Noderīgi rakstiņi

Saranda

Slēdza Rēgs: "Linkiem paredzēta linku tēma. No diskusijām ievietojamos tekstus lūdzu ieteikt man - ievietošu, ja atbildīs sadaļai.".

Saranda, jautājums par nāves meditāciju:
Ja iepriekš nekas, nekas uz dzīves tīrīšanu nav strādāts, tad ir pilnībā iespējams, ka ar šādu meditāciju var izraisīt tālejošākus procesus - var izirt attiecības, atdzīvoties slēptas slimības un emocionālas problēmas, kas jārisina, pazust darbi, notikt citi zaudējumi, lai atbrīvotos no tā, kas patiesībā bijis lieks un jau sen atlaižams, tikai turēts ar bailēm vai kādā citā veidā. Bet šāds sabrukums būtu uz labu, tāpēc jārēķinās, ka ko līdzīgu var sagaidīt, ja iepriekš nekas vecais un liekais nav kustināts.

Ļoti gribētu attīrīties, jo ir tāda sajūta, ka iekšā padaudz negatīvā un ir grūti tīri psiholoģiski ikdienā. Bet šis te citāts gan man iedveš bailes, jo lielām pārmaiņām neesmu gatava, drīzāk attiecinu to rituālu uz savu iekšējo pasauli un tās uztveri. Vai šajā gadījumā labāk šo meditāciju neveikt, vai ir kāda, kas der iesācējiem, kā man, un palīdz atbrīvoties no dvēseles un apziņas sārņiem?


Mona_Liza
Tu vari to veikt, bet noteikt savai apziņai/dvēselei/sargātājiem/sargeņģeļiem/cits vārds, kā apzīmē garīgāko sevis būtību, lai izmaiņas notiktu tev viegli uztveramā, saprotamā un harmoniskā veidā, bez steigas un bez krasām izmaiņām, kā arī, vari sev noteikt, ka šī rituāla/meditācijas ietekmei ir jāskar tikai tava iekšējā pasaule, lai vari pati rīkoties ar ārējo.


Memento mori.

Sarandiels
paldies

Pēdējā Lilitā bija tāds mazmazītiņs rakstiņš par zīlēšanu Ziemassvētku naktī:

izslēdzot gaismu, jāaizdedzina viena paprāva balta svece pretim spogulim, starp spoguli un sveci jānoliek kristāla trauks ar ūdeni, rokās jātur gara, tieva balta svece un jāuzdod trīs jautājumi. Jāsēž tā, lai sevi nevar redzēt spogulī. Tad nu spogulī parādīšoties atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Varbūt, ka pekstiņi, taču interesē - cik liela nozīme zīlēšanā ir spoguļiem? Gadījumā nevar piesaukt kaut ko sliktu? Jo ieguglējot tieši tāda veida rituālu atrast nevar un visur piemin, cik tas bīstami, zīlēt ar spoguļa palīdzību..

Sorry, ja ne pa tēmu


lilila
Taisi jaunu tēmu, te ir tikai konkrēti rakstiņi iekopēti, ne diskusijas par tiem.


Memento mori.

sevita

Saranda

dabas doto svēto ūdeni - to savāc 19.janvārī, laikā no 00:00 - 03:00, un šajā laikā dabas svētīts ir jebkurš ūdens, kaut vai no krāna savākts, lai arī labāk, protams, ir, ja var dabūt avota ūdeni šajā laikā.

Vai šis svētais ūdens katru gadu jāievāc tajā pašā 19. janvārī un tajā pašā laikā???

Basteta

Jā.

Nevajag strīdēties par vārdu "rituāls", lūdzu, šādi var sagatavoties arī smagai sarunai ar vīramāti.

Bija citā diskusijā jautājums, kā sagatavoties konkrētam rituālam, bet es neko nevarēju pateikt par sagatavošanos tieši šim rituālam, tad nu es varu uzrakstīt, kā sagatavoties vispār rituālam.

Rituāls 1. - tāds, kuru var veikt kaut vai vairākas reizes nedēļā, kaut katru dienu. Nav plānots ieguldīt ļoti daudz enerģijas. Nav laika vai vēlmes veikt milzīgu sagatavošanos.

1. Neēst gaļu tajā dienā (ja vispār ēd).

2. Neēst 2h pirms rituāla, izņemot, ja ir kaut kas specifisks ēdams, kā svētīti augļi vai īpaša maize, bet tikai simboliskā daudzumā.

3. Attīrīt sevi, attīrīt telpu, par paņēmieniem man ir, ko ieteikthttp://www.wicca.lv/energetiskas-attirisanas-un-harmonizesanas-panemieni/. Izmantot kaut vienu no tiem.

4. Iekārtot vietu, savākt visu nepieciešamo, trīsreiz pārskatīt, vai viss ir paņemts un sagatavots

5. Sveikt pienākošo dienu, kad ieplānots rituāls, ar īpašu lūgšanu jau no paša rīta

6. Nomierināties, koncentrēties, iezemēties, centrēties.

Rituāls 2. - tādu nevar veikt katru dienu, prasa vairāk enerģijas, vajadzīga gatavošanās, nopietnāka, kā 1. gadījumā. Šādi ir gadskārtu rituāli un citi lielāki pasākumi, parasti tos neveic vairāk par 12 vienā gadā, bet spēcīgs cilvēks var veikt vairāk.

1. Neēst gaļu vismaz trīs dienas (ja vispār ēd), kā arī vispār uzņemt ļoti veselīgu un spēcinošu pārtiku, neko no junk food un tādām lietām.

2. Neēst 6h pirms rituāla, izņemot, ja ir kaut kas specifisks ēdams, kā svētīti augļi vai īpaša maize, bet tikai simboliskā daudzumā.

3. Attīrīt sevi, attīrīt telpu, par paņēmieniem man ir, ko ieteikthttp://www.wicca.lv/energetiskas-attirisanas-un-harmonizesanas-panemieni/. Izmantot vēlams vairākus.

4. Iekārtot vietu, savākt visu nepieciešamo, deviņreiz pārskatīt, vai viss ir paņemts un sagatavots

5. Sveikt pienākošo dienu, kad ieplānots rituāls, ar īpašu lūgšanu jau no paša rīta

6. Nomierināties, koncentrēties, iezemēties, centrēties.

7. Veikt sagatavošanās meditāciju, vēlams vismaz pusstundu garu, bet nav teikts, ka jāsēž lotosa pozā, var arī pastaigāt dabā, skriet, dejot, dziedāt, jebko, kas palīdz savākties

8. Sakoncentrēt enerģiju, var dziedāt, mantrot, darīt jebko, lai piesaistītu enerģiju

9. Jau no rīta piesaukt palīgā visus vēlamos spēkus un pavadīt dienu ar tiem kontaktā

Rituāls 3. - tādu parasti veic dažas reizes dzīvē, bet var arī reizi gadā, bet tikai ļoti spēcīgs cilvēks. Šādi rituāli ir kristības, kāzas, dažādas citas iniciācijas, piemēram, menstruāciju sākuma rituāls, viedās sievas gadu sasniegšana, iesvētīšana kādā ticībā vai mācībā.

1. Neēst gaļu un citas negatīvas lietas kā minimums nedēļu, bet vēlams cik vien ilgi var (ja vispār ēd).

2. Neēst 6h pirms rituāla, izņemot, ja ir kaut kas specifisks ēdams, kā svētīti augļi vai īpaša maize, bet tikai simboliskā daudzumā, pēdējā dienā pirms rituāla labāk ēst ļoti maz un rituāla dienā tikai kaut ko īpašu.

3. Attīrīt sevi, attīrīt telpu, par paņēmieniem man ir, ko ieteikthttp://www.wicca.lv/energetiskas-attirisanas-un-harmonizesanas-panemieni/. Izmantot vēlams vairākus, vēlams no visiem elementiem.

4. Iekārtot vietu, savākt visu nepieciešamo, trejdeviņas reizes pārskatīt, vai viss ir paņemts un sagatavots

5. Sveikt pienākošo dienu, kad ieplānots rituāls, ar īpašu lūgšanu jau no paša rīta, veikt īpašās dienas sagaidīšanas meditāciju.

6. Nomierināties, koncentrēties, iezemēties, centrēties.

7. Veikt sagatavošanās meditāciju, vēlams vismaz stundu garu, bet nav teikts, ka jāsēž lotosa pozā, var arī pastaigāt dabā, skriet, dejot, dziedāt, jebko, kas palīdz savākties. Iepriekšējā dienā un rituāla dienā visu laiku palikt pēc iespējas labākā garastāvoklī, atslēgt telefonu, nedomāt par darbu un vispār cik vien iespējams maz domāt par kaut ko negatīvu un nesaistītu ar rituālu.

8. Sakoncentrēt enerģiju, var dziedāt, mantrot, darīt jebko, lai piesaistītu enerģiju, darīt to ilgstoši un daudz.

9. Jau no rīta piesaukt palīgā visus vēlamos spēkus un pavadīt dienu ar tiem kontaktā, pie tam vēlams to darīt jau kādu laiku pirms rituāla, kaut nedēļu.

10. Pirms lielā notikuma parasti vismaz divas nedēļas jau ir jābūt skaidram datumam, vietai, laikam, lai tajā ieprogrammētu visu labo, lai nebūtu steigas un satraukuma, jākoncentrējas tikai uz pozitīvo, sagatavojot un pārsagatavojot visu, lai būtu pilnīgs miers, bet dienu pirms rituāla viss jāatstāj tā, kā ir, neturpinot ņemties.

11. Izvairīties no vietām un cilvēkiem, kas satrauc un atņem eneģiju, uzturēties spēcinošu cilvēku sabiedrībā un spēcīgās vietās.

Rakstot šo man ienāca prātā kāzas, kuras ņemšu par piemēru, kurās parasti viss notiek pēdējā brīdī bļausoties un satraucoties, jo ir nepareizas puķes uz galda un tās nesaskan ar salvešu krāsu. Kāzas ir viens no iniciācijas rituāliem, ko svin ļoti bieži, un tās būs kā labs piemērs jebkuram rituālam, jo ir kaut kas pazīstams. Lai šo rituālu veiktu patiešām skaisti, jau divas nedēļas pirms lielā notikuma visam būtu jābūt jau pilnīgā kārtībā, visām zeķu lentām dabūtām un visam izdomātam un sagatavotam. Pēc tam ir jāatstāj viss tā, kā ir, atstājot notiekošo augstāko spēku rokās. Ja viņi ļaus, viss būs skaisti, ja nebūs lemts - nepalīdzēs nekas. Visas tikšanās ar vecākiem un citiem radiniekiem ir jāieplāno jau labu laiku pirms notikuma, nevis divas dienas pirms tam, jo var izrādīties, otrās pusītes vecākiem tu riebies un viss būs izbojāts. Ja tas notiks pirms tam, varēs gan mēģināt visu vērst par labu, gan arī pieņemt, ka tāds nu ir viņu viedoklis. Pēdējā dienā pirms vajag jau pilnībā būt gaidāmā notikuma enerģijās, nav pieļaujams domāt par kaut ko citu, izņemot varbūt par svētām un citādi ļoti pozitīvām lietām. Kas ir pats ļaunākais - šaubas! Nedrīkst domāt - ko es daru, vai man to vajag, varbūt vajag citādāk. Pēdējās dienās tam visam ir jābūt jau skaidram, citādi no rituāla būs jēga maza.

