Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

no pilsētas uz laukiem

oukija

Jau kādu laiku stāvam izvēles priekšā - palikt pilsētā, vai arī doties saimniekot uz laukiem. Pati es esmu no laukiem ,kaut gan jau gadus 10 dzīvoju Rīgā, vīrs gan ir riktīgs rīdzinieks.Meitai ir pēdējais gads bērnudārzā un viņa ir kategoriski pret pārcelšanos uz laukiem.Varbūt kāds var padalīties pieredzē.


[b]oukija[/b] Jautājums, ko Tu tajos laukos darīsi? Un, ja saimniekosi (teiksim savs biznesiņš), tad vai pietiks spēka, dūšas un gribasspēka, vai nebūs garlaicīgi bez pilsētas burzmas?:gigi: Vienīgais, kas manā uztverē būtu pieņemams pārceļoties uz laukiem, ir tūrisma bizness, bet nu tur vajag pamatīgu uzņēmību, apgriezienus un pacietību;) Mana draudzene ar šito ņemas un ir ļoti apmierināta, bizness iet no rokas gan ziemā, gan vasarā, bet nu viens pluss ir, nav tālu no Rīgas, 75km, bet nu vieta tāda klusa, meža ielokā;)


Visvairāk par visu Mīlu Mīlestību...
ko nozīmē lauki? cik tālu tā vieta no Rīgas tas ir? P.S. mēs dzīvojam 15 km no Rīgas robežas, bet tāpat reizēm dzirdam,ka kaiminji saka, ka dzīvojam laukos :D jo nekāds centrs te nav - tikai privātās mājas...un meži un pļavas....bet pagaidām, jo izskatās,ka drīzumā māju apbūve skars arī šo apvidu :)

Qued
Ja esat rūdīti rīdzinieki, varētu būt kā būt.


(c) Qued

[i]un viņa ir kategoriski pret pārcelšanos uz laukiem.[/i] Kāpēc? varbūt viņai bail, ka visu laiku būs vienai jādzīvojas, bez draugiem. Bet ja viņai paskaidrotu, ka lauki nenozīmē to, ka visu dienu jāsēž mājās, ka skolā taču būs jauni draugi utt. Un daudz jau atkarīgs no skolas, ja tur vēl kāds labs pulciņš, tad meitai varētu patikt. Vismaz manējā neprasās atpakaļ uz pilsētas dzīvokli, kaut arī tas nozīmē izbraukšanu jau 6.30 no mājas. Jo pa dienu tik un tā ir dārziņā, kur pietiekami izrunājas utt, un vakarā tieši lauku miers ir vajadzīgs. Vasarā, kamēr nav dārziņš gan pāris dienu nedēļā obligāti braucām vai nu ciemos pie citiem, vai uz kādu pasākumu, vai speciāli braucām pakaļ un atvedām meitenīti no patālajām kaimiņu mājām, jo bērniem vajag sabiedrību.

[b]oukija[/b] - Mēs ar vīru pārcēlāmies no Rīgas uz laukiem - resp. - iegādājāmies lauku īpašumu. Vīrs tāpat braukā uz Rīgu uz darbu, bet es ar bērnu pa māju.Tad jau labāk pa laukiem pūsties - i bērnam atpūta i pašai. A ko rīgā uz akmeņiem darīt??? Starpības praktiski nekādas - lauki vai pilsēta - ērtību ziņā. lai gan - laukos labāk - darām kad un ko gribam - gribam taisām pikniku, gribam taisām tusiņus. Nav jārēķinās ar stulbiem kaimiņiem, nav jāuztraucas, ka atkal pacels īri, apkuri un ūdens cenu. Gribi audzē tomātus, gribi nedari neko. ja vīrs ir darbīgs, tad mājā būs vienmēr ko darīt. A dzīvoklī par to vien uztraucas ko atkal brīvdienās darīt. i tāpat braucam uz dažādiem pasākumiem. Bērnam arī prieks - ir suns mājās, kaķis. Var aktīvi darboties - pilsēta ar mašīnām tādas iespējas nesniedz. Pa cik centrs nav īpaši tālu no mājām (pāris km), tad bērnam būs iespēja apmeklēt gan mākslas skolu, gan dejas - da visu, ko gribēs. Rīgā jau tāpat būtu - ja gribētu ar ko nodarboties, iespējams kaut kur būtu jābrauc. Dzīve laukos nenozīmē govis, cūkas un aitas. Tas nozīmē īpašumu, kuram apkārt krietns pleķītis zemes un īpašnieka vēlmes.


