Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

no pilsētas uz laukiem

oukija

Nja, man ka "zverinatai" ridziniecei parcelsanas uz Ikskili liekas ka lauki, tomer esmu diezgan pieradusi pie pilsetas dunas- kino, shopping centri, atri atri kajam trolejbusa/tramv. un pa centru paskriet. Parceloties skita- kas tad tur- 40-50 min. un pilsetas labumi ir klat, bet patiesiba ta ir vesela savikskisanas un kadu izbraukumu. Bet varbut tas tik del ta, ka sobrid sezu majas ar :baby: un nesanak aktiva dzive. Katram jau savs.

http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/189937.gif

Mēs ar sievu arī jau labu laiku domājam par pārcelšanos uz laukiem bet bremzē 2lietas ka zaudēsim rindu bērnudārzā un kā b;us bērniem kad sāks iet skolā jo mēs strādājam no8līdz 6 vakarā.Kā jūs tiekat ar to galā?Mums ir doma celt vai pirkt māju.{#}'BET RĪGA JAU IR APNIKUSI ĻOTI.

Un nekādu sastrēgumu, un tajos zaudēta laika un nervu.

A kādēļ jums daudzām liekas, ka savs bizness laukos var būt tikai tūrisms????

Nu manam vīram savos laukos, kur dzīvojam ...ir IT uzņēmums, kas darbojas pa visu LV un drīz arī citas valstis pieslēgsies. Uzņēmīgiem cilvēkiem dzīvesvieta nav nekāds šķerlis.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] ...heisā hopsā...

oukija
Es esmu dzimusi un augusi lauku meiča,bet drausmīgi grībēju un rāvos uz pilsētu,tā arī tiku un 10gadus nodzīvoju pilsētā,vīrs it kā pilsētnieks,bet patika klusums un miers,tāpēc nopirkām vecu lauku būdu skaistā vietā,tagad drīz beigsim atjaunot,bet man jau viss apnicis un gribas pilsētu,sabiedrību,lielveikalus,cilvēku burzmu.No mums līdz T/C spice ,piem.,ir 50km,nav traki tālu,bieži braukāju uz Rīgu.Mēs vispār nenodarbojamies ar lauksaimniecību un neko kas saistīts ar rakāšanos pa zemi,jo man nepatīk un neintersē,jo bērnībā un pusaudzes gados dabūju smagi strādāt,jo bijām liela ģimene ar daudz ha zemes un lopu baru.

Gribu pierunāt vīru pārdot māju un ar bērniem pārcelties atpakaļ uz pilsētu,tādu zaļāku un klusāku nostūri.

2 dēlu māmiņa.

Qued

A mēs mēnesi atpakaļ emigrējām no pieRīgas uz laukiem :) pieRīgā bija forši, bet dzīvoklis paliek dzīvoklis - ar kaimiņu ekstāzes vaidiem aiz sienas, piesmēķētu kāpņu telpu ... Tagad ir ūdeņi pie mājas, vizbulīšu klājiens, suņi, pagalms, kur bērns var stundām ilgi urķēties, ērces, gandrīz 2 stundas ceļā līdz darbam (paldies Šleseram un viņa ceļu remontiem arī), daudz darba un remontēšanās, zvaigžņotas debesis skaidrā laikā, pilnmēness pār egļu galotnēm aiz loga ... ir doma, ka drīzā laikā jāpārorientējas uz strādāšanu tuvāk / mājās. Iespējas ir. Otra problēma, protams, ir bērnu drāziņš (skola vēl nē), bet ticu, ka atrisināsim.

(c) Qued
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8007078