Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dejošana Mārupē

Bella

[b]Bella[/b] ieej www.marupe.lv


http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/144982.gif http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/212747.gif http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/179300.gif

[b]Saulesbite[/b] Paldies par info!! Ja ir laiks un vēlēšanās, vari pastāstīt kaut ko sīkāk?? Kas par dejām? Kādam vecumam?? Kur var pieteikties?? Liels paldies par info, jo vēljoprojam meklēju iespējas dejot!!! Iegāju norādītajā mājas lapā, bet neko sakarīgu tur neatradu - ne pulciņu grafiku, neko... Varbūt arī nemācēju atrast... Bet paldies par info!!!

[b]Bella[/b] Mārupes kn uzņem bērnus no 3gv. Māca tautas deju soļus, bet pielāgotus mazajiem. dejas un dziesmiņas apvienotas ar rotaļu.Bērni kādi 6 bija . Ļoti jauka pasniedzēja:) Un mēneša maksa 6Ls! Pēc JG Jaunmārupē Namiņā arī būšot dejošana mazajiem jau no 2gv.

[b]amarille[/b] tur tās nodarbības ir kā iepriekš minēts pirmdienās un treštdienās vai ir iespēja arī citās dienās iet?


Dzīve ir skaista lai kāda viņa būtu

Jā, nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās.Citās dienās nav.

[b]amarille[/b] [i]Jaunmārupē Namiņā [/i] Saki, lūdzu, kur tieši tas namiņš atrodās, kāda ir adrese un kas vēl tur notiek? Mūsu meitai ir 1,8 gadi varbūt kaut ko varam piemeklēt?!


MB
[b]Lavie[/b] Lieta tāda, ka namiņš būs atvērts tikai kkad decembrī.precīzu adresi nezinu, bet ir kādi 3km no Mārupes k/n, kur autobusa pietura"Vizmas.Manai :girl: ir 1g9m un nodarbības būs Pirmd., treshd.no 12-14iem. mēneša maksa 40Ls.Aizsūti pieteikumu uz naminsmarupe @inbox.lv! Varbūt tiksimies!

Trīne
[i]Manai ir 1g9m un nodarbības būs Pirmd., treshd.no 12-14iem.[/i] Vot man škrobe. Ar kuru galu tie rīkotāji domā? Vismaz mana madam un domāju, ka lielākā daļa mazuļu šajā laikā guļ pusdienlaiku.

[b]Trīne[/b] Būs arī pēcpusdienas nodarbības ap 16,17iem.Vajag painteresēties, kkur MM bija telefona nr un mājas lapas adrese(tā gan nedarbojas).Bet manai :girl: šis laiks ir dikti labs, jo guļ ap 15iem:D


[b]amarille[/b] Namiņš nebūs Jaunmārupē, bet gan vietā, kas ir starp Mārupi un Jaunmārupi. Līdz Jaunmārupei ir vēl kādi 4 km. Piekam, stipri šaubos, ka tur decembrī kaut kas atvērsies. Biju svētdien apskatīt, tur ne tuvu nav tas b/d gatavs, teiktu, ka pat stipri negatavs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7831396