Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".
Mums ar vīru ir paziņa, kurai ir dēliņš 2 g.vecs, tāds gauss, neizrāda vēlmi darboties...paskaties un var redzēt ka kaut kas nav kārtībā. Sākumā uzstādīja diagnozi autisms, tad smadzeņu apvalka iekaisums pārslimots:confused: Bet vīrs to bērnu uz 1.g. vecumu redzēja-> jautrs atraktīvs un kustīgs bērnelis bij...un pa gadu kā samainīts...nu pavisam citu bērnu rāda.

[img]http://foolstown.com/sm/apl.gif[/img]

Internetā latv. val. var izlasīt materiālus par pētījumiem ārzemēs, ka sākoties aktīvai bērnu vakcinācijai dramatiski pieaudzis bērnu autistu skaits. Arī pati savā ģimenē diemžēl esmu ar to saskārusies. Protams iemesli var būt dažādi, taču šobrīd saku vakcīnām NĒ! Arī homeopāte, pie kuras ārstējas mans bērns, ir kategoriski pret jebkādu vakcināciju!

aizkraukliite
Mīļās meitenes, ,man ļoti liels lūgums - nepārvērst šo tēmu par garu diskusiju vietu. Atstāsim vismaz vienu vienīgu tēmu konstruktīviem jautājumiem un atbildēm, jo ir daudz cilvēku, kas meklē tieši tās, un kam nepietiek laika sijāt cauri gariem dialogiem. Respektēsim viņus! Man ir ko atbildēt par jūsu diskutētajām problēmām, bet dodiet man laiku, lai es varu šo atbildi fundamentāli sagatavot, nevis aprobežoties ar kodolīgem teikumiem, kas dažiem izsauc tikai niknumu, nevis vēlmi iedziļināties un piedomāt. Tepat šajā sadaļā ir vēl divas diskusiju tēmas par potēm, un nav liegts atvērt vēl kādu, ja gribās padiskutēt - tiešām lūdzu izmantot tās. Ja man būs ko piebilst, es rūpīgi sagatavotu atbildi ievietošu šeit un došu ziņu, tajā pašā laikā netraucējot jūsu diskusiju. OK?

"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison
[b]aizkraukliite[/b] Man priekšā smaga izvēle - vai ļaut potēt puikam trešo difterijas,... poti. Pēc otrās sākas nemitīgas problēmas ar elpceļiem (līdz tam vienreiz iesnas bija bijušas), pēc tam - nu jau 4. bronhīts un astmas diagnoze. Nevaru apgalvot, ka tas ir šis potes dēļ, bet tā viss sakrita. Vai internetā ir pieejama šīs potes lietošanas instrukcija ar iespējamām blaknēm? Netaisos ļaut potēt visādas masaliņas, cūciņas vai arī gripas potes, bet par šo esmu nesaprašanā, jo pusceļš jau tāpat ir veikts. Vai ir vērts tā arī palikt pusceļā?

