Celiakija

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Taa gastroenterologje, pie kuras bijaam, teica, lai neierobezhojam miltus, BET es taapat esmu uzsaakusi tagad 100% bezgluteena dieetu. Liidz ar to jautaajums - vai analiizes, kuras nodosim naakamaas nedeeljas laikaa + iespeejamaa kaut kad naakotnee kobra uzraadiis patieso rezultaatu, ja jau atrodamies uz dieetas?


Agraa Zvaigznes dienas stundaa engjelis no debesiim nonesa man mazu zvaigzniiti http://b1.lilypie.com/uLV1p3.png http://www2.pixtar.lv/slide?id=nubifwjegkudbbktpva Tveiciigaa vasaras vakaraa shajaa pasaulee ieradaas uguniiga dveeseliite http://by.lilypie.com/Pi4vp3.png http://www3.pixtar.lv/slide?id=nbbyiwjvhxxcytacvou

[b]Merja[/b] Sanāk ka provokācija ir visu sačakarējusi...cik briesmīgas šīs diagnostikas metodes kuras liek bērnam ciest ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski. Vai iepriekš arī bija vemšanas, vai tikai pēc provokācijas? Par nakts murgiem- esmu novērojusi, ka tiko manas meitas ēdienkartē nonāk kaut kas no glutēna, tā nākošā naktī ir murgi, kliegšana pat visas nakts garumā. Tāpēc jau arī tik ļoti baidos sākt provokāciju, nevaru pat iedomāties kas ar viņu būs ja murgos katru nakti...

[b]zina[/b] Nu mums provokācija ļoti slikti visu ietekmēja. Nu pirms tam vemšana bija reti, pēc provokācijas biežāk. Nakts murgi gan mums ir beigušies drīz jau būs gads apkārt. Bet agrāk ļoti mocōjāmies. Agrāk arī bija tā, ja ko nelabu apēda - tā murgi. Tagad pēc provokācijas tomēr kaut kas tai organismā ir mainījies. Vai nu organisms pierada bišku pie tiem miltiem vai kā, bet tagad apēdot maizes šķēli tomēr murgi nemoca:D Var jau arī būt, ka bērns ir paaudzies. Tagad lietojam uzturā sād un tad auzu pārslas.

[b]Merja[/b] Paldies, ka padalījies pieredzē! Par to ka auzu pārslas celiakiešiem dod uzzināju vienā seminārā par celiakijas tēmu, pretinieki argumentēja nedošanu ar to ka it kā nekad nevarot dabūt tīras auzas, jo vienmēr zemē pirms auzām ir sēts kaut kas cits - tas var piejaukties klāt, un pēc tam arī graudu glabātuvēs var piejaukties klāt citi graudaugi. Es vēl nedodu, domāju kur dabūt tīras. Kāda Tev tā Gaiļezera dr. likās, vai sakarīga? Visas analīzes un izmeklējumi mums svaigi, tik speciālista viedoklis tagad būtu svarīgs.


[b]zina[/b] [i]Vispār es nesaprotu par ko man visu laiku kāds uzbrauc?! [/i] piedod, ja mūsu ieteikumi/pieredze bija vairāk kā uzbraucieni, domāju, tas nebij ar ļaunu nolūku, laikam vētra visus ietekmē agresīvi. katrā gadījumā pie doka jāiet noteikti, jāizrunājas, ja veselības stāvoklis pirms diētas ievērošanas bijis tik slikts, tad kaut niecīga iespēja nonākt pie tā atkal ir gatavais vājprāts. jā un man dr Eglīte vienības gatvē teica, ka pasaulē provokācijas bērniem līdz 16 gadu vecumam vairs nenozīmē, jo skāde var būt lielāka par pārliecību, ka tiešām ir celiakija. un jā vēl tas aspekts, ka bērnam no sākuma daudzus produktus aizkiedz, tad atļauj, tad atkal aizliedz - tur tak riktīga putra sanāk :down: [b]Merja[/b] [i]izraisa vemšanu[/i] a kas izraisa to vemšanu? vispār traki. manējā savukārt ir atteikusies no gaļas, zivīm (nu ļoti reti gaļu ieēd gan), bet vairumā ēd augļus, dārzeņus, pupiņas un zirņi topā, protams viņu velk uz neveselīgām lietām - saldumi, kečupi :down: tikko uz 7 gadiem bijām pie doka - 126 cm un 23 kg - labākā auguma/svara attiecība kopš dzimšanas :up:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]zich[/b] Ārsti arī nezin pateikt kāpēc, bet ir tā, ka viņš nevar ieēst tos produktus, puiks no viņiem vemj. Laikam jau tik ļoti negaršo, ka vemj. Pat no kartupeļu biezputras. Tāpēc arī nekad nespiežam viņam ēst, ja viņš pasaka, ka to nevar ieēst. Jo ir bijuši gadījumi, ka mums liekas, ka viņš mānās. Liekam ēst, a viņš sak vemt:gigi::mad: Gaļu mans puiks arī bij pilnībā atteicies ēst, bet beigu beigās, tā ēdienkarte palika tik maziņa, ka tagad ir atsācis pa lēnam gaļu ēst, mēs viņu iekārdinam ar vienu gabaliņu... [i] bērnam no sākuma daudzus produktus aizkiedz, tad atļauj, tad atkal aizliedz - tur tak riktīga putra sanāk [/i] tā ir vislielākā mocība pēc provokācijas. Jā un mans puiks vienmēr ir bijis gara auguma un ar kg arī nav nekāda vaina. Nē nu tieviņš jau viņš ir 9. Tagad ir - 9i gadi 33 kg ,bet nupat izmērīju augumu :D 146 cm. Atkal paaudzies, bet viņa tēvam ir gandrīz 2m - tā kā vienmēr esam gari bijuši. Un ar saldumiem ir traki, it īpaši pēc provokācijas, kad viss ir nogaršots, visus saldumus jau gan viņš nēēd, bet nu cepumi , vafeles, prjaņiki un pankūkas- tas i visgaršigākais pasaulē. Kaut gan pēc provokācijas un uz provokācijas beigām puiks jau pats atteicās no kūkām, no tām viņam ir slikti, bet nu cepumus joprojām zog.

