Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klases izlaidums

Marite

Četri vēji
varbūt neskaidri izteicos.nepiekrīt, tam, ka ir tik vēlu tas pasākums.bija doma visiem vecākiem un skolēniem uz pāris stundām pasēdēt pie groziņgalda skolas ēdnīcas telpās(tur ir skaists remonts iztaisīts, lai būtu patīkami pasēdēt).tik tagad, kad beidzas pasākums 9os vakarā,neviens negrib ilgāk uzkavēties skolā.pati lielākā problēma ir tā, ka pasākums notiks ļoti mazā sporta zālē.visām trim 9.kl kopā.tur ir nenormālā bezgaisa telpa.bija ierosinājums, katru klasi atsevišķi apsveikt.bet , meitenes protestēja, tad neviens viņu kleitas neredzēs.ja man sviedri nepārtraukti tajā zālē līst un nav ko elpot, man ir gluži vienalga kāda kleita viņām mugurā.

man dēls pateica šādam pasākumam vislabāko variantu.kāpēc tā jāafišē , ka beidz 9.klasi?var taču papīrus izdalīt, kā parasti, kad gada beigās izdala liecības.

Trīne

serpieri
Metam pa 50 latiem, tur ietilpst viss

tomer nu nekadi nesaprotu, kapec iegustot PAMATIZGLITIBU, butu jariko nez kadas milzu svinibas
Gribi teikt, ka pa 50LVL trijata- absolvents un vecāki saņems milzu svinības?

Trīne

Četri vēji

Esmu bijusi 4 izlaidumos (un ceru vēl divos būt) skolā, kas katru gadu savās telpās rīko izlaiduma otro daļu. Tas gan ir zolīdos laukos. Un viņi to pasākumu tiešām ORGANIZĒ. Nevis atvēl telpas ar galdiņiem.

Vispār jau debīla situācija. Skola "izlaiž" SAVUS skolēnus un paši baidās no viņiem. Kuda mir kaķetsa? Pieņemu, ka problēma tomēr ir oraganizēšanā un atbildības sadalīšanā. Ja visi klases vecāki pirms tam paraksta līgumu, kurā ir paredzēts tes un tas, ieskaitot svinību tūlītēju pārtraukšanu, ja būs kāds pieķerts lietojam alkoholu tuvāk kā 10m no skolas. nu un tml. Pieņemu, ka paši vecāki no tā atteiksies un meklēs telpas citur. Tā būs viņu atbildība tad.

Četri vēji

Tas gan ir zolīdos laukos

Tur arī ir atšķirība. Laukos ir cik bērni izlaidumā? Mums beigs šogad apmēram 100 skolēni 9. klasi un tikpat 12. klasi...

Skola "izlaiž" SAVUS skolēnus un paši baidās no viņiem. Kuda mir kaķetsa?

Tāda dzīve. Arī ar savējiem - ar 95% es būtu gatava, bet tie 5% paliek tas variants, kas varētu sabojāt dajebko...

Ja visi klases vecāki pirms tam paraksta līgumu, kurā ir paredzēts tes un tas, ieskaitot svinību tūlītēju pārtraukšanu, ja būs kāds pieķerts lietojam alkoholu tuvāk kā 10m no skolas. nu un tml. Pieņemu, ka paši vecāki no tā atteiksies un meklēs telpas citur.

Ļoti iespējams, ka tā būtu. Bet tikpat iespējasm ,ka paraksta šo līgumu (kaut gan - kāds tam būtu juridisks spēks), un tad, kad tiktālu nonāk, tad atrodas tādi, kas pasaka - iepūt man, mums ir labi. Un paši vecāki visnaļ jautrā prātā var būt...

Tā ir runga ar diviem galiem, diemžēl... Un cieš tie mīļie, jaukie, labie tās mazās darvas pilītes dēļ. :(

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Burunduciene

Nu mēs palikām pie šāda galavarianta, kas apmierināja 99%:

Metam pa 30 ls (dāvana skolai un skolotājai, ziedi skolotājiem, DJ, neliels zviedru galds skolotājiem un uzkožamais galds zālē pašiem skolēniem). vecāki tusos tuvākajā klasē ar saviem groziņiem - tad arī nav jālauza galva - cik radi atnāks. Cik nāk, tik paņem paiku.

Balle skolā līdz 24.00. Skolotāja gan pāc tam tā klusi smaidot piezīmēja, ka parasti jau ir tā, ka pēc tās pusnakts visa klase ar pārpalikušo ēdienu ierodoties pie viņas :)

Es esmu bagāts - man pieder viss, kas ar mani ir noticis...
Trīne

Četri vēji
Tur arī ir atšķirība. Laukos ir cik bērni izlaidumā? Mums beigs šogad apmēram 100 skolēni 9. klasi un tikpat 12. klasi...
Simts 9. klasei un apm 50 divpadsmitajai.

Burunduciene

Nu to es saprotu. Nav uz savu galvu izaudzinājuši vīna baktērijas. :D

Burunduciene

Balle skolā līdz 24.00. Skolotāja gan pāc tam tā klusi smaidot piezīmēja, ka parasti jau ir tā, ka pēc tās pusnakts visa klase ar pārpalikušo ēdienu ierodoties pie viņas

Šis jau izklausās pēc sapņa, vai tiešām vēl tādas zelta audzinātājas ir atrodamas, laimīgie 9., ceru, ka viņi novērtē, kāds dārgums viņiem ticis.

Ja kādam noder - par uzvalkiem - neliels veikals Barona ielā 49, SIA "DELON", veikals gan manuprāt saucās biku savādāk, atrodas starp Stabu un Bruņinieku ielām ejot uz Bērnu pasauli kreisajā pusē, zinoša pārdevēja un normālas cenas - 75 ls uzvalks,kuru nopirkām.

www.kenventaki.lv

Burunduciene
Nu ja, ja skolā vispār ļautu rīkot ...

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1194.gif[/img]

Marite
Nelasīju visu, pareizāk sakot - netiku tālāk par sākuma tekstu...

Man meitai izlaidums dārziņā - parsts valsts bērnudārzs - no bērna 70Ls par neoficālo daļu. ..... Tad jau 9.kl. izlaidums ar 100Ls - nav nekas traks. Tas ir atkarīgs no vēlmēm un vecāku maksāt spējas...

....prātu nevar nospēlēt - tas vai nu ir - vai nav.....

Ingucis

Par uzvalkiem un krekliem - vakar tāda meklējumos ieklīdu Spicē, Sunset Suits veikalā - man liekas, ka uzvalki bija ok, arī gaišie, bija atlaides, redzēju pat zem 100 latiem. Krekli arī visādi, bet nu tiem bija robežās 20 - 30. Toties tur visādas akcijas, ja pērk koā šito un to, tad kaut kam var izvēlēties atlaidi. Smukas vestes un kaklasaites bija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8060494