Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

no pilsētas uz laukiem

oukija

Katram jau savs, bet es esmu par laukiem, it īpaši, ja mazi bērni. Mani vecāki pārcēlās no pilsētas uz laukiem, kad bijām divi pamatskolā gājēji (nemaz nepriecājāmies par pārcelšanos), radās vēl divi mazi brāļi un visiem pilsētā vienkārši nebija vietas. Saku vecākiem vislielāko paldies, tik tiešām. Negāja gan mums neko viegli, bija liela māja un saimniecības ēkas krietni sliktā stāvoklī, naudiņas maz, vajadzības daudz.. Skola 2 km attālumā ejot caur mežu, mežmalas lauki mēdza būt tā aizpūsti ar sniegu, ka man kājas līdz zemei vienk nesniedza un nācās rāpus/peldus uz priekšu kulties:) Varu atcerēties arī govs slaukšanu, skrējienu pavasaru rītos pirms skolas pēc bērzu sulām, garum garās pastaigas un ekspedīcijas mežā, utt, utt. Uzskatu, tas man ir ielicis krietnu pamatu, un tiešām lepojos ar saviem drosmīgajiem vecākiem, kas man sagādāja iespēju uzaugt laukos. [sub] tas man nekādi nav traucējis pabeigt labu ģimnāziju un izvēlēto augstskolu, nebija arī iejušanās un "Rīgā orientēšanās" problēmu:)[/sub]

:) es ar plānoju uz laukiem. Bet ar domu strādāt pilsētā..neRīgā.

Meklēju jaucēja darbu - pieredze: gaisu, pēdas, galvu, putru ar kāpostiem, Mitsu ar Hyundai, SWH ar Skonto
[b]Zaļā pļava (ar puķi)[/b] D-pili?

Sarežģītām problēmām ir vienkāršas, labi saprotamas nepareizās atbildes! [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2013.gif[/img] http://b1.lilypie.com/HF7Cp3.png
[b]Martta[/b] Domā, pilsētā augot tu tomēr būtu sanākusi sliktāka? :)

nu skatoties kas ir lauki...

[b]Zaļā pļava (ar puķi)[/b] D-lī darbs ir atrodams, labi apmaksāts arī, bet vajadzīgs atbilstošs paziņu loks... :ok:

Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!
[b]Adatiņa[/b] [i]bet vajadzīgs atbilstošs paziņu loks[/i] :confused: Kā tā?

Ļoti garšo kartupeļu pankūki!
[b]Asteriksa[/b] Nedomāju, ka sliktāka, bet citādāka noteikti.. Protams nevar dalīt laucinieki - pilsētnieki; vieni labi, otri slikti. Bija man klasesbiedrenes, nu tādas "cacas" neko no lauku labumiem neieredzēja un nebaudīja, ka tik ātrāk uz pilsētu lielajā dzīvē.. Un jā, domāju ka tās pilsētas lietas dabūšu un dabonu izbaudīt un izprast cik tik uziet, bet vienam pilsētas bērnam izskaidro nu to meža klusumu, pļavu burvību un, ko tur liegties, darba tikumu. varbūt pati nekad līdz saviem laukiem nemaz netikšu.. Bet katram savs :ok:

Zirne
Nu, es par pārcelšanos prom no Rīgas domāju daudz un bieži. "Sobrīd esmu nonākusi strupceļā, kad saprotu, ka darba dēļ tas visticamāk nenotiks. :(

Mes 2,5gadus back ar sievu planojam par jauna projekta dzivokliti Riga, sapnojam protams par savu maju, bet tai bridi nelikas iespejas pavilkt, bijam pieradushi atri majas parrasties no darbija, bet kad korki ta pat savas 45-50min aizgaja. Rezultata nopirkam maju lauku pagasta 70km no Rigas, maja 200 kvm ar zemi 3000kvm, viss iekopts, abeldarzs, protams maja remonts prasijas no jauna, bet iztikt ar vareja, jo izremontets padomju laika stila. Visa visuma esam apmierinati, protams par 40min majas atbraukt nav iespejams, bet par to nesudzamies. Sieva samainija darbu no Rigas uz tuvaku pilsetu, es joprojam braukaju. Kapec pagasta pirkam ? Iepatikas tas, ka ir ertibas ka pilseta, bet tomer dzive vairak ka laukos. Skola, bernudarzs tuvu, berniem nekur talu nav jablandas, ja neiet auto, var uz darbu tikt ar vilcienu. Otra lieta, ka nav tada dziva satiksme un rosiba ka pilseta, viss kluss mierigs, majas logos pretim nav nekadu citu maju, ir savs abledarzs, parasts darzinjsh, sava seta, savi jaukie sunishi un kakishi. Ka jau cilveks augstak mineja, taisu pikniku kad gribu. Klausos muziku cik skalji gribu. Neviens aiz sienas vakaros neurbjas un neliek regipsi :-) Ir ari majas pagraba sava pirtinja, ej kad gribi. Apkure ari sava, cik silti gribi tik kurini. Vel kas man ljoti patik, gadas, reti, bet gadas, aiziet uz veikalu un aizmirstu karti vai naudas maku, tad tapat preci izsniedz un samaksa velak, ja vajag kaut avansa iedos. Ar kaiminjiem ar sadzivojam labi, kad ko vajag palidzu vinjiem, shie ja ko vajag palidz man. Ta ari sava miestinja mierigi dzivojam. Protams parvacoties uz maju ir savi minusi, kaut vai viens - apkure, ja velies leti kurinat, nakas kartigi pastradat lai sagadatu malcinju, ja nevelies stradat, tad jaautomatize, kas maksa bargu naudinju. Vel tada nianse, kad buve maju vai remonte, ja dzivokli 3-4, logi durvis jaliek, tad maja 23-24. Lai butu viss smuki, visu laiku jastrada, jakopj teritorija, protams, ja ir $, ko samaksat citam var to nedarit, bet kas man ljoti iepatikas, iemacies daudz lietas, par ko vispar kadreiz nedomaji un nemaceji, es iemacijos santehnikas darbus, apkures lietas, stradat ar zagi. Tomer isti tados galigos laukos negribetos aiz ta vien, kad visu laiku japase auto, jo ka tas neies viss apstajas, otra lieta, kad negribetos, kad mani berniji naktu ar kajam majas pa mezhu, shodien tomer kaut ka baisi musu apstaklos, protams, ja ir kas atved uz skolu aizved majas, tad labi. Laukos tomer ja es dzivotu, tad kopa ar saviem vecakie, lai ir opis un ome kas pieskata maju, aizbrauc pec berniem, tad ja, bet diviem sencishiem ka mums, kad katru dienu agri uz darbu un velu vakara majas, nu diez kas nav. Tas protams mans subjektivais viedoklis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8007078