Noderīgi rakstiņi

Saranda

Slēdza Rēgs: "Linkiem paredzēta linku tēma. No diskusijām ievietojamos tekstus lūdzu ieteikt man - ievietošu, ja atbildīs sadaļai.".

Šeit tūlīt iekopēšu visu apkopoto informāciju, kas savākta neredzamajās pļāpās. Turpmāk šeit ievietoto lūdzu šajā tēmā nekomentēt, bet gan veidot par interesējošo jaunu tēmu, jebšu parunāt tais pašās neredzamajās pļāpās. Paaaldies par uzmanību.

Kā mājās uzlabot auru -vislabāk to var uzlabot ar harmoniskām attiecībām starp ģimenes locekļiem. Bet ar tīri tehniskām metodēm

1. Atbrīvoties no visām vecajām mantām, kas stāv jau gadiem, bet neviens pat nesaprot, kāpēc. Bez žēlastības izsviest vecās drēbes, nepatīkamās grāmatas, salūzušos fēnus, kurus tāpat neviens nelabos, ieplaisājušus traukus, saplēstas rotaļlietas, dāvanas, kas dāvinātas, bet nepatīk, un tamlīdzīgas lietas. Jebkuram priekšmetam mājās jābūt dzīvam - izmantotam, vai vismaz emocionāli nozīmīgam, nevis turētam aiz pienākuma sajūtas. Pretējā gadījumā šādas mantas uzkrāj "mirušu" enerģiju, kas līdzinās purvam un attiecīgi noskaņo mājas atmosfēru.

2. Turēt tīrus logus un gaišas telpas.

3. Nelaist mājās nevienu nepatīkamu cilvēku, arī ne radiniekus, ja viņi tiek saukti ciemos tikai "pienākuma" pēc. Lai māja ir kā harmonijas cietoksnis, kurā nekas nelabs no malas nevar tikt.

4. Nenest darbu un raizes uz mājām, ja bez tā nevar iztikt, tad nepieļaut darba lietu runas un darīšanu vismaz guļamistabā. Pa ceļam uz mājām no ikdienas gaitām var vizualizēt pār sevi plūstam baltu gaismu, kas visus dienas netīrumus noskalo līdz Zemes centram, kur tie sadeg un pārvēršas labākās enerģijās.

5. Dedzināt gaišas sveces (baltas ir universālas), kvēpināt kadiķus (vai kādu attīroša rakstura vīraku, mirres ir universālas), regulāri izmazgāt grīdas ar tīru ūdeni, kuram esi vienkārši palūgusi svētību no augšējiem spēkiem.

6. Nebūtu vēlams turēt ģimenes fotogrāfijas atklātā vietā, kurās katrs no ģimenes locekļiem skatās savā virzienā.

7. Iegādāties kaķi, vēlams, kaķeni.

8. Atskaņot harmonisku mūziku, neslēgt iekšā televizoru nemaz, ja tam paredzēts darboties kā "fona troksnim". Neturēt spoguļus pret durvīm un gultām, tualetes durvis konstanti atvērtas, kaktusus un papardes - labāk tuvumā datoram un tv.

Koku enerģijas:

Ozols Ozoli ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji. Tie nes īpašu kosmisko svētību visiem, kas ir līdzīgi tiem vai kas vēlas tādi būt no visas sirds. Ejiet pie Ozola, ja jums vajag Jupitera enerģiju, visvairāk tas piemērots vīriešiem, jo tie katru mēnesi nezaudē enerģiju, bet neatgrūdīs nevienu, kas ir gaišs un garā cildens. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Lūdziet viņam palīdzību un jums nolemtais liktenis tiks piepildīts, ja vien tas nebūs pretrunā kosmosa likumiem. Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Ja jūs iegūsiet Ozola draudzību, tad tas strādās, lai jums un jūsu ģimenei palīdzētu visu mūžu, Ozoli ir vareni draugi. Taču, ja kādreiz esat kaut otrā pasaules malā darījis kādam Ozolam pāri, tad katrs Ozols, pie kura jūs iesiet ar lūgumu, nesīs jums jūsu likteņa sliktāko pusi. Labāk neriskējiet. Ozols ir varens un gudrs spēkavīrs, kas visu apsver ar prātu, jo viņam jāvada visa sava dzimta. Ejiet pie Ozola no 21.00 līdz 00.00.

Bērzs Bērzi ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki, bet zināmā veidā pretstati Ozoliem. Bērzs nes sudraba enerģiju, tas labāk saprotas ar sievietēm. Bērzs neko jūsu liktenī nemainīs, ja vien tas nav saistīts ar grūtniecību un bērniem, kad tas palīdz vienmēr. Bērzs noskaidros jūsu paša haotisko prātu un jūs pats ieraudzīsiet risinājumu. Bērzi ir mākslinieki un dzejnieki, poēzijas koki, tie vairo skaistumu un smalko uztveri. Bērzi ir emocionāli un jūtīgi koki, kurus viegli aizvainot, tie nepiedos nevienu rupju vārdu, ko dzirdēs izrunājam tā klātbūtnē. Bērzs ir kā vieda pareģe, tai pašā laikā trausla un ievainojama dvēselīte, māte, kuras mīlestība nepazīst robežu. Ejiet pie Bērza no 6.00 līdz 9.00 vai vakarā, kad drīz rietēs saule.

Priede Priede ir Saules koks. Tā ir spēku dodošs koks, ļoti stipra un lepna. Priedei nedrīkst neko lūgt, tā visu pati zina. Pasakiet tikai palīdzi man un viņa to darīs. Viņa piepildīs cilvēku ar ticību sev un attīrīs ar kosmisko uguni. Priedes palīdz visu slimību gadījumos, ļoti rūpējas par fizisko veselību. Priede ir cēla un lepna, bagāta mātes meita, kas ir ar labu sirdi un čakla, bet nevēlas tikt traucēta un nenovērtēta. Ejiet pie priedes visā laikā, kad spīd Saule.

Egle. Egle enerģiju nedod, bet cilvēkam nosūc. Viņai ir jātiek galā ar cilvēku darbības sekām, tāpēc nebrīnieties, ka viņa nepavisam nemīl cilvēkus. Viņa var sadraudzēties ar kādu, bet reti. Egle pieņem cilvēkus tikai tad, kad viņai ir mazāk darba, pēc Ziemassvētkiem, kad pasaule ir attīrīta un kamēr vēl ir sniegs. Šajā laikā egle sakārtos biolauku un nosūks no tā visu lieko, tikai neejiet tai klāt, stāviet metra attālumā un vispirms atvainojieties par visu, ko esiet dabai nodarījis. Īpaši labi Egles aizlāpa astrālos caurumus. Egle ir veca sieviete, daudz cietusi mūžā, un lai gan nav zaudējusi ticību labajam, tomēr ir rūgtuma pilna. Ejiet pie egles, kamēr ir gaišs, bet nespīd spilgta saule.

Apse Apse nosūc enerģiju. Viņas pienākums ir no cilvēku pasaules nogādāt visu pazemes ļaunumu un visu slikto, ko cilvēki izmanto un nes dabā tur, kur ir tā vieta. Apse nav ļauna, tas ir viņas darbs, bet redzot tikai ļauno, viņa cilvēkus par draugiem netur. Viņa paņems visu, ja neuzmanīsieties. Tādēļ ejiet pie apses tikai attīrīties no visa sliktā, kas nonāks pa taisno pie Tumsas. Bet tad, kad viņa būs to paņēmusi, apmēram pēc 10 minūtēm, tad paņems visu, kas viņai patiks. Ilgāk nepalieciet. Apse ir laupītāja meita, kura neko labu dzīvē nav ne redzējusi, ne dzirdējusi, tādēļ pat nezin, ka tas eksistē un dara visu, ko grib. Ejiet pie Apses no saullēkta līdz 15.00.

Papele Pie papelēm neejiet. Tās visas mūsu klimatiskajā joslā ir slimas un nelaimīgas, lai gan citur ļoti palīdzēt griboši koki. Varat ar to kontaktēties tikai tad, ja tā aug pavisam blakus mājai, bet atcerieties, ka tai ir grūti un neko vairāk par parunāšanos neprasiet. Ja tā jūs mīlēs, tad palīdzēs visur, pat neprasot atļauju. Un atcerieties, ka viņas ir nosūcošie koki un ilgi nepalieciet viņu tuvumā.

Liepa Liepa ir dodošais koks, ļoti stipru enerģiju. Tā cilvēkiem dod vēlmi dzīvot un cīnīties, tā dziedē gandrīz visu, ja vien tai ļauj iejaukties visur, kur tā grib. Liepa ātru vien uzzinās no citiem kokiem visu, ko vien gribēs par jums un palīdzēs no tīras sirds, tas ir koks, kas tik ļoti grib palīdzēt, ka pat atļauju neprasīs un par to uzskatīs kaut vai sasveicināšanos. Liepa nes vistīrāko Zemes enerģiju un mieru. Šis koks pieņem arī Tumšos cilvēkus, bet tos tikai dziedē. Liepa ir gādīga saimniece, kas grib aprūpēt visus, kas ienākuši tās mājā. Ejiet pie liepas gaišajā diennakts laikā, tikai ne no 13.00 līdz 15.00

Osis Osis ir ar maigu un kustīgu, ne pārāk spēcīgu enerģiju, ar kuru uzlādē. Dienā tas nes zelta, naktī sudraba enerģiju. Osis apvieno pretstatus. Tas neko daudz nedod, tikai tīro spēku, bet visu, kas jau ir, sakārto vajadzīgajā kārtībā un novērš haosu. Osis aktivizē jūsu mentālo ķermeni un ir vieglāk materializēt domas un piepildīt vēlmes, bet to jums pašiem jādara. Osis palīdz arī atvērt trešo aci. Osis ir divdzimumu būtne, kas iemieso visus iespējamos pretstatus. Ejiet pie Oša jebkurā laikā, tikai ne saullēktā un saulrietā, kas tas maina bioritmus.

Kļava Maigs, enerģiju dodošs koks ir Kļava. Tā nes mieru un mīlestību un ļoti mīl nodarboties ar cilvēku mīlas un draudzības lietām. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava nekad nepiedos, ja to pametīsiet un pat atriebsies, jo uzskatīs, ka esat pelnījis sodu. Kļava ir jauna meitene, skaista un mīlas ilgu pilna. Ejiet pie kļavas no 7.00 līdz 10.00, bet ziemā tā palīdzēt nevarēs.

Vītols Vītols ir enerģiju dodošais koks, maigs un saudzīgs. Viņš attīra un sakārto astrālo ķermeni un atjauno cilvēka saikni ar Visumu un Debesu enerģijām. Vītols ir romantisks, mīlošs koks, kas neizmērojami pieķeras draugiem. Tas dāvā pareģa spējas, parāda pasaules skaistumu un atver acis uz visu daiļo, kas vien ir pasaulē. Tumšus cilvēkus Vītoli cenšas izolēt no sabiedrības un no tiem pasargāt sev mīļos. Vītolam ir ļoti kustīga astrālais ķermenis, un, kad vien jūs par to iedomāsieties, tas būtībā jau būs pie jums. Vītols ir jauns, sapņains puisis, kas ir it kā ne no šīs pasaules un gaida savu ideālo princesi. Pie Vītola ejiet jebkurā laikā.

