Noderīgi rakstiņi

Saranda

Slēdza Rēgs: "Linkiem paredzēta linku tēma. No diskusijām ievietojamos tekstus lūdzu ieteikt man - ievietošu, ja atbildīs sadaļai.".
Piebilde - Bastetas pēdējā piebildē domāts Visuma, ne Viduma Dārzi... :) [s][Papildināts: 22:10:2007 00:00:24][/s] (Lai izšķirtu - manis rakstītie ir par sargeņģeļiem, par pamatmeditācijām, par mājas atmosfēras uzturēšanu, par krāsām un svecēm, par čakrām)

Sopor fratrem mortis est.

Līdzīgi kā Saranda rakstīja par ercenģeli Mihaelu, es kādreiz skaitu: Es esmu Miers (Mīlestība, Veiksme utt.- kas nu kuru reizi aktuāls) Miers esmu es Miers man priekšā Miers man aizmugures Miers man pa labi Miers man pa kreisi Miers ir virs manis Miers ir zem manis Miers, miers, miers, Visur, kur eju, es esmu Mierā (miera enerģijā) To skaitu reizes 3

Laba ideja, tā būtībā var šos vārdus izteikt arī ar jēdzieniem Gaisma, Mīlestība, utt. :)

Grumbas zinu, ka ļoti labi ar enerģētisko masāžu var likvidēt, pirms gulētiešanas galvenais ļoti maigi izmasēt seju, katru vakaru, jo miegā seja atpūšas, bet ikdienas stresa rezultātā tā vēl saglabā saspringtās sejasizteiksmes spriedzi, tāpēc atlaižās tikai pēs dažām stundām, ja to maigi pa pareizajām līnijām izmasē, tad dārgās atpūtas stundas tiek iegūtas. Pareizās līnijas ir no vidus uz āru, pierei un vaigiem, deguns uz leju, kakls - virzienā uz augšu. ļoti svarīgi kārtīgi saberzēt ausis, kamēr paliek siltas, un aiz ausīm, jo tur ir ļoti daudzi pukti, kas atbild par ādu. Arī matu sakņu masāža ir ļoti laba, matu sukāšana visādos virzienos, tikai ļoti maigi. Arī tas viss darīts vakarā pirms gulēšanas palīdzādai pašai ādai pa nakti labi atpūsties.

Šis vingrinājums ir no reiki, man tas patīk, jo tā var vienkārši un ātri sakārtot čakras, varbūt vēl kādam noder. ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 4.čakru, ieelpo caur 4.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 4.čakru, ieelpo caur 4.čakru, izelpo caur 1.čakru ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 2.čakru, ieelpo caur 2.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 2.čakru, ieelpo caur 2.čakru, izelpo caur 1.čakru ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 3.čakru, ieelpo caur 3.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 3.čakru, ieelpo caur 3.čakru, izelpo caur 1.čakru ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 5.čakru, ieelpo caur 5.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 5.čakru, ieelpo caur 5.čakru, izelpo caur 1.čakru ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 6.čakru, ieelpo caur 6.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 6.čakru, ieelpo caur 6.čakru, izelpo caur 1.čakru ieielpo caur 1.čakru, izelpo caur 4.čakru, ieelpo caur 4.čakru, izelpo caur 7.čakru ieielpo caur 7.čakru, izelpo caur 4.čakru, ieelpo caur 4.čakru, izelpo caur 1.čakru

[b]Telpas attīrīšanas ceremonija[/b] (apkopojums no Kārenas Kingstonas grāmatas "Fen Šui: Harmonija jūsu mājā" (oriģinālā - Karen Kingston "Creating Sacred Space with Feng Shui" ). [b]Iepriekšēja sagatavošanās.[/b] 1) Izmest no mājas (dzīvokļa) lieko. 2) Sakārtot. 3) Iztīrīt un izmazgāt. [b]Vispārēja sagatavošanās telpas attīrīšanas ceremonijas dienā.