[b]Merja[/b] [i]cepumus joprojām zog.[/i] Manējā arī skolā šo to nopērk ko nedrīkst. Pa kabatām visādus papīriņus atrodu jau pēc tam kad apēsts. Visu laiku jau skaidroju kādu ļaunumu tas nodara, bet gribas jau laikam vienaudžu vidū būt tādai pašai kā citi. Meita bieži uznāk tādi kā agresijas, dusmu lēkmes. Vot es tagad domāju, vai tas pārejas vecums jau :D, vai tie paši glutēna izraisītie gļuki organismā?! Tāda uzvedība kādreiz meitenēm bija 13 - 14 gadu vecumā, tad tagad jau 10 - 11 gados. Viss viņai slikti, es traucējot dzīvot, bojājot viņai dzīvi ar to ka jākārto sava istaba, asa un pat ļauna pret mazajiem. Vai tiešām jau hormoni trako?

[b]zina[/b] Ai, mans puiks ik pa laikam pēc provokācijas ēd neatļauto, skaidrojam un skaidrojam, it īpaši jau uz jubilejām, kad brauc tad sagrēko:gigi: VAr jau būt , ka pārejas vecums..manam dusmu lēkmes nenāk virsū, un man jau divi puiši, brīžiem liekas, ka ar meitenēm galā netiktu. Pati biju diezgan nešpetns meitēns. Mazais puiks jau vispār diezgan liels luteklītis - katru gadu pa slimnīcām no bērnības izdzīvojies, tomēr kaut kā saudzējam viņu:gigi: daudz ko nācies viņam izciest.

[b]zina[/b] [i]Meita bieži uznāk tādi kā agresijas, dusmu lēkmes[/i] [i]Viss viņai slikti, es traucējot dzīvot, bojājot viņai dzīvi ar to ka jākārto sava istaba, asa un pat ļauna pret mazajiem[/i] manējai tas pats, tikai manai tikko 7 gadi palika - es domāju raksturs, viņa mums princese bija 5 gadus - lolota un lutināta no visām pusēm un tad pēkšņi uzrodas māsa ar brāli un viņa no princeses troņa krīt - nav jau viegli un tās dusmas viņai pārsvarā pret mazajiem vērstas, bet pat ja pret citiem, tad pārsvarā saistībā ar māsu un brāli :down:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png

Piedodiet, bet atkaartoshos. [i]vai analiizes, kuras nodosim naakamaas nedeeljas laikaa + iespeejamaa kaut kad naakotnee kobra uzraadiis patieso rezultaatu, ja jau atrodamies uz dieetas?[/i] Paldies. :)


Agraa Zvaigznes dienas stundaa engjelis no debesiim nonesa man mazu zvaigzniiti http://b1.lilypie.com/uLV1p3.png http://www2.pixtar.lv/slide?id=nubifwjegkudbbktpva Tveiciigaa vasaras vakaraa shajaa pasaulee ieradaas uguniiga dveeseliite http://by.lilypie.com/Pi4vp3.png http://www3.pixtar.lv/slide?id=nbbyiwjvhxxcytacvou
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8174984