Pīlādzis Ļoti spēcīgs dodošais koks, kura darbības princips ir mīlestība. Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Tas palīdz novērst visus šķēršļus, kas draud izšķirt mīlošas sirdis. Palīdz atvērt sirds čakru un iemīlēt visas jūtošās būtnes un Visumu. Atver sirdi Dievam. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū tāpat kā Ozols, Goba un Vīksna, Īve, Ābele, Bērzs, Ciprese, Egle un Apse. Pīlādzis palīdz tikai Gaismas un Mīlestības pārstāvjiem. Šie koki darbojas tikai tā, kā vēlas Dievs, un Pīlādzis ir tas koks, kas nekad un nevienam nepiedos nevienu kļūdu, ja vien tā netiks ar mīlestību sirdī nožēlota. Pārējie koki darīs, kas tiem jādara, jebkuros apstākļos, bet Pīlādzis var atļauties aizvērt sirdi tam, kas nemīl. Pīlādzis ir jauns zintnieks, kas velta savu kvēlas mīlestības pilno sirdi Dievam un līdzcilvēku laimei, tomēr jaunības maksimālismā prasa visaugstāko gara skaidrību no visiem. Ejiet pie Pīlādža no 12.00 līdz 17.00.

Īve Īve ir spēcīgs dodošais koks ar cilvēkam grūti saprotamu raksturu. Tas ir Tora svētais koks, tomēr to labāk salīdzināt ar dievību Sehmetu. Viņa ir kara un vardarbības dieve, tomēr pozitīva dievība, kas aizstāv visu labo. Īves darbības lauks saistāms ar to daļu vardarbības un spēka pielietošanas, cik tas ir diemžēl pat gaismai vēl nepieciešams. Kad mums jāaizstāv sava dzīvība pret uzbrukumu, tad mums ir tiesības pat nogalināt, ja citādi nevar, to prasa izdzīvošanas instinkts. Īve pārstāv šo spēku daļu, kuras pareizās robežas cilvēkam ir ļoti grūti saprast un novilkt pareizi. Kad jādara kaut kas šaubīgs šajā jautājumā, tad padomu un palīdzību jāprasa tieši īvei. Īve arī dziedina tos, kas nebaidās no grūtībām un smagiem upuriem un palīdz stiprināt gribasspēku, kā arī panest šķietamas netaisnības, ko mums liek pārciest Gaismas spēki mācību dēļ. Pie Īves labāk neiet klāt, bet lēnām pastaigāties tās tuvumā. Pieskarties var galēja spēku zuduma gadījumā ne ilgāk kā uz 10 minūtēm. Īvei vienmēr jāpateicas, jo tas ir lepns koks un nepateicību nepiedos. Pie Īves var iet jebkurā laikā.

Goba un Vīksna Goba un Vīksna ir ļoti radnieciski koki, kuriem atšķirības ir ļoti niecīgas. Goba ir mazliet mierīgāka un piedodošāka, Vīksna savukārt asaka. Tā arī vienīgā atšķirība. Vīksna ir pretstats Ozolam. Tai ir tikpat varens vainags un resns stumbrs un tā ir ļoti spēcīgs koks, bet tas ir enerģiju nosūcošs koks. Ja Ozols piepilda mūsu liktenī to, kam jānotiek, tad Vīksna no tā aizvāc visu, kam nav jānotiek un atbrīvo mūs no tā, ko mums nevajag. Goba un Vīksna labāk saprotas ar sievietēm, jo tās katru mēnesi zaudē mazliet spēka, bet toties attīrās, tāpēc Goba un Vīksna tās labāk saprot. Koki fanātiski pieķeras draugiem, tāpat kā Vītoli, Kļavas, Ievas, Bērzi un Papeles. Ja liksiet kokam jūs iemīlēt un tad pametīsiet, jūs salauzīsiet koka sirdi un visu savu garo mūžu tas pavadīs nebeidzamās sāpēs. Vēl vairākas dzīves jūs pavadīs koka pārmetums un jūs izveidosiet ļoti smagu karmisko saiti. Goba un Vīksna ir kā pusmūža sievietes, kas saprot pasauli no sākuma līdz galam, tomēr nezaudē rotaļīgumu un mīl no visa spēka. Ejiet pie Gobas un Vīksnas no 11.00 līdz par saulrietam, bet, ja ļoti vajag, tad vienalga kad.

Alksnis Gan melnalkšņi, gan baltalkšņi ir līdzīgi, tikai melnalkšņi stipri varenāki, toties grūtāk pieejami. Alksnis ir enerģiju dodošais koks, kosmiskais skolotājs. Alkšņi translē visa Visuma informācijas lauka enerģiju un dos jums visu, ja vien būsiet to nopelnījuši. Alkšņi ir pilnīga miera koki un nesaprot cilvēkus diez ko labi, tie nekad neauklēsies un atklās jums vissmagākās patiesības visnesaudzīgākajā veidā, un pēc tam brīnīsies par jūsu asarām un skums, ka sāpinājuši. Bet viņi ir patiesības koki un daļa jums tik mīļo ilūziju ir diemžēl nepieciešamas veselajam saprātam un tikai attīstīta dvēsele spēj pieņemt absolūto patiesību bez histērijas un pat nāves. Bet, ja Ozols tikai pasmiesies, ka neticat tā teiktajam, tad Alksnis jūs pat nolādēs kā Tumsas pārstāvi, ja apšaubīsiet tā teikto. Alksnis ir veca zintniece, kas atklājusi Patiesību un nepieļauj, ka citam varētu būt savējā. Ejiet pie Alkšņa no 17.00 līdz 21.00.

Ābele Ābele ir dodošais koks, nav ļoti spēcīga, bet cildena un mistiskas poēzijas pilna, viņa var atrast visas vajadzīgās spraudziņas, kā jums piekļūt un panākt, lai atveraties Visuma un Zemes Mīlestībai un nebeidzamajam skaistumam. Ja jums grūti pieslēgties Gaismai un Mīlestībai vai ir grūti saprast, vai gribat to pieņemt, tad ejiet pie Ābeles. Viņa ir tik dziļas mīlestības pilns koks, ka atklās jums visu savu daiļo dvēseli un atdos jums pēdējos spēkus, lai tikai jūs nonāktu skaistajā pasaulē, kurā dzīvo viņa. Beznosacījuma Mīlestība, bezgalīga vienotība ar visu skaisto, Dieva un Mātes Zemes nebeidzamā uzticība un pacietība ir Ābeles pasaule. Viņa cerēs mūžīgi, ka izdosies jūs pievērst Gaismai. Ābele ir māte, kas tik bezgalīgi mīl visus savus bērnus, ka atdos savu dzīvību par to laimi pat tad, ja tie viņu nogalinās. Pie Ābeles ejiet jebkurā laikā.

Ieva Ieva ir ļoti līdzīga Ābelei, tikai zaudējusi uzticību cilvēcei. Pret Ievas Garu senatnē tika izdarīts smags noziegums, tādēļ Ieva atveras tikai atsevišķiem cilvēkiem. Vienīgais, ko varat gaidīt no Ievas jau pirmajā tikšanās reizē, ir attīrīšana no pārāk traucējošām tumšām enerģijām, kas traucē pašai Ievai un acu atvēršana uz skaisto, kas ir tuvākajā apkārtnē. Ievas enerģija ir vēl smalkāka un sievišķīgāka nekā Ābelei. Ieva ir jauna meitene, kas jau bērnībā saņēmusi tik smagu triecienu, ka pat nerunā ar svešiniekiem un kuras uzticību ir ļoti grūti iekarot. Ejiet pie savas Ievas vienalga kad, bet pie svešas, ar kuru gribat iedraudzēties, labāk no rīta vai vakarā.

Lazda Lazda nav ne dodošs, ne enerģiju nosūcošs koks, tā tikai materializē jūsu domas. Lazda palīdz visā, par ko domājat, bez izšķirības vai jums tas ir labi vai kaitīgi. Pie Lazdas ejiet ar skaidru rīcības plānu, neejiet, ja esat problēmu nomākts, jo domājot pie Lazdas par savām problēmām tās kļūs tikai smagākas. Tumšus cilvēkus tā vienkārši ignorē. Lazda ir pasūtījumu pieņēmēja, kurai nav jāatbild par to saturu. Ejiet pie Lazdas no 5.00 līdz 13.00.

Vilkābele Vilkābele ir koks, kuram var lūgt palīdzību pret burvestībām, kas vērstas pret kādu gaišu personu. Tai nepatīk palīdzēt kaut kur citur, kā tikai dziedinot un dodot spēku. Tikai vareni Zaļās maģijas pārzinātāji var ar to konsultēties smalkākos jautājumos. Vilkābele ir kā cildena zintniece, kas uzskata par zem sava goda esošu noņemties ar sīkām problēmiņām, bet palīdzēs pret visiem ļauna darījumiem un sadarbosies ar līdzvērtīgu būtni. Ejiet pie Vilkābeles kad vien jūtat, ka viņa jūs pieņem.

Ciprese Ciprese ir no cilvēku pasaules tālu stāvošs koks. Jums viņas enerģija ir graujoša. Ciprese translē nesen mirušo pasaules enerģiju, kas dzīvajiem ir kaitīga. Neejiet pie Cipreses, ja vien nav situācija, kad slimības vai ļaunu darbību dēļ jau esat uz nāves sliekšņa. Tādā gadījumā, kad vairs nav ko zaudēt un jau esat gatavi nāvei, tad varat prasīt palīdzību, ja tomēr vēlaties dzīvot. Tikai jūs nedrīkstat baidīties no nāves, citādi Ciprese jūs nepieņems. Ja jums būs lemts mirt, tad Ciprese padarīs nāvi tikai ātrāku un vieglāku, ja būs lemts dzīvot, tad palīdzēs atveseļoties pat vienā mirklī. Pie Cipreses var iet arī tie, kam ir nosliece uz pašnāvību. Ja tā būs tikai tuvas nāves dēļ parādījusies, tad Ciprese izbeigs jūsu ciešanas, ja nē, tad palīdzēs atrast spēku dzīvot. Pie cipreses var iet arī cits cilvēks, ja slimais to nevar, pat tad, ja tas ir jau komā. Tikai vislielāko cieņu. Vismazākā familiaritāte vai pat necieņa var atstāt neparedzamas sekas. Un ir jānāk tai pateikties vismaz trešajā dienā pēc atveseļošanās vai otra cilvēka veselības uzlabojuma. Tikai nevajag to uzskatīt par draudzības izpausmi un vairāk pie Cipreses atgriezties nevajag, ja vien atkal nav nepieciešamība. Ciprese ir augstā Nāves priesteriene. Ejiet pie Cipreses vienalga kad, tikai naktī tas ir vēl bīstamāk, kā pa dienu, jo Ciprese ir aizņemtāka, bet, ja pēkšņi vajag tieši naktī, tad ejiet.

Kastaņa Kastaņa ir nosūcošais koks, nav stipra un pie mums pārāk labi nejūtas. Bet tā atbrīvos no stresa un nevajadzīgām enerģijām ziedēšanas laikā, kā arī palīdzēs tiem, kas dzīvo tās tuvumā jebkurā laikā. Pie kastaņas ejiet dienas laikā.

Paeglis (Kadiķis) Paeglis ir Gaismas koks, kas atbrīvo no visa Tumšā. Tas atšķirībā no Pīlādža palīdzēs visiem, jo tāds ir tā princips. Paeglis stiprina saiti ar Debesu enerģiju. Ja Liepa nes vistīrāko Zemes spēku un enerģiju, tad Paeglis translē tīro Visuma enerģiju un ir Debesu spēku translētājs uz Zemes. Tam ir īpaša saikne ar eņģeļiem, īpaši Erceņģeli Rafaēlu. Paeglis stiprina augstākus ķermeņus par Mentālo, kas retajam kokam ir pa spēkam, bet, protams, tikai tad, ja būsiet to pelnījuši. Paeglis ir Augstais Priesteris, kas ved savu tautu pretim Gaismai. Ejiet pie Paegļa jebkurā laikā, bet vislabāk tad, kad spoži spīd Saule vai Mēness.

Krāsu nozīmes: -

Oranžā krāsa sniedz siltumu, dzīvīgumu, radošo enerģiju, arī siltu, juteklisku seksualitāti. Citrusu smaržai piemīt arī attīrošas īpašības, bet ne tādā mērā kā, piemēram, kadiķis.

