Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klases izlaidums

Marite

Marite

Bultta

Tevis aprakstītais ir vnk sapņu izlaidums, bet kā saki, viss atkarīgs no skolotāja :)

Mēs sapulcē vienojāmies par variantu - bērni ar skolotāju 2 dienas dzīvo pie jūras kempingā, ar ugunskuru naktī, pasākums starp pēdējo ieskaiti un izlaidummu. Protams, daži bērni gribēja pirti, bet neviens neakceptēja pirti 9.klasei, īpašnieki pat pateica, ka labāk neizīrēs nevienam nekā 9.klasei.

Izlaiduma dienā kliņģeris dzeramie turpat pie skolas, un pa mājām :)

Arī naudas summas normālas - 25.Ls, kur iekļauti ziedi, ēdamie, dāvanas skolai, skolotājai utt.

Vai kāda zin kādu labu uzvalku kreklu veikalu??? Kur ir ne tikai balti un rozā krekli, bet lielāka izvēle????

vakar nopirkām dēlam uzvalku, bet nevaram atrast kreklu {#}

Ja Tev nav lemts lidot, tad vismaz rāpo ar paceltu galvu :D
Beta
http://www.snugglepie.com/ezb/774196.png

Te gan liela loma ir klases audzinātājas harizmai

un arī tam, kāda klase. Es te tā palasīju "piedzersies", "savandīs", "kko izsitīs", bet ziniet - visi nav tādi! Patiesībā ir tā (katram jau tā patiesība sava, bet šī būs manējā) katrā klasē ir kāds bandīts (pati vēl mācos un neliegšos, ka labi pārzinu visas klašu grupas), pasākumi notiek tā (nerunājot tieši par izlaidumu, bet vispār) - visi savācās un tad aiziet paredzētās izklaides, BET šajā darbībā notiek kas pārsteidzoš - tie, kuri bija tie sliktie - klases bandidas iesaistās, un kļūst pilnīgi savādāki! Ne jau visi, protams, bet lielākajā daļā gadījumu tā ir, bet neaizmirstiet arī par to, ko vēlas bērni un ticiet man, tā nav tikai piedzeršanās, nerunāju jau tikai par sevi, domājat tiem trakajiem klases izlecējiem nebūs skumji pamest klasi vai atvadīties no dažiem klasesbiedriem?! Būs! Tāpēc arī viņi savaldās un lielākā daļa pasākumu norit kā pa diedziņu.

Un piedodiet, bet es kā cilvēks, kurš savu izlaidumu jau izplānojis pirms vairākiem gadiem ( :D ) varu teikt, ka pirts, nezinu, bet ar vecākiem! nu piedodiet, tas ir absurds. protams - uztraukums par to, kas notiks, bet to lietu var atrisināt arī savādāk..

Galu galā - relax, bērniem arī kādreiz vajag kādu izklaidi! (Nerunāju par ārdīšanos un dzeršanu) - atelpa no vecākiem! ;) Veiksmi visiem, kam šogad izlaidums!

Knipucitis
Vai tajos Evermenos, Baltmanos utml. nav krāsaini krekli atrodami? Mēs pirms pāris gadiem puikam salātzaļu kreklu vienā no tiem pirkām. Un padalies ar info, lūdzu - kur uzvalku pirkāt?

Lauma

Baltmenā nav, tikai rozā un baltie un svītrainie {#}
Uzvalku pirkām Montan, vispār nebiju ieplānojusi tik dārgu pirkt, bet tā kā viņš uz lina šņiti, tad ir cerība ka žakaeti valkāt var atsevišķi un bikses arī. Par laimi, mans puika nav reperu - kleperu stila cienītājs {#}

Teikšu godīgi, aprīļa pēdējās dienās biju noskatījusi uzvalki turpat Dominā, bet nepirku, jo dēla nebija līdzi, atbraucām garajās brīvdienās un visas zemās cenas bija augšā, nu ko - sezona bija sākusies, žakete kurai cena sākumā bija 35 ls, bija jau 65!

Un jā, cenas labiem skaistiem uzvalkiem bija samērā vienādas +/- ap 100 Ls kopā, lai gan viss ir pērkams atsevišķi, kas arī ir labi, ja piemēram, kāds vēlas gaišu žaketei un tumšas bikses , vai arī otrādi! mans sākumā gribēja baltu uzvalku, beigās kad parādīju noskatīto lina, viņam patika un nopirkām to!
Tagad tikai tāds sīkums - krekls un kaklasaite {#}
ja kāda redz kādu sulīgu laša krāsā vai jūras zaļi zilo, vai salātzaļo, lūdzu dodiet ziņu!