To visu var attiecināt arī uz pilnīgi citādiem rituāliem. Piemēram, vajag iepazīties ar visiem cilvēkiem, kas piedalās rituālā. Ja rituālu veic vienatnē, vajag izzināt visu literatūru, sazināties ar visiem iespējamiem spēkiem jau ilgi pirms notikuma. Jo ilgāka un pamatīgāka ir gatavošanās, jo vairāk enerģijas tiek savākts. Gatavošanās rituālam nav nekas citš kā enerģijas koncentrēšana, un jo ilgāk tas notiek, jo kārtīgāk, jo vairāk enerģijas ir. Ja jau mēnesi pirms tam sūta labās domas un vizualizē panākumus, jo lielāka ticamība, ka viss izdosies.

Ir arī otra puse, ka par spīti visai koncentrēšanai, var tomēr Visums pateikt - nē, tas nenotiks, un vajag reizē iziet uz 100% sagatavošanās, un reizē saglabāt domu, ka mēs neko nevaram iepriekš skaidri zināt. Ja rituāls nenotiek, vai notiek defektīvi un nepareizi, tad visa savāktā enerģija tiek zaudēta, un cilvēks jūtas briesmīgi, kā pamests pie altāra. Tāpēc vajag sagādāt sev rezerves variantu, kā visu enerģiju novirzīt citur. Un vispār nevajag pieķerties domai, ka viss sanāks. Vajag gatavoties, bet nepieķerties. Ja rituāla enerģija aiziet tur, kur sūtīta, tad pat, ja tas nav tieši uz cilvēku, viņš iegūst daudz, bet, ja nekas nesanāk, enerģija tiek zaudēta un atkopšanās var būt smaga. Pret to ir jānodrošinās.

Nu, tādas lietas es varu ieteikt pārdomāt un veikt pirms svarīgiem rituāliem Nestrīdos kā par vienīgo pareizo versiju, tā ir tikai mana pieredze.


Yu were the slave in Heaven but now the superstar in HELL!

/Psychotica/

Rēgs

Linkiem uz rakstiem ir noderīgo resursu tēma (tas par šovakar izņemto komentāru).


Frater magnus spectat te!

Pasaules mēroga ezotērisks projekts Latvijā.

Dvēseles Aplis. Ievads.

Vēlos pastāstīt par savdabīgu, nesen izveidotu Spēka Vietu. Par starptautisku, globālu, bioenerģētisku projektu, kas nesen ir sācies tieši pie mums – Latvijā. Šis projekts, savā būtībā, nav komerciāla rakstura un tā ietvaros savas ieceres, mērķus, veselību var “pasūtīt”, jebkurš neprofesionāls ezotēriķis un jebkura ezotēriska novirziena profesionālis. Nav svarīgi vai Jūs esat mags, ekstrasenss, dziednieks, zīlnieks, fen šui speciālists vai celtnieks, elektriķis, šuvēja vai valsts ierēdne. Vieta domāta ir visiem, kas nav pilnībā materializējušies un tic mūsu, kā cilvēku, energoinformatīvai dabai un iespējai.

Tātad, kāda un kas, principiāli, ir šī jaunā Spēka vieta ?

Zinošāki cilvēki ir informēti par to, ka uz mūsu planētas Zeme ir daudzas, leģendām apvītas Spēka jeb, kā daudzi tās sauc, Svētvietas. Nosaukšu dažas – Ēgiptes (Gizas) piramīdas, Stouheņdža, Beluhas kalns Sibīrijā, Kailas kalns Tibetā un daudzas citas.

Nav arī jaunums, ja apgalvošu, ka ļoti daudzi no mums, labprāt, šīs, visas iepriekš minētās, vietas apmeklētu, ar konkrētiem nollūkiem un, lai atrisinātu savas konkrētās problēmas vai ieceres, mērķus. Tomēr, ne katrs to var atļauties, gan savas aizņemtības, gan laika trūkuma un, ko tur slēpt, materiāla stāvokļa dēļ. Un tikai ezotēriķi – (+) fantasti, kādreiz varēja sapņot, par iespēju, visas pasaules Spēka Vietas, apvienot vienā veselā. Tādā, kur cilvēkam, vienkopus (!!!), būtu pieejamas visu šo Spēka Vietu, smalkās vibrācijas, enerģijas un fantastiskās iespējas.

Lai, cik tas fantastiski neskanētu, bet šo ezotērisko fantastu sapnis ir piepildījies !

Pēc daudzu gadu eksperimentiem un prakses, paliela, pasaulē zināmu un autoritatīvu, bioenerģētiķu grupa, ir atklājusi metodi, kā visas pasaules spēka vietu smalkās vibrācijas savienot vienā, salīdzinoši nelielā konstrukcijā jeb ta saucamajā Dvēseles Aplī.

Tagad no šādām konstrukcijām, atsevišķiem Dvēseles Apļiem, tiek veidota atsevišķa, liela globāla Dvēseles Apļu Sistēma. Dotajā, laikā tiek intensīvi būvēti Dvēseles Apļi, daudzās citās pasaules valstīs. Sākotnēji tos būvē un piesaista pie Dabā jau esošām Spēka vietām. Tajā skaitā, arī pie manis augstāk minētajām Pasaules mēroga Spēka vietām. Tomēr, paralēli tiek būvēti arī piemājas (!!!) Dvēseles Apļi. Visas lokālie Dvēseles Apļi kļūst par visas Globālas Sistēmas sastāvdaļu un reizē arī papildinājumu.

Par piemājas Dvēseles Apļu, savdabīgu svētnīcu, uzbūvēšanas iespējām un vienkāršumu, es uzrakstīšu atsevišķu tēmu. Bet nedaudz vēlāk.

Pats interesantākais (!!!), ka projekta autori par Centrālo visas globālās Dvēseles Apļu Sistēmas centru, ir izvēlējušies tieši Latviju. Un, proti, Dobeles rajona, Ausatas. Ausatas atrodas, apmēram, 1,5 km no Pokaiņu meža – senlatviešu zintnieku un visas pasaules druīdu Mekas. Ausatu Dvēseles Aplis ir pasaules centrālais Dvēseles Aplis – visas Dvēseļu Apļu Sistēmas kontrolpunkts. Ausatu Dvēseles Aplis ir enerģētiski, vibrāciju ziņā un smalkajos plānos, piesaistīts Pokaiņu meža brīnumenerģētikai. Protams, arī, pakārtoti, citu Pasaules Spēka Vietu enerģētikai un vibrācijām. Ausātu Dvēseles Aplis jau strādā, jau tiek apmeklēts un izmantots.

Šeit atsevišķi piebildīšu, ka nekādas reklāmas nav bijis, sociālajos tīklos Ausatas nav publiskotas, kā vieta, kur atrodas Dvēseles Aplis, bet to jau izmanto tādi ezotērikas speciālisti, kam nav nekādas saistības ar visa lielā projekta autoriem. Tas tikai nozīmē, ka tie speciālisti, kas tiešām jūt smalkās vibrācijas un enerģētiku ir zemapziņas un apziņas līmenī jau novērtējuši Ausatas, kā Spēka Vietu.

Oponentiem, kas tīri loģiski, tagad var iebilst un pasmieties, ka – “Tad jau tas Ausātu (un citi) Dvēseles Apļi ir monstri. Pokaiņi jāizcērt, Ēģiptes piramīdas, Stounhendža un t.t.. jājauc nost. Visu tak tagad var Ausatas.”.

Šajā jautājumā, atbildēšu sekojoši: Jā, jebkuram atsevišķam Dvēseles Aplim ir ļoti stipra enerģētika, tā papildinās ar katru jaunu uzbūvētu Dvēseles Apli jebkurā pasaules malā, tā papildinās ar laiku, tā papildinās ar jebkuru “paldies Tev Ausatas, ka es izdziedināju sev slimību, vai veiksmīgi sasniedzu savus mērķus”. Bet visa Dvēseles Apļu Sistēma tiek piesaitīta (integrēta) jau Dabā esošajām Spēka Vietām. Sistēmas galvenā būtība nav savākt enerģiju no Pasaules Dabas un Sakrālajām Spēka Vietām. Katrs uzceltais Dvēseles Aplis, galvenokārt, strādā, ne kā enerģijas savācējs, bet kā retranslators (radiouztvērējs) starp Pasaules Spēka Vietām un cilvēku. Cilvēkam atliek pats pats mazumiņš – “uzgriezt” pareizo, sev patīkamo “radiostaciju” un “klausīties sev vēlamo burvju mūziku”. Atliek tikai “klausīties” - saņemt šīs smalkās vibrācijas, kas palīdzēs tikt galā problēmām vai īstenot nospraustos mērķus.

Kā izskatās un šis Dvēseles Aplis ?

Tie ir pieci lieli, dažādi laukakmeņi, kas izlikti aplī, noteiktā secībā, enerģētiski savienoti savā starpā un savienoti ar pasaules daudzām lielām un mazām Spēka vietām. Akmeņi ir sevišķi atlasīti un ļoti maz saskārušies ar tā saucamo kolektīvo saprātu. Tie ir pieci kamertoni, kas daudzkārtīgi palielina cilvēka domu spēku un visas Spēka vietas enerģētiku kopumā. Savieno cilvēku ar mūsu Pasaules smalkajām enerģijām. Un nodrošina cilvēka smalko ķermeņu rezonanci ar tām vibrācijām, kas ir sajūtamas daudzās pasaules, lielās un mazās, Spēka vietās.

Tagad par atsevišķiem Dvēseles Apļa akmeņiem. Par visiem kopumā un atsevišķi.

