Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

piena sēne

kalli

susliks21

vai pie Centrālās stacijas Tev neder? jo es tur varētu Tevi satikt un iedot sēni {#}

* Vienam par smaidu dāvā visu,
Citam par visu- smaidu...

Zaķa

susliks21
Es varu padalīties, un pirmdien ap 15 būšu pie Mēbeļu nama. Ja tas der, raksti @.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_926.gif[/img]

WitchRed
ja pareizi sapratu, tad varu mājas apstākļos pati taisīt bio lakto, jogurtus utt ? {#}

telmiņa{#} jo sēne no piena uztaisa tādu skābenu kefīru. Es to dzeru tāpat bez piedevām, bet gan jau ka vari pielikt ko klāt, lai citādāka garša.

* Vienam par smaidu dāvā visu,
Citam par visu- smaidu...

Es varu dalīties ar Tibetas piena sēni Olainē. {#}

Man interesētu iegādāties sēni kaut kur Tukuma tuvumā. Būtu ļoti pateicīga, ja kāda no jums varētu padalīties.

e-pasts: steimaka@inbox.lv

Mainīja Gunda, 09.08.2008 11:45:36

"We give dogs time we can spare, space we can spare and love we can spare. And in return, dogs give us their all. It's the best deal man has ever made" 
--M. Facklam

Es ļoti vēlētos piena sēni Saldū vai Jelgavā, var kāds padalīties :)

meigie

o!

es kā reiz skatos uz savu piena sēni un domāju, kur likt vienu porciju puslitra burciņai.

dod ziņu, kad esi gatava saņemt Jelgavā to sēni 29138254

A ja nu man taisnība?

Gribu atdot 2 porcijas sēnes, jo kādu laiku nedrīkstu lietot piena produktus un negribas vienkārši mest ārā, varbūt kādai vajag...

Laime – tā nav dzīve bez rūpēm un skumjām, laime – tas ir dvēseles stāvoklis

Pasta

es to sēni turu ledusskapī, zemākajā plauktā, lai nav dikti auksti un sanāk 1x nedēļā nomainīt pienūdeni. ij šitā var ilgi turēt to sēni, ja negribi izlaist to no rokām ;)

vienreiz nedēļā uz 2 dienām izņemu no ledusskapja, lai šī tā riktīgi sarūgst un tad atkal ledusskapī iekšā pienūdenī, lai atkal nedēļu stāv.

A ja nu man taisnība?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8234481