Ja Tev nav lemts lidot, tad vismaz rāpo ar paceltu galvu :D
Beta

Speciālists

Marite
Nu kā tad meitenes savā izlaidumā ložņāšot pa Meža kaķi???

protams, protams. meitenēm 9. klases izlaidums, ir pēdējais laiks, lai ne tikai nevainību zaudētu, bet saķertu savupirmo kaiti, kas pērnavas 70 vai barbisa ielā jāiet ārstēt :D

protams, ja negrib palikt vecmeitu un zilzeķu kārtā.

Speciālists

Knipucitis
noskatīto lina, viņam patika un nopirkām to!

:ok:

tā ir LIETA!

btw, uz lāčplēša un birznieka-upīša gandrīz stūra ir uzvalku veikals. šitādi ir dbonami. ieeja no upīša ielas. un centrāltirgus saimniecības daļā šitiem pašiem arī veikals. no tirgus puses pa vārtiem iekšā, tad pirmajā ejā pa labi un tad uzreiz atkal pa labi. vai ir cenu starpība - īsti nesapratu.

a mūsu skola atkaratījās no izlaiduma svinēšanas.svinīgais izlaidums beidzas 21.oo.kopīga pasēdēšana klasei ar skolotāju būs pirms izlaiduma klasē.fotografēšanās ari būs pirms izlaiduma.bērni uz savu roku gribēja pirti, bet vecāki grib savas atvases redzēt radu pulkā.kā nekā visi radi būs kārtīgi nonīkuši, kamēr sagaida izlaidumu un tā beigas.

galvenais, ka neviens nepiekrīt šādam scenārijam(neviens vecāks,skolēns, skolotājs), bet skolas vadībai savi uzskati...

Četri vēji

auto

Mūsu skolā tā tas ir jau pēdējos gadus diezgan pārskatāmā pagātnē. Nu 5 vismaz, man liekas, ka pat vēl vairāk.

Un es tam piekrītu.

Nu nav skolotāju pienākums pieskatīt bērnus izlaiduma svinēšanas laikā. Ja vecāki tiešām uzņemtos rīkot visu no a līdz z, skolām nebūtu pretenziju. Bet tas tad ietvertu:

1) bērnu pieskatīšanu

2) telpu sakopšanu pēc pasākuma (nav apkopējas pienākums mēzt pievemtās tualetes)

3) kārtības nodrošināšanu (ar visām dežūrām pie logiem, lai nelīstu iekšā nepiederošas personas pa kāda "izpalīdzīga" cilvēka atvērtu logu vai pa šādu ceļu nepiegādātu alko)

4) ar inventāra uzskaitīšanu pirms un pēc pasākuma, nodrošinot salauzto krēslu un galdu, izsisto stiklu u.c. lietu atjaunošanu vai kompensēšanu, nopērkot vietā.

Ja atnāktu vecāks, kurš būtu gatavs to visu uzņemties (un ne tikai vārdiski, bet tiešām darbos) - nedomāju, ka skola iebilstu.

neviens nepiekrīt šādam scenārijam(neviens vecāks, skolēns - protams, jo ir taču ērtāk to visu deleģēt kādam citam.

Ja kāds domā, ka iepriekš uzskaitītais nav relaitāte - diemžēl ir. Tāpēc skolas vairumā gadījumu atsakās no šiem pasākumiem. Un viesu nami, starp citu arī - ir grūti atrast kadu, kas izdzirdot vārdu salikumu - 9. klases izlaidums, piekrīt šim pasākuma.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

mans puika ari beidz sogad 9. klasi. Metam pa 50 latiem, tur ietilpst viss (ziedi, viesu nams,edamais utjp). Man liekas normali, jo brauksim uz to viesu namu trijata- absolvents un vecāki.

Uzvalks maksaja ap 150, bet domaju, ka deres 10. klase 1.sept.

tomer nu nekadi nesaprotu, kapec iegustot PAMATIZGLITIBU, butu jariko nez kadas milzu svinibas. Tas taču ir tikai pats sakums. Knapas 9. klasites. Bet vairums vecaku bija par milzu balli, nu un es ipashi neprotesteju.

Protams, daziem tas varetu but ari pedejais izlaidums, ja neplano nekur macities

Un lai cik divaini nebutu, jo knapak beidz skolu, jo smalkaks t;erps un lielāka balle.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8060494