Katrs akmens nosaukts citā vārdā un atbilst konkrētam arhitipam. Tādam jēdzienam, kas cilvēces saprātā nekad nav mainījies, vai pārveidojies. Kas katra Zemeslodes cilvēkā izraisa vienādas sajūtas un vibrācijas.

Tātad:

Pirmais akmens ir NAKTS. Sinonīmi: punkts starp beigām un sākumu; neaktīvas inj un janj enerģijas; lielais tukšums, kurā kaut kas piedzims; burvestības mirklis, kad no nekā, kaut kas parādīsies; vienas plaukstas plaukstināšana; nebūtība pirms būtības; nenoķerama škirtne, kas atdala pagātni no tagadnes; kaut kā beigas un jaunā sākums; tumsa, kurā aizdegsies zvaigznes; neredzamais Saules ceļš naktī; klusums, kurā dzirdams bezgalīgi maza skaņa; mirklis starp ieelpu un pirmo noti; mirklis pirms Visuma Lielā Sprādziena; mirklis pirms tiek izrunāts vārds; atpūta pirms kustības; tumsa pirms apgaismības; nesapratne pirms saprašanas; slēptais un nākosais VISS; tumsa, kas rada.

Mijiedarbībā ar šo akmeni var sākt sasniegt mērķus, kas ir tikai ieceru veidā, sākums “kaut kam ne no kā”.

Otrais akmens – RĪTA AUSMA. Sinonīmi: rīta ausma pirms saullēkta; cilvēka piedzimšana un auga sēklas dīgšana; strauta izteka; sākums; pieaugoša skaņa; pieaugoša skaidrība; kaut kā nespēcīga pieņemšanās spēkā; apkārtējās pasaules palīdzība kaut kā jauna sākumā; jaunu, tikko jaušamu jūtu parādīsanas ceļā uz lielo mīlestību; jauns sākums jaunā situācijā; gaisma, kas dinamiski paliek spožāka; skaņa, kas parādās un pieaug; tikšanās, kas iesāk lielus darbus; ticība, kas sāk pāraugt izlēmībā; sajūta pirms, kaut kā sasniegšanas; Saules mala pie horizontal, saullēkta laikā; rīta vējš, kas pieņemas spēkā; ceļš, kas tikai sākas; sākums neatvairāmajam.

,

Trešais akmens – DIENA. Sinonīmi: saule, kas tuvojas zenītam un piepilda pasauli; kustība, kas paātrinās; sākums, kas pārvēršas spēkā; dzīves simfonijas apogejs; tas, kas ir savu uzdevumu un īpašību augstumos; viss, kas mēģina sasniegt maksimumu; formas, kas piepildījusas maksimālu apjomu; zināšanas, kas attīstās un paliek pamatīgas; jūtas, kas palielinās un paliek ļoti lielas; ķermenis, kas piepildīts un turpina piepildīties ar enerģiju; ceļi paliek skaidri un ved nākotnē; krāsas, kas palikušas maksimāli košas un izteiktas; brīvība, kas ir liela, bet turpina attīstīties; spēcīga enerģija, kas piepilda visu atvasināto; kustība kalna virsotnē; notikumi, kas turpina pieaugt un pieaugt.

Ceturtais akmens – VAKARS. Sinonīmi: diena pagājusi; vēl uz notikumiem ir gaismas, zenīta atspulgs un siltums; notiekošais sāk pieņemt nobeiguma formu; doma nes zināšanas un pieredzi; zināsanas paliek par iemaņām; jūtas paliek noturīgas un vērtīgas; ceļi tuvojas galamērķim; kustība, kas pāriet formā; darbība nostiprinās objektīvajā pasaulē; jau sasniegtais, sāk likt pamatus nākošajiem plāniem; spēks, kas kļūst par realitāti; pūles, kas nes augļus; pasaules formas nostiprinās un gatavojas atpūtai; augu augšanas beigas un nogatavošanās; darbība nobeiguma stadijā; vārds kļūst par nozīmi un jēgu; notikumi kļūst par realitāti.

Piektais akmens – SAULES RIETS. Sinonīmi: kustība, kas pārtop formā; gaisma, kas dziest un rada vakara blāzmu; notikumi, kas ieguvuši stabilitāti; kaut kas beidzas un aiziet nebūtībā, kaut kas beidzas, bet paliek pasaulē; notikumi kļūst par pagātni; ceļi, kas novesti līdz mērķim; klejotājs atgriezies mājās; doma, kas kļūst par pamatu nākošai domai; auglis, kas devis sēklas; atpeldējušie kuģi kuģu piestātnē; pateicība, atvadas un piedošana; nenotikušā atlaišana; notikumi, kas ir par iemeslu nākošiem notikumiem; dārgumi, kas salikti plauktos un nederīgais, kas atlaists; nepilnība, kas izkususi tumsas dziļumā; miers pēc darba; notikumi, kas slēpj sevī nākotnes notikumus; tuvojas nakts, kas nesīs jaunu saullēktu un dienu.

Tagad par to, kam šī spēka vieta noder.

Tās iespējas ir unikālas. Tā nodrošina cilvēka mijiedarbību ar visas sistēmas Spēka vietām, atklājot cilvēka jaunas, nebijušas spējas, iniciējot cilvēkā tādas pozitīvas sadzīves, sociālās un ekstrasensūrās īpašības, par kurām cilvēks varēja tikai sapņot. Papildus piepildinot cilvēku ar enerģiju un mentālo pozitīvismu. Šī Spēka vieta noder jebkam – gan veselības uzlabošanai, gan mērķu sākumam, mērķu attīstības dinamikas paugstināšanai, kādu mērķu, dzīves situāciju izbeigšanai, garīgai izaugsmei un attīstībai, savstarpējo attiecību noregulēšanai un pilnveidošanai. Visam, ko sniedz mums un var sniegt energoinformatīvā Pasaule.

Šajā vietā Jūs varat veicināt jebko, tikai ne negatīvu pret citiem cilvēkiem. Tad braukšana uz turieni izrādīsies velta vai pat bīstama. Spēka Vietas nemīl destruktīvismu.

Lai iesāktu miedarbību ar šiem akmeņiem, nepieciešams tikai vienkāršs, bet draudzīgs skatiens uz šiem akmeņiem. Un, Jūs kļūstat, par superekstrasensu. Protams, ka tikai kamēr notiek mijiedarbība starp Jums un akmeni. Var gadīties, ka tāds arī paliekat pēc tam. Jo, kā jau minēju, šīs vietas apmeklējums un maza, ļoti vienkārša meditācija, var atklāt Jūsos ekstrasensūrās spējas. Tas atkarīgs no Jūsu nopietnības braucot risināt uz šo Spēka vietu savas problēmas, uzticēšanas akmeņu un savam saprāta spēkiem. Nekādi ārējie spēki šo meditācijas pie akmens procesu nevar nedz palielināt, nedz pamazināt. Tikai Jūsu uzņemšanās, savu risināmo problēmu sapratne un nopietna attieksme pret pašu Dvēseles Apli.

Vēl paskaidrošu, ka līdz Jūs nonākat līdz Jums nepieciešamajai meditācijai ar akmeni.

Dvēseles Aplis 2

Iepriekšējā rakstā vispārēji aprakstīju par jaunā pasaules mēroga ezotērisko projektu - Dvēseles Apļu sistēmu, kuras centrs atrodas Latvijā, netālu no Pokaiņu meža, Dobeles rajona Ausatās. Un, kurā akumulējas un, galvenokārt, retranslējas visas Pasaules Spēka Vietu smalkās enerģijas un vibrācijas.

Tagad, šajā rakstā, pastāstīšu sīkāk, kā un ko var, priekš sevis un citiem, paveikt šajā Spēka Vietā. Skaidrojumam būs atsevišķas sadaļas, kuras, pēc sava satura būtības ir vienādi svarīgas, lai Jūs veiksmīgi mijiedarbotos ar Dvēseles Apli un saņemtu Pasaules Spēka Vietu palīdzošās vibrācijas.

Pirmkārt. Sagatavošanās braucienam uz Ausātu Dvēseles Apli. Attieksme pret braucienu uz Dvēseles Apli un darbu Dvēseles Aplī.

Jums, jau pirms brauciena uz šo Spēka Vietu, konkrēti (var rakstiski), jānodefinē to risināmo problēmu klāsts un saturs, kuru Jūs, ar šīs Spēka Vietas palīdzību, vēlaties atrisināt. Nav nepieciešams aprakstīt, kā Jūs taisāties savas problēmas risināt. Nepieciešams tikai, maksimāli, visu maņu orgānu līmenī sajust, kādu gala rezultātu Jūs vēlaties sagaidīt. Veidu un ceļu, kā to sasniegt, Jums “pateiks” priekšā Dvēseles Aplis. Arī apstākļus mērķa sasniegšanai Jums nodrošinās Dvēseles Aplī retranslētā Pasaules Spēka Vietu enerģētika un vibrācijas.

Kā jau rakstīju, negatīvu pasūtīšanā Pasaulei, Jūs nevarat veltīt savu braucienu uz Ausātām. Pat pretēji – cilvēkiem ar sliktiem nodomiem, drīzāk iznāks aizbraukt pēc pelnītā soda. Spēka Vietas neatbalsta destrukciju.

Neko Jūs Dvēseles Aplī neiegūsiet arī, ja brauksiet tikai savas intereses, ziņkārības pēc. Kā uz kādu cirka izrādi vai teātra priekšnesumu. Un attiecīgi, Jūs saņemsiet no Dvēseles Apļa, tikai proporcionāli tam, cik nopietna ir Jūsu attieksme pret visu braucienu kopumā un savām darbībām Dvēseles Aplī. Pasaule mīl harmoniskas un abbpusēji sirsnīgas attiecības. Un ne citādi.

Risināmo problēmu saturs var būt jebkurš – gan veselības, gan sadzīves, gan savstarpējo attiecību, gan sabiedriska rakstura, gan dzīves kardinālu dzīves posmu plānošana un veiksmīga realizācija. Šeit piebildīšu, ka risināmo jautājumu stadija, stāvoklis laikā, arī var būt dažāda – gan jaunu mērķu, biznesplānu, ieceru, attiecību veiksmīga noregulēšana, gan jau iesāktu darbu veiksmīga pabeigšana, esošo slimību dziedināšana, gan kādu dzīves situāciju vai dzīves posmu veiksmīga turpināšana vai pabeigšana. Principā, šī Spēka Vieta palīdz un aktivizē jebkuru reālu situāciju, kas reāli var notikt Pasaulē. Protams, par operdziedātāju, ja Jums nav balss, vai par superspeciālistu kādā konkrētā nozarē un darba vietā, ja Jums nav attiecīgās izglītības, Jūs ar Spēka Vietas palīdzību nekļūsiet. Pasūtījumam, jābūt reāli izpildāmam un iespējamam. Un nav jāņem vērā arī iebildes – “es neesmu pelnījis, man nesanāks, tas ir labāks, skaistāks, bagātāks, perspektīvāks un t. ml.”. Jāsaprot, ka Spēka Vieta ir savdabīgs un ļoti spēcīgs pastiprinātājs, jebkuram pareizi pasūtītam, īstam nākotnes notikumam vai situācijai. Pirms brauciena, savas pazeminātās ambīcijas jāapklusina. Pat, otrādi, savas ambīcijas, saprāta robežās, var palielināt.

