Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klases izlaidums

Marite

Manam bērnam 9. kl. izlaidums izmaksāja +- Ls 20. Ar puķēm skolotājām un vēcākiem un našķiem exāmenu dienās un izlaiduma vadītājiem. Svinēja ar vecākiem katrs atsevišķi, bet kopā- pirtī ( tas atsevišķi tiem, kas gribēja).

Viss, kas notiek, notiek uz labu!

Burunduciene
Vot [i]Svinēja ar vecākiem katrs atsevišķi[/i] šis kaut kā ar jēdzienu - klases izslaidums, kopā neiet. Tas, manuprāt, būtu tas pats, kas kāzās - jaunais pāris kāzas svinēja katrs atsevišķi - jaunā sieva kafūzī ar draudzenēm, jaunais vīrs - pirtī.

[i]šis kaut kā ar jēdzienu - klases izslaidums, kopā neiet[/i] Kā kuram patīk. Mūsējie nebija starā vēl vakaru sēdēt skolā ar skolotājām un senčiem. Daudziem bija radi apsveikt ieradušies no laukiem. Kur tos lai liek? Un, vispār, viņiem likās, ka 9. kl. tāds nieks vien ir. Manējā pat uz svinīgo nelabprāt gāja. beigās jau patika :yes: Un centra skola. [s][Papildināts: 12:10:2007 13:44:20][/s] [i]Mums gan skola - parastā un klase, manuprāt, baigi sakarīgā. Arī vecāki dikti draudzīgi savā starpā.[/i] Ja sen zināmi gan bērni, gan vecāki, tad jau savādāk, gandrīz kā ģimene. tad arī svinēt var tiešām kopīgi kaut visu nakti, galvenais, lai visiem patīk. [b]Burunduciene[/b]

Viss, kas notiek, notiek uz labu!
Burunduciene
Vakar bija sapulce. Varētu pat teikt, ka vienprātīgi visi vecāki bija par pasākumu skolā, kur;š drīkstot būt līdz 24.00, līdz šim katru gadu tā esot bijis un gājis esot tiešām jautri. Apmierināti bijuši visi. Par naudiņām - vienojāmies par 20 Ls. Tanī ietilpst viss - cienasts eksāmenos, galds skolēniem un skolotājiem izlaidumā, dīdžejs, dāvana skolai un ziedi skolotājiem.

Es esmu bagāts - man pieder viss, kas ar mani ir noticis...

Mūsu skolā nekad 2ās daļas nenotiek, līdz ar to jau esam rezervējuši pirti, pirts īre uz nakti maksāja 200 LVL un ēdiens 7.50 no galviņas! Klasē ir 27 skolēni, tā kā nemaz tik dārgs pasākums nesanāk! Pieminēšu tikai vienu, ka ļoti grūti bija atrast pirti, kura bija ar mieru uzņemt 9 klases skolēnus, kā padzirdēja vārdu - izlaidums, tā vairs runāt negribēja! Ļoti nosolījāmies, ka vecāki pieskatīs bērnus un uzņemas atbildību par to, kas pirtī notiks!

Knipucītis -> šis ir viņai dotais vārds, jo viņai ļoti patīk gulēt,reizēm arī sēdēt mājās, tomēr nestājieties viņai ceļā,kad Knipucīts dodas tautās! Acis dzirkstī spoži, tomēr tajās ne vienmēr var lasīt kā atvērtā grāmatā.. labs draugs, labs biedrs ar ko dalīties priekos un bēdās. No rītiem gan nedaudz pūkains,tomēr tikai tāpēc,ka mīl gulēt. Bet vēl vairāk apr gulēšanu mīl cilvēkus,savus draugus. Reizēm mēdz teikt,ka nemāk mīlēt, tomēr aiz skorpiona cienīga dzēliena slēpjas laba,līdzjūtīga sirds, maigums un neizsakāms jautrībnieks iekšienē. Reizēm pārsteidzas, bet dusmas ātri pāriet. Burvīgs ir Knipucīts visās dzīves sfērās :D http://www.snugglepie.com/ezb/774196.png
Trīne
[i]Tiešām vecāki maksā 100.Ls par pasākumu, kur tīņiem iztusēties?[/i] Ta nu beidz! Man divi izlaidumi aiz muguras un tagad viens 9tā klase priekšā. Skola pat neskaitās no tā "parastajām", vairāk vai mazāk, vecāki var maksāt. Un man tie iepriekšējie izmaksāja kkādus 30Ls ar visu "otro daļu".

pa 60 metam.... man jau liekas par traku... kur nu veel uzvalks, krekls, kurpes utt....

Attieksmes ziņā laikam ir starpība - vai 9. klase skolā ir pēdējā vai nē. Mūsu skolā tā ir pēdējā, tā kā visiem absolventiem tas ir liels notikums un skaidrs, ka visi būs kopā. Vai kopā ar vecākiem - to paši izlems. Vispār paši izlemj kur, ko un kā, bet nu 60 Ls ir daudz par traku. Ja drīkst zināt - kas maksā TĀDu naudu?

[b]Mamuts[/b] ziedi skolotaajaam, direktorei fotografeesanaas kafijas galdi skolotaajaam eksaamenu laikaa klaati galdi kaut kaadaas telpaas aarpus skolas - peec oficiaalaas daljas

Man ļoti patika manas krustmeitas izlaiduma dāvana skolotājai Liepājas pusē. Pirmajā daļā viņi bija safilmējuši katra klasesbiedra videovēstījumu. Otrajā daļā bija ielikts vēstījums nākotnei - kādus sevi jaunieši iedomājas pēc pieciem gadiem. tas nemaksāja neko, bet neko labāku arī viņi uzdāvināt nevarēja

Pēc oficiālās daļas - fotogrāfēšanās, radu sabučošanas tika dota čertu stundu pauze, lai katrs savāktos, pārģērbtos un nokārtotu attiecības ar sen neredzētajiem sveicējiem un katrs ar trim spilveniem padusē devās uz savu klasi. Klasē ar projektoru skatījās vēstījumus nākotnei, spēlēja team building spēles, raudāja otram uz pleca, dzēra tēju, runājās, runājās, runājās. Tas bija izlaidums, kur neviens nepiedzērās. Te gan liela loma ir klases audzinātājas harizmai.

Ja kādam vēl ir aktuāli izlaiduma tērpi, ir vērts aiziet uz Cityfashion.lv veikalu Tērbatas 74a. Es guvu traumu pagājušā gada krustmeitas tērpu meklējumos, un joprojām visas kleitas vērtēju pēc kritērija - der vai neder izlaidumam. Nākot no kosmetoloģes, nejauši tur iegāju un atradu kādus 10 lieliskus modeļus cenā līdz 50 latiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8060494