Balta krāsa - šķīstums, nevainība, arī - tukšums. Tā sniedz brīvu lauku, lai to piepildītu ar tādām emocijām, kādām vēlas, un stimulē uz pozitīvo.

Melna - miers, nakts, radošais haoss, tā uzsūc sevī destruktīvo, tāpēc arī pasargā no tā, ja vien cilvēkam pret melno ir pozitīva attieksme.

Dzeltena - Saules tonis - prieks, dzīvotgriba, griba kā tāda, darbīgums.

Citronu tonis - tas pats tikai mazliet aktīvākā, asākā izpausmē.

Sarkana - fiziskais spēks un dzīvība, kaislības, seksualitāte. Sarkanā bieži tiek uzskatīta par mīlestības krāsu, tāpēc tiek dedzinātas sarkanās sveces, BET - tā ir kļūda. Protams, ja vien mīlestību nevēlas tādu kā meksikāņu seriālos. Sarkanā krāsa ir laba apģērbā bērniem līdz 7 gadu vecumam abiem dzimumiem - veicina sparu - pēc tam labāk atstāt meitenēm, jo zēniem varētu rosināt pārlieku agresiju.

Rozā - maigums, sievišķība, maiga seksualitāte, romantiska mīlestība. Spilgti rozā - kūsājoša enerģija ar sievišķīgu piesitienu.

Persiku krāsa - silts, mierīgs jutekliskums, relaksācija.

Salātu zaļš - veselīgums un dzīvība, enerģija.

Zaļš (kā koku lapām vasarā) - Dziļa un beznosacījumu mīlestība, pozitīvas emocijas, veselība.

Debeszils - veicina komunikācijas kvalitāti starp cilvēkiem, uztur skaidru un priecīgu prātu, informācijas došanu un uzņemšanu.

Tumši/Indigo zils - prāts un iekšējā izziņa, gudrība, briedums, rosina uz dziļu un vispusēju notiekošā izpēti.

Violets - saskare ar augstāko pasauli, informācijas gūšana no Augstākā Es, intuīcija un sirdsbalss. Gaiši violets - tas pats, tikai mazliet piezemētākā līmenī, mierīgs miegs un dziļi sapņi, nomierinoša krāsa.

Pelēks - skaidrība, miers, iedziļināšanās.

Brūns - rudens un zemes krāsa, laba rudenī, saskaņa ar savu fizisko dzīvi. Pārlieks daudzums gan rosina mazliet uz sabrukuma enerģiju, kāda jau raksturīga rudenī.

Sudrabs - sievišķība, Mēness enerģijas, radošais un iedvesma, mākslinieciskums, atklāsmes.

Zelts - vīrišķās un Saules enerģijas, aktīva rīcība, dominējošs spēks un griba.

Visu šo krāsu "netīrie" varianti nav ieteicami, piemēram, netīri zils izstaro saduļķotu komunikāciju, puņķaini zaļš - greizas emocijas, nesaskaņas, utt. Esmu redzējusi šādu toņu sveces veikalos, tās nebūtu vēlams mājās dedzināt. Sekojot krāsu enerģijas izpratnei var dedzināt attiecīgās sveces, meditēt uz to doto "vēsti", ģērbt attiecīgus apģērbus, utt. Var veidot arī krāsu kombinācijas, piemēram - zaļa + rozā sveces veicinās romantisku, mīlošu atmosfēru ar nelielu erotikas piesitienu, pēc manas gaumes ideāla kombinācija romantiskam vakaram. sarkans + melns - dzīvniecisks spēks un enerģija, kaislīgs un instinktīvs sekss. Nevajadzētu kombinēt pavisam nesaderīgas krāsas, piemēram, sudrabu ar brūnu, sanāk bezjēdzīga disharmonija, kurā neviena krāsa nepilda savu funkciju. Balta svece var būt kā spēka papildinājums jebkurai cita, tāpat arī krāsa, bet melnas sveces lielākajai daļai ļaužu būtu ieteicams dedzināt tikai kopā ar baltām, lai pirmo enerģija nebūtu pārāk nomācoša. Tās uzsūc un sadedzina negatīvās emocijas, ja tā tās virza, bet vajag piesardzīgi, lai arī kaut ko pozitīvu neiemestu, vai kāda konkrēta cilvēka tēlu.

Meditācija, lai attīrītu attiecības no negācijām

Ja galvenās negācijas viņas ciemošanās laikā rada tieši jūsu savstarpējais konfilkts, pamēģini atbrīvoties no tām negācijām, kas ir tevī. Šo jau vienreiz rakstīju pie psiholoģijas, bet var arī izmantot šādiem gadījumiem - domās noliec viņu sev priekšā, mierīgi "izrunājies", pastāsti, kas tev viņā nepatīk, uzklausi arī to, ko tev atbild (bet nekādu ķīviņu! ), palūdz piedošanu par to, ko viņai esi nodarījusi (arī par negāciju jušanu jāatvainojas) un piedod viņai, ko viņa ir darījusi tev. Tad iztēlojies saikni starp jums, bet ļauj, lai tev pašai sirds parāda, kāda tā izskatās. Ja netīra, tumša, tad palūdz augšējos spēkus, lai tā tiktu attīrīta ar gaismu un mīlestību un "parādi" jūsu starpā atrisinātos, lai katra varētu iet savu ceļu. Šīs "sarunas" -meditācijas beigās apskaujieties uz atvadām. Ja vizualizācijas laikā kaut kas nojūk (piemēram, viņai izaug vampīra zobi un viņa klūp tev skaustā ), atkārto to atkal citu vakaru. Un strādā ar sevi, lai izprastu jūsu konflikta būtību un varētu to atlaist.

Svētais ūdens un Pērkonūdens

Par ūdeni - ļoti, ļoti spēcīgs ir Pērkonūdens. To savāc šādi - ir jāsavāc lietusūdens, kas līst (no peļķēm nē) laikā, kad ir gada pirmais pavasara negaiss ar pērkonu. Negaisi janvārī, ziemā neskaitās - tie ir nedabiski un nes deformētu enerģiju. Jāpalūdz tam Pērkona svētība. Tad šīs lietus lāses jāsajauc ar dabas doto svēto ūdeni - to savāc 19.janvārī, laikā no 00:00 - 03:00, un šajā laikā dabas svētīts ir jebkurš ūdens, kaut vai no krāna savākts, lai arī labāk, protams, ir, ja var dabūt avota ūdeni šajā laikā. Un gatavs Pērkonūdens, ļoti stiprs, svētīts un derīgs dažādām tīrīšanām. Kad paiet gads, tas zaudē savu iedarbību un atlikumi ir jāizlej zemē, pateicoties Pērkonam. Lai no Pērkonūdens (jebšu tikai noteiktajā laikā vāktā svētītā ūdens) krājumiem neatbrīvotos pārlieku ātri, to var "pavairot" - jebkādā traukā ielejot svētīto/Pērkona tā, lai pilnībā tiktu noklāts trauka dibens, un tad pāri lejot visparastāko H20. Ceru, ka skaidri pastāstīju... Pielietojums šādam ūdenim ir universāls, un esmu novērojusi, ka pat gada garumā tajā nesavairojas sīkbūtnes, nepaliek glumjš. Var tīrīt māju, spoguļus, pie sliktas pašsajūtas piejaukt ūdenim, ar ko noskalot seju, vārot tēju slimības laikā, utt.

Sargeņģeļi

Tātad, visupirms - kas ir eņģelis? Būtībā viņi ir radīti, lai palīdzētu tiem, kas uz Zemes dzīvo un realizētu te Gaismas hieriarhijas plānus, kā arī padarītu tos te realizējamus. Vēstneši un palīgi. Baznosacījumu mīlestības un gaismas būtnes. Ne visi ir tiešā kontaktā ar cilvēku dzīvi, bet ir tādi, kam darbs ar cilvēkiem ir galvenais uzdevums, to skaitā - sargeņģeļi. Var diskutēt par to, cik tieši sargeņģeļu ir katram cilvēkam, cik esmu manījusi - tas ir ārkārtīgi individuāli. Ir tādi, kas "valda" pār noteiktām cilvēku grupām, viņi ir kopā ar saviem aprūpējamiem visu dzīvi, katram ir arī savs, kā es to saucu "kancelejas eņģelis", kas gan tieši dzīvē neiesaistās, tikai..hmm...arhivē notiekošo. Bet tiem, kas ir kopā ar cilvēku visu mūžu, ir arī tādi, kas pievienojas palīdzībā tikai uz noteiktiem dzīves periodiem, lai kaut ko īpašu palīdzētu apgūt. Ir arī ļaudis, kuriem sargeņģeļu var nebūt viņu dvēseliskās attīstības dēļ, viņu gadījumā ir sargdēmoni, bet tas nav nekāds spriedums, jo no tiem var atteikties un lūgt Gaismas aizsardzību. Un, ja vien nav kādu īpašu karmisku nosacījumu, tad tiek no visa sargāti bērniņi līdz 3-5 gadu vecumam. Kā sargeņģeļi var palīdzēt cilvēkam? Visdažādākajā veidā - dodot padomu, intuitīvi norādot uz pareizajām izvēlēm, pasargājot no briesmām, pat tik vienkāršās un ikdienišķās lietās kā pazudušu mantu atrašanā un sildīšanā, kad naktī nospārdīta sega. Kā ar viņiem sazināties? Vienkārši! Runājot! Uzrunājiet savus Gaismas sargeņģeļus (ir svarīgi piemetināt, ka tieši Gaismas, lai neatsauktos nekas nevēlams), pasakiet visu, kas uz sirds, palūdziet piedošanu, ka esat ignorējuši, izsakiet mīlestību, lūdziet padomu... Var arī iztēloties/vizualizēt sevi kādā skaistā vietā un eņģeli atnākam. Kad jautājums uzdots, atstājiet prātu un sirdi brīvu no domām un ļaujiet nākt eņģeļa atbildei - to varēs atšķirt pēc sajūtām, tā ir kā "ne sava" doma, kas ienāk no malas. Atbildes var nākt arī kā zīmes ikdienas dzīvē. Un vienmēr pasakiet paldies par palīdzību, viņi taču ik brīdi ir līdzās... Tāpat arī nevajag domāt, ka runāšana ar eņģeli viņu traucēs, aizņems viņa laiku - viņš taču mīt tādā esības līmenī, kurā laika nav, un ir līdzās, lai palīdzētu, viņu nevar ne aizkavēt, ne traucēt, un viņš vienmēr vēlas palīdzēt un palīdz, ja vien tajā brīdī un situācijā var.

Eņģeļa aktīvas saziņas pazīmes

* Dziļa mīlestības, maiguma un miera sajūta pat, ja tiek kaut kas skumjš pavēstīts vai, ja esat dusmīgi tai brīdī;

* Patīkama siltuma/dzidra vēsuma sajūta, kas gan nekad nav svilinoša vai stindzinoša;

* Reizēm eņģeli pavada patīkami aromāti, piemēram, ziedu;

* Pilnīga drošības, pasargātības un uzticēšanās sajūta sirdī.

Saziņā, iespējams, iejaukusies kāda cita, nevēlama būtne, ja

* Kaut kas tiek pieprasīts;

* Notiek tirgošanās - "tu izdari to un to, tad es izpildīšu tavu lūgumu";

* Notiek nosodīšana, apsmiešana, biedēšana, ņirgāšanās, jebšu šādu darbību atbalstīšana;

* Intuīcija brīdina ar neuzticēšanās un distancēšanās sajūtu;

* Ja eņģelis tiek vizualizēts, bet viņa "attēls" visu laiku raustās kā nelabi noregulēts tv kanāls un cauri metas kaut kas nepatīkami tumšs;

* Sveces liesma raustās un dūmo, parādās kāds nepatīkams aromāts, aizdegta sērkociņa liesma - zaļgana;

* Vispārēja nemiera un baiļu sajūta, citas nepatīkamas izjūtas.