Brauciena un meditāciju efektivitāte atkarīga tikai no Jūsu spējas pārvērst Dvēseles Apli par sevi un padarīt viņu par savu otro “es”, saplūst ar to vienā veselumā. Gan emocionālā, gan enerģētiskajā aspektos. Pārējo paveiks Dvēseles Aplis.

Akmeņi neprot runāt, bet viņi atbildēs veicot sajūtu, emocionālās izmaiņas Jūsu ķermenī, enerģētikā, saprātā, apkārtējā pasaulē. Jums tikai atliek “klausīties” savās sajūtās, kad būsiet mijiedarbībā ar akmeņiem.

Akmeņi atbildēs, nevis skaitīs Jums lekciju, monologu. Bet tas nozīmē, ka Jums pirmajam ir jāuzdod jautājums. Šis jautājums nav jāiesniedz rakstiski, bet jātranslē akmenim ar kuru strādājat, maksimāli izteikti visu piecu maņu orgānu izteiksmes gammās. Jūsu saprātam un dvēselei jābūt pilnīgi atklātiem pret akmeni. Tādā veidā Jūs panāksiet, ka akmens Jūs uzklausīs, dos padomu vai palīdzēs reāli. To arī sauc par pareizu mijiedarbību.

Ja vēlaties palīdzību, tikai, lai saņemtu kādu saprātīgu, konkrētu domu, konkrētā jautājumā, tad pietiks arī tikai ar godīgumu un atklātību meditējot pie akmeņa.

Ja Jums nepieciešama ilgstoša un spēcīga palīdzība, kādā jautājumā, tad nepieciešams paņemt līdz iepriekš sagatavotu mazu akmentiņu vai monētu. Kuru noliksiet, atstāsiet pie akmeņa ar kuru “runājāt”. Tādā veidā Jūs nodrošināsiet patstāvīgu enerģētisko saikni starp Jums svarīgo jautājumu un konkrēto Dvēseles Apļa akmeni – palīgu. Jūsu jautājuma risināšana notiks automātiski, arī pēc Jūsu aizbraukšanas uz mājām.

Nedaudz atkāpšos un pastāstīšu, kā sagatavot akmentiņu vai monētu, kas nodrošina ilgstošu Dvēseles Apļa palīdzību. Tātad, (1.) 1 – 2 dienas, pirms brauciena uz Dvēseles Apli, kā iepriekš rakstīju, apdomājiet tos atsevišku uzdevumu, mērķu sasniegšanas rezultātus, kurus vēlaties sasniegt ar Dvēseles Apļa palīdzību. Atkal uzsveru, ka nevis visu mērķu sasniegsanas procesu – “biznesplānu”, bet tikai pašu emocionālo un fizisko rezultātu – summary.

(2.) apdomājot savu plānu rezultātus, katru atsevišķi, paņemiet rokās akmentiņu vai monētu. Un domājot par gaišo nākotnes rezultātu, vienlaicīgi, translējiet to akmentiņam vai monētai. Tādā veidā, Jūs “iebīdīsiet, noenkurosiet” savas pozitīvās nākotnes sajūtas, konkrētā priekšmetā. Iesaku, ņemt šim nolūkam enerģētiski tīrus akmentiņus no upes, jūras vai karjeras. Vai arī, ja protat, tad pirms darbībām, akmentiņus enerģētiski iztīrat. Iesaku arī akmentiņu nofotografēt un, pēc tam, laiku pa laikam, paskatīties un papētīt akmentiņa fotogrāfiju. Tādā veidā, pēc tam, Jūs nodrošināt enerģētisko saikni starp Jūsu saprātu Dvēseles Apli, bet līdz ar to, patsstāvīgu Dvēseles Apļa darbību Jūsu risināmā jautājumā labā.

Otrkārt. Ieešana Dvēseles Aplī.

Pirms tiekat pie kāda no Dvēseles Apļa sastāvdaļām – akmeņa, ieejat Dvēseles Apļa konstrukcijā, iekšpusē, Jums jāveic 3 pieturpunkti – apstāšanās vietas. Katrā “pieturā” javeic noteikta mentālā un saprāta darbība:

1. Pirmā pieturvieta. Jums jāapzinās, ka Jūs esat ŠEIT un TAGAD – pie Dvēseles Apļa. Jāatstāj visas savas raizes un problēmas ārpus sevis. Jāatmet malā viss sakrājušais negatīvs. Jūs vairs neesat problēmu kaudzīte, bet tikai Jūs – Šeit un Tagad. Pie Dvēseles Apļa. Ar saviem mērķiem un dzīves plāniem tuvākajā un tālākajā nākotnē.

2. Otrā pieturvieta. Jāapzinās tos mērķus, kurus vēlaties risināt ar Dvēseles Apļa palīdzību. To situāciju, kuru vēlaties panākt.

3. Trešā pieturvieta. Jāapzinās, ko Jūs kopumā vēlaties panākt ar pēc darba Dvēseles Aplī. Vispārēji, kādus emocionālos horizontus vēlas sasniegt Jūsu Dvēsele, atrisinot savas problēmas, sasniedzot kārotos mērķus, veicot meditāciju Dvēseles Aplī – Prieku, Sākumu kaut kam, Apskaidrību, Apmierinātību, Gandarījumu, .......

Pēc tam, Jums jāieiet Dvēseles Aplī un jāsāk mijiedarbība ar šo Spēka Vietu un tās atsevišķām sastāvdaļām – akmeņiem.

Tālāk, lielākai skaidrībai, darbības aprakstīšu piemēra veidā un pirmajā personā. Tā, kā to darītu es, ja būtu Jūsu vietā:

Es izjūtu nepieciešamību paskatīties uz Pasauli citā rakursā, lai saņemtu jaunu, pareizu domu, palīdzību, enerģiju, harmonizētos ar Pasauli, saviem mērķiem un iecerēm. Man to vajag ! Es, šī mērķa labad, speciāli esmu izbraucis no mājām, atstājis savus ikdienas darbus un nodarbes, mērojis lielus attālumus, atvēlējis laiku, jo tas nepieciešams man ! Es tuvojos Dvēseles Aplim.

Dvēseles Aplis sastāv no ārēji parastiem laukakmeņiem, bet vienlaicīgi mans ceļojums uz Dvēseles Apli un manas darbības tajā, ir deļ manis kardināli nepieciešamas un svarīgas. Mani risināmie jautājumi priekš manis ir ļoti svarīgi. Tādēļ, ka es ar lielu atbildību attiecos pret sevi, savam domām, savām vēlmēm, pret savu dzīvi un visu ko daru. Dvēseles Apļa apmeklēšana, darbs tajā un pats Dvēseles Aplis ir deļ manis tik pat svarīgs, cik svarīgs esmu es pats sev. Mēs ar Dvēseles Apli esam vienlīdz svarīgi, šajā brīdī. Dvēseles Aplis ir pelnījis manu maksimālu cieņu.

Pirms ieeju Dvēseles Aplī, es apstāšos trīs reizes.

Pirmajā apstāšanas vietā, es domāšu par sevi. Kas es esmu ? Es pacentīšos sajust sevi visu – savu ķermeni, savas domas, iekšējo pasauli, savas vēlmes. Es atstāju pasauli un apstākļus, kas man apkārt ikdienā. Es sarauju jebkuras saites ar visu, kas mani māc un regulē. Visu to es netaisos nest Dvēseles Aplī. Viss svešais un nepareizais paliek ārpus Dvēseles Apļa. Es pats esmu atnācis. Es neesmu Pasaule un Pasaule neesmu es. Esmu tikai es un es esmu šeit. Es, manas domas un sajūtas. Esmu atnācis ŠEIT. Un atrodos ŠEIT.Kad sajutīšu, ka esmu tieši ŠEIT, tieši ES, tieši TAGAD, es pasperšu dažus soļus un nonākšu otrā apstāšanās vietā.....

Otrajā apstāšanās vietā, es padomāšu, ko es vēlos, kas mani virza šajā dzīvē, kas man dod spēku iesākt jaunu dienu, kas ir noslēpies un apjaušams manas dzīves nākotnes dūmakā, kurai eju pretīm. Un par ko es vispār eju pretim, man apjaušamajai, nākotnei. Par ko es domāju un par ko baidos domāt. Es būšu maksimāli koncentrēts savas atklāsmēs, maksimāli atklāts pret sevi pašu. Izmetīšu visas savas fantāzijas, visas man uzspiestās no ārpasaules dogmas un uzskatus. ŠEIT nav vietas pašapmānam un liekulībai, jo ŠEIT ESMU TIKAI ES un mana iekšējā pasaule. Ne viena cita te nav. Es atmetīšu visus savas ārējo apstākļu radītās ieceres, tādēļ, ka tas radušās, kā sekas, piedēklis ceļā uz maniem reālajiem plāniem. Es atmetīšu visu uz ko esmu ieciklējies un koncentrēšu savu uzmanību tikai uz to, lai izpildītu to, ko pieprasa MANS ES. To, ko diktē mana Dvēsele, mans īstais ES. Es kļūšu par tīru no ārišķuma, tādu substanci, kas pievelk pie jaunām domām, tēliem, Pasaules varenuma. Un tad, kad es sajutīšu, ka esmu atvēris savu Dvēseli Dvēseļu Aplim, esmu gatavs Dvēseles Apļa palīdzībai un kam jaunam, es, atkal, pasperšu dažus soļus un nonākšu pie trešās pieturvietas.

