Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

no pilsētas uz laukiem

oukija

Inetersanti kas taa par vietu - [i]200 km, no Rīgas, pie pašas Lietuvas robežas. Vieta ir ļoti skaista un gleznaina, ar dabas takām,daudziem vēsturiskiem un dabas objektiem, ko tūristiem būtu intersanti apmeklēt[/i] :confused: Turklaat veel [i]skola, veikali, baznīca, kultūras nams, aktīva sabiedriskā un sporta dzīve[/i!] Auce? Skaistkalne?

[b]think![/b]

Uja, uja - Auce un Skaistkalne nav ne tuvu 2oo km no Rigas. Subate apmeram ir tada attalumaa un pie Lietuvas robezjas. Nezinu, ka tur ar kulturas dzivi un visu citu, bet vieta skaista. Es pati dzivoju uz to pusi pusceljaa. Subatee ir diezgan laba vidusskola.

http://www.youtube.com/watch?v=PASYe-SrdqE
[i]Subate apmeram ir tada attalumaa un pie Lietuvas robezjas.[/i] nu - tā "mana" vieta ir kādus padsmit km. no Subates.

[b]oukija[/b] Gaarsene?

http://b3.lilypie.com/A7xsp3/.png

[b]E.S.[/b] nē-nav gan Gārsene.Tā ir Bebrene.:)

Mums šobrīd ir ļoti līdzīga situācija-tikai vispasaules centrs -Rīga- ir kādus 70km no mūsu mājām un vecākajai :girl: ir 2,8 un viņai šeit ir mīļie vecvecāki! Tas gan laikam vairāk ir jautājums par katra paša iekšējo pārliecību! Es nāku no laukiem un mana prioritāte ir dzīvot šeit-turklāt ir rinda ērtību,kuru neesamību esmu ar mieru nesaņemt! Pilsētā man uzturēties-it sevišķi pēc meiteņu piedzimšana- ir grūti,neredzu viņām šit attīstību.... Bet visi takš nav tādi -citi pilsētā redz vienīgo iespējamo dzīvi un attīstību! Mans vīrs nāk no pilsēts "uz vuļņa" ;) un viņš diezgan skaidri ir formulējis ar kādiem nosacījumiem viņš vēlas dzīvot laukos..... Runājot par bērniem-vecākā diezgan stipri sabijās,kad parādijām viņai viņas jauno pusremontēto istabu... Pēc 5min jau onkuli veda rādīt to! Laikam jāaprod! Manu draudzeni pusaudzes gados vecāki kādu rītu iesēdināja mašīnā un aizveda uz jaunajām mājām! :rolleyes: Galu galā viņa jutās labi jaunajā vidē! Ātri iejutās gan skolā gan lauku ikdienā! Galu galā,bērniem ir labi,tur kur vecākiem! Ja pašiem būs pārliecība,ka to vajag,tad bērns tam noticēs! P.S.-Kā viņa pamato savu nevēlēšanos pārvākties?

...Wake up! It's healthy!!! (The Sound of Music)
Mēs pirms mēneša pārcēlāmies no Jūrmalas uz [i]200 km, no Rīgas[/i] - visi + un - bija saplānoti, ko tur darīsim, bija izdomāts (patiesībā turpināt savu biznesu, tikai citā vietā, mūsu variantā tas ir iespējams, jo tā ir neliela ražošana). Lielākajam puikam bija jāmaina skola, kas sākumā bija visu protestu iemesls, kā arī omes un opja atstāšana. Tā kā pārrunas tika izvestas laicīgi, pamatojot visus labumus ko iegūsim un uzsverot iespēju apciemot veco vietu un draugus, tad kādu laiku pirms pārcelšanās viņš jau stāstīja visiem, kas labs viņam laukos būs. Pagaidām gan nedzīvojam viensētā, bet pagasta centrā. Bērnam pagalmā ir draugi un skolā visas iespējamās nodarbes. Mazākajam puikam ir dāziņš jau šogad, ko Jūrmalā varētu cerēt labi ja pēc gada. Par saviem plāniem un ieguvumiem laukos varētu runāt daudz, bet lielākais ir tas, ka beidztot dzīvojam atsevišķi no vecākiem, varam veidot savu dzīvi kā paši gribam, un tas neprasa tik lielus līdzekļus kā Rīgas tuvumā.

[b]oukija[/b] :hi::hi::hi: Sveicināta! Nu es arī pārcēlos no Rīgas (10 gadi) un šo pusi..vīrs rīdzinieks!!! Ja gribi papļāpāt..raksti man uz e-pastu!!!

Sarežģītām problēmām ir vienkāršas, labi saprotamas nepareizās atbildes! [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2013.gif[/img] http://b1.lilypie.com/HF7Cp3.png
[b]oukija[/b] tas atkarigs, kads cilveks un kada gimene jus esat - pec aicinajuma pilsetnieki vai jums tuvi ir lauki. man ari likaas, ka dzivot PIE mazpilsetas, taalu no galvaspilsetas bus loti ok, bet tagad, pec 5 gadiem, varu teikt, ka juuku prataa no lauku klusuma un miera; bez visam tam extram, ko dod galvaspilseta, bez draugiem, kuri dzivo Rigaa. bet tas tapec, ka esmu izteikta pilsetniece, atpusties laukos, pie dabas ir forsi, bet ne par ilgu. tapec sobrid briest ideja musu gimenee parcelties uz maaju, bet pie Rigas - kaa kompromiss starp manu viiru, kuram vajag klusumu un plasumu, un mani, kura loti labprat vispar dzivotu rigas centraa, dzivoklii, un tikai vasaraas izbrauktu pie dabas kruts.

Man vissvarīgākais šķistu, lai bērniem laukos ir ko darīt - ar izvēles iespējām. Lai priekš puikas ir vairāki sporta veidi labā līmenī, šis tas no citām aktivitātēm priekš meitas... Lai ir mūzikas skola un baseins. Un, lai ir ļoti labi skolotāji un treneri šajās vietās - respektīvi, ja bērns vēlas maksimāli sevi kādā virzienā attīstīt, tad lai to var darīt. Vēl, protams, lai ir laba skola, kas tur tādu līmeni, ka nav ļoti papildus jāstrādā, lai normāli varētu iestāties labās vidusskolās un augstskolās. Un daudzmaz ciešama medicīniskā aprūpe arī svarīga. Un vēl man tomēr gribas, lai mani bērni neapjūk arī Rīgā un citās pilsētās, kā to dara mani lauku radi. Ja man tādu vietu piedāvātu - iespējams, ka varētu arī dzīvot tajos laukos. Tikai neviens jau nepiedāvā :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8007078