Tādos gadījumos var palīdzību lūgt erceņģelim Mihaēlam, kurš aizsargā no visa ļauna.

Kā eņģelis izskatās? Parasti viņi izvēlas izskatīties līdzīgi cilvēkiem, nereti spārnoti, bet tā izskats tiek izvēlēts, lai atbilstu katra cilvēka, kas ar viņiem kontaktējas, uztverei. Kaut vai kā gaismas lode. Parunājiet ar saviem eņģeļiem jau šovakar, viņi ir bezgala mīļi un mīloši, un tiešām gaida, lai viņus atcerētos, jo palīdzēt viņi var tikai tad, ja to palūdz, ja vien nav kāds ārkārtas uzdevums izpildāms, kas noteikts jau cilvēka dzīvē.

Īsa lūgšana erceņģelim Mihaēlam

Ir lūgsna, ar kuras palīdzību var lūgt Erceņģeli Mihaelu sargāt tevi.

Михаил впереди,Михаил позади, Михаил справа,Михаил слева, Михаил вверху,Михаил внизу, Михаил,Михаил всюду,куда я иду. Я есмь его любовь,защищающая здесь, Я есмь его любовь,защищающая здесь, Я есмь его любовь,защищающая здесь.

man tā ir krieviski, to arī pielietoju šajā valodā, bet tulkojums varētu būt šāds:

Mihaels priekšā, Mihaels aizmugurē, Mihaels pa labi, Mihaels pa kreisi, Mihaels lejā, Mihaels augšā, Mihaels, Mihaels visur, kur es eju. Es esmu viņa mīlestība, kas aizsargā šeit, Es esmu viņa mīlestība, kas aizsargā šeit, Es esmu viņa mīlestība, kas aizsargā šeit.

Mājas enerģētiskās attīrīšanas rituāls

Šī ir ne pārāk grūta, bet laba procedūra mājas attīrīšanai, rakstīju to reiz Šarlotei, bet iekopēšu arī te - Es ieteiktu šādu rīcību - pagaidi, kamēr vīra nav mājās (lai netraucē ), saber pannā sāli, labāk rupjo vai jūras, un uzliec uz plīts, lai cepinās - sāls ir ļoooti stiprs enerģiju uzsūcējs... Būtu labi, ja arī bērns nebūtu mājās, varbūt var pa dienu pie vecmammas atstāt? Pati aizej mierīgi kādas stundas divas grāmatu palasīt. Ja skan sprādzieniņi, dīvaini trokšņi no sāls - neņem vērā. Gan pats sāls ar karstumu reaģē, gan negatīvās enerģijas tiek tramdītas. Pēc tam sāli savāc kopā kādā maisā, tikai nebūtu vēlams ar rokām aiztikt. Atver visus logus, durvis, un izkvēpini pa māju kadiķi vai kaut vai mirres vīraku, vai sveci, ieejot katrā stūrī ar to (austrumu virzienā no ieejas uz riņķi) un metot slīpo krustu vai pentagrammu. Vēlams arī uzreiz izmazgāt grīdu ar tīru ūdeni vai vismaz izslaucīt māju ar slotu virzienā uz ārdurvīm. Šīs procedūras, lai dabūtu ārā negatīvo līdz galam. Pēc tam palūdz vēl Gaismas spēkiem aizsardzību dzīvoklim, aizlūdz par mājas, ģimenes kopējo enerģiju. Un lieta darīta. No sāls pēc tam vislabāk atbrīvoties jūrā, palūdzot, lai negācijas tajā tiktu neitralizētas un transformētas tā kā dabā vajadzīgs. Ja pie jūras netiec, derēs arī upe, bet zemē gan neroc. Pēdējā gadījumā var izlīdzēties ar izmešanu miskastes konteinerā - tikai tam jābūt patālu no mājām.

Mājas augu enerģētiskā darbība

Pēc dziednieces Evas Katarīnas Hofmanes grāmatā «Telpaugu neredzamā enerģija» atziņām, ne visai pozitīvi augi ir stapēlijas — rada nemieru, uzplēš vecas rētas, bet palīdz tās arī dziedēt;

jukas — nepiemērotas holeriķiem, jo rada nemieru, iedarbojas uzbrūkoši, dominējoši, tāpēc vajag daudz vietas. Bet var palīdzēt kautrīgiem, bailīgiem cilvēkiem;

neoregēlijas — allaž krāšņo bromēliju dzimtas augu enerģija rada nemierīgu, draudīgu, agresīvu noskaņojumu — der aizsardzībai, piemēram, pret negantiem kaimiņiem;

adatainie kaktusi — iebiedē, padara agresīvus, enerģētiski ievaino, tāpēc darbavietā no tiem jāturas tālāk. Jo garākas adatas, jo agresīvāka enerģija. Vienlaikus ļoti labi aizsargā pret negatīvu enerģiju no ārpuses, piemēram, no āderu krustpunktiem;

efejas — kontakts ar tām var radīt alerģiskas reakcijas, neder ļaudīm ar ādas kaitēm, mazu bērnu tuvumā. Dzīvinošas, noskaņo pozitīvi, veicina ziņkārību;

raibās kodijas — indīgās piensulas dēļ neder bērnu tuvumā, nevajag likt guļamistabā. Bet ieteicamas darbavietā, jo palielina spējas sasniegt mērķus;

difenbahijas — indīgas, tāpēc nevar likt bērnu tuvumā, bet piemērotas ilgas stundas pie rakstāmgalda strādājošajiem, palīdz novērst smadzeņu asinsrites traucējumus;

Bendžamina fikusi — starojums nav gana harmonisks bērniem un mājdzīvniekiem, var traucēt intensīva garīgā darba veicējiem, neder guļamistabā. Piemēroti pasīviem, introvertiem ļaudīm;

marantas — nedrīkst likt guļamistabā, bērnistabā un tieši uz rakstāmgalda. Bailīgi cilvēki var saņemt enerģiju sevis aizsardzībai.

Ieteicami augi

alojes — lapu sulu izmanto tautas medicīnā, piemērotas guļamistabai;

acālijas — draudzības augs, ienes telpā prieku, mieru, stiprina nervus;

sanpaulijas — rada labu garastāvokli un pozitīvu noskaņu, iedarbojas aktivizējoši un harmonizējoši;

ananasi — uzmundrina dzīves nogurdinātus vīrus, aktivizē garu, atbalsta mērķtiecīgu domāšanu un rīcību;

asparāgi — neder guļamistabā, bet ļoti piemērotas blakus mācību un darba vietai; aktivizē problēmas un projektus, kas nav īsti kārtībā;

bugenvilejas — spēcīgs uzmundrinošs starojums, labi der pēc stresa un slimības;

cinerārijas — cilvēks gūst vairāk spēka savu mērķu sasniegšanai. Zilās palīdz gūt panākumus garīgā jomā, sarkanās — erotikas;

gloksīnijas — izstaro enerģiju, noslēgtiem raksturiem palīdz atbrīvot nosprostoto enerģiju, rosina pabeigt iesākto un sākt ko jaunu;

spatifilas (cūkausīši) — līdzsvaro ekstrēmos starojumus, tāpēc piemērotas visiem un visur;

kamēlijas — neder darba, sabiedriskām telpām, bet piemērots «lēnām» vietām: guļamistabā, dzīvojamā istabā. Sarkanziedu kamēlijas palīdz, ja ir seksa problēmas. Nesadzīvo ar adatainiem augiem, jākopj vienam un tam pašam cilvēkam;

leduspuķītes (ilgziedu begonijas) — priecīgs starojums, rada brīvdienīgu noskaņojumu;

pudeļkoki (Beaucarnea recurvata) — ļoti spēcīga piezemējoša un nomierinoša enerģija, kas līdz hiperaktīviem bērniem; rūpju nomāktie gūst enerģiju;

hlorofīti — labam garastāvoklim, dod jaunu enerģiju cilvēkiem bezizejā, spēj saistīt lielu kaitīgo vielu daudzumu dzīvojamās telpās, tāpēc īpaši vēlami jaunbūvēs;

citrusi — smarža veicina koncentrēšanās spējas, var mazināt spranda muskuļu sasprindzinājumu, bailes no skolas, darba pienākumiem un atbildības. Nav ieteicami mazu bērnu tuvumā;

kokveida biezlape (naudaskoks) — rada prieku, labu garastāvokli, noslēgtiem cilvēkiem palīdz pārvarēt kautrību;

ciklamenas (Alpu vijolītes) — labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību, nomierina vientuļos, kas jūtas nemīlēti;

dižmeldri — darbojas kā enerģijas sūknis, kas ienes to telpās, padara možus. Kaķiem un bērniem patīk to tuvumā. Neder guļamistabā;

dracēnas — uz cilvēkiem un dzīvniekiem iedarbojas dzīvinoši, harmonizējoši, spēcinoši, gādā par labu mikroklimatu un enerģiju telpā;

puansetijas (Ziemsvētku zvaigzne) — aktivizē sirdsdarbību un asinsriti, ziemā uzlabo garastāvokli. Piensula kairinoša, tāpēc nedrīkst likt guļamistabā un bērnu tuvumā!

jasmīnveida gardēnijas — īpaši spēcina pēc slimošanas, depresijas, sērām, palīdz gūt prieku un harmoniju. Nepatīk atrasties līdzās mūzikas centra skandām!

guzmānijas — aktivizē vīrišķo enerģiju, ziedošas ļoti piemērotas guļamistabā. Aktivizē ilggulētājus un introvertos;

hipeastri (amariļļi) — mīļa, rosinoša enerģija palīdz saglabāt dvēseles līdzsvaru, liek izgaist šaubām. Neder guļamistabā, jo dara možu;

vaskapuķes (hoijas) — ja atrodas gultas tuvumā, būs jaukāki sapņi; palīdz romantiķiem atrast iekšējo saskaņu;

hortenzijas — dod enerģijas lādiņu, kas rada prieku; vispirms ietekmē melanholiskus, depresijas skartus cilvēkus ar negatīvām domām. Veicina radošu aktivitāti, spontānu rīcību; balzamīnes — lēnīgos dara aktīvākus, bet drudžainos piebremzē. Oranži ziedi paaugstina erotisko aktivitāti;

kalanhojes — ja rītos slikts garastāvoklis, palīdz atgūt labu omu;

monsteras — izstaro lielu mieru, harmonizē telpas gaisotni. Ideālas sabiedriskām telpām;

mirtes — dod pašapziņu, ja māc bailes; nefrolepes — iedarbojas harmonizējoši uz nervu sistēmu, noārda kaitīgas vielas, lieliskas bieži izmantojamās telpās;

filodendri — izstaro vitalitāti, dod atpūtu un enerģiju kļūmīgās situācijās, tāpēc bieži novieto lielās darba telpās. Satur kairinošas vielas — jātur tālāk no bērniem un mājdzīvniekiem;

līdakastes (sansevjēras) — bailīgie to tuvumā mācās nebaidīties no nepatikšanām. Augs kāpina gan pozitīvās, gan negatīvās emocijas;

kalceolārijas — dzīvespriecīgās krāsas un jautrās ziedu formas rada priecīgu noskaņu; palīdz atvērties cilvēkiem, kam grūti izrādīt savas jūtas.

(Joprojām piebilstu par monsteru - guļamistabās vismaz es neturētu, augs-vampīrs, bet nu, lai katra izlemj pēc savām sajūtām )

Čakras

Cilvēka ķermeņa enerģētiskie centri, kas darbojas kā enerģiju uzņēmēji un novadītāji. Fiziskajam ķermenim galvenās čakras ir septiņas, ieskaitot sīkās - ap 300, bet ir arī čakras, kas sniedzas augstāk enerģētiskajos līmeņos, tomēr par tām šoreiz nē. Septiņu galveno ķermeņa čakru izkārtojumu var apskatīties šeit - http://www.jaywalk.com/reiki/img/chakras.gif

1. čakra - krāsa sarkana/melna - atbild par saikni ar fizisko pasauli, fizisko spēku un dzīvības enerģiju, instinktīvu seksualitāti.