Trešajā pieturvietā, es mēģināšu saprast un noformulēt, ko es vēlos no Dvēseles Apļa. Tas nebūs nemaz tik viegli, jo vienlaicīgi redzu savos jautājumos gan svarīgas, gan nesvarīgas detaļas, domuformas un dažādus tēlus. Ja kāds man paprasītu, kas gan visa manā neskaidrībā, haosā ir vērtīgs Mūžības un Visuma priekšā, man nav viennozīmīgas atbildes. Tomēr es zinu, ka visā šajā, manu domu un vēlmju haosā ir ĪSTENU mērķu tēli. Es viņus nosaukšu, uzskaitīšu barjeras, šķēršļus, kas liedz viņu izpildei. Un sapratīšu ko tad īsti un konkrēti es vēlos – iedvesmu, atklāsmi, kaut ko jaunu, kā jau esoša procesā veiksmīgu turpinājumu, vai pabeigta dzīves posma laimīgas beigas.......

Var gadīties, ka manas domas ir tiks juceklīgas, ka es nezinu, ko es īsti vēlos un nezinu arī apstākļus, kas veicinātu manu īsteno vēlmju parādīšanos. Tad es tiekšos, lai uzzinātu, ko man jāvēlas un par ko jādomā. Un tas būs mans mērķis mijiedarbībai ar Dvēseles Apli.

Var arī tā būt, ka es atnācu uz Dvēseles Apli. Lai saprastu sevi, atrastu harmoniju ar apkārtējo Pasauli. Tad es domāšu par savu pilnīgo Dvēselisko attīstību, kā galarezultātu, bet savu iekšējo nesapratni un diskomfortu ceļā uz to, kā traucējošiem apstākļiem.

Kad būšu sapratis ar kādu risināmu problēmu nastu esmu atnācis uz Dvēseles Apli, es došos Dveseles Aplī iekšā.

Vieta, kur Dvēseles Aplī ir jāiet iekšā, atrodas starp akmeņiem Nakts un Rīta Ausma. Tas tādēļ, ka tas ir labākais laiks, lai kaut ko sāktu.

Sākotnēji, es aiziešu uz Dvēseles Apļa centru, apskatīšos sajutīšu Dvēseles Apļa snaudošo Spēku un veselumu. Un saplūdīšu, izšķīdināšu sevi šajā Dvēseles Apļa konstrukcijā. Sevi, kas emocionāli atklāts un tīrs atnāca, lai kaut laiku, bet būtu vienotam un veselam ar Dvēseles Apli.

Tikai pēc tam, es nolemšu, pie kura akmens man iet. Kaut gan tas nebūs mans lēmums. Vajadzīgais man akmens, mani pašu “pasauks”.

Ja vēlos atrast pareizas domas par kādu savu jautājumu, es atvēršos akmenim un domāšu kopā ar viņu. Līdz sapratīšu, ka manas domas ir mainījušās un ir palikušas īstās un pareizās. Parādījušās jaunas emocijas un enerģija domu realizācijai.

Šeit tikai piebilde, ka domāt kopā ar akmeni, nav viens un tas pats, kas uzspiest akmenim savas domas. Domu ritējumam jābūt sinhronam ar akmeni un nepiespiestam.

Ja vēlos saprast, izprast kādu parādību, situāciju vai cilvēku, arī sevi, tad atklāšos akmenim un kopā ar to domāšu par jautājumu, līdz parādīsies zināšanas.

Ja vēlos harmonizēt savas pretrunīgās domas par ko vai svārstīgās jūtas pret ko, es atklāšos akmenim un kaut ko atdošu viņam, bet kaut ko pastiprināšu ar akmeņa palīdzību. Darīšu to līdz sapratīšu, ka domu un jūtu gammas ir stabilizējušās.

Ja vēlos sasniegt lielākus mērķus – darbs, bizness, attiecības, veselība, es no sākuma domāšu kopā ar akmeni. Un tad, kad domas noskaidrosies, konkretizēsies, parādīsies atbilde uz manu jautājumu vai risinajums, es atdošu akmenim savu galamērķa tēlu, kas ietīs manu sajūtu gammā.

Ja vēlos enerģētisku palīdzību tur, kur tagad nevaru būt, vai otram cilvēkam, es kļūšu par akmeni, saņemšu apskaidrību savā palīdzībā un ar domu palīdzību, no akmeņa, aizsniegšos līdz vēlamajam cilvēkam vai vietai. Došu norādījumus akmenim, ko es vēlos panākt attiecībā uz cilvēku vai man nesasniedzamo vietu Pasaulē.

Ja risināmais, ar Dvēseles Apļa palīdzību, jautājums ir priekš manis svarīgs, ilgs savā risinājumā un būtībā, es atstāšu akmeņa pakājē līdzatnesto akmentiņu, kurā “ierakstīju” sava nāciena, mērķa rezultātu.

Es pieiešu pie NAKTS akmeņa, ja man nepieciešams Sākums un es meklēju viņu. Es iegrimšu nakts mierā un ļaušos viņam pārņemt man; es domāšu un sagaidīšu atklāsmi, ja esmu nonācis labirintā vai mans ceļš ir atdūries pret sienu; es meklēšu cerības staru, ja esmu nokļuvis bezizejā. Spēks sākas tur, kur tas ir pazaudēts, jūtas ir tur, kur viņas apdzisušas. Nepiefiksētais, svarīgais posms dzīves un biznesa plānos. Izeja no vientulības. Atklāsme un atbilde. Mīklas atminēšana. Būtība un jēga kaut kam. Es ļaušu savam ķermenim atrast taciņu uz Veselību un sapratīšu, ko vēlas mans ķermenis; es atradīšu jūtas un sapratni cilvēkos, kas man liekas sveši un nesaprotami; es iedošu kustību savām biznesa un darba lietām, ja tās ir apstājušās; es nosūtīšu emocionālo mieru, kur tā nav; es nosūtīšu sapratni, kur tās nav; es parādīšu izeju no labirinta, ja cilvēks ir apmaldījies; es atnesīšu jauno stagnācijas pārņemtajiem; es atradīšu izeju, ja ceļš ir atdūries pret sienu; es došu cerību, kur tā pazaudēta; es sniegšu palīdzību, tam, kas zaudējis visas cerības: es paprasīšu par to, ko nezinu un saņemšu atbildi; es atradīšu ceļu uz mājām jebkurā tumsā.


Es pieiešu pie Rīta Ausmas akmeņa, ja meklēju palīdzību sākumam. Mani apņems gādīgā Rīta Ausmas akmeņa enerģija. Un es būšu vienots ar šīm vibrācijām. Es turpināšu iesākto domu un kārtošu tālas nākotnes plānus; es palielināšu pirmās sajūtas un apjautīšu nākotnes pozitīvismu; es ļaušos jaunajam attistīties sevī un savā dzīvē; es sākšu jaunu dzīves etapu un izdiedzināšu jaunu sajūtu un emociju sēklas; es nostiprināšu savā ķermenī visu, kas tam noderīgs un uzlabo to; es nostiprināšu savu jauno paziņu loku; es aizstāvēšu savas jaunās jūtas, domas un darīšanas; es nosūtīšu palīdzību citu cilvēku jauninājumiem, es nosūtīšu Veiksmi cilvēkam tā sākotnējās iecerēs, meklējumos un plānos; es parūpēšos par nespēcīga cilvēka veselību un labklājību; es palūgšu padomu savos darbos un ceļvedi mērķu sasniegšanā; es piesaistīšu sev Pasaules uzmanību un pasaukšu Pasauli man palīgā; es “noķeršu vilni”, kas nesīs mani tur, kur es to vēlos un atnesīs to, ko es vēlos; es kļūšu par to, par kuru sāk uzzināt Pasaule un savienošu nākotni ar tagadni.

Es pieiešu pie DIENAS akmeņa, ja meklēju Spēka Avotu. Es nokļūšu nepārvaramā enerģijas straumē un kļūšu par šo straumi; es paplasnāšu savu domu spēku un daudzveidību; es attīstīšu savus plānus maksimāli; es nokļūšu emociju virsotnē un atradīšu pamatu pašiem drošākajiem plāniem; es iegūšu pārliecību saviem spēkiem un Dvēseles saucieniem; es piepildīšu savu ķermeni ar Spēku; es nosūtīšu un piepildīšu ar Spēku cilvēkus, notikumus, situācijas; es pastiprināšu jebkuru procesu un tā norisi; es nosūtīšu Dienas Spēku visam, kas iet pareizā virzienā; es radīšu vilni, kas nesīs man nepieciesamo tālu un augstu; es palūgšu Spēku un saņemšu to; es kļūšu par svārstu, kas iekustina Pasauli. Apjoms, Spēks, attālums, rezultāts.

Es pieiešu pie VAKARA akmeņa, ja meklēju nobeigumu, kam jau notikušajam, ja vēlos atrast harmonisku, kaut kā, gala realizāciju. Es nonākšu enerģijas straumē, kas pārvēršas beigu formā. Es atradīšu sajūtu un attiecību skaidrojumu; es sapratīšu, kādēļ ir tas, kas ir; es izdomāšu un pabeigšu domu, saskatīšu tēlu tā īstajā skatā, pabeigšu grāmatu; es sasniegtie dzīves plāni nostabilizēsies un paliks stabīli; es sākšu novākt savas darbības augļus; mans ķermenis paliks sabalansēts un pilnīgs; es turpināšu iesākto ar maksimālu atdevi; es novirzīšu notiekošo uz stabīliem pamatiem un patstāvīgi pozitīviem rezultātiem; es pārvērtīšu savus mērķus realitātē; es padarīšu attiecības par stabīlām; es novirzīšu enerģiju man vēlamā piepildei; es atnesīšu sabalansētību jebkurā procesā vai situācijā; es atrisināšu jebkuru maz saprotamo; es novedīšu jebkuru procesu līdz gaidāmajam rezultātam; es pārvertīšu pūles par augļiem; es es kļūšu par vilni, kas pārvērtīs notikumus par jau notikušiem.

Es pateikšos akmenim par sadarbību ar mani. Es saprotu, ka mana sadarbība ar akmeni ir tik pat svarīga man, kā sev es pats.

Es aiziešu uz Dvēseles Apļa centru un sajutīšu jaunas sabalansētas enerģijas un vibrāciju plūsmu. Domās pateikšos Dveseles Aplim par to, ka tajā tikko notika un paradījās kaut kas ļoti svarīgs man.

Es iziešu no Dvēseles Apļa, starp Vakara un Nakts akmeņiem, tādēl, ka mans lūgums uzklausīts un viss manis pasūtītais notiks. Tādēļ, ka “durvis” starp Vakara un Nakts akmeņiem ir labākā vieta, lai aizietu pēc izdarītā darba. Es sajutīšu, ka izeju no Dvēseles Apļa un nonāku savā, bet jau izmainītā Pasaulē.

Es saprotu, ko svarīgu sev esmu saņēmis Dvēseles Aplī. Es to nevis vienkārši saprotu, bet jūtu !

