Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noderīgi interneta resursi

Saranda

Šeit, lūdzu, likt adreses uz mūs interesējošo tēmu saitēm internetā, varētu kādu īsu komentāru pie adreses, ja ir vēlēšanās, bet nav obligāti. :) Ielikšu ka no sevis ar... - www.astrologi.lv - Mēness Dienu kalendārs un citi labumi. http://lotoss.com/literatura/slimiba_kaa_cellss.htm - par slimību enerģētisko izcelsmi. http://www.vedas.lv/raksti.htm - vispārīgi noderīgi materiāli www.urantija.lv - iesaku rakstus un čenelingus http://www.dainuskapis.lv/k.php - Latvju dainas, tautasdziesmas http://www.amuleti.lv/index.html - par dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem www.e-misterija.lv - var atrast interesantu lasāmvielu, ja ir vēlme parakties http://home.xtra.co.nz/hosts/Wingmakers/ - angliski daudz noderīga par garīgo praksi, noderēs labi iesācējiem. Laipni lūgtas te ievietot adreses, ko atrodat par labām esam. :ok:


Sopor fratrem mortis est.

http://www.saulesjosta.lv/ www.zintnieks.lv http://www.e-mistika.lv/index.php http://www.sauleskoks.lv/ruunas/ http://www.pirtslietas.lv/web/ http://www.dievturi.org/ http://www.ailab.lv/dievturi/d.htm http://www.bibelesbiedriba.lv/religiju-enciklopedija/jrk/neopaganisms-dievturi-riti.html http://www.marasloks.lv/public/ http://www.liis.lv/folklora/gimen/citati/beres.htm http://www.undine.lv/ www.vietas.lv tas taa ,ko aatrumaa varu atrast:)

www.chakrachka.ru www.astromeridian.ru www.cosmoenergy.ru ir jau vēl un vēl....bet parasti,kam cilvēks ir gatavs,to lapiņu it kā nejauši atrod pats

http://www.muse-net.com/library.html If you have a question about spiritual growth, psychic abilities or paranormal experiences, most likely it is addressed in one of the many advice columns linked from this page. http://ariom.ru - laba ezotēriskā bibliotēka un ne tikai.


Ļoti gribētu uzzināt kādu interneta adresi, kur varētu uzzināt vairāk par latviešu zīmēm un to spēku.


Viss notiek uz labu.
[b]kazina 11[/b] [i]Ļoti gribētu uzzināt kādu interneta adresi, kur varētu uzzināt vairāk par latviešu zīmēm un to spēku.[/i] Te būs viena lapiņa www.ailab.lv

Jaukas meditācijas u.c. www.editeveja.lv Smukas mandalas www.mandalas.co.uk Smuki ezotēriski u.c. attēli www.grail.co.nz/index.php?option=content&task=view&id=9&Itemid=28 Patīk Solaras prognozes nākamam mēnesim www.nvisible.com Par aurasomu www.aura-soma-world.com

Pareizāk laikam būs www.ailab.lv/kultura/orn01.htm

Draugos arī ir labas lietas, piemēram daudzi cildina DB grupu Vienotības Vēsts Visumā, ir arī tā neko citas grupas sākuma līmenim.


Tu re, ku interesanta sadaļa. :rolleyes: Bet es domāju, ka neredzamā pasaule ir par mikrobiem. Kaut kas saistīts ar bioloģiju, tīrību, ēšanu u.t.l.:gigi:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8107509