2. čakra - krāsa apelsīnu oranža - atbild par radošajām un seksuālajām enerģijām, auglību un vairošanos.

3. čakra - krāsa saules dzeltena - atbild par gribu, garīgu dzīvības spēku, prieku.

4. čakra - krāsa dzīvības zaļa - atbild par beznosacījumu mīlestību, mīlestību kā tādu, emocijām.

5. čakra - krāsa debeszila - atbild par informācijas došanu un uzņemšanu, komunikācijām ar citiem.

6. čakra - krāsa indigo - atbild par garīgumu un intuīciju, saskari ar smalkajām pasaulēm un savu Es.

7. čakra - krāsa violeta/balta - atbild arī par saskari ar Es, par zināšanām, saikni ar Visumu un Dievišķo.

Pēc dažādiem traucējumiem dzīvē var konstatēt ar kuru no čakrām ir problēmas -

1. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - Egoisms, dominēšana, alkatība, varaskāre, sadisms, seksualitāte tiek uztverta tikai fiziski. Ja enerģijas trūkst - Pašpārliecinātības trūkums, nespēja sasniegt mērķus, suicidālas tieksmes, sajūta, ka neesi mīlestības cienīgs, aseksualitāte, mazohisms. Saistītās slimības - narkomānija, anēmija, vēzis, artrīts, sirds slimības, ginekoloģiskas dabas saslimšanas, AIDS, herpes, piena sēne.

2. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - eksplozīvas emocijas, pārliekas ambīcijas, manipulēšana ar citiem, ilūziju varā, pārlieka ļaušanās baudām, pārlieka seksuālā enerģija - cilvēkus redz kā seksa objektus. Ja enerģijas trūkst - kautrība un ieturētība, sastingums bailēs, pārlieks jūtīgums, mūžīga vainas apziņa, sekss tiek uztverts kā problēma, kauns par seksu, izmantojamība, frigiditāte vai impotence. Saistītās slimības - nieru kaites, muskuļu krampji, enerģijas trūkums un alerģijas, straujš svara zudums.

3. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - citu tiesāšana, darbaholisms, perfektcionisms, pārspīlēta intelektualitāte, lai atslābinātos vajag nervu zāles, seksuāli ieturēts, nespēj izrādīt emocionālu siltumu. Ja enerģijas trūkst - Depresija, pašapziņas trūkums, uztraukšanās par citu domām, gremošanas darbības traucējumi, apjukums, bailes no vienatnes, nepārliecinātība par seksuālajām spējām, vajadzība pēc atzinības, nedrošība un greizsirdība. Saistītās slimības - gremošanas grūtības, meteorisms, pārtikas alerģijas, aknu kaites, diabēts, par daudz seksa, nierakmeņi, krampji, spazmas, depresija, grūtības elpot.

4. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - pieprasīšana un pārlieka kritizēšana, privātīpašnieciskums, svārstīgs garastāvoklis, pārlieks dramatisms, maniakāls depresīvisms, naudas un seksa izmantošana citu kontrolei, mīlestības vārda izmantošana, lai panāktu iegribas ("es tevi mīlēšu, ja...", "tu to nedarītu, ja tiešām mani mīlētu", utt.). Ja enerģijas trūkst - paranoja, sevis žēlošana, neizlēmība, bailes atlaist un būt brīvam, nejusties mīlestības cienīgam, nespēja atbrīvoties, bailes no atgrūšanas, vajadzība pēc konstantas atzinības. Saistītās slimības - Sāpes sirdī, sirdslēkmes, negācijas, augsts asinsspiediens, hronisks nogurums, saspringums, bezmiegs, dusmu lēkmes un dusmas, paranoja, vēzis.

5. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - paštaisnums un nekaunība, pārlieks pļāpīgums, dogmatisms, atkarības, mačo seksualitātē, dod priekšroku partneriem, pār kuriem var dominēt. Ja enerģijas trūkst - bailīgums, kautrība, atturēšanās, klusums, neturēšanās pie viena viedokļa, neuzticams, vājš, manipulē ar citiem, nespēj izteikt savas domas, seksuāls saspringums, konfliktā ar reliģisko audzināšanu (negrib pieņemt, bet jūt pienākumu, utt), bailes no seksa. Saistītās slimības - Komunikāciju un/vai runas problēmas, zināšanas izmantotas nesaprātīgi, nevēlēšanās zināt, dziedzeru un imūnsistēmas problēmas.

6. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - egomaniakalitāte, lepnums, manipulēšana ar citiem, reliģisks fanātisms un dogmatisms, autoritārisms. Ja enerģijas trūkst - neizlēmīgs un nedisciplinēts, nepašpārliecināts, pārlieku jūtīgs sakarā ar citu jūtām un domām, bailes no panākumiem, šizofrēnija (nespēja būt līdzsvarā starp Ego un Augstāko Es). Saistītās slimības - Apjukums, garīgās slimības, slikta redze, skaidrības trūkums, ātrs fizisks nogurums.

7. čakrā Ja enerģijas pārāk daudz - konstanta frustrācija, nespēja pašrealizēties, izpausties, spēka apspiešana, psihotisms, depresija, maniakālā depresija, migrēna, destruktīvas tieksmes, visu cenšas izpaust seksuāli, brīžiem kaislīgs - brīžiem vēss. Ja enerģijas trūkst - trūkst prieka dzirksts, sastingums, nespēja izdarīt lēmumus. Saistītās slimības - Stress, nervozitāte, uztraukšanās, histērija, nelīdzsvarotība starp labās/kreisās smadzeņu puslodes darbību, galvassāpes, depresija.

Līdzība par bailēm un paļaušanos

Kāds cilvēks, kalnos ceļojot, paklupa un ievēlās miglas piepildītā, dziļā aizā, bet pēdējā mirklī paspēja ieķerties ar rokām klints sienā augoša koka saknēs. Viņš nebija ticīgs, bet, juzdams dzīvības briesmas, atcerējās par Dieva esamību un sāka no visas sirds lūgt : - Dievs, piedod, neesmu tev ticējis, bet ļoti lūdzu, glāb mani, neļauj man nomirt, darīšu pēc tam visu Tavā vārdā!! Atskan balss no debesīm : - Kā lai paļaujos, ka Tu tiešām pildīsi solījumus, ko pašlaik sniedz? Tik daudzi nepilda... Cilvēks sāk lūgties vēl dedzīgāk : - Dievs, es tiešām uz Tevi paļaujos, es darīšu itin visu, ko man teiksi, es Tevi ticu!!! Un Dievs atbildēja : - Atlaid rokas... Pēc īsa šaubu mirkļa cilvēks paklausīja...un piezemējās uz miglā apslēptas takas tikai pāris metrus zem saknēm, kurās bija ieķēries.

Divas meditācijas - Līdzsvars starp Zemi un Visumu; Gaismas ieelpošana

1. Atrodi mierīgu, klusu vietu, kur apsēsties. Nav svarīgi kā sēdi, var arī stāvēt, galvenais, lai poza būtu vertikāla un mugura - taisna. Kādu brīdi velti laiku, lai ieklausītos savā elpā - cik skaisti tā plūst - ieelpa-izelpa-ieelpa-izelpa - atlaid visas liekās, haotiskās domas, kas tevī rosās. Tad saredzi sevi kā punktu starp Visumu un Zemi. No Debesīm tevī ieplūst baltas, spožas gaismas stars, ieplūsdams caur galvasvirsu un tiekdamies lejup caur mugurkaulu, kamēr caur pēdām ietiecas Zemē, aiznesot sev līdzi visas tavas negatīvās, liekās enerģijas, kas Zemes centrā tālāk tiek transformētas jaunā, derīgā formā. Vienlaikus no Zemes centra augšup plūst dzīvi zaļas gaismas stars, ieplūst tevī caur pēdām, augšup pa mugurkaulu, līdz caur galvasvirsu ieplūst Visumā. Izjūti abas šīs plūsmas un vizualizē tās satiekamies tev pie sirds un apvienojamies spilgtā gaismas centrā, kas izstaro šo burvīgo enerģiju un piepilda visu tevi. Pēc tam kādu brīdi atkal velti ieelpai-izelpai un tad atgriezies pilna nomoda stāvoklī.

2. Varu pastāstīt arī šādu, ko var jauki izmantot gan pie negācijām, gan pie slimībām. Iesākums tāds pats, ar elpošanas skaistuma novērtēšanu. Pēc tam vizualizē kā no Debesīm tevi ieskauj maiga, zeltaina dūmaka, gaisma. Tad ar ieelpu ievelc to dziļi, dziļi sevī, redzi sevi paliekam šādu zeltainu. Bet ar izelpu viss tas negatīvais, no kā gribi atbrīvoties, izplūst no tevis kā smaga, tumša darva un sakrīt netālu tādos kā drošos, necaurlaidīgos konteineros. Tā turpini, cik vēlies. Un tad vizualizē šos konteinerus teleportējamies uz Sauli, kur tie sadeg un viss tajos iepildītais transformējas par jaunām, gaišām enerģijām, kas noderēs pasaulei. Nobeigums tāds pats, kā pirmajai, ko rakstīju.

Čakru darbības līdzsvarošana ar ikdienas darbībām

1. čakra

Šai čakrai noder iezemēšana - saskaņošana ar Zemes enerģijām, kam, savukārt, izcili palīdz dejošana! Vasarā dejojiet basām pēdām brīvā dabā. Arī mājas tīrīšana, mazgāšana, ēst gatavošana lieliski stabilizē pirmo čakru. Apskaujiet kādu koku, apmīļojiet sevis koptos augus.

2. čakra

Izpaudieties radoši, dejojiet šūpojot gurnus, smejieties un līksmojiet, izklaidējieties jauki un sirsnīgi. Un mīlēties vajag! Ar mīlestību!

3. čakra

Paberzējiet vēderu pulksteņrādītāja virzienā, vizualizējiet saules gaismu starojam no Saules pinuma, uzturieties pie dabas un Saules gaismā, smaidiet.

4. čakra

Palīdziet citiem no sirds, skatieties maigas, sirsnīgas filmas, klausieties šādu mūziku, paspēlējieties ar mājdzīvniekiem un to mazuļiem. Apmīļojiet, apskaujiet kādu, ja variet, palīdziet kādam ar reiki. Vissvarīgākais - mīliet! Mīliet sevi un piedodiet sev.

5. čakra

Dziediet, skandējiet labus vārdus, dūciet, dungojiet. Paklausieties mūziku, kas jums ļoti patīk. Izejiet pastaigā, ieskatieties, cik skaistas ir debesis, cik skaists ir vējš, un elpojiet izbaudot savu elpu.

6. čakra

Meditējiet, apgulieties ar uzliktu kristāla piramīdu vai violetu akmentiņu uz pieres (ametistu, piemēram), vizualizējiet indigo starus attīram pieres rajonu.

7. čakra Meditācija un kāda vadīta meditācija, sarunas ar eņģeļiem un Gaismas spēkiem, palīdz arī skaista un mierīga apkārtējā vide.