aizkraukliite
[b]Jotula[/b] Jā, internetā ir pieejamas pošu instrukcijas, bet latviešu valodā diemžēl ne visas. Tās var atrast Zāļu aģentūras mājas lapā: http://www.zva.gov.lv/index.php?id=377&top=112&ON=&IN=&RA=&PN=&RN=&M=0&ATC=J07&NC=1&ES=1&SA=1&DC=1&PI=1 - tas ir 22 lappušu garš saraksts, bet tur daudz kas atkārtojas, un daļai pošu nav ne lietošanas instrukcijas, ne zāļu apraksta. Tad varu ieteikt meklēt ražotāju mājas lapās angļu valodā. Mani tavā jautājumā samulsināja tas, ka tu saki tikai atsevišķi par difterijas poti. Latvijā nav reģistrēta NEVIENA vakcīna, kura būtu paredzēta tikai atsevišķi pret vienu pašu difteriju. Ir tikai vesela sērija kombinēto vakcīnu, kurās ir 3-6 komponenti dažādās kombinācijās - parsti tajā lielākajā komplektā ir difterija, stingumkrampji, garais klepus, B hepatīts, poliomielīts un Haemopilus influenzae; pirmie trīs komponenti ir nemainīgi visos kokteiļos, pār\ejais ir variācijas par tēmu. Vai tu zini, kādi bija nosaukumi iepriekšējām saņemtajām vakcīnām? Kuru ir paredzēts dot tagad? - vari uzzināt? Pēc likuma tev ir tiesības no ārsta pieprasīt vakcīnas lietošanas instrukciju un ar to iepazīties no A līdz Z PIRMS vakcnācijas. Tev ir tiesības veikt savu brīvo izvēli, tai skaitā arī atteikties no vakcinācijas vispār. Pēc tiesas un taisnības, pat pēc vakcīnu instrukcijām ņemot, nedrīkst potēt nākošās potes, ja ir bijušas nevēlamas reakcijas uz iepriekšējām. Bet vakcinētājiem jau šito punktu ļoti patīk ignorēt. [s][Papildināts: 29:10:2007 17:29:01][/s] Ar to [u]pusceļu[/u] ārsti parasti cenšas vecākus emocionāli ietekmēt un pierunāt uz vakcināciju. Padomā pati līdzi! Katra pote ir indīgu vielu komplekts; tās no zīdaiņa organisma netiek izvadītas. Tas nozīmē, ka ar katru poti to uzkrājums arvien vairāk palielinās, kamēr tas "plūst pāri" - un parādās nopietnas sekas. Tavam bērnam JAU ir "pārplūdis" - tevis aprakstītās hroniskās problēmas ar augšējiem elpošanas ceļiem ir tipiskas vākcinācijas sekas. Lai viņam varētu palīdzēt ar šīm sekām tikt galā un normalizēt veselību, ir nepieciešama viņa organisma attīrīšana, nevis diametrāli pretējais - piesārņošana ar kārtējo poti un imūnsistēmas vēl lielāka novājināšana.

"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison
[b]aizkraukliite[/b] Nu vai zini! [i] Katra pote ir indīgu vielu komplekts [/i] Slimību ierosinošas vielas ne vienmēr ir indīgas! Un, pat ja tās ir "indīgas" kā tikai slimību ierosinātāji, tad cilvēka imūnsistēma ŠĪS indīgās vielas izvada no organisma... tādēļ jau imunitāte ar ierosinātājiem tiek attīstīta, lai prastu atbrīvot organismu no liekumiem. Kas attiecas uz smagajiem metāliem, tad tie tiek TIKAI DAĻĒJI izvadīti no organisma, tur ir pilnīga taisnība. Bet nevar teikt, ka ar katru poti bērns tiek piepičkāts ar jaunu indīgu vielu kopumu, kurš arī organismā nemainīgi paliek. Tādā gadījumā vispār nebūtu iespējams dzīvot ne ar, ne bez potēm. Un ko tu saproti ar vārdu "attīrīšana"? Kādā veidā? Vai ar caurejas zālēm? Bļāviens, taču netērgā par tēmām, kuras neproti normāli un saprotami izstāstīt! :mad:

Dzīve ir liels kartupeļu lauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...
[b]diegs[/b] ja tevi tiešām interesē materiāli par smagajiem metāliem un arī to izvadīšanu, pajautā Jolandai, dabūsi linkus.

Hoc est vivere bis, vita posse priore frui
[i]Kas attiecas uz smagajiem metāliem, tad tie tiek TIKAI DAĻĒJI izvadīti no organisma, tur ir pilnīga taisnība. Bet nevar teikt, ka ar katru poti bērns tiek piepičkāts ar jaunu indīgu vielu kopumu, kurš arī organismā nemainīgi paliek. [/i] a kur tad tie smagie metaali paliek:rolleyes: tie, kuri TIKAI daljeeji izvadaas :confused:

aizkraukliite
[b]diegs[/b] Ej, lūdzu, un atver savu tēmu, kā es atvēru savējo, un ļausim viena otrai mierīgi dzīvot!

[b]sandra9[/b] tur arī paliek. aknās, nierēs, smadzenēs, kā kuram "noveicas".

Hoc est vivere bis, vita posse priore frui
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773