Es pateikšos cilvēkiem, kas šo Dvēseles Apli izdomāja un uzstādīja, cilvēkiem, kas apkopj Dvēseles Apli un uzrauga to.

Kā pateicību par savām jaunajām sajūtām un par iegūto Dvēseles Aplī, es kaut ko reālu izdarīšu priekš Dvēseles Apļa. Varbūt savākšu Dvēseles Apļa apkārtnē atkritumus, varbūt patīrīšu pašus brīnumainos akmeņus, varbūt, vienkārši, iedošu nelielu naudas summu, cilvēkam, kas pieskata Dvēseles Apli, kas vasarā tur pļauj zāli, bet ziemā rauš sniegu. Es izdarīšu kaut ko reāli noderīgu priekš Dvēseles Apļa. Jo es saprotu, cik Dvēseles Aplis ir kļuvis svarīgs man.

Ja pasūtītais Dvēseles Aplī realizēsies labāk pat, kā es to biju plānojis, es, noteikti, atgriezīšos, lai izteiktu savu pateicību atkārtoti. Un vispār, tikai, lai sakārtotu sevi, atrastu sevi, iegūtu iekšējo harmoniju, es atbraukšu uz Dvēseles Apli vēl un vēl. Lai saprastu, ka Dvēseles Aplis ir palicis vēl varenāks un vēl tuvāks man. Lai Dvēseles Apļa uzraugs skatītos uz mani, kā uz pazīstamu cilvēku.

Tāds lūk mans piemērs, lai Jūs saprastu, ko un kā, Jūs, cienījamie lasītāji, varat ar Dvēseles Apļa palīdzību risināt.

Uzskatu, ka iespaidīgas perspektīvas.

Vēl piebildīšu, ka Dvēseles Aplis labāk strādā, ja pie reālais diennakts laiks, kura atrodaties Dvēseles Aplī, atbilst akmeņa nosaukumam, pie kura risināmas Jūsu problēmas. Kaut gan priekš cilvēkiem, kas ievēros visu manis rakstīto, Dvēseles Aplis nostrādās labāk, ka visi “ekstrasensu cīņu” dalībnieki kopā. Jo Dvēseles Aplis ir Daba, Spēks un Enerģija vienā veselumā. Bet tādu trijotni neviens nevar uzveikt.

Tātad. Ar (pie) Rīta akmens risināmās problēmas labāk risināt no rīta. Ar (pie) Dienas akmens risināmās problēmas labāk risināt pa dienu un t.ml.. Tādēļ silti iesaku, lai laiks būtu pavadīts pavisam lietderīgi un nebraukāt vairākas reizes uz Pokaiņu Ausātām (Dvēseles Apli), savāciet risināmo problēmu “kaudzi” un atrisiniet tās vienā diennaktī. Zinu, ka Jums atļaus netālu no Dvēseles Apļa uzcelt teltis. Bet, pieradušajiem pie komforta, pasaku priekšā, ka Ausātās ir arī viesu māja, ar visām ērtībām un ar, tiešām, demokrātiskiem izcenojumiem. Netālu no Dvēseles Apļa ir arī autostāvvieta. Bet, principā, var jau arī braukt, uz neilgu laiku, lai atrisinātu tikai vienu savu problēmu. Nedomāju, ka Jūs uz turieni brauksiet ar sīkām problēmām. Tādēļ brauciena lietderīgums, jebkurā gadījumā, ir reāli liels.

Iesaku arī tiem, kas aizbrauks risināt divas un vairāk problēmas – labāk risinot katru atsevišķu problēmu, visu ieiešanas Dvēseles Aplī, darba tajā, un iziešanas no Dvēseles Apļa, procedūras, atkārtot. Uz katru atsevišķu problēmu, atsevišķa procedūra.

Vēl piebildīšu, ka ir tā saucamās, Dvēseles Apļa, maksimālās dienas, kad Dvēseles Apļa Spēks daudzkāršojas. Bet par to citā rakstā......Basteta

Mājokļa enerģētika

Pēdējā laikā šajā sadaļā parādās ļoti daudz diskusiju un jautājumu par šo tēmu, tāpēc izdomāju pastāstīt vismaz dažas lietas par to, jo tā ir mana jaunā aizraušanās un specializācija.

Vispirms – tādu terminu es esmu izdomājusi – mājokļa speciālists – jo tāda profesija, arods, kā lai nosauc, pastāv jau sen, kā arī ar dažādiem vārdiem tāda profesija pastāv arī citās zemēs. Latvijā šobrīd ir modē ļoti dažādi speciālisti, bet lielais vairums viņu koncentrējas tikai uz kādu vienu sistēmu – Fen Šui, bioenerģētiku, āderu noteikšanu, senajām latviešu zinībām un vēl visādi. Es teiktu – mājokļa speciālists ir tāds cilvēks, kas kaut cik pieņemami pārvalda vairākas jomas, un vismaz vienu – labi. Iemesls, kāpēc labāk ir zināt no dažādām pusēm, ir tāds, ka arī problēmas nāk no dažādām pusēm. Jūs variet visu uztaisīt perfekti pēc ķīniešu Fen Šui, bet, ja jums tur ir ieperinājies ļaundabīgs gars, jūs tur maz ko panāksiet, lai gan pabojāsiet garam dzīvi. Jūs variet perfekti visu izplānot pēc senajām pagāniskajām zināšanām, bet, ja jums kaut kas izveidots nepareizi pēc psiholoģiskā viedokļa, štrunts vien būs. Ja jums pagalmā dzīvo aktīvi dabas gari, jūs varat uztaisīt sētu pareizā krāsā un skaitīt lūgšanas visos četros stūros, viņi vienkārši smiesies par jums. Tāpat var pielabināt garus, bet, ja gulta ir uz ugunsāderes, jūs tur neizgulēsieties un viss, gari kaut uz galvas var stāvēt, lai jums palīdzētu.

Tāpēc mūsdienās ir izplatīti tādi speciālisti, kas mēģina apvert pēc iespējas plašāku spektru no tā, kas svarīgs, veidojot mājokļa enerģētiku. Latvija vispār ir iestagnējusi valsts, mums ir dziļas tradīcijas, un tas ir skaisti, bet šeit kaut kā vēl arvien valda smieklīga māņticība, tiek piekopti ticējumi, kuru nozīmi vai jēgu neviens nesaprot, un to visu uzfrišina ar kaut kādām mūsu zemei nepiemērotām ķīniešu gudrībām. Tāpat tiek aktīvi noliegtas Neopagānisma zināšanas, kas vieno visu neopagānisko pasauli, bet latvieši spītīgi turas pie tā, ka Dievturība (tīrs Neopagānisms) nav nekāds pagānisms un vispār norobežojas savā sulā. Mums ir svētīgas tradīcijas, bet tas vēl arvien nav viss, tāpat kā ne visas gudrības nāk no Austrumiem.

Tātad, mājokļa speciālists ir vietai un laikam pieskaņojies praktiķis, kas veido savu sistēmu, balstoties uz lielu informācijas bagāžu no dažādām tautām, bet koncentrējas uz konkrētajai vietai svarīgāko. Mums nav svarīgi kaut kas par lieliem kalniem, vulkāniem, ledājiem vai kaut kādiem eksotiskiem radījumiem un gariem, kādi pie mums nedzīvo, bet kādi mājo citu tautu leģendās un ne tikai leģendās.

Tātad, mājokļa speciālistam un jebkuram cilvēkam, kas vēlas saprast savu māju vai dzīvokli un tam piegulošo zemi, ir jāņem vērā, ka nevar atdalīt tikai vienu vai dažas jomas un koncentrēties tikai uz tām., ja vēlas saprast savu vietu uz pasaules – fiziskajā telpā. Nosaukšu svarīgākās jomas, kas ir jāņem vērā, plānojot sava mājokļa enerģijas uzlabošanu un pirmām kārtām jau – saprašanu.

 1. Zemes fiziskā vieta – pat tad, ja tas ir pilsētā. Uz kāda pamata stāv māja? Kas mums ir taisni zem kājām? Purvains, kūdrains pamats vai stingrs dolomīts? Te ir arī runa par fiziskajām āderēm.
 2. Kādas enerģētiskās zonas šķērso īpašumu? Gan lielās, gan mazās.
 3. Kādi obejkti mums ir apkārt – ūdeņi, meži, lieli akmeņi, pļavas, lauki, kalniņi, jūra, industriālie objekti? Kādu sugu koki, kas par augiem ir apkārt? Vai māju apciemo dzīvnieki – putni, zīdītāji, kukaiņi?
 4. Kāds ir skats pa logiem uz dažādām pusēm?
 5. Kam fiziski pieder īpašums – pašam, radiem, saimniekiem, pašvaldībai?
 6. Kam garīgi pieder īpašums – vai tas ir sajūtās savs vai sajūta ir, ka nepieder pašam?
 7. Kādi gari dzīvo apkārt – gan dabas objektos, gan cilvēku radītos?
 8. Kādi gari dzīvo pagalmā – vienalga – kopējā vai privātā?
 9. Kādi gari dzīvo mājās iekšā?
 10. Vai ir tas, ko sauc par Sētas, Mājas, Pirts garu? Kādi tie ir? Kur dzīvo? Kāda ir to attieksme?
 11. Kāda ir pašas mājas būtība, jo tas nav tas pats, kas Mājas gars. Kas to ir cēlis, kas tajā ir noticis, kas dzīvojis, kas nomiris?
 12. Kādas ir mājas enerģētiskās zonas – kur ir fiziskais, kur enerģētiskais centrs?
 13. Kāda ir mājas iekšējā enerģija, kā tā plūst, kur ir sastrēgumi, kur – nevajadzīgi paātrinājumi?
 14. Kādi ir mājas spēka priekšmeti – altāris, fotogrāfijas, piemiņas lietas, jebkādi enerģētiski spēcīgi priekšmeti?
 15. Kādi cilvēki šeit dzīvo?
 16. Kādi mājas dzīvnieki šeit dzīvo?
 17. Kādi augi šeit tiek audzēti?
 18. Kādi enerģētiski veidojumi šeit pastāv – ilglaicīgie un īslaicīgie?
 19. Kāds ir mājas četru elementu līdzsvars (vai piecu, ja kādam patīk ķīniešu sistēma)?
 20. Kādas ir galvenās krāsas? Kādi ir galvenie materiāli? Kāda ir gaisma un skaņa šajā mājoklī?
 21. Kādi simboli ir sastopami šajā mājoklī? Kāda informācija ir izstādīta, kādus domu tēlus tā rada?