Mazliet par enerģijām ļaužu savstarpējās attiecībās

Kad savijas divu cilvēku enerģijas un vibrācijas, notiek sekojošais - gaisma no vienas čakras sadarbojas ar gaismu no otras sev līdzīgās, šie gaismas viļņi savstarpēji sadarbojas radot dažādas gaišas figūras. Jo vairāk mīlestības starp abiem iesaistītajiem, jo skaistākas šīs figūras. Gaismas ceļojums augšup pa cilvēku mugurkaula līniju sākas tās pašā pamatnē - pirmajā čakrā, kas ir visas 3dimensiju enerģētiskās sistēmas pamats cilvēkā. Diviem cilvēkiem mīlējoties, savijas enerģijas starp viņu otrajām un ceturtajām čakrām, un radīto enerģētisko figūru skaistums arī atkarīgs no mīlestības, ko viņi savā starpā jūt - jo dziļāka un patiesāka tā ir, jo lielāka daile rodas. Divi cilvēki, kas ļoti, ļoti patiesi viens otru mīl, kopīgu darbību laikā veido ap sevi ko līdzīgu pasaku mežam - gaismas ziedi vijas ap viņiem un plaukst, sargājot, attīrot un dziedējot, un atbrīvojot arī no negatīvas karmas paliekām. Vienkāršāk sakot, vienkārši mīlot vienam otru, un starp partneriem, izrādot arī fizisku mīlestību, var ļoti palīdzēt sev un apkārtnei garīgā ziņā. Savukārt, kad divi cilvēki strīdas, gaisma viņu Saules pinumos satumst un starp viņiem ceļo un veidojas dažādas tumšas figūras, kas ir jo tumšākas un atbaidošākas, jo naids starp šiem cilvēkiem ir lielāks, un, kad ir sasniegta pietiekama intensitāte, dusmas izveido bloku Saules pinumā un citās čakrās vienam vai abiem no strīdā iesaistītajiem. Šeit varu piebilst no savas pieredzes, reiz ļoti skaidri gadījās redzēt, kas notiek starp cilvēkiem, kas strīdas - starp viņiem šaudījās milzīga izmēra melni mākoņi, kas pēc savas struktūras atgādināja griezīgas un atskabargainas azbesta skaidas, kaut kas vienkārši šausmīgs... Tāpēc centieties veidot ap sevi un cilvēkiem, ar ko kontaktējaties Debesu ziedu dārzus un pasaku mežus, ne purvus un azbesta kaudzes.

MIERA LŪGŠANA:

Svētais Asīzes Francisks

Dievs, lai topu par Tava miera ieroci:

Lai nesu mīlestību tur, kur valda naids,

Lai piedošanu dēstu tur, kur pārestība,

Lai vienotība iemājo, kur nesaskaņa,

Lai patiesība tur, kur maldi iedēstīti,

Lai ticība tur iedegas, kur šaubas māc,

Lai uzvar cerības, kur izmisums,

Lai gaisma uzaust tur, kur tumsība,

Lai prieku nesu tur, kur skumība!

Dievs, es Tevi lūdzu:

Lai pārplūstu ilgās dot,

Bet ne – ņemt,

Lai alkstu ne tik daudz būt saprasts,

Kā citus saprast!

Ne tik daudz būt mīlēts,

Kā citus mīlēt!

Jo rodi tikai tad, kad atdod sevi,

Aizliedzot sevi – iemanto sevi!

Nomirstot sev – Dzimsti Mūžīgai Dzīvībai!

Ļoti noderīga daina, kas sniedz aizsardzību dzīvē

Cel, Dieviņ, stipru sētu

Ap to manu dzīvošan!

Cel, Dieviņ, stipru sētu

Ap to manu augumiņ!

Cel, Dieviņ, stipru sētu

Ap to manu dvēselīt!

Cel, Dieviņ, stipru sētu

Ap to bērna dvēselīt!

Apsedz, Dieviņ, manu sētu

Ar sudraba mētelīt!

Apsedz, Dieviņ, manu sētu

Ar sudraba mētelīt!

Izklaidējošs vingrinājums smalkās redzes trenēšanai

Esat kādreiz mēģinājušas saskatīt savu ēterisko ķermeni? Tas tiešām nav grūti. Ēteriskais ķermenis ir tas enerģētiskais ķermenis, kas savā blīvumā ir tieši pēc fiziskā, tāpēc visvieglāk konstatējams. Tas norāda par cilvēka dzīvības spēku tāpēc, piemēram, slimības vai stresa laikā tas ir vājāks. Redzams kā mirdzoši pelēks apvalks ap fizisko ķermeni, kas ir blīvāks jo tuvāk ķermenim, un retinātāks jo tālāk no tā. Jo veselāks cilvēks, jo plašāks un spēcīgāks ēteriskais ķermenis. Tam nav atsevišķa saprāta un pēc cilvēka nāves tas atdalās no fiziskā ķermeņa un pamazām sairst - reizēm kapos var šādus ēteriskos ķermeņus novērot. Bet savējo var saskatīt šādi - tumsā (jo tā vieglāk) pastiep savu roku acu priekšā un skaties uz to ar atslābinātu skatienu, it kā caur pirkstiem. Pēc brīža vajadzētu redzēt. Var arī šādi turēt abas rokas vienu pret otru un koncentrēt enerģiju starp tām lodes formā. Ja pēc tam rokas vienu otrai lēnām tuvina, var just magnētisku pretspiedienu no izveidotās lodes. Gan jau kāda tā jau ir spēlējusies, tā ir viegla un jauka nodarbe, ar ko es sevi izklaidēju, kad nenāk miegs.

Smaržas

Aruda Prieks un spēks, uzmundrina, spēcina, dod enerģiju un spēju izmantot pareizi un efektīvi fiziskās pasaules resursus

Apelsīns Saules enerģija, prieks un spēks, dzīvības elpa, stiprina libido, spēju mīlēt

Amoliņš Bitēm iemīļots, ja vēlaties saskaņu ar kukaiņu pasauli

Āboliņš Prieks un saskaņa ar dabu

Ābols Radošas enerģijas, aizsardzība, dabas un Mātes Zemes enerģijas

Baziliks Palīdz pret ilūzijām, attīra astrālo ķermeni, aizsargā no astrāliem, novērš apmātību un vēlmi žūpot

Bergamote Atjauno spēkus pēc slimības, sniedz kosmisko spēku, attīra mentālo ķermeni no piesaistēm, stiprina nervu sistēmu, ļoti piezemējošs, tāpēc jāuzmanās lietojot, daudz nedrīkst.

Baldriāns Nomierina, pieslēdz sudraba enerģijām

Bekas Zemes enerģija, jānoliek viena sēne virtuvē, tad piesaista pārticību

Ceriņi Palīdz atvērties un iepazīties, normalizē grupu enerģētiku, paaugstina asinsspiedienu, bet dara izklaidīgu

Ciedrs Normalizē seksuālo dzīvi, palīdz realizēt savu potenciālu visās jomās

Ciprese Palīdz attīrīties, savest kārtībā karmu

Citrons Uzmundrina

Citronmelisa Palīdz atbrīvoties no vēlmes uzņemties svešas problēmas, nomierina

Dille Palīdz atbrīvoties no burvestību ietekmes, nostiprina gribu un spējas pretoties, vējainā laikā ļoti pastiprinās iedarbība, kas bezvējā ir ļoti vāja

Egle Aizsargā no vampīriem, nostiprina visus smalkos ķermeņus, palīdz pārdzīvot grūtas situācijas un nomierināties pēc traģēdijām

Eikalipts Attīra 5 čakru, palīdz saskarsmē un lai jūs pareizi saprastu

Elodeja Ieved burvības pasaulē, dod poēzijas noskaņu

Greipfrūts Spēcina, dziedniecisks, sargā no vampīriem, palīdz stiprināt gribu

Gurķis Palīdz visu uztvert viegli, harmonizē domas un apkārtni, nomierina

Ģerānija Atjauno enerģētisko lauku un dziedē ausis ar smaržu vien

Ingvers Palīdz likvidēt enerģētiskos blokus, palīdz mainīt dzīvi, provocē izraušanos no rutīnas un pārmaiņas

Izops Attīra augstākos ķermeņus, palīdz saskatīt skaisto, atbrīvoties no karmas, mainīt savu dzīvi uz garīgumu, saskarties ar brīnumiem, ieiet smalkajās pasaulēs

Jasmīns Attīra 6 čakru, pazemina asinsspiedienu, aizkavē spēku aizplūšanu, palīdz kontaktēties ar cilvēkiem, atbrīvo no atkarībām, ja kādam paliek slikti no jasmīna smaržas, tad tam ir vampīriskas tieksmes

Kanēlis Noārda savrupību, palīdz atvērties

Kaņepe Priecē un atslābina, veido nepiespiestu atmosfēru un filozofisku noskaņojumu

Kalme Nes tīru Gaismu

Krustnagliņas Palielina libido, seksuālo enerģiju, normalizē 2 čakras darbību, palielina darbaspējas un radošo garu, labāk lietot cilvēkiem pēc 30 gadiem.

Kumelīte Palīdz sasildīt dvēseli, atvērties Mīlestībai, palīdz atgūt ticību sev un citiem, palīdz saņemties, pārvarēt grūtības, vispārēji dziedina

Kaķpēdiņa Palīdz būt maigākam

Lavanda Aizsargā no Tumsas, attīra telpu un ķermeni, bet provocē naidu un agresiju, ja tās ir daudz cilvēkam.

Laimiņš Palīdz izturēt, ja nevar neko mainīt, stiprina gribu, palīdz panest visu ar prieku un mācīties no grūtām situācijām

Liepziedi Labi ādai, enerģētikai, piesaista Zemes enerģijas, stiprina smalkos ķermeņus, saista ar dabu

Lilijas Atvieglo kontaktus, arī seksuālos, veicina atklātību

Mandarīns Nomierina, dara priecīgu, piesauc spēku dodošos garus, vairo pievilcību, piesaista visa augšanu, it īpaši materiālo labumu

Mirre Spēcīgs aizsargaugs, attīrošs, nes Debesu Gaismu un tīrākās enerģijas, bet piezemētākiem cilvēkiem var būt par spēcīgu

Mirte Palīdz būt laimīgākam

Muskatrieksts Veicina kontaktus, tīra biolauku

Nārbulis Padara fiziski un garīgi skaistu, palīdz saskatīt skaisto dabā

Naktsvijole Palīdz saprast Nakts spēkus, maģiju veicinoša, palīdz saprast Dārzu Tumsu

Opijs Nomierina, atslābina, palīdz miegā visu nokārtot un dod pareģojošus sapņus

Paeglis Stiprina saites ar kosmosu, atvaira spēcīgos dēmonus un mošķus, palīdz domāt gaišas domas

Pētersīlis Sargā no mirušo pasaules enerģijām, palīdz astrālos ceļojumos, atbrīvo no burvestībām. Īpašs mans ieteikums – ja jāatbrīvo cilvēks no nobūruma, bet viņš pretojas, tad dodiet viņam pētersīļu un diļļu salātus, arī sīpoli palīdz, visi zaļumi, tas nav pret brīvo gribu, bet palīdzēs saņemties un saprast, vai viņš tiešām grib būt ne viņš

Pelašķis Palīdz attīrīt sevi, pats netīra, bet provocē pašattīrīšanos un instinktīvos ķermeņa spēkus, dziedina

Piparmētra Spēcīgs zemes enerģijas augs, spēcina, piezemē, ja ir vēlme aizlidot, līdzsvaro Zemes un Debesu enerģijas, nes vispārēju līdzsvaru

Priede Saules enerģija, atver pasaulei, palīdz iederēties pūlī un kolektīvā, bet cilvēkam, kas nezina, ko grib, dara ļaunu, viņš pieķeras savām ilūzijām un mēģina tās realizēt, palīdz attīstīt humora izjūtu

Rasaskrēsliņš Mīlēt sāpes un saprast ļaunuma izpausmes uz Zemes, samierināties un iederēties šeit

Raudene Palīdz pret saaukstēšanos, uzkrāt enerģiju, bet nedrīkst lietot, ja bail no liekā svara, vai tas jau ir, palīdz kļūt resnākam

Roze Der visur un vienmēr kā piedeva garīgumam, ja ko vēlaties burt, bet nezināt, vai tas ir labi, pievienojiet burvestībai rozes enerģiju un tā nevarēs aiziet nelāgu ceļu, ja būs slikta – nedarbosies, ja laba, viss ies vēl labāk, laba maigumam, kas jums visiem ir vajadzīgs vairāk par visu tagad