[/b] * Nedrīkst veikt Telpas attīrīšanas ceremoniju, ja izjūt bailes vai doma par to izraisa nepatiku. Jābūt mierīgam, līdzsvarotam, pēc iespējas veselam un labā fiziskā formā. * Jāpārdomā, ko vēlas iegūt / mainīt savā dzīvē, kam šī ceremonija būtu kā atspēriena punkts. *) Pēc telpas sakopšanas vannā vai dušā nomazgāties pašam, ideāli - pirts. *) Noņemt no sevis visus metāla priekšmetus, rotaslietas, t.sk. laulības gredzenu. Ideāli darboties basām kājām un vismaz līdz elkoņiem atlocītām piedurknēm. *) Ēdienus un dzērienus novākt (slēgtos traukos vai skapjos). *) Darboties klusumā un pēc iespējas atslēgt visu no elektriskās strāvas, t.sk. ventilatorus, kondicionierus, TV, radio, datoru utml., atslēgt telefonu, lai nekas nevarētu iztraucēt. *) Atvērt logu vai durvis (bet lai nav caurvējš). [b]Sagatavošanās ceremonijai.[/b] * Sagatavot nelielu ceremonijas galdiņu ar galdautu (vēlams jaunu vai lietotu tikai īpašos gadījumos), novietot to priekštelpā pie galvenās ieejas jebšu vietā, no kuras vislabāk pārskatāms dzīvoklis, un tā, lai varētu brīvi apiet galdam apkārt. * Procedūrai sagatavot ** ievērojamu daudzumu ziedus (galviņas un lapiņas; izvēlēties tādas krāsas un kombinācijas, kā pašam vislabāk patīk) un dažas lielākas lapas, ** sveces metāla svečturos, ** kvēpināmos kociņus un to turētājus, ** sērkociņus, ** avota vai svētītu ūdeni hermētiski slēgtā traukā, ** jūras vai akmens sāli slēgtā traukā, ** zvaniņu ar patīkamu skaņu (var vairākus), ** enerģiju harmonizējošās ķīniešu lodītes. * Sameklēt trauciņus, kur likt ziedus un sveces (apmēram katrai istabai vienu - katram īpašajam punktam). Vispirms zem trauciņa palieciet lapu, tad trauciņam pa vidu liek sveci un apkārt svecei izgrezno ar ziedu galviņām un lapiņām. * Uz ceremonijas galdiņa novietot visus augstākminētos ceremonijas priekšmetus. * Katrā istabā aptuveni vienā vietā (var vairāk) sameklēt tādus kā īpašos punktus (no kuriem labi sajūtama apkārtējā telpa) un atbrīvot tajos brīvu vietu ceremonijas priekšmetiem - traukam ar sveci un ziediem, kā arī kvēpināmajam kociņam - doma tāda, lai, apejot visu dzīvokli, no katra šāda punkta būtu redzams nākamais īpašais punkts. [b]Process.[/b] 1) Noskaņojieties. Domās izsakiet savus nolūkus, vēlmes. 2) Sākot no galvenās ieejas, apejiet visu dzīvokli pa iekšējo perimetru, mēģinot sajust tur esošās enerģijas. Izmantojiet tam rokas un visus sajūtu orgānus. 3) Ņemiet sāli un izkaisiet to šķērsām slieksnim visām durvīm. 4) Ziedošana. Uz ceremonijas galdiņa aizdedziet sveces un traukus ar svecēm un ziediem iznēsājiet pa visām istabām (atļaujiet svecēm pilnībā izdegt arī pēc ceremonijas beigām). Aizdedziniet kvēpināmos kociņus un iznēsājiet pa visām istabām, atstājiet, lai viņi tur kūp. Apslaciet ziedus ar ūdeni (kā trauku izmantojot zieda galviņu). Domās ziedojiet visu sagatavoto zemes, gaisa, uguns un ūdens gariem (ziedi simbolizē zemi, kociņu kvēpināšana - gaisu, degošas sveces - uguni un svētītais (avota) ūdens kalpo ūdens elementam), kā arī konkrētās mājas gariņam un sargeņģeļiem. Vērsieties pie tiem ar lūgsnām. 5) Izstaigājiet visu dzīvokli pa perimetru, iespējami tuvu sienām un "izplaukšķiniet" tur uzkrājušos, sastāvējušos enerģiju. Sevišķi spēcīgi tas jādara istabu stūros. Kā tieši plaukšķināt, jāmēģina sajust - vai klusu, vai skaļi, viegli vai spēcīgi. Galarezultāta skaņai jābūt dzidrai, skanīgai. Ja tā ir dobja, var mēģināt atkārtot plaukšķināšanu, darīt to spēcīgāk vai savādāk. Beidzot plaukšķināšanu, vietu var it kā noglāstīt, nomierinot enerģijas. Pēc izplaukšķināšanas obligāti jānomazgā rokas (tās var būt kļuvušas pat tādas kā lipīgas) tekošā ūdenī. [s][Papildināts: 01:11:2007 16:05:10][/s] 6) Sākot no galvenā ceremonijas galdiņa, izstaigājiet visu dzīvokli pa perimetru, skandinot dzidru zvaniņu. Zvana skaņas ne mirkli nedrīkst pārtrūkt; ja tomēr pārtrūkst (vai kaut kas atrauj uzmanību no procesa), tad jāsāk viss no jauna. Atgriežoties izejas punktā, turpinot zvanīt, ar zvaniņu gaisā uzzīmējiet bezgalības zīmi (horizontālu 8), vienlaikus noslēdzot veikto ceļu un nostiprinot iegūto efektu. Domās iztēlojieties noieto ceļu mirdzošā tīrā gaismā. Ja ir vairāki zvaniņi, tad var procedūru atkārtot arī ar citiem zvaniņiem. Tādā gadījumā pirmo ņem zvaniņu ar visdziļāko skanējumu, otro ņem jau mazāku zvaniņu. 