Šeit nav aprakstīts viss, bet tas aptuvenais interešu spektrs, kas ir jāapsver, kad mēs vērtējam savu dzīvokli. Latvijā cilvēki mēdz ļoti pieķerties vienai jomai, pilnīgi ignorējot jebko citu. Vai nu pie visa vainīgas ir āderes, vai mājas gars, vai arī nepareizas krāsas.

Katram cilvēkam, domāt par savu mājokli, vajadzētu paskatīties ļoti plaši, no dažādiem aspektiem. Izvērtēt gan mājas ārpusi, pat daudzdzīvokļu mājām, gan vispārējo apkārtni, gan mājas vēsturi, gan iekārtojumu, gan garu pasauli – visu uzskaitīto, un tad uzreiz var parādīties kādas idejas, kas varētu būt problēmas cēlonis.

Turpmāk es noteikti pastāstīšu sīkāk, šajā pašā diskusijā, lai lieki nepiesārņotu diskusijas. Informāciju likšu iekšā šepat.

Papildināts 20.05.2015 18:46:

Vēlējos pastāstīt arī vairāk par kaķiem un enerģiju.

Pavisam īsumā par pašām svarīgākajām lietām.

Kāpēc kaķi ver vaļā durvis pat tur, kur nemaz netaisās iet? Kāpēc viņi lien visādās tumšās vietās, kur stāv sen nekustinātas mantas? Kāpēc viņi cenšas atvērt to skapīšu durvis, kas visretāk tiek kustinātas?

Tam visam var būt prozaiskāki iemesli – kaķis jūtas drošāk kaut kur nolienot, bet tam arī var būt citi iemesli.

Kaķis ļoti labi jūt mājas enerģiju. Latvijā mājās biežāk ir sastāvējušās enerģijas, ne pārāk ātras enerģijas problēmas. Mums ir raksturīgi visu piebāzt ar mantām, arī pagultes, malas starp skapi un sienu, visādus zemos plauktus piestūķēt ar mantām, ko nekustina gadiem ilgi. Tas viss ir ļoti kaitīgi, ja arī citādi enerģija ir sastāvējusies. Mūsu platuma grādos, kur ir tumšs un bieži drēgns, mums ir vairāk jācenšas enerģiju iekustināt nevis slāpēt tās skrējienu. Izņēmums ir tie dzīvokļi, kuros ļoti izteikti dominē Gaisa un Uguns stihija, bet tādi Latvijā nav nemaz tik daudz.

Pat minimālisma stila dzīvokļos tomēr parasti ir kāds sienas skapis, kurā sabāzti krāmi vai arī ļoti sezonālas lietas, ko reti aiztiek. Bieži vien mums trūkst vietas, lai visu sakārtotu normāli.

Visur, kur stāv ilgi nekustinātas mantas, kur krājas putekļi un nemainās gaiss, nemainās arī enerģija. Kaķis to jūt. Viņš ver vaļā durvis un lien tumšos stūros, lai tur izkustinātu enerģiju. Ja mājās ir tumšs, ir daudz sabāztu mantu, tad vajag pēc iespējas turēt vaļā visas durvis, aizvērt tikai tad, ja ir ļoti liela nepieciešamība.

Ja mājās ir ļoti gaišs, lieli logi, minimālistisks stils, maz mantu, plašas telpas, daudz istabu, kas savienotas savā starpā, sevišķi tad, ja tās ir taisnā līnijā, kaķis var sākt uzvesties psihopātiski. Skraidīt, ņaudēt, nespēt sev rast mieru. Tas nozīmē, ka enerģija skrien cauri mājai kā tukšai vietai. Vislabāk ir, ja tā plūst kā nedaudz līkumota upe, mierīgi, bet samērā strauji.

Tomēr mūsu platuma grādos, kur ir maz saules un enerģija vispār ir no Jūras tuvuma samērā smagnēja, šī ir reta problēma, pat tad, ja māja it kā būtu tāda, kur varētu būt šāda problēma, ne vienmēr tā arī ir. Zinu māju, kas ir ļoti, ļoti gaisīga, bet tā atrodas mežā un tas pilnībā līdzsvaro visu. Kaķis tajā mājā uzvedas ļoti mierīgi.

Ja kaķis spēlējas ar kaut ko neredzamu, priecīgs skraida pakaļ, pēkšņi ne no šā, ne no tā murrā, viņš visticamāk sazinās ar Mājas gariņu. Tāpat – ja kaķis ir nemierīgs un bailīgs ne no kā, kaut ko vēro satraucies, tad ir kaut kas nelāgs, tās jau zināmas lietas. Kaķi ļoti labi redz astrālo plānu, kurā mājo gan Mājas gars, gan arī citas būtnes, kas mitinās mūsu mājās un to tuvumā.

Par kaķa gulēšanu tur, kur jāliek darba krēsls un jārīko aktīvā darba vieta – ir ļoti dažādi kaķi. Parasti tā ir taisnība, bet ne vienmēr tā būs. Tāpat neesmu ievērojusi, ka kaķiem īpaši patiktu gulēt uz jebkādām āderēm. Patiesībā kaķiem mainās guļasvietas, periodiski tie grib gulēt vienā, periodiski – citā vietā. Es to vairāk saistu ar klejojošajiem enerģijas virpuļiem, vismaz man tas tā ir pierādījies. Tās mēdz būt samērā aktīvas struktūras, kas kaķiem patīk.

Tomēr ir tā, ka visus līmeņus kaķi neredz. Viņiem ir samērā grūti pamanīt kaut ko no augstākā mentālā plāna – domformas, egregoru izpausmes un tamlīdzīgi. Tas, ka kaķis uzvedas ideāli vien nav nekāds rādītājs. Kaķim ir savs redzes spektrs, tāpat kā cilvēkiem.

Katrā ziņā tas, ko rakstīju pašā sākumā – ja kaķis visu laiku ver durvis un lien dažādās ļoti slēptās vietās – ir vissvarīgākais, kas ļoti jāņem vērā.

Ja kaķis slimo, tad tas visticamāk nav saistīts ar mājas, bet ar cilvēka enerģiju, kaķi vairāk paņem slimību, nelaimi uz sevi, bet ar māju strādā citādā veidā, taču var būt arī citādāk. Ja mājās jau ir tik slikta enerģija, ka kaķis netiek galā un tas kļūst bīstami saimniekam, viņš var šo sākušos lsimību paņemt uz sevi un pat mirt cilvēka vietā. Tā ka jācenšas, lai viņam tas nebūtu jādara.

Lai laba saziņa ar mājas palīgu – kaķi!

Papildināts 20.05.2015 18:49:

