Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dejošana Mārupē

Bella

Labdien! Vai Mārupē notiek kādas dejošanas nodarbības bērniem vakaros? Vai arī Mārupes tuvējā apkārtnē, jo uz centru izvadāt nav reāli... Paldies jau iepriekšs par info!


Pēc 20.septembra Mārupes klutuūras namā būšot zināms kādos laikos būs tautas dejas bērniem ;)

A kur atrodas Mārupes kultūras nams, vai tas nav gadījumā Jaunmārupē? ;)

Nē tik tālu tas nav. Tas ir braucot pa Tēriņu ielu Mārupes virzienā, iebraucot Mārupē kreisajā pusē. Blakus Elvi veikalam, ienā ēkā ar Mārupes ciempadomi.


[b]Saulesbite[/b] Paldies par info! Varbūtam kādam ir zināmi vēl deju pulciņi Mārupē un tās apkārtnē??

[b]Bella[/b] Netālu no Mārupes, Pārdaugavā uz Altonovas ielas ir bērnu un jauniešu centrs Altona: http://www.rsdc.lv/jln/skolas/bjc_altona.htm

[b]pavasaris[/b] Tev liels paldies! Atradu šo centru, tagad tikai jāaizbrauc un jānočeko laiki (internetā nav saraksta). Varbūt tev ir arī atsauksmes par nodarbību kvalitāti? Vēl atradu, ka Mazulītis RU, O.Vācieša ielā, organizē dejošanu, dziedāšanu bērniem.... Vai kāds ir gājis uz šīm nodarbībām? Atsauksmes? Šeit es domāju apm. 4 gadus vecus bērniņus..

Mēs no Piņķiem braucam uz Imantas kultūras centru dejot "Mazajā Andžiņā". Tur ir no 3 gadu vecuma.


http://b1.lilypie.com/7ZZNp3.png
[b]Bella[/b] Altonā ir :ok:, man meita pagājušo gadu dejoja, šodien jāuzzvana un atkal iesim. šai bērnu centrā ir ļoooti laba dziedāšana- saucās muzikālās dzirdes attīstība- iesaku;) ja patīk dziedāt. Pagājušogad bija tā, ka vispirms dejošana, tad uzreiz tai pašai vecuma grupai dziedāšana, bij ērti apvienot (tā viņī ar nodarbības liek)- katra pa pusstundai (vai 45 min- vot neatceros) [s][Papildināts: 14:09:2007 09:13:54][/s] [b]Bella[/b] jā, Altonā ņem no 4 gadu vecuma


Bērniem dejošana Mārupes k/n notiek pirmdienās 19.00 un Trešdienās 16.00. Joprojām var pieteikties :):)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7831396