7) Piepildiet telpu ar labiem nodomiem, gaismu un mīlestību, veicot kārtējo apgaitu pa perimetru; labākam rezultātam var palīdzēt harmonizējošās lodītes. [b]Piebildes.[/b] * Lai veiktu ceremoniju, nav obligāti jāpilda pilnīgi visi minētie punkti ar visiem minētajiem ceremonijas priekšmetiem. Labus panākumus var sasniegt arī ar dažiem no tiem. Bet var arī nogaidīt ar ceremonijas izpildi, kamēr visu vajadzīgo sadabū - tad noteikti būs efektīgāk. Ir vērts veikt kaut daļēju ceremoniju, lai attīrītu telpu, piemēram, ja jānakšņo svešā vietā, kur sajūta nav omulīga. Pat ja nav nekas speciāls līdzi, var kaut vai izplaukšķināt attiecīgo telpu. * Vieglāk to visu paveikt vienam, bet, ja spēj harmoniski sastrādāties, tad var arī divatā (piem., vīrs ar sievu). Attiecībā uz bērniem jāskatās pašam - vai bērni neizsitīs no noskaņas, vai būs iespēja pilnībā koncentrēties uz ceremoniju, varbūt labāk bērnus uz to laiku aizvest pie auklītes. * Kvēpināmos jeb smaržīgos kociņus var aizstāt ar kūpošiem kadiķu zariņiem.

Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
Čakras - vairāk par pierastajām 7. Pēc septītās čakras seko ne viena vien, ieskaitot pierastās septiņas - 22. Tās ir izkārtotas caur cilvēka garīgajiem ķermeņiem. Ja pirmās septiņas atbild par šo trīsdimensiju pasauli, kurā esam pieraduši dzīvot, tad 8.-22. atbild jau par jaunajām iespējām, kas pamazām pavērsies ļaudīm, kas dzīvos jau jaunajā laikmetā un tās sāks apzināties. Astotā čakra Astotā čakra ir pirmā no ceturtās dimensijas čakrām, tā ir dvēseles tronis. Ja pirmā čakra, kas reizēm tiek apzīmēta arī ar nulles simbolu, ir kā mūsu eksistences pamats, saikne ar zemes elementu trīsdimensionālajā pasaulē, tad astotā čakra ir jaunais eksistences pamats saiknē ar Visumu. Krāsa - smaragdzaļa un violeta. Devītā čakra Arī devītā čakra ir saistīta ar pirmo čakru. Tās elements - prieks. Tā atbild par gaismas ķermeni. Kad devītā čakra ir aktivizēta, cilvēka gaismas ķermenis "atdzīvojas" arī fiziskā ķermeņa šūnu līmenī. Krāsa - zili zaļa. Desmitā čakra Desmitā čakra atbild par cilvēka polaritāti, par līdzsvaru starp sievišķajām un vīrišķajām enerģijām. Tā sāk darboties, kad ir iegūta pilnīga harmonija starp vīrišķo un sievišķo sevī, ko var piedzīvot kā viegluma sajūtu esībā, pilnīgu saskaņu ar savu dvēseli. Krāsa - perlamutra mirdzums. Vienpadsmitā čakra Šī ir jaunā laikmeta enerģiju čakra, no trešās dimensijas čakrām saistīta ar saules pinuma enerģijas centru. Trešās un vienpadsmitās čakras darbības saskaņošana var palīdzēt atbrīvoties no šīs un pagātnes dzīvju traumām, kas enerģētiski tiek glabātas saules pinumā. Vienpadsmitās čakras enerģiju var sajust kā vieglu vilni, kas ieplūst ķermenī un uzreiz izplūst no tā, nekur nepieķeroties. Pirms ceturtās dimensijas iespējas sāka pavērties, emocionāli triecieni pieķērās cilvēka enerģijai, atstājot tur savas pēdas. Vienpadsmitās čakras krāsa ir rožaini oranža. Divpadsmitā čakra Divpadsmitā čakra ir Kristus apziņa, transformāciju enerģiju nesēja, kas savieno visus enerģiju veidus. Tā ir saistīta ar ceturto, sirds čakru trīsdimensiju čakru sistēmā. Krāsa - mirguļojošs zelts. Trīspadsmitā čakra Trīspadsmitā čakra atbild par komunicēšanu tīrā vibrāciju līmenī. Ar tajā slēptajām enerģijām