecīga, ja kāda sniegs man atbildes uz interesējošiem jautājumiem.


Gribu pelnīt tik, cik mans vīrs

lauvux
[b]Lea[/b] konkrēti manam bērnam lai nebūtu tiki - t.i. acu mirkšķināšana. Nekādu agresivitātes palielināšanos vai samazināšanos neesmu manījusi - bērns kā bērns, miegainības nav. Manējai ar agresivitāti problēmas nav bijušas, par to nemāku teikt. Par to zāļošanu - nepatīk jau man arī, bet ja jāizvēlas starp to, ka bērns gandrīz nepārtraukti mirkšķina acis tā pievēršot citu cilvēku uzmanību, vai bērns var normāli justies un strādāt, esmu izvēlējusies otro variantu. Kā man teica ārsts - bez zālēm nepāries, jo ātrā ārstēs, jo mazāk ielaidīs. [sup] [/sup] [s][Papildināts: 20:10:2007 16:12:01][/s] Mans personīgais viedoklis - psihologs palīdz minimāli. Manējā gāja bd. Bet psih. viedoklis apm. tāds - nevarat dienā 1h veltīt bērnam, esat slikti vecāki. Kad saku, ka tam bērnam arī kaut kur jādzīvo, kaut kas jāēd un jāģērbj, tad uz mani skatās, kā uz buržuju. Mūsu ģimenes problēma ir vecāku darbaholisms, to jau neviens nonoliedz, bet kā bomzis dzīvot negribu, jāstrādā vien ir.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img] nebarot un nekaitināt
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7688986