Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klases izlaidums

Marite

Liekas mazliet muļķīgi,...tie tomēr jau ir jaunieši 14-16 gadi, pietiekami pieauguši lai paši vienotos ko darīs pasākuma otrajā daļā, nevis mamītes apspriedīsies par princeškleitām, pirti, lāpu gājienu, vai tusiņu ar viņiem kopā... Protams, vecākiem ir jābūt lietas kursā par šo pasākumu, bet manuprāt tas ir jauniešu ziņā, jo tajā vecumā daži piedzīvo pirmo bučošanos, pirmo iemīlēšanos un nedomāju, ka šajā brīdī ir nepieciešama vecāku kontrolējošā acs, nevis vienmēr ir saistīts ar alkaholu... Manas domas PROTAMS:)


Tā, kā biju tā "trakā", kas piekrita vākt un skaitīt naudu varu padalīties ar pagājušā gada tēriņu struktūru saistībā ar 9.klasi: 1.Ziedi pēdējā zvanā 40 Ls 2. Eksāmeniem 70 Ls (uz eksāmeniem tika uzklāts neliels uzkodu galdiņš bērniem un skolotājiem plus pušķītis, ko uzlikt uz galda) 3. Svinīgajai daļai 120 Ls (tas ietver ziedus , dāvanas skolotājai skolai) 4. Zviedru galds skolā pēc svinīgā 300 Ls (tika aicināti gan bērni, gan ciemiņi, gan skolotāji. Klāja ar aprēķinu uz 100 galviņām. Ēdāju bija vairāk, bet tāpat bija gana labi. Klāja skolas vietējā pavāre. Vakara daļai klāt vēl bija šašliks, ko bērni dikti gribēja- 50 Ls) 5. Vakara daļai par dīdžeju 200 Ls. [s][Papildināts: 03:10:2007 18:36:02][/s] Pēc ilgiem strīdiem vakara daļa notika skolā un galu galā visi bija apmierināti. Vācot fonda naudu dalījām tā: 15 Ls - obligātie, 17 Ls par vakara daļu, un 2 ls par katru ciemiņu, ko aicinās pie zviedru galda. No pieredzes zinu, ka ļooti grūti ir izskaitļot optimālo vācāmo summu, lai iekļautos budžetā. Sapulcē nolēmām, ka pāri palikušo summu iemaksāsim skolas fondā, bet rezultātā bijām gandrīz pa nullēm. Izlaidumam naudu sāku vākt jau rudenī, jo ir vecāki, kuriem ērtāk maksāt katru mēnesi pa druskai, citiem atkal patika visu samaksāt maijā.

Nu, ja jau grib princeškleitās, tad tikai un vienīgi balle ar "dzīvo" mūziku un valsēšanu, pirts jau ar' nepiestāv. 100Ls no cilvēka, manuprāt, ir astronomiska summa.

Piebildīšu, ka skola Rīgā, nav super duper kruta, bet sirsnīga gan. Klasē bija 18 bērnu. Bērniem ļoti patika, ka eksāmenu dienā var panašķēties. Es no sākuma ar biju skeptiski noskaņota pret šo ideju, bet rezultātā bija labi. Tā sirsnīgi. Viņiem tak pirmie eksāmeni mūžā. Mums nebija problēmu saorganizēties uz katru eksāmenu pa 1-2 mammām un visu izdarīt.