ir iespējams materializēt, dematerializēt un teleportēt fiziskus objektus un sevi, kā arī tā nes dziedinošas enerģijas. Krāsa - bāli rožainvioleta. Četrpadsmitā čakra Tā ir saistīta ar Dievišķo Plānu. Tā ļauj mentālajam prātam atvērties, paļauties uz Dievišķo, atzīt, ka ļauj Dievišķajam Plānam vadīt, rādīt tev ceļu, nepārvērtējot un nenosodot neko, kam tici. Šī čakra ir saistīta ar trešās acs čakru un atbild par gaišredzības atvēršanos četrdimensiju pasaulē, savas neierobežotības apzināšanos. Krāsa - dzelmes zila, violeta. Piecpadsmitā čakra Tā atbild par cilvēka saistībām ar Monādi. No trīsdimensionālajām čakrām tā ir saistīta ar septīto - kroņa čakru. Kā septītā atbild par garīgo savienību ar Visumu, tā piecpadsmitā atbild jau par jauna līmeņa garīgo vienību ar Monādes līmeni. Kad šī čakra funkcionē pilnā jaudā, tas nozīmē, ka dvēsele ir pietiekami stabila, lai panestu informācijas enerģijas, kas nāk no šī līmeņa. Krāsa - zeltaini balta. *Piektās dimensijas čakras - kļūšana par Universālu būtni* Sešpadsmitā čakra Sešpadsmitā čakra atbild par "augšāmcelšanos". Tās laikā sešpadsmitās čakras enerģijas nolaižas kroņa čakrā un Skolotāji liek izvēlēties, vai dvēsele vēlas turpināt dzīvi fiziskajā ķermenī, jo savā jaunajā, universālajā būtībā, tā jau stāv ārpus jebkādiem laiktelpas rāmjiem un var piemēroties jebkādai esības formai. Gluži kā astotā čakra ir pirmā no četrdimensiju čakru sistēmas, tā sešpadsmitā ir pirmā no tām, kas iesniedzas piektajā dimensijā, jaunās esības tronis. Krāsa - gaiši violeta/balta. Septiņpadsmitā čakra Septiņpadsmitā čakra atbild par vienoto, vispārīgo Visumu Gaismu, kas sasaucas ar devīto čakru četrdimensiju čakru sistēmā. Mēs pārejam no trīsdimensiju pasaules, kas ir fiziska uz četrdimensiju, kas ir apvienoti fiziskais/gaisma, un no tās vēlāk uz piecdimensiju, kas ir tīra gaisma. Septiņpadsmitās čakras krāsa ir zaigojoši balta. [s][Papildināts: 07:11:2007 22:10:25][/s] Astoņpadsmitā čakra Tās būtība - sestās dimensijas dievišķais impulss. Kad šī čakra tiks aktivizēta, tā ļaus realitātē atvērt sesto dimensiju. Saistīta ar piektajā dimensijā jau apvienotajām trešo un ceturto čakru. Krāsa - rožains zelts. Deviņpadsmitā čakra Šī čakra atbild par vienoto visumu enerģijām. Kā trīsdimensiju pasaulē vienojošā enerģija nāk no ceturtās čakras un četrdimensiju - no Kristus apziņas, tā piecdimensiju realitātē šis līmenis ir kāpis līdz universālai apziņai, ko sajūt tie, kas ļauj jaunajām enerģijām savienot viņus ar Monādes apziņu visos dvēseles un ķermeņa līmeņos. Krāsa - spilgti violetrozā. Divdesmitā čakra Divdesmitās čakras būtība ir vienotā Sākuma enerģija. Trīsdimensiju pasaulē mums vajag komunicēt caur vārdiem. Ceturtajā dimensijā paveras iespējas komunicēt jau vibrāciju līmenī caur sirdi. Bet piecdimensiju pasaulē tas attīstās līdz pilnībā vienotai būtībai, kurā enerģijas apmaiņa vairs nav vajadzīga komunikācijai, jo viss ir vienots un apzināts kopīgā sākumā. Krāsa - violets zelts. Divdesmit pirmā čakra Tā atbild par dievišķās struktūras apzināšanos. Radīšanas enerģijas. Kā trīsdimensiju pasaulē mēs spējam būt gaišredzīgi, izmantojot trešās acs enerģijas un četrdimensiju pasaulē spējam sākt apzināties vienotību ar Dievišķo Plānu, tā piektajā dimensijā jau pavērsies iespējas sākt apzināties savu vietu dievišķās radīšanas procesos. Lai nu kā, šī informācija plašāk tikšot dota nākamo divu-trīs gadu laikā, līdz tam ļaudīm jātop gataviem šīm enerģijām. Krāsa - zils zelts. Divdesmit otrā čakra Tā atbild par Dievišķās izcelsmes, Dieva būtības apzināšanos, krāsa - platīna mirdzums.

