Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VEFā, Skolēnu pilī vai Annas ielā

bantengs

Dejošana vai zīmēšana. Izvēlējos 3 visērtāk izbraukājamās vietas un labprāt uzzinātu atsauksmes.


Dejošana Annas ielā laikam nav (tikai aerobika) bet zīmēšana tur :up: abas skolotājas tādas feinas un ļoti radoši pieiet bērnu mākslinieciskai izglītošanai :)

puikam skolā bija izlikts plakātiņs .... rīt 13.09 . Annas ielā no 15-18.30 . sezonas atklāšanas pasākums ...kautkā tā , kārtīgi neizlasiju.:rolleyes: [s][Papildināts: 12:09:2007 23:30:33][/s] un vēl http://www.startalapa.lv/Redirect.aspx?Url=http://www.maras.lv/center.html?l=1&LinkId=1505

nu, turpat netaalu no Annas ielas uz Briiviibenes(seeta pie veikala Visbija, ljoti tuvu Riigas modeem, bet preciizu adresi gan nepateikshu) ir tautas deju un muuzikas klubs Liesma. tur ir 2 beernu deju kolektiivi, var izveeleeties, kuraas dienaas labaak iet un peec taa izlemt, kuraa kolektiivaa darboties. njem siichus no 3 gadu vecuma


http://www.liesma-tda.lv/liesma.swf Dzirkstelīte un Dzīpariņš mazajiem bērniem. Meita dejo Dzirkstelītē - daudz maz esmu apmierināta.

[b]tortila[/b] kuraas dienaas un cikos ir meegi? Un kapec esi tikai "daudz maz apmierinaata"" ?

Antonijas iela 13 arīdzan meitenēm visādas dejošanas gan tautas, gan klasika, gan estrādes ;)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1632.gif[/img] ja cilvēkam nav problēmas, viņš tās rada
[b]CakuPika[/b] Dzīpariņam P.T. mēģinājumi, Dzirkstelītei O.C. mēģinājumi, par laikiem jāzvana, atkarīgs no bērna vecuma. [i]Un kapec esi tikai "daudz maz apmierinaata"" ?[/i] iespējams, ka kaut kur ir tik ideāli, ka nu nez lidojam. Es tādu vietu nezinu :gigi: Tas nozīmē, ka ir labi, bet vienmēr var labāk. Un meita sāk pīkstēt, ka negrib dejot, lai gan kad aiziet grib un mani tas jau kaitina :twak:

Agrāk annas ielā bija arī dejošana - saucās kā aerobika, tikai tā bija deju aerobika, un SUPER!!! Tagad nezinu vai ir.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7880276