Mieru, tikai mieru! http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/120618.gif http://metric.rodim.ru/p2_p1_21_2_2007_3_2p.gif
[i]Vienīgais, kas manā uztverē būtu pieņemams pārceļoties uz laukiem, ir tūrisma bizness,[/i] Vieta, uz kurieni ir doma pārcelties, atrodas 200 km, no Rīgas, pie pašas Lietuvas robežas. Vieta ir ļoti skaista un gleznaina, ar dabas takām,daudziem vēsturiskiem un dabas objektiem, ko tūristiem būtu intersanti apmeklēt. māja atrodas paliela, sakopta ciemata nomalē. Ciematā ir sava skola (kurā pati mācījos), veikali, baznīca:D, kultūras nams, aktīva sabiedriskā un sporta dzīve. [i]varbūt viņai bail, ka visu laiku būs vienai jādzīvojas, bez draugiem. Bet ja viņai paskaidrotu, ka lauki nenozīmē to, ka visu dienu jāsēž mājās, ka skolā taču būs jauni draugi utt. [/i] Mazā katru vasaru pavada laukos, tur viņai ir draugi un vasarās viņai patīk laukos, bet nez kāpēc ir kategoriski pret pārelšanos, visādi esmu mēģinājusi izrunāties, nekas nelīdz. Saka - jūs brauciet,es palikšu Rīgā.

[b]oukija[/b]Izklausās ļoti labi. Tad jau tie lauki nav riktīgi lauki (nu ja neņem vērā, ka Latvijā viss ārpus Rīgas ir lauki un brīžiem atgriežoties no citas valsts, arī Rīgu gribas tur pieskaitīt). [i]kategoriski pret [/i] - varbūt bail no izmaiņām? Ka vajadzēs iejusties jaunā kolektīvā? Varbūt apkārtējie "labvēļi" ir kaut kā izteikušies slikti? Bet varbūt jūt, ka paši šaubaties?

[b]oukija[/b] Izklausās pēc Medumiem... :rolleyes: Iedomājos :rolleyes:, pēc 7 gadiem Rīgā un 10 gadiem D-lī nodzīvotajiem +- "civilizācijā" saskarē ar visām komunikācijām, utt, sit mani nost, uz laukiem, kur "hutars" un līdz tuvējām mājām ap 500 m, līdz centam 2 km, līdz skolai 5 km, :spy::no: Atmiņas no bērnības, viens onka tā dzīvoja, bija vientuļš, nomira, atrada pēc nedēļas, noteica pēc beigtā suņā ķēdē :weep: Kā arī, tūrisma bizness veiksmīgi attīstās lielceļu tuvumā (uz "urrāā" ies viesu māja + pirtiņa liela dīķā malā) ja ne, tad nav vērs pat mēģināt:rolleyes:


Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!

[b]oukija[/b] [i]Vieta, uz kurieni ir doma pārcelties, atrodas 200 km, no Rīgas, pie pašas Lietuvas robežas. Vieta ir ļoti skaista un gleznaina, ar dabas takām,daudziem vēsturiskiem un dabas objektiem, ko tūristiem būtu intersanti apmeklēt[/i] Izklausās tiešām labi:yes:, tikai jautājums, ko jūs ar vīru esat nodomājuši tur darīt? Respektīvi, vai ir doma par savu tūrisma biznesiņu (vieta šķiet laba) jebšu turpat kaut kur strādāsiet? Jo jādzīvo jau no kaut kā arī ir. Manas domas, ka, ja ir zināmi konkrēti nākotnes plāni un mērķi - ko darīsiet, kur strādāsiet u.t.t. , tad varētu būt OK;)


Visvairāk par visu Mīlu Mīlestību...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8007078