Rituāli ar svecēm (daži varianti ierosmei) Atbrīvošanās no enerģētiska kaitējuma Laiks: sestdiena, jaunā vai dilstošā mēnesī, pusnaktī. Sveces: septiņas melnas sveces, septiņas dažādu krāsu sveces: tirkīzzilā, sudrabainā vai pelēkā, zilā, sarkanā, violetā krāsā un divas baltas vai vaska altāra sveces. Kūpināšanai: vīraks vai ciedrs (smaržu kociņi vai ēteriskā eļļa). Ēteriskā eļļa : pačuli. Kristāli: melnais onikss, melnais obsidiāns, kalnu kristāls. Citi priekšmeti: tava fotogrāfija. Vārdojums: Es piesaucu Gaismas spēkus, erceņģeļus Kasielu, Rafaelu, Mihaelu, Gabrielu un Arielu, savus sargeņģeļus un lūdzu – palīdziet atbrīvoties no šīs negatīvās enerģijas, nosūtiet to atpakaļ tur, no kurienes tā nākusi. Lai tā aiziet uz visiem laikiem.Es esmu tīra, brīva un aizsargāta pret ļaunumu. Pār mani līst balta spoža gaisma un atbrīvo no visa ļauna. Rituāls: Aizdedzini divas altāra sveces, noliec starp tām vīraku un aizdedzini. Iezied ar pačuli eļļu melno sveci, sākot no pamatnes uz augšu. Noliec melnās sveces aplī altāra centrā. Noliec fotogrāfiju melno sveču apļa centrā un uzliec uz tās kristālus. Aizdedzini vienu melno sveci. Iezied ar eļļu krāsainās sveces un noliec vienā līnijā, sākot no kreisās puses uz labo, melno sveču priekšā. Aizdedzini krāsainās sveces. Septiņas reizes pasaki vārdojumu (balsī). Gaidi kamēr sveces izdeg. Atkārto rituālu vēl sešas dienaspēc kārtas, pusnaktī (katru reizi būs vajadzīga viena no melnajām, divas altāra un septiņas dažādu krāsu sveces). Atbrīvošanās no kaitīgiem ieradumiem, atkarībām. Svarīgi, lai tu spētu koncentrēties uz atbrīvošanos no kaitīgā ieraduma un noskaņoties uz jaunu dzīves veidu. Domā par jauno stāvokli vairākas dienas pirms rituāla. Apzinies, ka tu atbrīvo sevi. Laiks: otrdiena, pilnā vai dilstošā mēnesī. Sveces: divas garas – oranža un melna. Balta vai vaska altāra svece. Kūpināšanai: vīraks vai ciedru eļļa. Kaltēti rūtu laksti. Kristāls: nefrīts. Ēteriskā eļļa: krustnagliņas. Citi priekšmeti: melna papīra lapiņa, baltas tintes pildspalva vai balts zīmulis. Mazs koka ogles gabaliņš, ugunsizturīgs trauciņš. Vārdojums: Ar šo rituālu es esmu brīva no savas atkarības uz ____________. Tā attālinās, pazūdot pagātnes miglā. Es biju vāja, taču tagad esmu ieguvusi spēku. Es esmu brīva no atkarības uz __________. Atpakaļ ceļa nav. Es priecājos, es dzīvoju jaunu, skaistu dzīvi. Rituāla norise: aizdedzini altāra sveci un vīraku. Nozied melno sveci ar ēterisko eļļu (sākot no pamatnes uz augšu). Ar mazu nagliņu vai kristāla šķautni uzzīmē uz sveces simbolu vai uzraksti vārdu, kurš apzīmē kaitīgo ieradumu, no kura vēlies atbrīvoties. Noliec melno sveci altāra centrā. Uz melnā papīra ar baltu uzraksti teikumu: „Es esmu brīva no atkarības uz _________.”Saloki papīru vairākas reizes un noliec zem melnās sveces. Nozied oranžo sveci ar ēterisko eļļu (virzienā no pamatnes uz augšu) un noliec pa kreisi no melnās. Noliec oranžās sveces priekšā nefrīta kristālu. Aizdedzini koka ogles gabaliņu , uzliec tam virsū nedaudz rūtas lakstu. Pagaidi, kamēr dūmi iekļauj altāri. Aizdedzini melno, pēc tam oranžo sveci. Norunā vārdojumu, iztēlojoties, ka esi brīva no atkarības. Domās zīmē telpu, kura palielinās un attālina tevi no kaitīgā ieraduma. Atkārto vārdojumu vēl astoņas reizes. Pagaidi, kamēr sveces pilnībā izdeg. Lai ātri dabūtu naudu. Šis rituāls palīdzēs atrast naudu lielu neparedzētu izdevumu gadījumā (liels neparedzēts pirkums, nelaimes gadījums, tuva cilvēka slimība, utt.) Laiks: svētdiena, pieaugošā mēnesī vai pilnmēnesī. Sveces: altāra svece, tava