Rozmarīns Veicina vieglumu, kustīgumu, tīra blokus un enerģiju sastrēgumus gan cilvēkos, gan telpās, palīdz vizualizācijās

Salvija Vieno ar dzimtas enerģiju, modina karmisko un dzimtas atmiņu, aizsargā, papildina enerģiju no tieši tā, ko jums personīgi vajag, palīdz strādāt ar Mahatmu

Sandalkoks – baltais Kluss, apvaldīts prieks, stiprina attiecības, aizsargā no svešas ietekmes, apmātības

Sandalkoks – sarkanais Veicina sabiedrisko saskaņu lielos kolektīvos, stabilizē biolauku, palīdz noticēt sev, bet rada vēlmi manipulēt ar cilvēkiem, ved kārdināšanā, par ko sods pastiprinās

Saules krēsliņš Palīdz izbaudīt visu slikto, ko darāt, ja jau esiet nolēmuši to darīt un ziniet, ka tas ir slikti, bet tomēr gribat novērst pēc iespējas sliktā izplatīšanos

Šizandra (citronliāna) Harmonizē visus ķermeņus, lieto kopā ar to augu, kas harmonizē vajadzīgo, daudz nelietot, palīdz saskaņai ar visiem spēkiem, bet ļoti jāuzmanās lietojot, daudziem ir nesaderība, tomēr tiem, kam nav, tiem palīdz visur saharmonizēt telpu, attiecības, ķermeņus, tomēr arī ne ilgāk kā 15min dienā var izmantot

Tēja – melnā Ārstē iekaisumus, atbrīvo no atkarībām, bet lietojot tējas spēku kā smaržu visa attīrīšanās smagi ies, jo ātri un neharmoniski, ja nu vienīgi ļoti vajag var lietot, bet tad daudz, no maz jēga nebūts, tikai haoss

Tēja – zaļā Veicina meditāciju, apskaidro prātu, palīdz domāt un vizualizēt, palīdz mācībās un visur, kur vajag prātu

Vaniļa Veicina simpātijas un iemīlēšanos, mazina ķildas un nesaskaņas, veicina jautrību, nepiespiestu gaisotni, palīdz saprasties mīļotajiem arī seksa jautājumos, labi tagad to lietot, jo cilvēkiem trūkst vaniļas enerģijas, labi piebērt vanilīnu pie smaržām un veļas skalojamā ūdens

Vārpata Palīdz saņemt tieši vajadzīgās enerģijas un saprast, kas dzīvē cilvēkam ir vajadzīgs, un kas nav

Verbena Palīdz atcerēties lielus informācijas apjomus, noskaidrot domas un saprast, ko vēlas, palīdz pieņemt grūtus lēmumus, atvēsina sakarsušu galvu un 2 čakru, stiprina saikni ar dabu, palielina gaišreģa spējas, ja tās ir aizvērtas, palīdz atvērt atver zemei tuvās Akašas hroniku daļas, bet nedrīkst lietot bieži, kad lieto, tad riktīgi, bet reti, ne biežāk kā reizi mēnesī.

Vērmele Dziedina visu, aizsargā no mošķiem, īpaši ūdens stihijas, stiprina saikni ar dabu, palielina gaišreģa spējas, ja tās ir aizvērtas, palīdz tās atvērt, lieto lai labāk ejot astrālā redzētu tā būtnes un visu astrālu, telpā, kurā kvēpinātas labāk noteikt āderi atrašanos un visas enerģijas

Vijolīte Sentimentālās jūtas raisoša, palīdz atcerēties mīļoto un nezaudēt saikni ar to esot tālu vienam no otra

Vilkuvāle Attīsta humora izjūtu un palīdz saprast ironiju, zemtekstus

Vīraks Nes gaismu, aizsargā un attīra visus ķermeņus un telpu

Žeņšeņš Uzmundrina un spēcina, labs vecākiem cilvēkiem

Pēdējās izmaiņas: Rēgs, 22.03.2011 15:38:43.


Sopor fratrem mortis est.

[b]Saranda[/b] :) Paldies! ļoti interasanti! :yes: :yes: :yes:


Ļoti garšo kartupeļu pankūki!
Loti interesanti un noderigi ! Paldies !!! :)

[b]Saranda[/b] :up::)


[img]http://foolstown.com/sm/wink.gif[/img] Kas smejas pēdējais, tam vienkārši lēni pielec!

:up:


[img]http://foolstown.com/sm/ma.gif[/img] lielā meita http://by.lilypie.com/J5sTp3.png mazā meita http://b1.lilypie.com/mGl6p3.png
[b]Čakru attīrīšanas meditācija - viena no daudzajām.[/b] Sāciet ar šo - 1. Atrodi mierīgu, klusu vietu, kur apsēsties. Nav svarīgi kā sēdi, var arī stāvēt, galvenais, lai poza būtu vertikāla un mugura - taisna. Kādu brīdi velti laiku, lai ieklausītos savā elpā - cik skaisti tā plūst - ieelpa-izelpa-ieelpa-izelpa - atlaid visas liekās, haotiskās domas, kas tevī rosās. Tad saredzi sevi kā punktu starp Visumu un Zemi. No Debesīm tevī ieplūst baltas, spožas gaismas stars, ieplūsdams caur galvasvirsu un tiekdamies lejup caur mugurkaulu, kamēr caur pēdām ietiecas Zemē, aiznesot sev līdzi visas tavas negatīvās, liekās enerģijas, kas Zemes centrā tālāk tiek transformētas jaunā, derīgā formā. Vienlaikus no Zemes centra augšup plūst dzīvi zaļas gaismas stars, ieplūst tevī caur pēdām, augšup pa mugurkaulu, līdz caur galvasvirsu ieplūst Visumā. Izjūti abas šīs plūsmas un vizualizē tās satiekamies tev pie sirds un apvienojamies spilgtā gaismas centrā, kas izstaro šo burvīgo enerģiju un piepilda visu tevi. 2. Kad šis ir paveikts, vizualizējiet trešo gaismas staru, kas arī nāk no zemes centra kā vispārīga gaisma. Tā tiecas augšup un ieplūst ķermenī pie pirmās čakras, saskaroties ar to. Tad vizualizācijai ļaujiet savu gaitu - kādu redzat šo čakru? Vai tā ir blāva, mazaktīva, ar kaut kādām tumšām piesaistēm? Tad ļaujiet gaismai darboties, redziet, kā čakras tonis paliek arvien dzīvāks un spilgtāks, čakras gaisma - aktīvāka, pati čakra plešas kā zieds un griežas pulksteņrādītāja virzienā stabili un strauji. Kad šī aina rādās stabila, lai gaismas stars plūst uz nākamo - otro čakru. Dariet to pašu. Un tā ar katru līdz septītajai, līdz gaisma izplūst pa gallvvidu uz augšu, Visumā. Tad mierīga ieklausīšanās elpā un atgriešanās ikdienā. Vēlams šo veikt katru vakaru sākumā, pēcāk - pēc sajūtām.


Sopor fratrem mortis est.
Ja interesē iepriekšējā ierakstā minētā "Čakru attīrīšanas meditācija", tad šeit http://www.experiencefestival.com/a/Chakra_Balancing/id/35308 pieejama pilnā apjomā. Chakra Balancing: Balancing and Charging the Chakras By Julia Jablonski P.S. pat ja pašas tulkots, pirmavotu tomēr būtu korekti norādīt