Vakar sanāca runa par jautājumu, kādi gari īsti ietekmē māju. Kas tieši ir Mājas gariņš un kas ir citi gari. Pastāstīšu savu versiju.Tātad, māju ietekmē enerģētiski ļoti dažāda līmeņa gari. Parasti lielākā daļa šādu garu nav jāņem vērā, jo tie nedarbojas spēcīgi vai arī ir mierīgi un neitrāli, taču gadās, ka kāds gars ļoti spēcīgi ietekmē, tad ir jāsaprot, ka visi gari nav vienādi un nevar pret visiem attiekties vienādi. Tas var izklausīties sarežģīti un mistiski, bet patiesībā ir samērā vienkārši.Tātad, mājas mēdz ietekmēt dažādi lieli, spēcīgi gari, kā valstu, pilsētu, dzimtu gari. Valsts gars ietekmē mājas, kur ir notikuši valstij svarīgi notikumi, kur darbojas valdība un saeima, prezidents un tamlīdzīgi. Tāpat ietekme var būt mājās, kur auguši un dzīvojuši cilvēki, kas mainījuši visas valsts likteni. Dzīvojot šādās mājās, stipri jūtama Latvijas vai citas valsts klātbūtne. Kā tas izpaužas? Šī māja būs cieši saistīta ar Latviju. Kad Latvijai veicas, ir uzplaukums, tad veicas un uzplaukst arī māja, un otrādi. Cilvēkiem var būt īpaša vēlme darboties Latvijas labā vai tieši otrādi, bet valsts jēdziens šim cilvēkam var būt ļoti svarīgs, labā vai sliktā nozīmē.Dažkārt tas var neizpausties, ja ir citi, spēcīgāki faktori. Tas var neskart cilvēkus, kuriem dziļi iekšēji valsts ir vienaldzīga un šis jēdziens viņus neskar, bet ietekmēs tos, kas šis jēdziens ir tuvs. Ja šo enerģiju uztur un spēcina, viņa ar gadiem tikai pieaug, bet, ja neliekas ne zinis, valsts gara klātbūtne izplēn. Tieši tāpat ir ar pilsētu, novadu, ciematu un ciemu gariem. Cilvēki spēcina šos garus vai arī tos apvieno, sašķel, var notikt dažādi. Gari ietekmējas no egregoriem un otrādi. Kamēr cilvēku prātos ir aktīvs vecais, piemēram, rajonu teritoriālais dalījums, kamēr pastāv vecais "Aizkraukles rajona" jēdziens, tikmēr tas pastāv arī enerģētiski. Kad tas izzūd, pārejot Aizkraukles novadā, nomainījies ir arī egregors. Vietas pastāvīgie gari ņem vērā, ka cilvēku dalījumā viņi tagad ir citādi, bet tas viņiem parasti ir vienalga, viņi pieturas kultūrvēsturiskajām robežām, kas bieži vien var pat cilvēkiem būt nesaprotamas, taču garu dzīve un cilvēku dzīve viena otru ietekmē, veidojot kopēju attīstību.Lielākajā skaitā gadījumu šādi gari māju neietekmēdaudz. Tā atrodas konkrētajā vietā, protams, ka tiek ietekmēta no pilsētas, novada, ciemata gara un egregora, taču šī ietekme parasti nav fundamentāla, taču ir jāatceras, ka tā tomēr var tāda būt, ja dzīvojat kādā kultūrvēsturiskā vietā vai tās tuvumā.Spēcīgi ietekmē pilis, pilskalni, senas apmetnes. Tādā veidā, pat nebūdami ar sēļu asinīm, jūs pēkšņi varat nedaudz piesaistīties sēļu garam, ja dzīvojat vietā, kur Sēļu gars ir spēcīgs.Bet, kā jau teicu, šīs lietas kaut cik manāmi ietekmē tikai mazu daļu māju. Ļoti bieži notiek tā, ka māja kopumā varētu būt Rīgā vai Liepājā, lielas atšķirības enerģētiski nav, ja mēs koncentrējamies tieši uz konkrēto aspektu.Citādāk ir ar spēcīgiem dabas gariem. Jūras, meža, kalnu un ezeru gari ir ļoti individuāli. Viens ezers nemaz nav enerģētiski līdzīgs citam ezeram. Ja dzīvojat pie kādiem ūdeņiem, kalniem, meža masīviem, šīs vietas gari noteikti ietekmē. Pat tad, ja dzīvojat plakanā vietā pilsētas centrā, zemē tāpat mitinās konkrēti gari. Ir mājas, kas ir ļoti saaugušas, piemēram, ar konkrētu mežu. Kad mežu nocērt, māja kļūst tāda kā bārene, tajā vairs nav tai nepieciešamās enerģijas, māja var sākt pat fiziski brukt kopā. Tāpat, ja sāk aizaugt un pārpurvoties mājas enerģijai pieaudzis ezers, arī māja var sākt pūt. Šāda saikne nav obligāta, bieži tās nav vai tā ir niecīga, taču tāda saikne ar dabas objektiem var būt un tā ir jāņem vērā. Nākamais līmenis ir dzimtas un senči. Dzīvojot mājās, kur dzīvojuši jūsu senči vairākās paaudzēs, jūs saaugat ar šo dzimtas enerģiju vēl ciešāk. Ievācoties mājā, kur ilgi dzīvojusi jums sveša dzimta, gribot negribot sanāk pārņemt dzimtas enerģiju. To var mazināt vai palielināt, bet nevar novērst. Tāpat spēcīgu enerģētisko ietekmi atstāj spēcīgi cilvēki, sevišķi, ja viņi ir slavenības, jo slavenības ir publiskas personas, kas saaug ar savu atbalstītāju enerģijām, vienmēr pārstāv kādu egregoru, piesaistot to arī mājai. Ja mājā ir dzīvojusi enerģētiski svarīga personība, tā atstāj savu nospiedumu. Nospiedumus, protams, atstāj visi cilvēki, sevišķi tie, kas dzīvojuši nesen. Jo nenozīmīgāks, vājāks cilvēks, jo mazāka ietekme. Diemžēl gadās arī ļoti spēcīgi destruktīvi cilvēki, kas ap sevi pulcē draņķīgus garus, piemēram, dzērāji - skandālisti. Katrs cilvēks draudzējas vai strīdas, bet kopumā piesaista gan egregorus, gan garus. Tie piesaistās arī ēkām un zemei. Var būt māja ar alkohola garu, var būt ar mākslas garu, un var būt ar abiem.Tālāk jau ir ļoti personīgi, individuāli gari. Tie mitinās dažādās sfērās. Viena ir feju pasaule, dabas garu pasaule. Tā ir pēc līmeņa gandrīz līdzvērtīga mūsējai, kopējā medus kūkā nedaudz augstākā līmenī, bet gana tuvu, varētu teikt - paralēla. Šie gari dzīvo visur, kur ir kaut kāda daba, tātad jāsaka - visur. Gaiss mums tomēr ir visur, izņemot, ja jūs to pārkondicionējat un nelaižat dabīgu iekšā, visur mājo mikroorganismi. Taču - jo vairāk dabas, jo vairāk un dažādāki dabas gari. Viņi nāk arī mājās iekšā, lai gan tā nav viņu dabiskā vide, izņemot ļoti neindividuālus, baktēriju kultūrām līdzīgus garus, kas mitinās tiešām visur. Jūsu māju ietekmē koki un to gari, visi sīkie, bet individuālie ūdeņu, zemes un akmeņu gari, bet atkal - ļoti liela ir varbūtība, ka nevienam no šiem gariem nav īpašas nozīmes, taču var gadīties, ka ir. Tās ir personības, sākot no dižām un svarīgām, kas pārstāv augstāku esamību personīgo daļu uz zemes, līdz ļoti mazām un neietekmīgām, bet arī tikpat svarīgām. Pastāv vietas, kur cilvēki ir ziedojuši konkrētās vietas garam, jo tas ir ļoti spēcīgs, kā dievībai. Būtībā ļoti daudzas dievības arī patiesībā ir fejas, dabas gari, kas pārstāv arhetipus, milzīgus spēkus, taču to personīgajā, cilvēkam saprotamākajā daļā. Ja jūsu māja atrodas šāda gara ietekmes zonā, ar to nevar nerēķināties. Pilsētu centros tādu garu ir maz, taču viņi mājo parkos un pilsētu nomalēs. Mentālā līmeņa gari ir domu būtnes. Tie ir gan cilvēku radīti, gan arī patstāvīgi, vismaz jau dotajā brīdī. Tie ietekmē ar domām, virza cilvēku sapņus un ieceres. Tie ir kaut kādā ziņā līdzīgi egregoriem, jo pārstāv visu to pašu, kas ir tajos, bet šie ir individuāli, personīgi. Taču mentālais plāns bieži vien pārāk slīd cauri mūsu pasaulei, tas vairāk mājo cilvēkos pašos un vietu ietekmē maz, lai gan gadās izņēmumi.Cita līmeņa - atsrālā līmeņa gari - ir papilnam visur. Viņi piesaistās emocijām. Tie nāk un iet, taču gadās, ka uzkavējas arī ilgi. Šie gari ir ļoti dažādi, cik dažādas ir emocijas un sajūtas. Tie centrējas ap kāda veida enerģiju, kuru ēd. Ir tādi, kas ēd mīlestību un prieku, ir kas ēd naidu un dusmas. Cilvēkam no tā mazāk nepaliek, taisni otrādi - gari provocē to, ko viņi ēd, no cilvēkiem vēl vairāk. Kas ēd labo, tie cenšas izraisīt labo, kas slikto - tie vairo slikto. No šiem gariem nav iespējams izvairīties, cilvēki un astrālie gari dzīvo simbiozē, taču cilvēka varā ir noteikt, kādi gari viņa mājās mājos un ko tie vairos. Šie ir gari, kurus "ķer" un ietekmē dažādi zemākā līmeņa enerģētiskie starojumi, piemēram, augu gari un to smaržas, skaņas, vibrācijas, vārdu spēks tīri verbāli, bez domas, sāls un citas materiālās substances. Šis ir līmenis, kurā notiek maģija, kas izmanto fiziskos priekšmetus un vielas, un šajā līmenī tai ir liels spēks. Pat tad, ja jums tik labi neveicas ar savu domu un emociju pārvaldīšanu, astrālā līmeņa maģija var ļoti palīdzēt piesaistīt labākos garus, kas no jums centīsies izsaukt labāku reakciju, lai ar to barotos. Nav vienmēr nepieciešams "sākt no cēloņa", šajā gadījumā iespējams arī daļu spēka pielikt, sākot no apakšas, tas tikai padarīt to cēloņa meklēšanu vieglāku un emocijas vieglāk transpormējamas.Ēteriskajā plānā mājo bezpersoniskas enerģijas, personīgo enerģiju nospiedumi. Tajā mājo spoki, visādas enerģiju izpausmes, ar ko nav iespējams sarunāties. Arī šo plānu ļoti ietekmē augstākminētie paņēmieni. Ēterisko plānu var pat uz brīdi iztīrīt tuvu ideālam, atstājot tikai labās enerģijas, panākot "tempļa efektu", kad māja kļūst par ideālu svētnīcu. Taču, diemžēl, tas nekad nav uz ilgu laiku, ja mājā nemitinās svēta dievība. Vienmēr atpakaļ savāksies astrālā un citu plānu radījumi, kas atkal provocēs savas enerģijas vēlamās, un viss atgriezīsies savās sliedēs. Visu uzturēt labāku var divos veidos - vai nu nemitīgi atjaunot ēterisko tīrību ar rituāliem un maģiju, vai mainīt augstākos plānus. Viens prasa darba kvantitāti, otrs - kvalitāti.Svarīgi ir iztīrīt vietu, kaut uz brīdi, ja notiek maģiskas darbības. Ir vērts satīrīt visu šmuci, ja tiek ietekmēta realitāte. Uz to brīdi labāk panākt "tempļa efektu" pat tad, ja cilvēks zina, ka tas būs uz ļoti īsu brīdi, jo tūliņ prātā nāks sliktas domas un sāksies negatīvas emocijas. Tomēr ir pilnīgi droši, ka šīs emocijas un domas būs tajā brīdī vieglāk kontrolēt un tās nāks lēni un sākumā negribīgi, kā kāpjot sērskābes kolbā, jo pirmie nācēji dabū ļoti nepiemērotus apstākļus.Kas tad ir tieši mājas gars? Tas ir augstākā, ļoti individuālā un ar mentālo plānu robežojošā līmeņa astrālais gars, kam saknes nāk dabas pasaulē, tāpat kā mums, bet viņš ir civilizējies tāpat kā cilvēks un atgādina pieradinātu dzīvnieku, tikai nesakiet to viņam, kas ir pats atnācis līdzi un pieradinājies. Tiesa, viņš nav dzīvnieks, bet ir cilvēkam samērā līdzīga būtne ar visai cilvēcīgu raksturu, domām un emocijām. Šis ir ļoti specifisks gars, kas dzīvo dziļā simbiozē ar cilvēkiem. Tādu specifisku garu ir daudz, bet lielākā daļa no viņiem uz mums neattiecas, tāpēc mēs neko daudz par viņiem nezinām. Mājas gars uzskata, ka mājas pieder viņam, cilvēki tur tikai dzīvo, un viņam nav iebildumu. Mājas gars tieši meklē cilvēkus, jo, tāpat kā visi astrālie gari, kas saistās ar cilvēkiem, ēd to emocijas. Mājas gars ir vissvarīgākais gars cilvēku mājās, jo viņš nosaka toni, cīnās un piesaista citus sev līdzīgus garus. Jo laimīgāks, apmierinātāks mājas gars, jo vairāk viņš ņem vērā cilvēku intereses. Mājas gars nevar būt izteikti ļauns. Tur, kur dzīvo ļoti ļauni cilvēki, mājas gars neiet. Tur mājo tikai visādi mošķi, jo nav, kas apsaimniekotu teritoriju.Tieši tāpēc Mājas gars ir vissvarīgākais, jo viņš kontrolē durvis, pa kurām nāk un iet citi gari. Ir vāji un neaktīvi mājas gari, kas īpaši ar to nenoņemas, ir spēcīgi gari, un, ja jums ir spēcīgs gars, tad ļoti nepieciešams, lai viņš strādātu jūsu interesēs nevis domātu tikai par sevi. Vislabāk ir strādāt komandā Tā apmēram par gariem


All or nothing, anything
Ecstasy's the birthright of our gang

Velvet Goldmine

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8090264