astroloģiskā svece, zaļa, brūna un zeltaina. Kūpināšanai: kanēlis. Kristāli: granāts, avanturīns, citrīns. Vārdojums: Nauda man tuvojas. Es jūtos mierīga un brīva. Nauda ātri piepilda manu kontu. Es pateicos gaismas spēkiem par palīdzību. Ēteriskā eļļa: jasmīns. Papildus priekšmeti: maza brūna papīra lapiņa. Rituāla norise: Aizdedzini altāra sveci un vīraku. Iezied brūno sveci ar eļļu, virzienā no augšas uz pamatnes pusi. [s][Papildināts: 08:11:2007 11:38:33][/s] Ar kristāla šķautni vai mazu nagliņu iegreb svecē vārdus „ātra nauda”.Uz brūnās papīra lapiņas uzraksti precīzu naudas summu, kāda tev vajadzīga. Noliec brūno sveci uz altāra vīraka priekšā. Iezied pārējās sveces ar eļļu, virzienā no degļa uz leju. Savu astroloģisko sveci noliec aizmugurē brūnajai. Zeltaino un zaļo sveci noliec astroloģiskajai svecei abās pusēs. Kristālus novieto sveču priekšā. Aizdedzini sveces. Deviņas reizes balsī norunā vārdojumu. Gaidi, kamēr sveces pilnībā izdeg. Auns – sarkana, balta; vērsis – zaļa, rozā, sarkana, gaiši zila; dvīņi – dzeltena, sudrabaina, zaļa, sarkana, gaiši zila; vēzis – gaiši zila, sudrabaina; lauva – oranža, zeltaina, sarkana, zaļa; jaunava – dzeltena, zeltaina, melna, pelēka; svari – zila, rozā, melna; skorpions – sarkana, sudrabaina, melna, brūna; strēlnieks – indigo, tirkīzzila, sarkana; mežāzis – melna, tumši brūna, sarkana; ūdensvīrs – gaiši un tumši zila, zaļa; zivis – tirkīzzila, zaļa avots www.editeveja.lv

Druīdu maģijas likumi Cik nu autentiski – negalvoju, bet likumi ir ļoti labi. Man daudz palīdzējuši, ne tikai maģijā, bet arī dzīvē vispār. Vispirms – Druīdu ētikas principi: 1. Paļaujies uz Dievišķajiem likumiem. 2. Rūpējies par cilvēces labklājību. 3. Pārvari dzīves likstas ar stingrību un neatlaidību. Likumi. 1. Zināšanu likums – zināšanas dod varu. Paskaidrojumus nevajag. :) 2. Pašizziņas likums – iepazīsti pats sevi! Šķiet, to teica arī Sokrāts, un Budisms un laikam daudzas austrumu reliģijas to atbalsta. Šis likums ietver sevī arī paradigmu, ka viss ir mūsos un nekas nav ārpus mums, mēs esam saistīti ar visu, un viss ir saistīts ar mums, tātad – mēs varam sazināties ar visu un no visa gūt informāciju. 3. Sinhronitātes likums – ja kādi notikumi notiek vienlaicīgi, tad tas nekādā ziņā nav nejauši. Pat, ja šim notikumam nav iepriekšēja cēloņa – pasaule tomēr nav pulkstenis, tad tajā brīdī, kad notikumi notiek vienlaicīgi – jau rodas īpaša saite, un tie vairs nav nesaistīti. Protams, visam ar visu ir saites, bet tomēr, ja saka saite, domāta īpaša saite, stiprāka, ne tāda, kā ar visu. 4. seku likums – viena un tā pati darbība, ja to veic vienos un tajos pašos apstākļos, noved pie viena un tā paša rezultāta. Iebildīsiet? Lieki :) Jo te arī parādās problēma, nav iespējams šis nosacījums. Pat, ja kāds atgrieztos atpakaļ laikā, kad ir tāds pats planētu stāvoklis, pat atomi tāpat sakārtoti, tad viņš jau būtu mainījies. Tieši tāpēc maģijā vajag brīžiem pat ārēji smieklīgus apstākļus, tādu un tādu mēness fāzi, tādu un tādu dienu, nez kādas lietas utt. Vienkārši viss ir tik ļoti mainīgs, ka lai piedabūtu maģiju darboties, ir jānodrošina pēc iespējas labāki apstākļi, jo ietekmē viss, pat kaimiņš blakus aiz sienas, tāpēc visu, ko var pareizi nolikt, ir jāsadara arī, citādi viss notiks pēc viena cita – sagrozījumu likuma, ko redzēsiet vēlāk – kā 22. 