Skat, citiem ar iet pie sirds... :) Vārds G/P/T, P/D Aura Izskats Apraksts Dzimta A Ambriēls G/P Zaļa Palīdz iegūt par kaut ko zināšanas Tikums Ametista G/P Violeta. Zelta Strādā kopā ar Zadkiēlu Erceņģele Anaēla G/P Tumši zaļa. Sudraba bāla āda, melni, taisni mati līdz lāpstiņu apakšai, 2 dorša, tumši brūnas acis, gara Strādā kopā ar Mīlestību, atbild par piektdienu, augstākā līmeņa atklāsmēm, klusumu, seksu, mīlestību un maigumu, garīgumu. Erceņģele Anhels G/P Sudrabzils. Sudraba baltiem gariem, taisniem matiem, gaišzilu ādu, baltiem tetovējumiem uz rokām, 2 dorša, dzeltenas acis bez zīlītēm, garš Aniēls G/D Elektrozila Sargeņģelis Valdība Anviēls G/P Eņģelis Arhasta T/D Pelēkzaļa. Zelta zaļgana āda, melni, gari, nedaudz lokaini mati, 2 dorša, gaiši zaļas acis bez varavīksnes, vidēji gara Kontrolē atriebību Tumšā Arhistēla T/D Indigo, Melna, sudraba. Sudraba loti gariem, eņģeļu blondiem, taisniem matiem, bālu ādu, 1 dorša, indigo acis, loti gara, identiska Šaitaēlai, tikai melni brūniem plēvspārniem Iedvesma un skaistums Tumšais ķerubs Audiēla Kundzība Auretiēls G/P Oranža, sārta, zelta. Zelta Dziedniecības eņģelis Tikums Avers G/D Jautrītis. Avidriēls G/D Azraēls G/P Sudrabaina, perlamutra. Sudraba bāla āda, melni, nedaudz lokaini, gari mati, 2dorša, tumšas acis, vidēji garš Nāves eņģelis, islamā nav par tādu piedzimis, bet iecelts ercenģeļa godā par īpašiem nopelniem kādā kaujā ar Sātanu Ā B C Cerība G/P Balta, gaišzila, sudraba. Sudraba Gabriēla māsa strādā kopā ar viņu Erceņģele Č Čahiēls T/D aziātiskā rase, pusgariem, taisniem, melniem matiem, gaiša āda, 1 dorša, brūnas acis, ļoti garš Sargā kaut ko aziātisku Valdība D Daidouēla G/D Gaiši zila, gaiši zaļa, zeltaina. Zelta. Pusgari cirtaini, zelteinblondi mati, Zeltaina āda, 3 dorša, zilas acis, vidēja Līdzcietības eņģelis Kundzība Drēls G/D Zelta. Zelta iedegusi āda, īsi, kastaņbrūni mati, 2 dorša, pelēkzaļas acis, vidējs Drosmes, saņemšanās, spēka sakopošanas eņģelis. Tikums Dominika G/P Tronis E Emanuēls G/P Maigi dzeltens un zaļš Ķerubs Emkiēls G/P Dzeltena Pašapliecināšanās eņģelis, palīdz nodrošināt dzīvi Tikums F Fēla G/D Sudraba, rozā. Sudraba. Visa sudraba krāsā. Pareģošanas eņģelis. Tikums Fiarēls G/D Tumši zaļa, tumši zila. Zelta pusgari, taisni eņģeļu blondi mati, bāla āda, 1 dorša, zaļas acis, vidējs Palīdz atbrīvoties no nevēlamas enerģijas, pats to izmanto, ir tumšais dvīnis Tronis Fjurēls T/D Tumši zaļa, tumši zila. Zelta pusgari, melni, sīksprogaini mati, ļoti iedegusi āda, 1 dorša, vidējs Palīdz atbrīvoties no nevēlamas enerģijas, pats to izmanto. Radīts no gaišā eņģeļa Fiarēla Tumšais tronis Foress T/D Indigo, melna, sudraba. Sudraba Bāla āda, melni, īsi mati, 1 dorša, tumši zilas acis, garš, melni asspalvoti spārni Erotikas eņģelis Tumšais G Gabriēls G/P Balta, gaišzila, sudraba. Sudraba eņģeļu blonds, bāla āda, 2 dorša, gaišzilas acis, garš Nes Dieva vēsti, tīrības, uzticības un iedvesmas eņģelis, atbild par pirmdienu, stādā ar māsu Cerību Erceņģelis Gandriēls G/P Balta, pelēka, Zelta. Zelta. gaiši zeltaini mati, gaiša, nedaudz zeltaina āda, 2 dorša, pelēkzeltainas acis, vidēji garš Sargeņģelis, kontakti starp Paradīzi un Dārziem Valdība Ģ H Hachamēls G/P Zilganzaļa. Zelta gaiši brūni, gari, taisni mati, nedaudz iedegusi āda, 1 dorša, gaiši brūnas acis, loti garš. Harēla G/P Rozā Nav kāju Ķerubs Haritiēls G/P Gaiši zaļš vai zilgans Harotēls G/P Zeltaina, gaiši sarkana. Zelta Nav kāju, blonds Prieks Ķerubs Hetēla G/D Sarkana, balta. Zelta sarkani, pusgari, taisni mati, bāla āda, 1 dorša, gaiši pelēkzilas acis, ļoti gara Aizsardzība Vara I Ikoēls P/D Pelēkzila Pelēkzili spārni Ī J Jofiēls G/P Dažkārt pieskaita Erceņģeļiem K Karmaēla T/D Sarkana, melna. Zelta Gari, viļņaini, melni mati, balta āda, 3 dorša, tumši brūnas acis, vidēji gara, melni sarkaniem plēvspārniem Dramaturģijas, kino, traģiskas poēzijas eņģelis Tumšā Kasiēls G/P Balta, pelēka, violeta. Sudraba Sirmi, gari, taisni mati, Bāla, pelēcīga āda, 1 dorša, Pelēkas acis, vidēji garš Gudrības, mācību, askēzes, liktenis un karmas, zinātņu, attīrīšanās, pacietības un darba eņģelis, atbild par sestdienu Erceņģelis Katzachiēls G/P Violeta Miera eņģelis Tikums Ksetriēls G/P Zaļganzils ar sarkanu Sagrāves eņģelis Tikums Ķ L Laila P/D Nakts zila, pelēka, sudraba. Sudraba Visa tumši nakts zila. Gariem matiem, 1 dorša, maza Nakts, bērnu un dzemdību, grūtnieču eņģelis Tikums Lamachaēls G/P Dzeltena Palīdz pašam pārvarēt briesmas Vara Lēla G/D Tumši sūnu zaļa. Zelta tumši zaļi mati, gari un taisni, bāla, liegi zaļa āda, 1 dorša, tumši zaļas acis, vidēja Mīlestības, sirdssāpju remdēšanas eņģelis Tikums Libuēls G/P Gaiši zila, balta Mācību eņģelis Tikums Litorēls G/D Sudraba. Sudraba viss sudraba krāsā, 1 dorša, garš Labi raksta, kreilis Kundzība M Mahiēls G/P Brīžiem pieraksta Erceņģeļiem Malahiēls G/P Zaļa Sistematizācijas eņģelis Tikums Mariviēla G/D Mendiēla ??? Iespējams kritusi Eņģelis Metatrons G/P Varavīksne Blondīnis Serafu valdnieks, Sandalfona dvīnis Serafs Miēla G/P Balta Blondīne Dailes eņģelis Tikums Mihaēls G/P Sarkana, gaišzila, zelta. Zelta. pusgariem, sarkaniem matiem, nedaudz iededzis, 3 dorša, pelēkas acis, garš Spēka, kaujas, drosmes, sporta un goda eņģelis, sargā briesmās, atbild par svētdienu, strādā ar māsu Ticību Erceņģelis Mīlestība G/P Zaļa. Sudraba Strādā ar māsu Anaēlu Modraēls G/P Savs ceļš Tikums Ļ N Naitiēls G/P Ņ O Obēls Odanēls G/P Balta, silti zilganzaļa, gaiša eņģeļu blonds, pusgarspalvains, bālu ādu, 2 dorša, zilām acīm, garš Harmonijas un miera eņģelis, Tikums P Paēls G/P Sarkanmatains, garš, bālu ādu, 3 dorša, pelēkas acis Kaujas eņģelis Vara R Rafaēls G/P Zaļa. Zelta zeltainblonds, zeltainu ādu, 2dorša, zilas acis, vidēji īss Dziedniecības, cikliskuma, augšanas un dabas eņģelis, atbild par trešdienu Erceņģelis Raguēls G/P Pasaules sargeņģelis Valdība Rehtiēls G/P Dzeltena, zaļa Lauksaimniecības, ārstniecības augu eņģelis Tikums Ribotiēls G/D Zeltaina, dzeltena. Zelta zeltainblondiem, pusgariem matiem, zeltainu ādu, 2 dorša, zilām acīm, ļoti īss Ķerubs Rovitiēls G/P Sarkana, balta. Zelta Sarkanmatains, zeltainu ādu, 2 dorša, zilas acis, vidēji īss Kaujas eņģelis Vara S Samuēls G/P Tumši sarkana. Zelta gariem, taisniem, zeltainblondiem matiem, iedegušu ādu, 2 dorša, zilpelēkām acīm, garš Spēka, lēmumu, saskaņas, draudzības un aizsardzības eņģelis, atbild par otrdienu Erceņģelis Salaziēls G/P Zaļa Sargā īpašumus Vara Sanothiēls G/P Vidēji zila. Zelta Biznesa eņģelis Tikums Sandalfons G/P Varavīksne Medusblondi mati Metatrona dvīnis, pasaules garīgais dziednieks Serafs Saritiēla G/D Sidarēls T/D Oranždzeltena, zelta. Zelta negroīdā tipa, melnu ādu, gaiši oranžiem, taisniem, gariem, šķipsnainiem matiem, 3 dorša, oranžas acis, vidēji garš Atbild par afrikāņu burvjiem Valdība Siēla G/P Zaļidzeltena Visa Zaļidzeltena Tikums Sofiēla G/P Sārta, zeltaina. Zelta Nav kāju, zeltainblonda, bālu ādu, 1 dorša, zilas acis, maza Gudrības eņģelis Tikums Sparkiēls G/D Auksti zaļa. Sudraba īsiem dzelteniem matiem, bāla āda, 1 dorša, zilas acis, vidējs, identisks Sperkiēlam Kaujas eņģelis, ir dvīnis Sperkiēls Vara Sperkiēls G/D Auksti zaļa. Sudraba īsiem dzelteniem matiem, bāla āda, 1 dorša, zilas acis, vidējs, identisks Sparkiēlam Kaujas eņģelis, ir dvīnis Sparkiēls Vara Starēls G/D Oranždzeltena, Persiku krāsa. Zelta īsiem, zeltainblondiem matiem, gaiša āda, 1 dorša, zilas acis, vidējs Š T Taēls P/D Tumši pelēka Viss pelēks, virmojošs un neskaidrs Ticība G/P Sarkana, gaišzila, zelta. Zelta Mihaēla māsa, strādā kopā ar viņu Erceņģele U Uriēls G/P Sarkana, zelta. Zelta pusgariem, eņģeļu blondiem, nedaudz lokainiem matiem, gaišu ādu, 2 dorša, vidēji pagarš Taisnīgums, Dieva uguns Erceņģelis Ū V Vegadriēls G/P Zeltains. Zelta gariem, eņģeļu blondiem, nedaudz viļņainiem matiem, iedegušu ādu, 3 dorša, zilas acis, nedabīgi garš Vehardiēls G/D Oranžs. Zelta pusgariem, lokainiem, zeltainblondiem matiem, zeltainu ādu, 3 dorša, zilas acis, pamazs Seksualitāte Tikums Vendriēla G/D Indigo, citrondzeltena. Sudraba gariem, citrondzelteniem, sīki lokainiem matiem, bālu ādu, 1 dorša, indigo acis, vidēji gara Poēzijas, dzejas eņģelis Tikums Verēls T/D Tumši zila, violeta. Sudraba Gariem, melniem, sīki lokainiem matiem, kazbārdiņu, bāla āda, 2 dorša, tumši zilas acis, vidējs, indigo spārni Spānijas un koloniju sargātājs, Tumšā valdība Via T/D Melna, zili violeta. Sudraba gariem, nedaudz viļņainiem, melniem matiem, baltu ādu, 1 dorša, ļoti tumši zilas acis, vidēja, melni spalvu spārni Dziedējošo sāpju eņģelis Tumšā Viēls G/P Tumši sarkana, vidēji zila. Sudraba gariem, eņģeļu blondiem, taisniem matiem, ļoti bālu ādu, 1 dorša, gaiši zilas acis, vidēji īss Iecietība Ķerubs Vikēls T/D Violeti indigo Tumšais Vikiēla T/D Vitēls G/D Gaiši zila, gaiši zaļa, serafu caurspīdīgā, Sudraba gariem, taisniem, eņģeļu blondiem matiem, bāla āda, 3 dorša, tumši zilas acis, apmēram 3 eņģeļu garumā Miers, iecietība, tolerance, pretmetu vienība Serafs Vitriēls G/D Tumši zila, tumši pelēka. Sudraba pusgariem, melniem, šķipsnainiem matiem, baltu ādu, 1 dorša, tumši zilām acīm, garš Māksla, mūzika, radošā iedvesma, Ķerubs Vivahitēls G/D Spilgti debeszila Daiļslidošana Ķerubs Vorēls P/D Gariem, melniem, taisniem matiem, bāls, garš, indigo acīm Kārtība un harmonija Pelēkais Z Zadkiēls G/P Violeta. Zelta pusgariem, eņģeļu blondiem, taisniem matiem, iedegušu ādu, 3 dorša, zilas acis, garš Veiksmes, talantu, bagātības, spēju eņģelis, atbild par ceturtdienu Erceņģelis Zafēls P/D Sudrabpelēka Nāves eņģelis Zahaēls G/P Zaļa Aizsardzības eņģelis Vara Zaharēls G/D Zilo liesmu krāsa. Zelta viss zilo liesmu krāsā, gariem, nedaudz lokainiem matiem, 2 dorša, vidējs Cīņas mākslas un gudrības eņģelis Vara Zahēls Zarehitēls G/D Sūnu zaļa. Sudraba gariem, taisniem, gaiši brūniem matiem, iededzis, 2 dorša, pelēkas acis, vidēji garš Dabas spēku eņģelis Valdība Zedēls P/D Tēraudpelēka, pelēkzila. Sudraba īsiem, elektrozaļiem matiem, bālu ādu, 2 dorša, tumši zaļām acīm, garš Traks, iespējams sargā pankus Zerota G/P Balta, persiku krāsa. Sudraba kastaņbrūniem matiem Tronis Zitēls G/P Gaiši zaļa, dzeltena. Sudraba viss auras krāsās, pusgariem, viegli lokainiem matiem, 2 dorša, īss Dziedniecība caur mieru un harmoniju Tikums Ž [s][Papildināts: 21:10:2007 23:57:09][/s] Tātad, alfabētiskā kārtībā eņģeļa vārds, pēc tam iedalījums G - gaišais, T - tumšais, P -pelēkais, pēc tam P - Paradīze, D - Viduma Dārzi, (ar Paradīzi sadarbībā esoša vienība), auras krāsa - ar iedalījumu Zelta/Sudraba un sīkāk, izskatas, apraksts par darbības sfēru, dzimta. Ir 9 dzimtas gaišajiem eņģeļiem: Serafi, Ķerubi, Troņi, Kundzības, Tikumi, Varas, Valdības, Erceņģeļi, Eņģeļi. Atsevišķi izdala Nāves eņģeļus un vispār iedalījums debesīs ir citāds, bet šādi mums labāk uztvert, Tumšajiem ir citādāk. Vispār, ja redzat T vai P pie eņģeļa, uzmanieties, ja jums nav spēja un pieredze atšķiršanā, var būt grūti atšķirt no sliktajiem.

[b]Basteta [/b] - paldies! :) [b]krēpa [/b] - kā lai norādu pirmavotu tam, ko priekš sevis pati izdomāju un atklāju par labu esam? Tas nav tulkots materiāls, ne jau tikai viens cilvēks pasaulē var kādu atklājumu sev izdarīt... :)


Sopor fratrem mortis est.

Ja kādi jautājumi par šeit ievietotajiem rakstiem, tad jautājiem, lielāka daļa manis rakstīti.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8090264