Celiakija

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Traips
[b]zich[/b] Var jaukt arī ar mikseri. Man ir Tupperware cepšanas komplekts, pie ruļļa nekas nelīp un mīklas bļodā mīklā uzrūga, tik tāda dīvaina. Es šajā visā vēl esmu iesācējs. Manai lielajai meitai (13 gadi) celiakiju atklāja septembrī, tā ka ar receptēm es vēl veicu eksperimentus. Pīrādziņiem es taisu tādu pašu mīklu tikai ar pienu. Bet lipinot pīrāgus rokas visu laiku miltoju, lai mīkla neliptu klāt. [b]Merja[/b] Vai Tu, lūdzu, varētu uzrakstīt kukurūzas cepumu recepti.

[b]munis[/b] [i]novēlota diagnoze rada imūnsistēmas pārmaiņas, kas vairs nav novēršamas arī tad, ja... ievēro diētu[/i] Negribas man tam ticēt, jo cilvēka imūnsistēma taču nav līdz galam izpētīta, ticu ka tā spēj aktivizēties ja vajag. Cik daudz medicīnā ir dzirdēts par it kā brīnumainiem izārstēšanās gadījumiem, man liekas ka tie nav brīnumi bet cilvēkam ir kaut kādi iekšēji resursi kuri aktivēzijoties arī veic šos "brīnumus". Ir taču gadījumi kad tiek uzvarēts arī vēzis pateicoties paša cilvēka imunitātie. Es it kā varu iztikt bez miltu ēdieniem, tikai tagad domāju kā labāk darīt- atsākt ēst miltus vai turpināt ievērot bezglutēna diētu. Biju iedomājusies ka ar diētas ievērošanu uzlabošu sev veselību, bet sanāk ka kaitēju?! Vajadzētu man pie kāda gudra gastroentereloga aiziet, bet kurš pieaugušo dr varētu būt specs celiakijas jautājumā? varbūt kādu varat ieteikt?! [b]Merja[/b] Kas tie par kukurūzas cepumiem? padalies ar recptīti lūdzu.:)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8174984