5. Asociāciju likums – ja 2 parādībām ir kādi kopēji elementi, tad tās ir saistītas caur šiem elementiem. Ja ietekmē vienu komponentu – ietekmējas arī tas pats otrā datu kopā. Tas ir vudu lellīšu variants. Bet viss var tikt izmantots arī labiem mērķiem. Ja man ir kāda kopīga īpašība ar Jēzu, piemēram, tumši mati, tad jau ir kāda saite, pie kā pieķerties, un nav nemaz smieklīgi, jo dažkārt ticības ir tik maz, ka šis likums pat sniedz atbalstu. Tāpat – ja vēlamies ietekmēt kādu cilvēku – tad visvieglāk ietekmēt tādu, kas mums ir līdzīgs, ja esam skopi – skopuļus ietekmēt būs vieglāk. Ja vajag palīdzēt, piemēram, dziedināt cilvēku, labi atrast ko kopīgu, tad var labāk pieslēgties. [s][Papildināts: 12:11:2007 21:21:03][/s] 6. Līdzību likums – objektam līdzīgs tēls palīdz ietekmēt pašu objektu – atkal vudu lellīte, tikai citā veidā, ne ar matiem nagiem, bet izskatu, un svētbilžu fenomens, ja tā ir uzlādēta ar Mičas enerģiju, tad būs vieglāk pieslēgties. 7. Kontaktu likums – ikviens fizisks vai mentāls kontakts veido nezūdošu saikni – viss, kas mums pieder, ko valkājam, nēsājam līdzi, ir pilns mūsu enerģijas, ja nejauši pieskaramies kādam cilvēkam – saikne saglabājas, ja ir tālu mīļš cilvēks, tad caur šo saiti ļoti labi pieslēgties, lai parunātos un sūtītu labas domas. Kā jau redzat – viss ir uz saitēm, tā arī ir visa maģija :) 8. Vārda likums – vārds nes to pašu enerģiju, ko tā valkātājs. Ja jūs zināt savu dvēseles vārdu- neizpaudiet. Ja kādu citu – blakus vārdu – padomājiet, tas nav tik bīstami, bet tomēr. Caur vārdu var tikt klāt jebkuram, lai kāda būtu aizsardzība, jāmāk tikai, Protams, iespēja ko nodarīt ir atkarīga no paša cilvēka, bet pieslēgties enerģijai var arī ar cilvēka vārdu. 9. Vārdu spēka likums – ir vārdi, kas maina kā iekšējo tā ārējo realitāti, tiem ir divi aspekti – fonētiskais un jēgas. Tas ir buramvārdu likums, jo dažkārt tur vārdiem ir maza vai nekāda jēga, bet fonētika veido lielu spēku. 10. Personifikācijas likums – ikvienu objektu un parādību var uztvert kā dzīvu būtni, piedēvējot tam īpašības. To labi izmantot, lai ietvertu vienā veselumā lielus egregorus, un runātu ar tiem, kā jau es stāstīju par sarunām ar augstāko Es. 11. Pārvērtību likums – var izveidot saiti starp iekšējo un ārējo visumu, un ievilkt savā visumā to, kas notiek ārā. Tas ir par to, ko rakstīju par personīgo realitāti. Jūsu realitātē zils Lamborghini nepastāv, bet pastāv iespēja to ievilkt te no apkārtējās telpas. Tāpat kā jebko, pēc citiem likumiem tikai jāizveido saite, jānodrošina vajadzīgie apstākļi, un mašīna stāvēs jums uz piebraucamā ceļa, ah... 12. Izaicinājuma likums – var izveidot saiti starp iekšējo un ārējo visumu – un panākt iekšējā visuma daļas iznākšanu ārpasaulē – citu cilvēku visumos. Spilgtākie piemēri ir māksla un mūzika, kā arī šis raksts, piemēram, jūsu pasaulē iepriekš iespējams nebija druīdu maģijas likumu, bet tagad ir, es tos tur ienesu. 13. Identifikācijas likums – izveidojot saiti starp sevi un citu būtni vai parādību ir iespējams identificēties ar to un pārņemt tās zināšanas. Elementāri – stigmas... Nav labākais piemērs. Tas ir tas, kad mēs kaut ko zinām, bet nezinām, kā mēs to zinām. Mēs esam pieslēgušies kaut kādam egregoram, un tā informācija plūst uz mums. Pat bez kādas īpašas darbības. Mēs domājam par Mihaēliņu, un viņa zināšanas sāk plūst pie mums, lai gan mēs neko neprasām, bet tas ir dabīgs process. Protams, maģijā to lieto arī zādzībās, bet ne vienmēr, piemēram, no skolotājiem drīkst droši ņemt, iedomāties sevi par viņu, drīzāk sevi viņa aurā, un aiziet, cik viņš dos, tik būs :) 14. Personīgā visuma likums – katrs dzīvo sevis izveidotā visumā. Realitāte ir šo visumu kopsumma. Ko tur piebilst, mēs visi esam Dieva daļas, mūsos katrā ir viena šūna informācijas, kopā mēs veidojam veselumu – visu informācijas vienību. Katrā no mums ir kāda informācija, kas nav nevienam citam. 