[i]o tajā vecumā daži piedzīvo pirmo bučošanos, pirmo iemīlēšanos[/i] Tiešām - tikai daži, jo lielākai daļai tas jau aiz muguras :D


Meitenes būtībā ir eņģeļi, bet, kad laulības dzīve tām aplauž spārnus, nākas lidot ar slotu.
Marite
[b]geisha23[/b] visticamāk, Tev nav bērna šajā vecumā :D [b]munis[/b] liels paldies! :) [i]Bērniem ļoti patika, ka eksāmenu dienā var panašķēties[/i] Ļoti jauka ideja! Izmantosim :) Katrā ziņā ir skaidrs, ka 100.Ls ir pārspīlēti astronomiska summa. :spy:


http://line.mole.ru/metoyou/04042006_1_08_30_7_10_12_H4564676172-616d__.gif [b]PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/ziedojums.htm http://www.draugiem.lv/special/ziedot/?id=9 ziedojumu tālr. 9006883 (1,-Ls)[/b]
Mani brāļi tikko devīto beidza un atzīmēja, manuprāt itin sakarīgā veidā. Skolas organizēts bija tikai svinīgais pasākums teātrī. Pēc tam katrs varēja nodoties saviem radiņiem, kas tomēr dažam bija sabraukuši no tālām vietām, lielā skaitā, un šiem bija svarīgi būt to vakaru ar viesiem. Tad nu bija kompānijas, ar vienādiem viedokļiem, kur svinēja īrētās telpās kādi trīs apsolventi + radi, daraugi, kopā, nu katrs pēc varēšanas un vēlēšanās. Un pēc kādas nedēļas, kad audzinātājai nebija vairs ar divpadsmitajiem jāņemas, brauca vairāku dienu ekskursijā, zaļā dabā, ar piedzīvojumiem. Viena paralēlkase, gan pēc svinīgā tikai dažas stundas pavadīja ar viesiem un tad brauca visi uz audzinātājas lauku māju cept šašlikus, nebija tur ne pirts, ne ūdenspīpe, bet esot bijis ļoti mīļi, tā kārtīgi uz bluķīša sēdot izrunāt paveikto:)

[b]Marite[/b] Nē man nav bērnu šajā vecumā, bet ļoti labi atceros sevi šajos gados un vecāki cik atceros nebija neviena klasesbiedra plānos:)

9. klases izlaidumaa pirts ar mammiiteem? :DDDDDD Nu lai vai kaa, 9tajaa pirtii nenjeemaam, bet gaajaam uz vieteejo baarinju naktii tuseet, 12tajaa jau nakstklubaa svineejaam... Jaunieshi gana loieli, lai pashi nolemtu, ko dariit.. bet par teemu - 100 ir krietni pasaaliiti:) Musm parasti sanaak kautkaa taa - no 5-10 ls no galvas par pirti, paiku un shmigu katrs atsevishkji :) sanaak, aptuveni veel 10.. viss, vairaak izdevumu nav, atpakalj, ja no chuhnjas vajag transportu, ja nee, ar sab tr. Tik tieshaam vairaak izdevumus neredzu. veel vieniigi kaapiepluso obligaatie pukju, diplomu utml skoals lietu izdevumi.. [s][Papildināts: 09:10:2007 23:13:17][/s] [b]pusiite[/b] [i] Un galu galaa kas ir 9. klase? NEKAS. [/i] Ui, ui, nesaki viss.. Man domaat jo mazaaks izlaidums, jo noziimiigaaks, paskaties bd izlaiduam teerpus - princeshu klietas, kollonaa tasiita frizuura, make-up, devitajaa ariidzan kruti, trakoti gribeejaas princeshu kelitu man.. 12tajaa jau viss bija pie akajas, vairaak vai mazaak bija jaaoperee ar saviem liidzkeljiem, so apgreerbs bija vienkaarsh, un nekaasa sevishkjaa tuseeshana, augsskolaa man domaat vispaar uz izlaidumu neieshu., un reti zinu daudzus, kuri nenormaali tuseee peec tiem.


http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png

Burunduciene
Tāks, tāks, salasījos te visus viedokļus... Mums 16.10. sapulce skolā par šo pašu tēmu. Es jau ar vecmodīga - izlaidums ar balli asociējas :D Redzēs, ko mūsējie runās un kādas būs idejas. Mums gan skola - parastā un klase, manuprāt, baigi sakarīgā. Arī vecāki dikti draudzīgi savā starpā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8060494