15. Bezgalības likums – bezgalība ir visu iespējamo kombināciju realizēšanās. Nevis kaut kāda attāluma mērvienība, kur paralēlas taisnes krustojas, bet visas iespējas, kā es saku – viena – kur es no rīta iztīru zobus, un otrā, kur nē, pastāv visas kombinācijas, līdz pat sīkākās daļas pārkustināšanai vienu Planka konstanti tālāk. Un mēs varam izvēlēties, kurā realitātē mēs gribam būt, un kurā mēs esam tagad. 16. Pragmatisma likums – pareizs ir tas, kas darbojas. Tas ir pēc mana prāta vispārzināmo patiesību likums. Vienam tās patiesības darbojas, citam nē, jo viņa visumā ir citi likumi. Nav jēgas no teorijas, ja tā nedarbojas vai no teorēmas, kas nav pierādāma. Un tas nozīmē, ka nav jēga kādam ko borēt, jo iespējams viņa visumā kaut kas ir tā, ka tev tik pašsaprotamā lieta vienkārši neeksistē. [s][Papildināts: 12:11:2007 21:21:47][/s] 17. Sintēzes likums – apvienojot divas datu kopas, iegūstam jaunu kopu, kam nav ne vienas, ne otras datu kopas īpašības, bet gan jauna kvalitāte. Datu kopas neko nav zaudējušas, bet ir ieguvušas jaunu dimensiju. Tas nozīmē, ka mēs neko nezaudējam savu visumu papildinot ar citu visumu elementiem – burtiski – kontaktējoties ar citiem, bet tomēr iegūstam sintēzes plusu. 18. Patieso meklējumu likums – ir nepieciešams pārkāpt sava visuma robežas, lai izprastu Patiesību augstākos un augstos līmeņos, iegūstot pēc iespējas vairāk sintēzes plusu, nav cita veida, kā iegūt jaunas zināšanas. Tas nav pretrunā ar Pašizziņas likumu, jo tie abi ir vajadzīgi kā pretmetu pāris. 19. Polaritātes likums – katru datu kopu var sadalīt vismaz divās ir kā pretrunīgās datu kopās. Te es minu piemēru parasti – 1. Dievs ir labs un grib mūs redzēt laimīgus. 2. mes tomēr neesam laimīgi, un Dievs mūs radīja, kāpēc tā? Abas ir patiesības, un tomēr iederas vienā patiesībā – kā pretmetu pāris. Tas nozīmē, ka pat it kā ļoti vienkāršu patiesību var sadalīt divās daļās, nekas nav viennozīmīgs. 20. Pretstatu likums – katra datu kopa ietver sevī informāciju par otru – kāda šī nav. Katrai rungai divi gali, un ja tu nevēlies turēt rungas vienu galu, tad otrs lēkās tev pa galvu... 21. Dinamiskā līdzsvara likums – karu mirkli ir savs visums jātur līdzsvarā ar citu visumiem. Ja mēs izjaucam līdzsvaru vienā – tad tas automātiski izjauc līdzsvaru arī mūsu likumā, darīt ļaunu vienkārši nav izdevīgi. 22. Sagrozījumu likums – ja kaut kam mēs atstājam vismazāko iespēju noiet greizi, tad parasti tā arī notiek. It sevišķi maģijā. Asociācijas noiet kur nevajag, kāds nodomā blakus spēcīgāku domu, un vispār visu ir ļoti grūti vadīt, ja nav spēcīga doma. Entropija, ko padarīsi... 23. Vienības likums – viss ir saistīts gan telpā, gan laikā. Ir maldīgi domāt, ka mēs esam saistīti ar Maķedonijas Aleksandra tagadējo inkarnāciju, bet ne ar tālaika. Laika nav, tāpēc mēs nedrīkstam aizmirst un drīkstam izmantot arī laika vienību. Tātad – tas viss ir rakstīts no žurnāla Mistērija, bet manā pārveidojumā, jo es šo mācīju cilvēkiem pirmo reizi tā, kā bija žurnālā, bet tur ir tik murgaini formulējumi, ka vienkāršākās lietas nevar saprast. Tāpēc atvainojiet labojumus. Šie ir labi likumi, apkopojums tik daudziem labiem likumiem, cerams, ka tas palīdzēs- redzēt visu kopā, un saprast, ka tas viss jau sen ir zināms 

Vienmēr esi maiga, teica Basteta un izlaida nagus...

astora
Saranda aizmirsa minēt, ka katram ir savs koks un tas viss ir jājūt. lai mūsos daba mīt :)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8090264